Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek starša od Krisa, koliko sta stara

starša od Krisa, koliko sta stara


Točno to, drugi del resničnostnega šova. Luštna mami, tata, ki bo končno videl diznilend, otroček, sicer bolan, ampak lušten se na vaše stroške sončijo v LA namesto v domačem Kopru. Sedaj se bo nekaj dni ( zaradi scenarija in dodatne napetosti) zavlačevalo s pregledom, potem pride še nekaj dni za injekcijo, ( dodatni zaplet drame) – vse na instagramu. Na koncu bo srečen konec, ko vsa družinica ostane v Ameriki in postanejo filmski igralci. To bo!

odvisnike tam ne upoštevajo.

Itak bodo sedaj zavlacevali, da na koncu sploh ne bo dobil zdravila. Ce je sploh kaj zmenjeno. Na Tv smo samo gledali predstavitev tega zdravnika, nikjer pa ni bili govora s katerim bi on potrdil, da bo on dal Krisu zdravilo. To so kr neki nakladali. In zdaj zavlacujejo mama pa tata pa hitro v soping in na zabavo, varuska pa je verjetno tisti slovenski nepismeni zdravnik, ki je sel z njima in ni znal dati prosnje za zdravilo na ZZZS.
Kaksni igralci, kaksen resnicnostni sov….za bruhat res.
[/quote]

Meni pa ni jasno, če so že vse bili dogovorjeni, kako niso točnega datuma pregleda vedeli že prej? Halo?
A oni so prišli v LA, doktor je pa pregled prestavil na torek?
Ma nemoj.

Zakaj jim dohtar že takoj ni dal datum pregleda v torek?
Mislim, saj se tukaj ne gre za prevenitvni zobozdravstveni pregled?
Gre se za bitko s časom! Vsak dan je pomemben, zato smo pa tako hiteli zbirati €!
Pri zdravilu za 2M $ gredo prestavit pregled?
Čudno? Očitno se nikamor ne mudi!

Ja, kdaj pa naj ga pregleda. V Meriki je v ponedeljek praznik, pa je šel dohtar na kratek dopust.
[/quote]
pa lepo te prosim no nehaj s takimi. Če se plača dva milijona za neko zdravilo in se dogovori za termin pregleda z zdravnikom, in gre za nekoga, ki se je na pregled pripeljal – preletel veliko lužo in otroka, ki lovi zadnje dneve pred prejetjem zdravila – sorry ne kupim jaz tega,da je zdravnik tako neodgovoren in rekel nimam časa danes, ker je to potem višek neodgovornosti in nespoštovanja pacienta.
Sploh ne bom sodila kaj je zadaj – je pa res,da vse skupaj vedno bolj zbuja nove in nove dvome vsakič, ko se kaj zadeva odvije za par korakov naprej.
Še pri nas ti na zavarovanje so dolžni prej obvestiti te in tudi ti si dolžen pravočasno obvestiti, če te ne bo – ne pa da plačaš najdražje zdravilo na svetu, pa te zdravnik, ki ti domnevno da datum, nima časa sprejeti potem. Glej ne kupim jaz tega.

Veliko babic – kilavo dete!

Je Kris res rezultat narkomanske krize?


enaki so moji pomisleki… že pri dogovarjanju odhoda se je zdelo,da se staršem in Štoki nikamor ne mudi… vsaj moj vtis je takšen, če ne bi javnost pritiskala po enem mesecu kaj se dogaja, ti ljudje o mojem še danes ne bi bili tam. In tudi po tem pritiskanju javnosti po enem mesecu so se začele dvojne razlage, na eni strani mame, na drugi pa te Štoke, tako da vprašanje kaj je zadaj, to kar nam prodajajo že ne more biti čista in popolna resnica – to je zagotovo.
Sicer me ne moti,da se oni zdaj tam sprehajajo naokoli med ljudmi, ampak se sprašujem ali je to pa dovoljeno z zdravstvenega vidika namreč – če je otrok tako občutljiv na vse infekte, da se je moral izogibati ljudi tukaj in med letom sploh še posebej, a zdaj pa, ko tam čaka na zdravilo, pa ni ključno,da ostane zdrav za prejetje zdravila (kakor sem brala je to še kako ključno), ampak tam pa kakor se zdi pa lahko hodi med ljudmi. ne vem no. otroku želim vse dobro, ker za vse zmešnjave in dogajanje ni kriv, in si zasluži popolno zdravje. kar pa starša in ta Larisa povedo, pa jaz ne kupim nič več zagotovo kot resnico – to imajo oni neke svoje mučke in dogovore.


