Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stanujem v bloku, ampak se mi to ne zdi prav

Stanujem v bloku, ampak se mi to ne zdi prav

Je klic kardela, v tem primeru družinskih članov. Psi so podobno kot volkovi navajeni živeti v tropu.

Ne boš ja, ker si jih že dobila.
Js mam še celo življenje pred sabo, ti pa ko si že tako kvazi “pametna” se raje zamisli nad sabo, ker se za svoja leta neprimerno obnašaš s to bedno provokacijo, ki si jo začela sama in ki sploh nima veze s to temo. Tvoj zgornji komentar nakazuje na tvojo nestabilno psiho in težnjo k popolnosti gramatike. Očitno imaš neke frustracije od otroštva, da se ukvarjaš z mojo slovnico. So se v otroštvu znašali nad tabo in nisi prebolela, pa se morš ti zdej na druge spravljat zaradi slovnice? Me boš ustrelila, ker ne pišem slovnično pravilno na enem forumu? Si že slišala za svobodo govora?(k temu spada tudi pisanje btw) Ti si ena izmed tistih žensk, ki jih zanima zgolj birokracija in goli formalizem v življenju povsod… Zakaj pol ne napišeš knjige raje, zkaj bereš sploh ta forum, ko je 3/4 SLENGA? Zamisli se. I’m done with u.
[/quote]

Saj ti lepo gre, le spodbuditi te je treba.
Kar se pa tvoje skrbi tiče glede tega psa, bi pa mogoče lastnik ti dovolil, da ga sprehodiš kdaj pa kdaj? Vprašati ni greh in vsak dober lastnik takoj prepozna dobrega človeka, kot si sama.
Če je seveda tudi kuža za to.
Še naprej ostani tako skrbna, papa.

Naceloma sem tak tip cloveka, da bi res lahko ampak s sosedi se ne poznamo osebno, se samo na videz, ker so vbistvu pod mano in tudi se ne videvamo kaj dosti+blok je relativno nov.. mislim oz. vem, da tudi ne bi pustili kar tako nekomu da se z njihovim psom ubada, mi ne delujeta taksna po karakterju.. 🙂
[/quote]
Za začetek sosedom povej, kaj se dogaja. Oni ne morejo vedeti, da pes laja, ko jih ni doma. Mogoče bodo potem našli kakšno varstvo ali drugo rešitev. Če čez čas še zmeraj ne bo bolje, se pa lahko ti ponudiš, da boš psa kdaj peljala na sprehod. Sicer bo to verjetno kar težko izvedljivo, saj ti verjetno ne bodo kar pustili ključev svojega stanovanja.

Običajno je glavni problem pri glasnih psih premalo ukvarjanja s psom in pomanjkljiva vzgoja, ne premajhna bivanjska površina.

Za takšnega psa, ki mora živet v bloku in je odvisen od lenobe lastnika, ali pa za takšnega psa, ki je že tolko pohabljen, da je celo raje v stanovanju kot zunaj, ker praktično sploh ne ve kaj je narava in življenski prostor za žival, za takšnega psa je najbolje, da se nažre podganjega strupa in crkne. Najbolj humano za takšnega psa.

Imamo hišo, dvorišče in psa. Nisem še nikoli videl da bi pes sam od sebe divjal po dvorišču. običajno leži utici, poleti se sonči na soncu, skratka nič posebnega. Zelo pogosto trka po vratih ko hoče notri, včasih mu paše biti tudi ven. Vidi se da nimaš nekih izkušenj s psi in nekaj na pamet nakladaš.


Potem pa dajmo še vsi ljudje. Haha Kake imate.

