Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stanujem v bloku, ampak se mi to ne zdi prav

Stanujem v bloku, ampak se mi to ne zdi prav

Ce zivis v bloku in hodis sluzbo, kar pomeni, da je zival veliko ur sama, potem je treba dobro premislat kako pasmo bos mel oz. psa vzgojit tako, da ne tuli in ne bevska za vsako figo, ker je to motece za okolico. Tudi sama imam psicko, sicer majhno, ker velik pes za moje pojme ni za stanovanje, vendar ji ne dovolim, da bevska za vsako figo in tega tudi ne dela.

Kako pa veš, da ne laja, ko te ni doma? Si naštimala snemalnik , da jo je posnelo kdaj tistih 8 ur – za realni odgovor? jne odgovor sosedov, ki se ti nočejo zamerit in rečejo, ah malo pa res polaja, ko te ni :))))

Vedno sem bila mnenja, da so sovražniki živali primitivni in prostaški ljudje. Tvoj zapis to samo potrjuje.
Mimogrede, na srečo mi ni treba živeti v bloku :-))))), med osebki z dna kot si ti 😛
[/quote]

Kakšnega si ti mnenja, je meni čisto vsejeno pa še marsikomu drugemu. Zdej če si ti tri pse na glavo nakopaš in pol modruješ “oh in sploh”, mislim da ni treba men razlagat o primitivnosti in prostaškosti ljudi – ti predlagam, da se pogledaš v ogledalo z tvojimi psi vret.
Kaj je zate dno?… da si v bloku?.. da nimaš psa?…da si drugačnega mnenja?
Zame bi bilo dno, da ko pridem domov iz službe imam vse poscano, posrano in pogriženo v stanovanju, na koncu me pa še trije psi obližejo pred kosilom. Vsak ima svoje merilo;)
drugače si pa preberi kakšen nasvet ali mnenje od “najbolše za psa”, da si malo zbistriš misli pred naslednjo modno muho!

Moram rečt da nikoli nisem razumela kako se ljudem smilijo psi v 70kvadratnih stanovanjih, ne smilijo se jim pa psi v pesjaku par kvadratov, na mrazu, dežju, prepihu….
Ok idealno bi bilo da imajo ograjen vrt in so spuščeni. Bodimo realni, koliko ljudi ima to možnost.
Če greš z psom zjutraj ven, po službi in zvečer, je večina psov čisto zadovoljnih. Eni rabijo več gibanja, eni manj. Tuli pa zato ker pogreša lastnike, ne zato ker pogreša pesjak.

Kakšnega si ti mnenja, je meni čisto vsejeno pa še marsikomu drugemu. Zdej če si ti tri pse na glavo nakopaš in pol modruješ “oh in sploh”, mislim da ni treba men razlagat o primitivnosti in prostaškosti ljudi – ti predlagam, da se pogledaš v ogledalo z tvojimi psi vret.
Kaj je zate dno?… da si v bloku?.. da nimaš psa?…da si drugačnega mnenja?
Zame bi bilo dno, da ko pridem domov iz službe imam vse poscano, posrano in pogriženo v stanovanju, na koncu me pa še trije psi obližejo pred kosilom. Vsak ima svoje merilo;)
drugače si pa preberi kakšen nasvet ali mnenje od “najbolše za psa”, da si malo zbistriš misli pred naslednjo modno muho!
[/quote]
Oprosti ampak psi so čiste živali in ne serejo in ščijejo po svojem prostoru, pa tudi ne uničujejo, razen če je mladič. Najboljše za psa pa nihče drug kot polarni, ki misli da lahko nekoga pretenta s svojimi bolnimi umotvori. Se hitro demaskira sploh S sovraštvom do žensk. Bolj se potrudi naslednjič. haha


Avtorica, zagiftaj tistga cucka, pa boš imela mir. Hodit k sosedu, ki ima psa v stanovanju nima smisla. Ker tak sosed, ki ima psa v stanovanju itak ni normalen, je navaden bedak. Z bedaki pa nima smisla diskutirat in jih prosit. Če bi bil sosed normalen, sploh ne bi bil pogovor potreben, ker bi ta sosed itak vedel, da pes ni z v blok.
[/quote]

Ti lahko kolikor hočeš tiste, ki imajo pse zmerjaš z bedaki in nenormalnimi ampak tisti, ki pa ZAGIFTA CUCKA, je pa ZLOČINEC !!! In tak osebek spada za ZAPAHE. Enako tisti, ki ga k zločinu napeljuje!!!


Mogoče se pa z lastnikom psa dol daš in bo problem rešen.

jaz bi ga rad potegnil v miru pa mi sosedje nad mano težijo, da jih moti dim

New Report

Close