Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starci, stran od mladih žensk

Starci, stran od mladih žensk

jp, nekako tako . 😁

[img]http://shrani.si/f/4/UE/4fFMeVep/407712125577740013071195.jpg[/img]

Lol, pravadva se oglašata, en ločen in en copatar:))))

…jep, odgovor poražencev. Ni kaj drugega pričakovati od poražencev življenja:(((

Mi je prov žal zate!!

ps. loti se kvačkat…boš imel vsaj lep somin na mlada leta:))

…..TIPIČEN ODOGOVOR PORAŽENCEV…bomo druge poklicali na pomoč? Teb pa še nč ni u lajfu ratalo, anede??

…sej sm vedu da si skolpjenc:(((
[/quote]
Skolpjenc? WTF???

Na katero raven v primerjvvi s to tvojo zaničevalno formulacijo, pa kotira potem v celoti od mame odvisen štiridestletnik, kot si recimo sam?

Carlos, tema so mlade bejbe, ne stare babe.

Carlos, jaz več nisem mlad. Bližam se 40. Moja mladost je bila lepa. Kaj pa tvoja?


A tega, da take zgodbe pišejo uredniki rubrik pa še nisi dojela.
Bog se te usmili …
[/quote]

Realna življenjska zgodba.In takih je veliko.Se jih ni treba izmišljevati.
Uredniki rubrik ne pišejo zgodb.Kajti urednik je samo eden.Ostali so novinarji .Ali kolumnisti.

Na katero raven v primerjvvi s to tvojo zaničevalno formulacijo, pa kotira potem v celoti od mame odvisen štiridestletnik, kot si recimo sam?
[/quote]

Lej kmetavz, spet, 100-ič ponovljena laž ni resnica..

ne morem verjet, da ravno ti modrival čutiš potrebo nenehno nekaj kao zafrkavati druge..a froce ti je drugi delal…lol no..

Bom prilepil ono temo iz enostarševskih sem..


Amapk pri štiridestih si na ravni otroka, kako vrednost si potem pripisuješ?

Lej kmetavz, spet, 100-ič ponovljena laž ni resnica..

ne morem verjet, da ravno ti modrival čutiš potrebo nenehno nekaj kao zafrkavati druge..a froce ti je drugi delal…lol no..

Bom prilepil ono temo iz enostarševskih sem..
[/quote]
Glej, že tisotič, ti niamš otrok, jih ne boš imel, si sm otrok v srednikih letih. kak vrednost naj bi to natanko bila?

Kakšna pa je vrednost biti slovenski kmetavz na sociali?

Mi lahko polarni poveš, v čem je tvoja vrednost, razen tega da si en slovenski dr.ek brez šole?

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=168&t=9886675&p=9886675&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p9886675

pasmaters, babo mu je drugi žgal in ta kmetavz še misli, da je frajer phahahahaa…

Še enkrat preprosto, s čim se pravzaprav ponašaš, da si pri štiridesetih na ravni destletnea nesamostojnega otroka, ki še ni nikjer nič ustvaril?

Ti si ustvaril kuratz na beciklu, kot vsi socialci daj tele kmetavzarsko, jaz vem po čem so hruške, tvoja plača je 800 če jo sploh imaš in ne ti nikoli nisi pokril vrednosti nepremičnine, pa magari na usranem posavskem selu…zdaj pa laži dalje kmetavz..

Pa od kod ti domišljija prodajati pravljice kot da smo vsi zabiti? razlika med nama je, da jaz živim sam, ti pa v materini hiši, nedonošenček..

In za povrh ti golobučno malo s slabšim obnašanjem in izrazoslovjem od popolnoma nevzgojenega 7 letnega froca, v vsaki temi redno zmerjaš ljudi s kmetvazarji, kljuseti in še čim, glede na to v katerem kraju živijo. In to naj bi bilo početje odraslega človek z normalno razvitim umom?

Ja kmet, tako kot ti z mano, jaz s tabo. Zdaj pa si poglej, kdo se v koga vpikuje v vsaki temi.

Čakaj, ti misliš, da imaš pravico zmerjati mene, mojo mater, jaz bom pa do tebe prijazen?

A ME JE GDO KLICU???


Nič ti z mano, ti meni niti do podplat ne sežeš v ničemer, govori o tem, da rineš v čisto vsakega in vsakega zmerjaš s kmetavzarjem in ne vem čim vse glede na kraj bivnja in da v vsaki temi kažeš skozi primitivno in vsiljivo napadanje vseh, da si pošteno defekten, Bil bi usmiljenja vreden, ker si zagotovo možno hendikepiran, ampak ker si žleht, vsiljiv in nadležen, pač nisi.

močno hendikepiran,

Ej modrival…

Še vedno mi nisi povedal…kakšen je občutek biti rogonosec…ki mu je drugi delal otroke?:))))))))

Ni razumel, ni v stanju nič več. Očitno je v trenutku in stanju, preden ga bodo ponovno prisilno odpeljli za nekaj časa….

Ej modrival, mati ve, da se po forumih hvališ s tujo lastnino in trdiš, d aje njena bajta tvoja?:)))))

Saj bo bolš. Jutri boš po vsej verjetnosti že bil v spalni srajci na oddelku pod močnim šusem in boš spet upravičeno na polno blodil, da si čisto “prava baba”.😁

Modri…sej ti vsi verjamemo, da si z minimalcem bajto gradil….ha ha ha ha….

general
GlanzKopf aka “ZjebanVbučo”,
Polarni
sij aka “Odjeban med ženami” & company spisek ostalih creepov tukaj gor, tisti post je bil namenjen vam.

New Report

Close