Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spoznavanje na internetu

spoznavanje na internetu

Heh, s tem je tako. Ženska, ko je malo bolj eksistenčno ogrožena postane dosti bolj fleksibilna s svojo naturo, to je to pri ženskah, ki niso najstnice. Čas gre naprej, navsezadnje tudi logika razmišljanja in obstoja na tej zemlji, torej prilagajanja.
Zato vama gre zdaj dobro, ker ste videli, da je iskanje partnerjev izguba časa in moraš imeti res srečo, da naletiš na pravo partijo, torej čista matematika. Hvala bogu pa, če se kasnej čustva razvijejo..[/quote]

No, tukaj ga malo mimo pihas ali posplosujes.
Sama recimo ravno zaradi tega, ker v tem trenutku nimam sluzbe, tudi partnerja ne iscem. Najprej zelim urediti svojo eksistenco in finance, potem pride spet na vrsto ljubezensko zivljenje.[/quote]

Pač nočeš bit nobenemu v breme in hočeš bit 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v sebi, da se mu predaš v celoti, ko bo. če bo, tako, da bosta oba zadovoljna.
Saj tud tista, ki sem jo na svoj način opisal ni hotela bit, je pa bila v vezi pred tem, kar pomeni, da je bila navajena tega filinga, nekoga imeti ob seb, mi moški bi rekli, da je bila še vroča. Pa, seveda, želja more bit dost močna.
Tvoja prioriteta je zdaj skoncentirana drugam, kar pomeni, da je strast nekje v ozadju (ta je itak odvisna od vsakega posameznika, pri meni recimo je ta stalno prisotna pred vsemi drugimi stvarmi, hehe). Vse to pa so moje predpostavke, ki pa seveda ni nujno, da držijo. Pač moj pogled čist tako iz lajfa v katerem sem marsikaj doživel, posebej v medsebojnih odnosih med ljudmi, tako v službi, športu in vezah z ženskami, seveda.
Vpliv nekih faktorjev v preteklosti ima kar dosti pri potezah, ki jih naj bi naredil v bodočnosti sam s sabo.

Joj no … Če sem v nekem trenutku izgubila službo, to ne pomeni, da sem bila potem ves čas brez. Še preden sva s sedanjim možem sploh začela komunicirati, sem imela spet službo, svoje (najemniško) stanovanje in eksistenčno nisem bila prav nič ogrožena.

Poleg tega … praviš da ob razhodu s partnerjem ženska popusti kriterije ker … ne vem lih zakaj.
Pri meni je bilo ravno obratno. Kriteriji so se še poostrili, ker nisem želela še enkrat pristati v slepi ulici. In kot sem že v svojem prvem prispevku napisala – v tistem trenutku nisem iskala partnerja. Zato tudi nisem hodila na pijače z vsakim ki je imel pet minut časa, ampak sem šla na pijačo samo z enim – mojim sedanjim možem.

In še to … v življenju sem bila večino časa samska zato mi niti na kraj pameti ni padlo, da bi si omislila enega samo zato, ker sem (po tvojih besedah) potrebovala roke nekoga na sebi. Čisto znam živeti sama s sabo in sem bila takrat tudi čisto sprijaznjena, da ostanem sama.

Tako da si s svojo psihoanalizo malo pihnil mimo.

Aja … da še odgovorim eni, ki me je spraševala v katero starostno skupino spadam – takrat sem bila jaz pod 35, moj mož pa nad 35.

Sprašuješ pravilna vprašanja, razlaga je lahko popolnoma enostavna ali pa … Pomagaš lahko samo tistemu, ki zmore neko mero ponižnosti, razume realnost in sprejme pomoč. Kdaj pa je to možno? Samo takrat, ko ego dovoli, da sprejme … Dokler pa je ego tako močan in neobvladan, da ne dovoli ničesar kar odstopa od neke fiksne predstave potem pač ni možno. Lahko narediš vse prav in se maksimalno potrudiš pa ne bo šlo. Ko je ego tako močan, da zaslepi razum in dojemanje realnosti ni niti možno, da bi se zazrli sami vase, se vprašali kaj smo v resnici, smo res to kar mislimo da smo, kaj v resnici hočemo, se soočili z realnostjo, da bi sami sebi dovolili doseči notranji mir … kaj šele, da bi sprejeli pomoč od nekoga, ki bi nam lahko pomagali na poti k doseganju sreče.

Samo enkrat bil tako seznanjen, ni mi bilo všeč, ker mi pač dekle ni ustrezalo, čuden občutk,,,
Tista tvoja opcija, piknik doma, pa da povabiš, potem pa “slučajno” taki pridejo, se pa fajn sliši. Sproščeno, brez pričakovanj.

Joj no … Če sem v nekem trenutku izgubila službo, to ne pomeni, da sem bila potem ves čas brez. Še preden sva s sedanjim možem sploh začela komunicirati, sem imela spet službo, svoje (najemniško) stanovanje in eksistenčno nisem bila prav nič ogrožena.

