Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek stalno bivališče- kaj lahko storim?

stalno bivališče- kaj lahko storim?

Pogodba ni kar popisan list papirja za okras, da si ga obesiš na steno namesto slike. Pogodba je POGODBA, pogodbo, če se z njo ne strinjaš, ne podpišeš. Če jo podpišeš, se z njo strinjaš. In če v pogodbi piše, da lahko prijaviš samo začasno bivališče, pač stalnega ne moreš. kaj ti ni jasno? In če je pogodba za določen čas, je itak jasno, da je tudi tvoje bivališče za določen čas, kako ste eni trdi.
Če pa bi mene najemnik hotel kakorkoli okrog prenesti s tem bivališčem, ga takoj postavim pred vrata. To bi bilo boljše, kaj? Pametne nasvete daješ!
[/quote]
kako si ene butare predstavljajo pogodbe, da je to kar nekaj kar lahko vsaka budala piše, kakor se mu zljubi.
V pogodbi ne moreš pisati nezakonitih stvari in neprijava stalnega bivališča, kjer dejansko živiš, je prekršek. Členi v pogodbi, ki nimajo pravne podlage ali so protizakoniti, so sami po sebi neveljavni.

Pogodba za določen čas nima veze s stalnostjo bivališča. Seveda to butare kot si ti, ne morejo razumeti.
[/quote]

In ti si tipičen primer prostaškega, nesramnega, primitivnega najemnika. Tipičen primer, kakšnemu človeku ne smeš nikoli dovoliti stalnega bivališča, še bolje, mu nikoli oddati stanovanja.
Kdo za vraga si ti, da si lastiš pravico žaliti me??????????
Ker v tvojo trdo glavo ne gre tako hitro kot ostalim, ti še enkrat povem: Pogodbo se pred podpisom prebere, če se z njo ne strinjaš, je ne podpišeš in greš naprej. Stanovanj je dovolj na razpolago. Verjamem pa, da takšnih za nedoločen čas in s prijavo stalnega bivališča, ni. Ti si popoln vzorčni primerek ZAKAJ je prišlo do tega, da najemodajalci najemnikom ne zaupajo več. In prav je tako.

mislim no, da ženska ima dom, ampak se ne sme prijaviti vanj in jo napotujete na csd – poleg vseh problemov je to tudi stvar dostojanstva , ampak to tiga zlatega kao hospoda nič ne briga,d a tako ruši vse človeku – to je za osebe brez doma… pa kdo je lahko tak egoist, da stanovanje bi dal, človeku pa ne dovoli,da si uredi vse uradno glede obstoja…ravno zato, ker je potrebno spreminjati vse dokumente – in kaj potem ko bo našla pa stanovanje s stalnim prebivališčem, potem bo morala pa še enkrat vse spreminjat…. pa še dodatne stroške za pošto ane, pa vse skupaj tako loviti – ker ji nekdo ne dovoli iz njegove kaprice, da si uredi som z vsem kar pritiče zraven..
tak človek ni dober človek – in to niso dobri odnosi…
če nekdo da dovoljenje za bivanje je to dovolj za ureditev stalnega prebivališča – ni on inštanca, ki bo določal ali si ga sme prijaviti…
in če ni za nedoločen čas, on pa bi si rada uredila stalen dom, potem je bolje pri takemu sploh ne biti, ker je očitno, da jo bo itak slej kot prej ven vrgel.
In je bolje si prej poiskati stalen dom – saj tip ni zlat in njegove stene tudi ne.
Mater ste eni zarukani – ker je tako gospod ukazal, čeprav nezakonito, ima da se ga uboga a ne,… kaj pol če dela nezakonito… in se temu še rečejo dobri odnosi… in četudi jo to stane stalnega naslova, ki je osnova za ve… res ste bebavi – jaz pri takem neb bla niti za sekundo v njegovi bajti al karkol to že pač ima
[/quote]