Dvomim, da ima kakšen pes uto, večjo od 69 kvadratov, tako da ne razumem problema okoli premajhnega stanovanja.

pasjeljubka kaj te je tvoj pes ugriznil ali zakaj si tako našponana?
verjetno imaš veliko ljubezen do psov, da imaš tri v bloku, v stanovanju – pa imaš podobne težave s sosedi.
rajši se malo zamisli, kaj je želela avtorica povedat, ne pa da se pizdiš in igraš žrtev, na koncu še pa o bontonu pridigaš.
dobro si nam objasnila tisto, da pes joka ker potrebuje prijatelja, ne pa zato ker ga srat, pa srat tiši ali ker je lačen!..mater, si kr brihtna!
[/quote]

Vedno sem bila mnenja, da so sovražniki živali primitivni in prostaški ljudje. Tvoj zapis to samo potrjuje.
Mimogrede, na srečo mi ni treba živeti v bloku :-))))), med osebki z dna kot si ti 😛

Pa a ti razumeš poanto, da pes tuli in cvili, ko je/ker je sam doma? Saj zagvišn tudi tvoji tulijo/bi tulili, ko so/ bi bili sami doma.

Aja, boš napisala, da ne, da tvoji pa nikoli niso sami doma – jasno, da ne, ker so trije, to je že krdelo. Jasno treh psov niti nikoli ne smeš samih pustit, zato ne moreš vedet, kako tulijo :))))

Avtorica, to je motenje zasebnosti drugih, sploh v blokovskem naselju – ne želite si tega ostali stanovalci niste prosili za pasji lajež…. Eno je toleranca do ene ure, drugo je mu8čenje psa in vaših ušes za en delovnik. Pes nima kaj lajat znotraj stanovanja in nabijat – jasno, laja, ker je sam, kliče gospodarje, ki jih ni.. Ja, to zna bit dnevna mora, ne samo nočna. In tudi to je mučenje živali, ki jo pušajo samo.

Avtorica, namesto da tukaj sprašuješ za mnenje – prijavi jih upravniku, oziroma povej tvojemu najemodajalcu naj to stori, ker pes joka, tuli cvili cel dan, ko lastnikov ni doma….. – tudi zato ima nek blok upravnika, da poskrbi za spoštovanje reda med sostanovalci – s pisnim opozorilom.

Posnami s telefonom – zvok lajajočega psa iz stanovanja kjer si in predvajaj najemodajalcu.

Pri moji srodnici v blokovskem naselju je bilo poobno. Konc veselja, ko se je ena mlada družina labradorca naveličala in ga začela puščat neprestano zunaj ( novoletno darilo v obliki psa je izzvenelo očitno pri vseh kot igračka) – pes pa tulil in nabijal cele dneve in tudi noči. Pa je lepo upravnik dobil pritožbo stanovalcev in so uredili. Pes ne laja več. Ga odpeljejo na varstvo, ali nekdo pride, ko so doma, pa ga imajo notri – smrdljivkota 🙂
[/quote]

Po tvojem razmišljanju se lahko torej posname tudi vsakega tulečega sončka in prijavi upravitelju?? Hja, dobra ideja, marsikomu bo prišla prav :-)))


Potem pa dajmo še vsi ljudje. Haha Kake imate.
[/quote]
Kaj zdaj ti enačiš ljudi s psom?
Pes ni za v bajto. Pika. Ker pes je žival. Nobena žival ni za v bajto, razen pajki. Če ti misliš, da so živali z v bajto, potem si privleči v bajto še krave, konje, prašiče, srne, zajce, lisico, polha, podgane, krokodila….
Tista žival, ki mora živet v bajti, je pohabljena.
In ne mi zdaj kozlat, da imate tako pasmo psa, ki ne sme živet zunaj. To samo pomeni, da ste v bajto privlekli žival, ki je namerno pohabljena. Pohabljena zaradi modne muhe.
Bedaki.
Pejte vi živet v votlino, če hočete bit skupaj s žvaljo.

Take so ponavadi zafrustrirane iz drugih razlogov oz. problemov, ker jih pa pač ne znajo rešiti, se potem ubadajo s slovnico, ker jih nihče drug ne mara . 🙂
[/quote]

…draga avtorica, mislim, da moraš biti tudi ti zelo osamljena in ne ravno priljubljena, da se raje ukvarjaš s tulečimi cucki kot s čim drugim….