Poleg tega … praviš da ob razhodu s partnerjem ženska popusti kriterije ker … ne vem lih zakaj.
Pri meni je bilo ravno obratno. Kriteriji so se še poostrili, ker nisem želela še enkrat pristati v slepi ulici. In kot sem že v svojem prvem prispevku napisala – v tistem trenutku nisem iskala partnerja. Zato tudi nisem hodila na pijače z vsakim ki je imel pet minut časa, ampak sem šla na pijačo samo z enim – mojim sedanjim možem.

In še to … v življenju sem bila večino časa samska zato mi niti na kraj pameti ni padlo, da bi si omislila enega samo zato, ker sem (po tvojih besedah) potrebovala roke nekoga na sebi. Čisto znam živeti sama s sabo in sem bila takrat tudi čisto sprijaznjena, da ostanem sama.

Tako da si s svojo psihoanalizo malo pihnil mimo.

Aja … da še odgovorim eni, ki me je spraševala v katero starostno skupino spadam – takrat sem bila jaz pod 35, moj mož pa nad 35.[/quote]

Normalno, da ti veš najbolje kako in kaj je bilo, vsak za sebe, seveda. Kot rečeno, to je samo moje predvidevanje in jst to na splošno govorim ne samo za tvoj primer. Moja teza je takšna in nje se držim kot pijanec plota po domače povedano, hehe, kot pravim govorim na splošno, ne samo za tvoj primer, samo ženske znate dost stvari narobe razumet. Preteklost počutja človeka v danem trenutku ima močen vpliv, pa čeprav nekomu zgleda brezvezno. Ne moreš kar tako poredirat nekaj, kar si živel mogoče še pred letom dni.
Sicer ne mislim več filozofirat tukaj, ker se znam pol preveč razpisat o tistem kar hočem povedat ampak, ti si šla spet na tist forum več al manj zato, ker si si želila nekoga ob seb, če si ne bi želela ne bi šla, po moje. Pa pustmo to, …….jst bi samo malo poklepetala in se zezala, na forumih, kjer je prvi cilj, da se ljudje spoznajo med sabo v smsilu, da vidijo kakšna možnost je, da postaneta par, saj jasno piše komu so taki forumi namenjeni.
Jst vedno pravim, da naj gredo, tisti, ki niso pripravljeni za kaj več v takih primerih, ki to napišejo v dom za ostarele in tam malo poklepetajo z osamljenimi ljudmi v živo, zakaj bi morali bit ti klepetalci glih eni modeli dolečenih let, mer in podobno….. No, ve se zakaj, samo treba si je priznat. Men se tud ne bi dalo toliko pisat, če bi vedel, da to zdej pišem recimo tipu, ker si pa predvidevam ženska, pa padem not, preprosto kot pasulj.

Imam kolegico s tovrstnimi idejami, kako ona kar vidi in ve, katera 2 bi ustrezala biti skupaj. Ce sama pogledam, katere ljudi ona vidi skupaj, se mi zdijo popolnoma nekompatibilni. Ti se tudi druzijo med sabo in se med njimi nic ne zgodi, ker ni nikakrsnih iskric, a ona bi se kar nekaj zelela/pentljala skupaj.
Tudi meni vsake toliko tisci enega svojega kolega, ki ga poznam in mi tip ni vsec. Sem jo enkrat kar direktno vprasala, zakaj ona ni z njim, glede na to, da je tudi samska. Aja, ona ne more biti z njim, ker ji tip ni vsec. Zanimivo. A meni mora biti vsec samo zato, ker se je ona odlocila, da bi naj bila midva skupaj?
Eni se malo prevec ukvarjajo z zivljenji drugih.

Imam kolegico s tovrstnimi idejami, kako ona kar vidi in ve, katera 2 bi ustrezala biti skupaj. Ce sama pogledam, katere ljudi ona vidi skupaj, se mi zdijo popolnoma nekompatibilni. Ti se tudi druzijo med sabo in se med njimi nic ne zgodi, ker ni nikakrsnih iskric, a ona bi se kar nekaj zelela/pentljala skupaj.
Tudi meni vsake toliko tisci enega svojega kolega, ki ga poznam in mi tip ni vsec. Sem jo enkrat kar direktno vprasala, zakaj ona ni z njim, glede na to, da je tudi samska. Aja, ona ne more biti z njim, ker ji tip ni vsec. Zanimivo. A meni mora biti vsec samo zato, ker se je ona odlocila, da bi naj bila midva skupaj?
Eni se malo prevec ukvarjajo z zivljenji drugih.[/quote]

In kakega ti iščeš?

e-colli…dobro ime, saj so tvoje izjave temu primerne 🙂

Zivjo.urejen,resen moski 32l zelim spoznati resno zensko..ce si zainteresirana se oglasi..070 141 113

Oktobra, če ti uspe prebrati te besede,piši na mail [email protected]

Oktobra, če ti uspe prebrati te besede,piši na mail [email protected]

Oktobra, če ti uspe prebrati te besede,piši na mail [email protected] i

New Report

Close