Noben normalen lastnik ti ne bo dal pogodbe na nedoločen čas. Si padla na glavo? Potem pa boš ti ostala brez službe ali pa enostavno ne boš več hotela plačevati, on te pa ne bo mogel spraviti ven, ker mu boš ti pod nosom mahala s pogodbo za nedoločen čas?? Ha ha, verjamem, da bi tebi to ustrezalo.
Jaz osebno sem zelo dobra najemodajalka in nikakor ne dovolim prijave stalnega bivališča in to še zdaleč ne pomeni, da bom najemnika prej ko slej vrgla ven. Daleč od tega. Če je vse ok, je zaradi mene lahko noter 10 let. Ampak stalno bivališče odpade. Odločitev je seveda tvoja. Sama imam stanovanje vedno polno zasedeno 🙂
[/quote]

pa kaj potem če ni pogodba za nedoločen čas, kljub temu ima z njo pravico prijaviti stalno prebivališče saj tam stalno prebiva.
Stalno prebivališče je tam, kjer nekdo stalno prebiva. kapiš?
jaz imam stačlno prebivališče zaenkrat – in nisem bedak,da bi se kamorkoli selila in spreminjala to, razen če bi imela zagotovilo, da bo to moj novi stalen dom… iz stalnega pač ne bom spreminjala nekaj začasno, to izgubila, da bi potem neki domišljav diktatorski tip, ki bi rad ukazoval in lastninil si druge naokoli, potem me metal ven iz stanovanj in še s tem izsiljeval… če je to tako fino in na izi – pa naj on se odjavi iz stalnega prebivališča, se prijavi na csd in se seli sem in tja, ker je to tako zabavno, da se drugim lahko to počne in je vse ok.

Pojdi na upravno enoto s pogodbo in tam ti bodo povedali ali lahko prijaviš stalno prebivališče ali ne.


kako si ene butare predstavljajo pogodbe, da je to kar nekaj kar lahko vsaka budala piše, kakor se mu zljubi.
V pogodbi ne moreš pisati nezakonitih stvari in neprijava stalnega bivališča, kjer dejansko živiš, je prekršek. Členi v pogodbi, ki nimajo pravne podlage ali so protizakoniti, so sami po sebi neveljavni.

Pogodba za določen čas nima veze s stalnostjo bivališča. Seveda to butare kot si ti, ne morejo razumeti.
[/quote]

In ti si tipičen primer prostaškega, nesramnega, primitivnega najemnika. Tipičen primer, kakšnemu človeku ne smeš nikoli dovoliti stalnega bivališča, še bolje, mu nikoli oddati stanovanja.
Kdo za vraga si ti, da si lastiš pravico žaliti me??????????
Ker v tvojo trdo glavo ne gre tako hitro kot ostalim, ti še enkrat povem: Pogodbo se pred podpisom prebere, če se z njo ne strinjaš, je ne podpišeš in greš naprej. Stanovanj je dovolj na razpolago. Verjamem pa, da takšnih za nedoločen čas in s prijavo stalnega bivališča, ni. Ti si popoln vzorčni primerek ZAKAJ je prišlo do tega, da najemodajalci najemnikom ne zaupajo več. In prav je tako.
[/quote]

ti kar pojdi s svojo pogodbo na policijo in ti bodo povedali, da se ena navadna lažniva kriminalka, da o moralnem vidiku tvojega stališča ne govorim. Ampak tudi ti boš enkrat prišla na svoj račun, če pa ne ti, bodo tvoj račun plačali tvoji otroci. Take so zakonitosti življenja.
enako velja za ejejejejee, da vsaki budali posebej ne odgovarjam.


