Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starci, stran od mladih žensk

Starci, stran od mladih žensk

Najbolj nehigienično pa je, ko napirmer 40+ primitvni moški, fukfehtar, i ciljajo na mladoletnice…. Še nepolnoletnce – srednješolke. Saj ej bilo že v mojih časih tako, a se to še vedno nadaljuje.

Mi je povedala hči, srednješolka- zadnjič gre na kosilo po šoli s sošolko ( gostilna dela, Poljane, LJ), pri sosednji mizi trije moški, 40+, torej starost očeta in mojega moža ( !, 🙂 – je rekla, da so se slinili in metali oči po njiju, da jim je dol teklo.
Eden celo na glas komentiral, lej kakšne luštne pipike, lej kakšne dolge noge……Pa nista nobeni izzivalki, tak nedolžen, nepopisan list. Pa so si drznili ogovarjat….Ju je kosilo dobesedno minilo – če bi bil prostor, bi se presedli na drug konec gostilne.

Sicer je že dobro poučena o “pasteh” tudi današnjih fukfehterskih 40-letnikov. Jih prezre, ignorira, je tudi ponavadi glavo višja od njih, ima dolge noge….

Mrš, taki sluzavci, polni SPBjev, ki že tako ali tako varajo naokoli brez “gumice”, pa iščejo mlada nedolžna dekleta, da jim nasedajo….. Fukfehtarji. Se niso nič spremenili -že 30 let očitno.

Realna življenjska zgodba.In takih je veliko.Se jih ni treba izmišljevati.
Uredniki rubrik ne pišejo zgodb.Kajti urednik je samo eden.Ostali so novinarji .Ali kolumnisti.
[/quote]
preberi kdaj kakšno 40+ let staro Anteno … zgodbe so še vedno z enakim pointom ☺
OK – pač tisti, ki ga medij objavlja ☺

preberite si J. Jalen triologija Bobri … slinjenje po mladenkah, celo f.uk z njimi imamo VSN desci še iz časa mostiščarjev dokazano v genih in da nam pripadajo vse, ki jih lahko zahakljamo ☺

Verjetno zato, ker že na daleč vse štiri odbijate moške… S takim “attitudom”, že z našpičeno nesramnostjo in nastrojenostjo v tvojem odgovoru meni, pa zagotovo. 😀

No “moderator pod krinko”, zakaj brišeš samo svoje, zakaj nisi celotno izbrisal-a? Ker tole je popolnoma brezpredmetno sedajle. Zbriši torej še moj komentar tebi….

U R soooo busted…

ja stari junci pač mislijo, da je bejba že na razprodaji.

Komandant kozjanske varde je 52, njegova draga pa 22. Očitno gre.


Milfica je za tri (3) takšne 30-
To pa si zapomni do konca svojega lajfa.

Hehehe. Stari junci:-)
Sam pa junec krepko čez 40+

U bistvu ženske pod 30 let skorajda nimajo druge variante, kot da posezejo po starejsih decih, ker njihovi letniki samo igrice igrajo non stop, v zadnjem casu pa je opaziti celo porast 30 letnikov, ki se z rolko vozijo in jo potem ponosno razkazujejo pod roko haha.

jep … zato se 40++ ni bati, da se tudi -30 ne bi za njimi metale ☺

Temu se strokovno reče the wall..

Nobena 25-letnica ne bo s tipom, starim 40 +, če zraven ne bo premoženjskega faktorja. Večje starostne razlike med partnerjema, še posebej 10, 15 in več let starejši moški so tam, kjer je v igri denar. V delavskem razredu takih pojavov ni.


Trenutno ga “jurišni bataljon” nadomešča!



To sploh ni res. 25-letnice se v glavnem itak hočejo samo zabavati. Point je v tem, kako tip zgleda, ne kolk ima keša.

Na keš ti 25-letnic ne boš lovil.

25-letnice so v rivalstvu za top tipčke svoje starosti, lahko pa vzamejo kvalitetno robo starejše izdelave, aka ohranjenega starejšega. 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} njihovih vrstnikov se 25-letnicam zdijo bedaki, sinčki, nezanimiveži..



To sploh ni res. 25-letnice se v glavnem itak hočejo samo zabavati. Point je v tem, kako tip zgleda, ne kolk ima keša.

Na keš ti 25-letnic ne boš lovil.
[/quote]

Hmm, izgled in dejanska čustva do neke osebe so, nekje v povprečju, kriterij do 25 let. Potem pa se začne kalkulacija. Vsekakor pa se kalkulacija začne med 25-30. Vzameš premoženjski faktor stran in razpade 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh vez, ki obstajajo. Govorim o ti. vezah, če temu sploh lahko rečemo pristne veze, to so bolj pogodbe “daj-dam”, vendar večina ljudi to enostavno odmisli. Ne govorim o seksu iz zabave.

V bistvu ima večina ljudi zanemarljivo malo denarja.težko, da zveze bazirajo na kešu.

…divja, nabrita, polna adrenalina…skakal čez potok tam kjer je bil most:))) sem in tja napravil tud kakšno bedastočo na katero glih nisem ponosen…ampak ja, je bila lepa.

Ampak mi je sedaj neprimerno lepše z njo, ki nama je rodila otroke in s katero sva ustvarila družino.

To je en tak občutek katerega ti verjetno nikoli ne bo dano spoznati!!


Milfica je za tri (3) takšne 30-
To pa si zapomni do konca svojega lajfa.
[/quote]
Milfice…. Nekoč, ko sem bil še mlad… sem vseeno raje gledal za dečvami mojih let, pa malo mlajšimi, za starejšimi nikoli. Pa nisem bil edini. Pri mojih dvajsetih, so bile tiste 30, 40 absolutno prestare…

Hmm, izgled in dejanska čustva do neke osebe so, nekje v povprečju, kriterij do 25 let. Potem pa se začne kalkulacija. Vsekakor pa se kalkulacija začne med 25-30. Vzameš premoženjski faktor stran in razpade 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh vez, ki obstajajo. Govorim o ti. vezah, če temu sploh lahko rečemo pristne veze, to so bolj pogodbe “daj-dam”, vendar večina ljudi to enostavno odmisli. Ne govorim o seksu iz zabave.
[/quote]

Hja lej očitno si tako grd, da mlade na palijo nate jbg, pa lahko obračaš kolikor hočeš.

Mladih bejb na keš ne boste dobili. na keš boste dobili samo solidno ohranjeno 30 -etno ločeno mamico.

Ah ja, lažeš kot večina. vsi ste vi bili jebachi, potem ste pa naenkrat postali družinske copate…To bo ja:))))

Kako to misliš
Kino stane, pijača stane, večerja stane,izlet stane,dopust stane.vse stane.. Tudi mlade se Rade razvajajo.
Pa se kako jim je pomembno da ima morski s seboj denarnico

Potem pa naj naši forumski zainteresiranci pri 40+ poskušajo na keš pecat slovenske študentke in poročajo o uspehu.

New Report

Close