Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starci, stran od mladih žensk

Starci, stran od mladih žensk

Ah ja, lažeš kot večina. vsi ste vi bili jebachi, potem ste pa naenkrat postali družinske copate…To bo ja:))))
[/quote]

…nop, đeneralissimo…nisem bil neki veliki jebach!! Jih je bilo bolj malo…..al tistim sem se jim iskreno posvetil v obojestransko zadovoljstvo:))

20-letnice, pa tudi marsikatere starejse, predvsem privlaci zivljenje. Zelijo izkusiti, doziveti, ziveti. Medtem ko vecina mladih, starejsi pa sploh, predvsem zivotari.

Je tako. Zato lahko kakšen 45-letnik valja 20-letnice, kakšen pa ne dobi niti svoje vrstnice.

Je tako. Zato lahko kakšen 45-letnik valja 20-letnice, kakšen pa ne dobi niti svoje vrstnice.


Ti pa nobene. AHAAHHAHAHAHAHAHA

Pa tud če ne, pa kaj. Vi drkachi niste zato nic bolj jebachi, če mene starega butla tu za.jebavate.


Se ti rokca tresse n mal?

Meni nič. Ti boš pa celo mladost preživel na forumu za srednjeletnike xe xe xe…

Zagotovo jih poznam manj kot pet v reali moje starosti, za katere bi lahko rekel, da niso videt prestare zame. Tako da ja, minimalno dest let mlajša, da pride v poštev, to je res minimum v mojem starostne obdobju. Z leti se pač ta ralika veča, ker babe dejansko prej izgledajo pošteno stare, ne glede koliko kemije zmečejo nase in delajo iz sebe spake.


Ti si pa celo življenje med otroci na forumu, kot star dedc? Ampak ne na monu, tu ni otrok, si ti edini, pa še to v kar krekih letih in že v drugi polovici življenja.😁

Če le nisi toliko zabito, pa povej kateri in koliko različnih osebosti vas je pod vzdevkom golobučna medspolna? Tudi to lahko poveš, zakaj vsaka prva beseda vedno ista primitivna, kajti zagotovo ima še kako povezavo s tem, kaj je tebi mama govorila da si?

New Report

Close