seveda ga lahko:
https://e-uprava.gov.si/podrocja/osebni-dokumenti-potrdila-selitev/selitev-prijava-odjava-prebivalisca/prijava-odjava-stalnega-prebivalisca.html

tule je iz zakona:
Posameznik ob prijavi stalnega prebivališča in prijavi spremembe naslova stanovanja predloži dokazilo, da ima pravico do prebivanja na naslovu, ki ga prijavlja. Kot dokazilo, da ima posameznik pravico do prebivanja na naslovu, se šteje dokazilo o lastništvu, najemna in podnajemna pogodba ali pisno soglasje lastnika oziroma solastnikov stanovanja oziroma upravljavca nastanitvenega objekta.
http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=ZAKO1596

In ti si tipičen primer prostaškega, nesramnega, primitivnega najemnika. Tipičen primer, kakšnemu človeku ne smeš nikoli dovoliti stalnega bivališča, še bolje, mu nikoli oddati stanovanja.
Kdo za vraga si ti, da si lastiš pravico žaliti me??????????
Ker v tvojo trdo glavo ne gre tako hitro kot ostalim, ti še enkrat povem: Pogodbo se pred podpisom prebere, če se z njo ne strinjaš, je ne podpišeš in greš naprej. Stanovanj je dovolj na razpolago. Verjamem pa, da takšnih za nedoločen čas in s prijavo stalnega bivališča, ni. Ti si popoln vzorčni primerek ZAKAJ je prišlo do tega, da najemodajalci najemnikom ne zaupajo več. In prav je tako.
[/quote]

ti kar pojdi s svojo pogodbo na policijo in ti bodo povedali, da se ena navadna lažniva kriminalka, da o moralnem vidiku tvojega stališča ne govorim. Ampak tudi ti boš enkrat prišla na svoj račun, če pa ne ti, bodo tvoj račun plačali tvoji otroci. Take so zakonitosti življenja.
enako velja za ejejejejee, da vsaki budali posebej ne odgovarjam.
[/quote]
tako je – se strinjam. stanodajalec nima kaj prepovedovati ureditev prebivališča – ni to njegova pristojnost, temveč je kvečjemu dolžan po zakonu to urediti in narediti – ne pa da si vi domišljate ne samo se ne naredi, ampak bi tudi celo prepovedali narediti.
eni se pa res imate za nekaj več… neupravičeno – ker s tem svojim egom in diktatorstvom drugim izvajate celo dejanja, ki so v nasprotju z zakonom. Tako da malo se prizemljite in raje začnite živeti pošteno in s spoštovanjem drugih in njihovega dostojanstva tudi, ker ga nimate pravice teptati zaradi vaše obsedenosti z vašo lastnino in denarjem.

Morda bi se lahko prijavila tudi pri kateri od humanitarnih organizacij – Rdeči križ ali Karitas. Slišala sem, da je tudi to možno. Povprašaj, če ne bo šlo na CSD. Obrni se tudi na UE za pojasnilo, kaj lahko naredi človek v taki situaciji.

Srečno!


kaj si tupa, glupa, nepismena, al kaj… ima pogodbo in z njo se lahko prijavi stalno na naslovu bivanja. Pika, če ji kdo to prepoveduje, je on v prekršku. In naj zanj odgovarja.
kaj ti ni jasno – csd tam se ureja in prijavlja osebe brez bivališča.

Noben normalen lastnik ti ne bo dal pogodbe na nedoločen čas. Si padla na glavo? Potem pa boš ti ostala brez službe ali pa enostavno ne boš več hotela plačevati, on te pa ne bo mogel spraviti ven, ker mu boš ti pod nosom mahala s pogodbo za nedoločen čas?? Ha ha, verjamem, da bi tebi to ustrezalo.
Jaz osebno sem zelo dobra najemodajalka in nikakor ne dovolim prijave stalnega bivališča in to še zdaleč ne pomeni, da bom najemnika prej ko slej vrgla ven. Daleč od tega. Če je vse ok, je zaradi mene lahko noter 10 let. Ampak stalno bivališče odpade. Odločitev je seveda tvoja. Sama imam stanovanje vedno polno zasedeno 🙂
[/quote]