enaki so moji pomisleki… že pri dogovarjanju odhoda se je zdelo,da se staršem in Štoki nikamor ne mudi… vsaj moj vtis je takšen, če ne bi javnost pritiskala po enem mesecu kaj se dogaja, ti ljudje o mojem še danes ne bi bili tam. In tudi po tem pritiskanju javnosti po enem mesecu so se začele dvojne razlage, na eni strani mame, na drugi pa te Štoke, tako da vprašanje kaj je zadaj, to kar nam prodajajo že ne more biti čista in popolna resnica – to je zagotovo.
Sicer me ne moti,da se oni zdaj tam sprehajajo naokoli med ljudmi, ampak se sprašujem ali je to pa dovoljeno z zdravstvenega vidika namreč – če je otrok tako občutljiv na vse infekte, da se je moral izogibati ljudi tukaj in med letom sploh še posebej, a zdaj pa, ko tam čaka na zdravilo, pa ni ključno,da ostane zdrav za prejetje zdravila (kakor sem brala je to še kako ključno), ampak tam pa kakor se zdi pa lahko hodi med ljudmi. ne vem no. otroku želim vse dobro, ker za vse zmešnjave in dogajanje ni kriv, in si zasluži popolno zdravje. kar pa starša in ta Larisa povedo, pa jaz ne kupim nič več zagotovo kot resnico – to imajo oni neke svoje mučke in dogovore.
[/quote]

S privat letalom v LA, da Krisko ne bo dobil bacilov.
Zdaj se pa lepo sprehajajo med ljudmi …
Moramo se zavedati, da LA ni na kmetih, neka vukojebina, kjer srečaš 2 človeka v celem dnevu.
Krisko bi zdaj moral biti nekje “izoliran od ljudi in bacilov”, da bo čimbolj zdrav, ker čas se pocasi izteka in zdravilo mora dobiti čimprej!
Evo, zdaj me pa popljuvajte, kako sem zlobna, ker analiziram stvari.

S privat letalom v LA, da Krisko ne bo dobil bacilov.
Zdaj se pa lepo sprehajajo med ljudmi …
Moramo se zavedati, da LA ni na kmetih, neka vukojebina, kjer srečaš 2 človeka v celem dnevu.
Krisko bi zdaj moral biti nekje “izoliran od ljudi in bacilov”, da bo čimbolj zdrav, ker čas se pocasi izteka in zdravilo mora dobiti čimprej!
Evo, zdaj me pa popljuvajte, kako sem zlobna, ker analiziram stvari.
[/quote]
Poglejte na spletno stran Palčic, boste videli množico ljudi in izjavo matere Tukaj so tudi jogurti dobri. Ta nova kolinda? V slofoniji smo bili brez jogurta! Gravž in nateg!

Kaj pa je narobe z jogurtom?

https://www.instagram.com/p/B4nFtumBb7P/


Poglejte na spletno stran Palčic, boste videli množico ljudi in izjavo matere Tukaj so tudi jogurti dobri. Ta nova kolinda? V slofoniji smo bili brez jogurta! Gravž in nateg!
[/quote]
Marsikaj v celi zgodbi je cudno. Zelo cudno. Ampak tole z jogurtom – si napacno prebrala.
Pise: TUDI TUKAJ so jogurti dobri. Torej, doma so dobri in tam tudi. 🙂


Poglejte na spletno stran Palčic, boste videli množico ljudi in izjavo matere Tukaj so tudi jogurti dobri. Ta nova kolinda? V slofoniji smo bili brez jogurta! Gravž in nateg!
[/quote]

še dobr, da imaš Mon, da imaš kje godrnjat.

še dobr, da imaš Mon, da imaš kje godrnjat.
[/quote]

Misliš na cenzuro, ki se izvaja vsepovsod, v vseh temah?
Se strinjam. Četudi se objavi, se še hitreje zbriše, brez razlik. Tudi tale se bo, ko bo prišel pravi čas.
Trenutno je pa zelo vroča kost. Z jogurtom ali brez.

Misliš na cenzuro, ki se izvaja vsepovsod, v vseh temah?
Se strinjam. Četudi se objavi, se še hitreje zbriše, brez razlik. Tudi tale se bo, ko bo prišel pravi čas.
Trenutno je pa zelo vroča kost. Z jogurtom ali brez.
[/quote]

Ne mislim na cenzuro, ki je sicer vsekakor pomembna tematika tudi na Monu. Mislim na ljudi, ki vedno iščejo dlako v jajcu, vedno iščejo napake, nekaj za kritizirat, ker drugače niso srečni. Še sreča, da imajo v Monu svoj oder in predvsem publiko, ki jih posluša, ker doma so jih verjetno že vsi siti. Ampak tudi to stalno nerganje jim ne prinese sreče. Prav nasprotno.