…draga avtorica, mislim, da moraš biti tudi ti zelo osamljena in ne ravno priljubljena, da se raje ukvarjaš s tulečimi cucki kot s čim drugim….
[/quote]
Avtorica, zagiftaj tistga cucka, pa boš imela mir. Hodit k sosedu, ki ima psa v stanovanju nima smisla. Ker tak sosed, ki ima psa v stanovanju itak ni normalen, je navaden bedak. Z bedaki pa nima smisla diskutirat in jih prosit. Če bi bil sosed normalen, sploh ne bi bil pogovor potreben, ker bi ta sosed itak vedel, da pes ni z v blok.


Kaj zdaj ti enačiš ljudi s psom?
Pes ni za v bajto. Pika. Ker pes je žival. Nobena žival ni za v bajto, razen pajki. Če ti misliš, da so živali z v bajto, potem si privleči v bajto še krave, konje, prašiče, srne, zajce, lisico, polha, podgane, krokodila….
Tista žival, ki mora živet v bajti, je pohabljena.
In ne mi zdaj kozlat, da imate tako pasmo psa, ki ne sme živet zunaj. To samo pomeni, da ste v bajto privlekli žival, ki je namerno pohabljena. Pohabljena zaradi modne muhe.
Bedaki.
Pejte vi živet v votlino, če hočete bit skupaj s žvaljo.
[/quote]

V Ljubljani imajo študentje v stanovanju, najem, prašiča. Center mesta.
En starejši gospod v bloku racaka, se sprehaja z njim.
Simbioza človek žival ni za odmet.
V stanovanje pa naj bi naselili le manjše, hišne pse. Že nahraniti, vzdrževati higieno, ter tudi njihovo zdravje, je bolj humano. Sploh pa lažja sama socializacija teh živali.


Kaj zdaj ti enačiš ljudi s psom?
Pes ni za v bajto. Pika. Ker pes je žival. Nobena žival ni za v bajto, razen pajki. Če ti misliš, da so živali z v bajto, potem si privleči v bajto še krave, konje, prašiče, srne, zajce, lisico, polha, podgane, krokodila….
Tista žival, ki mora živet v bajti, je pohabljena.
In ne mi zdaj kozlat, da imate tako pasmo psa, ki ne sme živet zunaj. To samo pomeni, da ste v bajto privlekli žival, ki je namerno pohabljena. Pohabljena zaradi modne muhe.
Bedaki.
Pejte vi živet v votlino, če hočete bit skupaj s žvaljo.
[/quote]
Je bilo že jasno povedano, da pes sam trka na vrata, tako da sami rinejo noter. Pa če nisi slišal tudi medvedi, podgane silijo v hiše, v Avstraliji tudi kače. Če nisi še slišal smo tudi ljudje živali in delujemo po istem principu, gremo tam kjer je hrana in si naredimo zavetje. Po tvoji logiki smo tudi vsi ljudje pohabljeni, ker živimo v hiši. To pa je tako ko špricas pouk v šoli in zamudiš ure biologije.

V Ljubljani imajo študentje v stanovanju, najem, prašiča. Center mesta.
En starejši gospod v bloku racaka, se sprehaja z njim.
Simbioza človek žival ni za odmet.
V stanovanje pa naj bi naselili le manjše, hišne pse. Že nahraniti, vzdrževati higieno, ter tudi njihovo zdravje, je bolj humano. Sploh pa lažja sama socializacija teh živali.
[/quote]

Mah kakšna socializacija psa? Kakšen izraz je to, psa socializirat.? Povej tako kot je, psa pohabit. Kdo ti je dal mandat, da se počutiš ti od boga poslana, da nekaj pse socializiraš? A je pes mogoče izrazil željo, da bi bil rad socializiran?
Če se imate za ljubitelje živali, potem se vi prilagodite njim in ne obratno. Dejte se vi živalsko socializirat! Pejte vi v pesjak ali hosto spat, če ste ljubitelji psov. Naredite žival totalno odvisno od vas, potem se vklicujete pa za ljubitelja živali. Le kako so skozi zgodovino živali lahko preživele brez vaših socializacijskih debilizmov? Le kako so v zgodovinski preteklosti živali lahko preživele brez ležanja ob radiatorju v bloku?
Tepci zahojeni.