pa kaj potem če ni pogodba za nedoločen čas, kljub temu ima z njo pravico prijaviti stalno prebivališče saj tam stalno prebiva.
Stalno prebivališče je tam, kjer nekdo stalno prebiva. kapiš?
jaz imam stačlno prebivališče zaenkrat – in nisem bedak,da bi se kamorkoli selila in spreminjala to, razen če bi imela zagotovilo, da bo to moj novi stalen dom… iz stalnega pač ne bom spreminjala nekaj začasno, to izgubila, da bi potem neki domišljav diktatorski tip, ki bi rad ukazoval in lastninil si druge naokoli, potem me metal ven iz stanovanj in še s tem izsiljeval… če je to tako fino in na izi – pa naj on se odjavi iz stalnega prebivališča, se prijavi na csd in se seli sem in tja, ker je to tako zabavno, da se drugim lahko to počne in je vse ok.
[/quote]

Ne, ne biva stalno ampak začasno, kapiš? Za čas, ki je določen v pogodbi, en mesec, dva, tri….nikakor pa ne stalno, kapiš??
In zakaj za vraga bi se moral ta “diktatorski domišljav tip” odjaviti s svojega naslova? On je ZNAL poskrbeti, da ima lastno streho nad glavo, medtem, ko ti NISI, kapiš????

In ti si tipičen primer prostaškega, nesramnega, primitivnega najemnika. Tipičen primer, kakšnemu človeku ne smeš nikoli dovoliti stalnega bivališča, še bolje, mu nikoli oddati stanovanja.
Kdo za vraga si ti, da si lastiš pravico žaliti me??????????
Ker v tvojo trdo glavo ne gre tako hitro kot ostalim, ti še enkrat povem: Pogodbo se pred podpisom prebere, če se z njo ne strinjaš, je ne podpišeš in greš naprej. Stanovanj je dovolj na razpolago. Verjamem pa, da takšnih za nedoločen čas in s prijavo stalnega bivališča, ni. Ti si popoln vzorčni primerek ZAKAJ je prišlo do tega, da najemodajalci najemnikom ne zaupajo več. In prav je tako.
[/quote]

ti kar pojdi s svojo pogodbo na policijo in ti bodo povedali, da se ena navadna lažniva kriminalka, da o moralnem vidiku tvojega stališča ne govorim. Ampak tudi ti boš enkrat prišla na svoj račun, če pa ne ti, bodo tvoj račun plačali tvoji otroci. Take so zakonitosti življenja.
enako velja za ejejejejee, da vsaki budali posebej ne odgovarjam.
[/quote]

He he, a ti ne veš kaj je to “uporabniško ime”?? Ti sam si se predstavil kot lažni kriminalec :-))))))
In ja, jaz sem že šla s svojo pogodbo na policijo in so mi rekli, da bo najbolj enostavno, da najemnika, ki ni hotel iz stanovanja, lepo postavim pred vrata, medtem, ko ga ne bo doma. Pa naj me potem toži, če me bo imel s čim :-))) Tako sem tudi naredila, ti lažni kriminalec :-))))
Požri se :-PPP

pa kaj potem če ni pogodba za nedoločen čas, kljub temu ima z njo pravico prijaviti stalno prebivališče saj tam stalno prebiva.
Stalno prebivališče je tam, kjer nekdo stalno prebiva. kapiš?
jaz imam stačlno prebivališče zaenkrat – in nisem bedak,da bi se kamorkoli selila in spreminjala to, razen če bi imela zagotovilo, da bo to moj novi stalen dom… iz stalnega pač ne bom spreminjala nekaj začasno, to izgubila, da bi potem neki domišljav diktatorski tip, ki bi rad ukazoval in lastninil si druge naokoli, potem me metal ven iz stanovanj in še s tem izsiljeval… če je to tako fino in na izi – pa naj on se odjavi iz stalnega prebivališča, se prijavi na csd in se seli sem in tja, ker je to tako zabavno, da se drugim lahko to počne in je vse ok.
[/quote]

Ne, ne biva stalno ampak začasno, kapiš? Za čas, ki je določen v pogodbi, en mesec, dva, tri….nikakor pa ne stalno, kapiš??
In zakaj za vraga bi se moral ta “diktatorski domišljav tip” odjaviti s svojega naslova? On je ZNAL poskrbeti, da ima lastno streho nad glavo, medtem, ko ti NISI, kapiš????
[/quote]

madona si zabita. stalno bivališče ne pomeni, da je nekdo tam za večno, ampak da je za čas, ko tam prebiva, to njegov naslov, kjer se pretežno zadržuje. Poskusi razumeti vsaj osnove in dejstvo, da si podedovala neko nepremičnino te še ne postavlja nad druge ljudi.

No, ona ima najemno pogodbo, si gre z njo prijaviti stalno bivališče in pika. To ni stvar najemodajalca, o tem ga tudi ne bo nihče obveščal. S tem ko je podpisal najemno pogodbo ji je pač implicitno omogočil tudi stalno bivališče (pa čeprav le za eno leto – tipična doba najema na pogodbi). Ker so z stalnim bivališčem povezani tudi neki stroški (menjava dokumentov) je pogosto menjavanje le-tega tudi določena obremenitev tistega, ki to menjuje. Za stanodajalca pa je to povsem irelevantno. Ko pogodba poteče in se ne podaljša je zanjga zgodba končana – pa če ima najemnik tam stalno bivališče ali ne.
Verjamem pa da nepoučenim sam naziv “stalno bivališče” govori nekaj, česar ta staus ne ureja – da bi bilo to bivališče res “stalno” in z tem posebno zaščiteno.

pa kaj potem če ni pogodba za nedoločen čas, kljub temu ima z njo pravico prijaviti stalno prebivališče saj tam stalno prebiva.
Stalno prebivališče je tam, kjer nekdo stalno prebiva. kapiš?
jaz imam stačlno prebivališče zaenkrat – in nisem bedak,da bi se kamorkoli selila in spreminjala to, razen če bi imela zagotovilo, da bo to moj novi stalen dom… iz stalnega pač ne bom spreminjala nekaj začasno, to izgubila, da bi potem neki domišljav diktatorski tip, ki bi rad ukazoval in lastninil si druge naokoli, potem me metal ven iz stanovanj in še s tem izsiljeval… če je to tako fino in na izi – pa naj on se odjavi iz stalnega prebivališča, se prijavi na csd in se seli sem in tja, ker je to tako zabavno, da se drugim lahko to počne in je vse ok.
[/quote]

Ne, ne biva stalno ampak začasno, kapiš? Za čas, ki je določen v pogodbi, en mesec, dva, tri….nikakor pa ne stalno, kapiš??
In zakaj za vraga bi se moral ta “diktatorski domišljav tip” odjaviti s svojega naslova? On je ZNAL poskrbeti, da ima lastno streho nad glavo, medtem, ko ti NISI, kapiš????
[/quote]
NAUČI SE BRATI – jaz imam stalno prebivališče, KAPŠIŠ????? in mi niti za sekundo na pamet ne pade,d a bi ga spreminjala,razen če najdem novega stalnega, ki ne bo odvisen od tvojega dovoljenja, kapiš???? ampak ga bom lepo umirjeno sama stalno prijavila. kapiš??? ne lasti si drugih, če si že lastiš bajto mame in ata in se duvaš z njo tukaj kot da je tvoja.
Ti se pa kar ne duvaj z bajto mamice in ateka, ki sta ti vse k riti znosila, medtem ko ti druge ljudi uporabljaš in izrabljaš kot sredstva za svoje interese… več pa ne bom, ker veš kaj si vse komu naredil samo… zdaj pa še manipulativno se duvaš pod raznimi nicki, da drugi nimajo svojega fleta… saj ta zloba te še doleti… le pazi,da ti voda ne zalije vseh tistih tvojih sten zaradi katerih se tako duvaš nad drugimi – si čez noč brez vsega… ko si tako lepo in učinkovito poskrbel za vse ane pametnjakovič diktatorski.