Mah kakšna socializacija psa? Kakšen izraz je to, psa socializirat.? Povej tako kot je, psa pohabit. Kdo ti je dal mandat, da se počutiš ti od boga poslana, da nekaj pse socializiraš? A je pes mogoče izrazil željo, da bi bil rad socializiran?
Če se imate za ljubitelje živali, potem se vi prilagodite njim in ne obratno. Dejte se vi živalsko socializirat! Pejte vi v pesjak ali hosto spat, če ste ljubitelji psov. Naredite žival totalno odvisno od vas, potem se vklicujete pa za ljubitelja živali. Le kako so skozi zgodovino živali lahko preživele brez vaših socializacijskih debilizmov? Le kako so v zgodovinski preteklosti živali lahko preživele brez ležanja ob radiatorju v bloku?
Tepci zahojeni.
[/quote]
Le kako se živali same gurajo v človeška domovanja. Zakaj misliš da je toliko vran po Ljubljani, verjetno so tudi one pohabljene. Pa zakaj volkovi kradejo ovce po domačijah. Sami lezejo k nam.


Je bilo že jasno povedano, da pes sam trka na vrata, tako da sami rinejo noter. Pa če nisi slišal tudi medvedi, podgane silijo v hiše, v Avstraliji tudi kače. Če nisi še slišal smo tudi ljudje živali in delujemo po istem principu, gremo tam kjer je hrana in si naredimo zavetje. Po tvoji logiki smo tudi vsi ljudje pohabljeni, ker živimo v hiši. To pa je tako ko špricas pouk v šoli in zamudiš ure biologije.
[/quote]
Ja, kakopak, V blok v deseto nadstropje najraje rinejo medvedje. Pa kače najraje hodijo po mestu ogledovat izložbe, da vidijo če je kakšna cunja za njih znižana. Tepci zahojeni.
Jasno, da tvoj pes trka na vrata, če pa si ga pohabila in ne zna zunaj živet in zunaj spat. Pes dela to, kar si ga naučila in kakor si ga pohabila. Moj pes ne trka na vrata, moj pes v bajto sploh noče, ker to je zanj tuj neprijazen otesnjen svet.


Le kako se živali same gurajo v človeška domovanja. Zakaj misliš da je toliko vran po Ljubljani, verjetno so tudi one pohabljene. Pa zakaj volkovi kradejo ovce po domačijah. Sami lezejo k nam.
[/quote]
Pol pa si vzemi še vrano v bajto, če leze v bajto! A je tvoj pes sam prišel k tebi v bajto? Je tvoj pes reku, jaz bi šel k tebi malo v dnevno sobo spat in televizijo gledat pa s tabo na morje in v gostilno na pivo?
Daj ne seri. Volkovi pa itak plenijo svoj plen. Ovce so plen. To je normalno. Saj vaš pes bi moral tud plenit, pa ne zna, ker ste ga pohabili, ker ne ve kaj je njegov plen. Tvoj pes ne ve kaj je njegovo naravno početje. Kot bi ti morala kokodakat, ker imaš kurjo pamet.


Ja, kakopak, V blok v deseto nadstropje najraje rinejo medvedje. Pa kače najraje hodijo po mestu ogledovat izložbe, da vidijo če je kakšna cunja za njih znižana. Tepci zahojeni.
Jasno, da tvoj pes trka na vrata, če pa si ga pohabila in ne zna zunaj živet in zunaj spat. Pes dela to, kar si ga naučila in kakor si ga pohabila. Moj pes ne trka na vrata, moj pes v bajto sploh noče, ker to je zanj tuj neprijazen otesnjen svet.
[/quote]

Kar neki fantaziraš, umišljaš da sem ženska, edini pohabljen si ti. Psi so prečudoviti, bolj plemeniti od sodrge kot si ti. Pa veš na vasi imamo tudi mačke, ki tudi rinejo noter in mijavkajo na oknih. Pa so od rojstva. Verjetno je tudi njih nekdo pohabil. In ja medved bi, če bi imel možnost tudi zlezel do 15 štuka za hrano in zavetje.