Zanimiva tale debata. Najbolj napadalni, nesramni, žaljivi ste prav tisti, ki zagovarjate prijavo stalnega bivališča. Se potem čudite, zakaj vam le tega nihče ne dovoli? Tudi jaz vam ne bi.
Nadalje se sprašujem, zakaj rinete v stanovanja, kjer vam najemodajalec stalne prijave ne dovoli. Zakaj ne greste tja, kjer vam bodo to dovolili? Zakaj ste tako neumni, da poskušate najemodajalca izigravati, ko veste, da boste vi potegnili ta kratko?
Vam povem, da vsak najemodajalec, ki bere zdaj to temo in vidi, kako ste napadalni, vam ne bo dovolil stalne prijave. Če boste to naredili proti njegovi volji, bo že našel način, da vam najemno pogodbo prekliče. Mislim, ej….res ste neumni.

ti kar pojdi s svojo pogodbo na policijo in ti bodo povedali, da se ena navadna lažniva kriminalka, da o moralnem vidiku tvojega stališča ne govorim. Ampak tudi ti boš enkrat prišla na svoj račun, če pa ne ti, bodo tvoj račun plačali tvoji otroci. Take so zakonitosti življenja.
enako velja za ejejejejee, da vsaki budali posebej ne odgovarjam.
[/quote]

He he, a ti ne veš kaj je to “uporabniško ime”?? Ti sam si se predstavil kot lažni kriminalec :-))))))
In ja, jaz sem že šla s svojo pogodbo na policijo in so mi rekli, da bo najbolj enostavno, da najemnika, ki ni hotel iz stanovanja, lepo postavim pred vrata, medtem, ko ga ne bo doma. Pa naj me potem toži, če me bo imel s čim :-))) Tako sem tudi naredila, ti lažni kriminalec :-))))
Požri se :-PPP
[/quote]

Če bi ta tvoj najemnik imel “pet čistih” bi šel do dobrega odvetnika, ki bi ga “na kredit” zastopal in bi se potem oba pošteno poplačala iz odškodnine ki bi jo “izcuzala” od tebe. No, enkrat si izgleda “prišla skozi”, a enkrat boš naletela na “pravega” in se pošteno opekla.

Ne, ne biva stalno ampak začasno, kapiš? Za čas, ki je določen v pogodbi, en mesec, dva, tri….nikakor pa ne stalno, kapiš??
In zakaj za vraga bi se moral ta “diktatorski domišljav tip” odjaviti s svojega naslova? On je ZNAL poskrbeti, da ima lastno streho nad glavo, medtem, ko ti NISI, kapiš????
[/quote]
NAUČI SE BRATI – jaz imam stalno prebivališče, KAPŠIŠ????? in mi niti za sekundo na pamet ne pade,d a bi ga spreminjala,razen če najdem novega stalnega, ki ne bo odvisen od tvojega dovoljenja, kapiš???? ampak ga bom lepo umirjeno sama stalno prijavila. kapiš??? ne lasti si drugih, če si že lastiš bajto mame in ata in se duvaš z njo tukaj kot da je tvoja.
Ti se pa kar ne duvaj z bajto mamice in ateka, ki sta ti vse k riti znosila, medtem ko ti druge ljudi uporabljaš in izrabljaš kot sredstva za svoje interese… več pa ne bom, ker veš kaj si vse komu naredil samo… zdaj pa še manipulativno se duvaš pod raznimi nicki, da drugi nimajo svojega fleta… saj ta zloba te še doleti… le pazi,da ti voda ne zalije vseh tistih tvojih sten zaradi katerih se tako duvaš nad drugimi – si čez noč brez vsega… ko si tako lepo in učinkovito poskrbel za vse ane pametnjakovič diktatorski.
[/quote]

He he, si se zlajala? Ti je zdaj lažje? Samo ne preveč besneti, da te ne bodo še kam odpeljali in zaprli. Poznam tak primer, zato ti čisto dobronamerno svetujem: umiri se, ker vidim, da si z živci na koncu.
Sicer pa ja, jaz imam ateka in mamico, ki me imata rada, tebe očitno nimata. Se ne čudim. Se mi smiliš ampak tebe človek enostavno ne more imeti rad.
Hja, za začetek ti svetujem baldrijanove kapljice in vleži se nekam v mračen prostor v tišino. Če ne bo pomagalo, pa stopi do zdravnika po kaj močnejšega. Ker, če lahko človek tako znori zaradi nekaj besed, to ne obeta nič dobrega. Srečno :-)))

Kaj komplicirate ,ne razumem vas zakaj ne pustite za stalno prijaviti najemnika, saj narediš pogodbo in če ne upošteva (ne plačuje najemnina,uničuje stvari itd.)se pogodba razveljavi in se mora itak odseliti,res čudni, svasta ,ni čudno da imate potem probleme ,če ste sami problem no

Ne, ne biva stalno ampak začasno, kapiš? Za čas, ki je določen v pogodbi, en mesec, dva, tri….nikakor pa ne stalno, kapiš??
In zakaj za vraga bi se moral ta “diktatorski domišljav tip” odjaviti s svojega naslova? On je ZNAL poskrbeti, da ima lastno streho nad glavo, medtem, ko ti NISI, kapiš????
[/quote]

madona si zabita. stalno bivališče ne pomeni, da je nekdo tam za večno, ampak da je za čas, ko tam prebiva, to njegov naslov, kjer se pretežno zadržuje. Poskusi razumeti vsaj osnove in dejstvo, da si podedovala neko nepremičnino te še ne postavlja nad druge ljudi.
[/quote]

He he, pojma nimaš o čem govoriš. Pojdi pa se informiraj, meni se ne ljubi več ukvarjati s tabo.
Pa beri malo še druge poste, boš videl, da nisem nič podedovala, na srečo imam ateka in mamico živo in upam, da bo še dolgo tako :-PPPP
p.s. nad večino drugih ljudi sem pa že dolgo. Že samo zato, ker nisem nesramna, žaljiva in primitivna. Čao, srce

Problemi so samo z določenimi najemniki, po večini takšnimi kot se zdaj oglašajo.


NAUČI SE BRATI – jaz imam stalno prebivališče, KAPŠIŠ????? in mi niti za sekundo na pamet ne pade,d a bi ga spreminjala,razen če najdem novega stalnega, ki ne bo odvisen od tvojega dovoljenja, kapiš???? ampak ga bom lepo umirjeno sama stalno prijavila. kapiš??? ne lasti si drugih, če si že lastiš bajto mame in ata in se duvaš z njo tukaj kot da je tvoja.
Ti se pa kar ne duvaj z bajto mamice in ateka, ki sta ti vse k riti znosila, medtem ko ti druge ljudi uporabljaš in izrabljaš kot sredstva za svoje interese… več pa ne bom, ker veš kaj si vse komu naredil samo… zdaj pa še manipulativno se duvaš pod raznimi nicki, da drugi nimajo svojega fleta… saj ta zloba te še doleti… le pazi,da ti voda ne zalije vseh tistih tvojih sten zaradi katerih se tako duvaš nad drugimi – si čez noč brez vsega… ko si tako lepo in učinkovito poskrbel za vse ane pametnjakovič diktatorski.
[/quote]