Komplicirate.. Haski tuli. Ce je vesel, ce je zalosten, ce je tecen. Imamo pri sosedih.. Njemu samo reces tuli, pa bo tulil 🙂 on da bi bil zunaj? Sam? Ne bo slo.
Tudi jaz imam 3. Ena od njih je za k vojakom. Pa ves kaj? Ne ljubi se ji bit zunaj. Tudi ko smo vsi zunaj, opravi svoje in gre notri. Samo kavc in toplota. Mogoce je bila v prejsnjem zivljenju brezdomka na mrzlem in je zdaj tako nora na topel kamin 😀
Moj najmanjsi je tudi skos lajal v bloku, ko je bil sam. Ko smo se preselili v hiso, je bilo tega konec. Pa je enako notri. Pac so ocitno energije hude v blokih hehe

Kar neki fantaziraš, umišljaš da sem ženska, edini pohabljen si ti. Psi so prečudoviti, bolj plemeniti od sodrge kot si ti. Pa veš na vasi imamo tudi mačke, ki tudi rinejo noter in mijavkajo na oknih. Pa so od rojstva. Verjetno je tudi njih nekdo pohabil. In ja medved bi, če bi imel možnost tudi zlezel do 15 štuka za hrano in zavetje.
[/quote]
Če si tip, si pač še tolk bolj bedast.
Ja, psi so čudoviti, ampak ti za to nimaš nobene pravice da jih pohabljaš z izgovorom, da ga imaš rad. Tud druge žvali so čudovite. Nobena druga žival ni v tako kratkem času tako pohabljena kot pes. In psa so pohabili industrijski genetiki zaradi vas bedakov. Pes je žrtev vas modnih degenerirancev.
Ja, mačka hodi mjavkat na okno. A veš zakaj hodi? Ker si jo pohabila in odvadila, da bi si hrano poiskala sama.

Teroristke? Ker se mendra jezik?
Jezik je pred živalmi! Jezik je naša identiteta!
Kar navadi se ali pa spoštuj nemendranje jezika!
Zatem nemendranje ljudi in takoj za njimi še nemendranje živali!
Amen.
[/quote]

A se ti je nahrbtnik morda zrahljal?

…draga avtorica, mislim, da moraš biti tudi ti zelo osamljena in ne ravno priljubljena, da se raje ukvarjaš s tulečimi cucki kot s čim drugim….
[/quote]
A dejbejžnoga srat – ker se napirmer čez dan ne more učit, ker ji pes spodaj nabija v nedogled v stanovanju, ker je sam, da tudi slušalke ne pomagajo včasih? A zaradi tega je zafrustrirana?

Dej pejdi flancat solatko v že večje lončke, prosim. Čez en mesec bo že za v pokrit rastlinjak za prepikat….

P.s.: imam psa, da ne bo pomote….


Če si tip, si pač še tolk bolj bedast.
Ja, psi so čudoviti, ampak ti za to nimaš nobene pravice da jih pohabljaš z izgovorom, da ga imaš rad. Tud druge žvali so čudovite. Nobena druga žival ni v tako kratkem času tako pohabljena kot pes. In psa so pohabili industrijski genetiki zaradi vas bedakov. Pes je žrtev vas modnih degenerirancev.
Ja, mačka hodi mjavkat na okno. A veš zakaj hodi? Ker si jo pohabila in odvadila, da bi si hrano poiskala sama.
[/quote]
Psa je ustvaril človek in ne more biti pohabljen. A imaš kaj sivih celic v glavi? Pohabila je tebe tvoja mati, ki ti je dala hrano in zdaj s svojimi parklji klampaš po tipkovnici in pišeš neke gluposti. Mačka gre tam kjer je hrana, ki je lahko dostopna. Ampak očitno obstaja neka ženska, ki ima raje psa kot tebe. Pa kar naprej fantaziraš o neki ženski haha.


A dejbejžnoga srat – ker se napirmer čez dan ne more učit, ker ji pes spodaj nabija v nedogled v stanovanju, ker je sam, da tudi slušalke ne pomagajo včasih? A zaradi tega je zafrustrirana?

Dej pejdi flancat solatko v že večje lončke, prosim. Čez en mesec bo že za v pokrit rastlinjak za prepikat….

P.s.: imam psa, da ne bo pomote….
[/quote]

New Report

Close