He he, si se zlajala? Ti je zdaj lažje? Samo ne preveč besneti, da te ne bodo še kam odpeljali in zaprli. Poznam tak primer, zato ti čisto dobronamerno svetujem: umiri se, ker vidim, da si z živci na koncu.
Sicer pa ja, jaz imam ateka in mamico, ki me imata rada, tebe očitno nimata. Se ne čudim. Se mi smiliš ampak tebe človek enostavno ne more imeti rad.
Hja, za začetek ti svetujem baldrijanove kapljice in vleži se nekam v mračen prostor v tišino. Če ne bo pomagalo, pa stopi do zdravnika po kaj močnejšega. Ker, če lahko človek tako znori zaradi nekaj besed, to ne obeta nič dobrega. Srečno :-)))
[/quote]

če ti zdraviš svoje psihične napetosti in neuravnovešenost s tem,d a jo projeciraš na druge na monu, tudi ok… če se ti bolj počitiš misleč, da so vsi ostali bolni, samo ti ne…
samo to ne bo rešilo tvojih težav. najbolje,d a kar sam svoje nasvete upoštevaš.

madona si zabita. stalno bivališče ne pomeni, da je nekdo tam za večno, ampak da je za čas, ko tam prebiva, to njegov naslov, kjer se pretežno zadržuje. Poskusi razumeti vsaj osnove in dejstvo, da si podedovala neko nepremičnino te še ne postavlja nad druge ljudi.
[/quote]

He he, pojma nimaš o čem govoriš. Pojdi pa se informiraj, meni se ne ljubi več ukvarjati s tabo.
Pa beri malo še druge poste, boš videl, da nisem nič podedovala, na srečo imam ateka in mamico živo in upam, da bo še dolgo tako :-PPPP
p.s. nad večino drugih ljudi sem pa že dolgo. Že samo zato, ker nisem nesramna, žaljiva in primitivna. Čao, srce
[/quote]

tudi tukaj upoštevaj svoj nasvet – in začni malo brat osnove. ker si dejansko ti tista oseba, ki nimaš pojma – oseba, ki jo pa žališ, pa ima še kako prav. Vsaj toliko ne bodi len in odpri zakon in preberi – aja ti se imaš v svojem domišljijskem svetu tudi nad zakonom… resno rabiš en pregled pri uradnikih – več vrst

če so drugi lastniki stanovanja grejo lahko sami na prijavno odjavno upravno enoto in vložijo poizvedovanje in boš še plačala kazen, ki ni majhna.Tako da kar spremeni si.Jaz kot lastnica novega stanovanja tudi nebi hotela da je kdo tam prijavljen če res ne živi in še če bi komaj kupila novo stanovanje .Tvoj naslov nima kaj delat tam.

Lahko prijaviš začasni naslov za časa najemne pogodbe,če jo seveda imate.Če je nimate potem ne moreš.


ne moreš, ker za prijavo začasnega naslova, moraš imeti nekje tudi stalnega… stalen je tam kjer prebiješ večino časa v letu, začasni pa je tam, kjer prebiješ več kot 60 dni v letu.
In če ti stalno prebivaš samo na nekem naslovu to ni začasni, ampak stalni – četudi tam stalno prebivaš za obdobje najemne pogodbe…
res vam ni jasno kaj pisarite … tam kjer stalno prebivaš v določenem obdobju je stalni naslov in ne začasni. in začasnega naslova brez stalnega se ne da prijaviti.
dajte malo preberite prej no.

Ko berem te zapise najemnikov in najemodajalcev, šele vidim, kakšno srečo imam pravzaprav.
Takoj sem dobila najemno pogodbo za nedoločen čas in prijavila stalno bivališče. Pa se nismo prej nič poznali, da ne bo kdo mislil, da je to morda vzrok.
V petih letih najemodajalka niti enkrat ni prišla v kontrolo stanovanja, pa se drugače večkrat vidimo. Če kakšen mesec nimam za najemnino točno na datum, je zelo razumevajoča in nikoli ne komplicira, vedno lahko dam pozneje ali v dveh delih.
Je pa res, da tudi jaz pazim na njeno lastnino, ne uničujem in nasploh delam s stanovanjem, kot da bi bilo moje.

New Report

Close