Ne mislim na cenzuro, ki je sicer vsekakor pomembna tematika tudi na Monu. Mislim na ljudi, ki vedno iščejo dlako v jajcu, vedno iščejo napake, nekaj za kritizirat, ker drugače niso srečni. Še sreča, da imajo v Monu svoj oder in predvsem publiko, ki jih posluša, ker doma so jih verjetno že vsi siti. Ampak tudi to stalno nerganje jim ne prinese sreče. Prav nasprotno.
[/quote]

Mon to pontencira. Ves negativizem, sovraštvo proti Slovencem podpihuje, ob objavi in opozoritvi na to, izbriše ali blokira. Kot, da ni forum slovenski, temveč protislovenski.
S tem služi keš, drugo ga ne briga.
Itak bo, kakor mu bo kazalo, vse teme izbrisal.
Zato je to forum z dna družbe, ki se kot podgane širi na površje. Odsev našega časa in tistih, ki nam ta čas krojijo.
Saj poznamo take čase in tako podganjo politiko iz zgodovine, mar ne?
Da nam je pa to vsem v škodo, pa podgan ne zanima. Važno je, da škoda je!

Nekdo si bo spet nabasal žepe, kot janković. Otrok tukaj sploh pomemben ni!

Zakaj sploh sta oba starša šla zraven, a ni eden dovolj?

Zato, če bohnedaj otrok umre, da bosta ob njem… Jebote – zadovoljen/a z odgovorom??

pa kaj se trudiš sploh. teli sploh niso dojeli, da ta arcnija, tudi če bo pomagala (UPAM!) ne pomeni, da bo otrok ozdravel. Ker pač ne bo, to je dejstvo. enako kot to, da sploh ne vejo, za kaj so donirali in za kaj se zdaj na zobe mečejo.

Uživajte!

pa kaj se trudiš sploh. teli sploh niso dojeli, da ta arcnija, tudi če bo pomagala (UPAM!) ne pomeni, da bo otrok ozdravel. Ker pač ne bo, to je dejstvo. enako kot to, da sploh ne vejo, za kaj so donirali in za kaj se zdaj na zobe mečejo.
[/quote]

Jaz vem zakaj sem donirala. Zato, da so šli v Ameriko.
Samo poglej te zadovoljne nasmehe in iskrice v očeh …

Jaz fantku želim vso srečo, pri prejemu zdravila.

Upam, da sta starša skrbna.

In se vedno čakam vse podatke o nakazikih iz katerih bo razviden točen znesek nakazila, sliko računa, ki je bil plačan in vseh ostalih računov, ki naj bi bili plačani.
Ter podatek o ostanku in kaj bodo z njim, ker se vedno ne smejo sami sprovesti nakazila.
Glede Palčič me tudi zanima zakaj spet pozivajo k doniranju, če se tega problema niso rešili?
Če greš v javno nabirko naj bi tudi javno pokazal prihodke in stroške.
Ker če tega ne narediš, potem začne ljudem smrdeti.

Ja, mene tudi zanima koncno porocilo celotne zadeve. To bo se zanimo, saj lahko da zdravila sploh ne bo prejel. Kako bomo pa vedeli, ce ga bo res in ali so sploh res zmenjeni s kaksnim zdravnikom. Ker to je vse ena velika zmesnjava.

Tudi če bo dobil zdravilo, kaj dosti ne bo pomagalo. Na TV je bila enoletna punčka iz Belgije, ki je dobila to zdravilo že pred mesecem, pa ni videti kake koristi. Njena mama sicer pravi, da lažje premika rokice in da malo dvigne glavo, to je pa tudi vse – pri enem letu. Samo leži in ne miga kaj dosti, obraz brezizrazen. Nikoli ne bo hodila, šla v šolo in skrbela zase. Tudi dolge življenske dobe te otroci nimajo.
Denar, ki je ostal Krisu zato ne bo dodeljen nikomur, ker bo sam rabil še veliko zdravil, terapij, vozičkov in vsega ostalega in bo komaj dovolj zanj. Mogoče bo pa še premalo in bodo spet zbirali čez nekaj časa. Pri genskih boleznih čudežev pač ni in s tem se je treba sprijazniti. Od te Amerike ne bo nobene koristi, vsaj za Krisa ne, ker je še premajhen in itak ne ve, kje je.

Ok, ce sta bila res narkomana sta to dve osebi, zasvojeni, ki jima nikoli ne mores verjet. Zato tudi nikoli nisem verjela v ta nateg. Nekdo prebrisan iz ozadja je izbral ta dva iz roba druzbe in naredil celotni sov, dobro marketinsko potezo, ki so ji ljudje, ki nimajo niti malo logicnih povezav cisto verjeli in donirali denar, ceprav ga niti zase nimajo. Brez skrbi, da je to dobro vodena in organizirana zadeva, vsi vpleteni pa so samo figurice, ki delajo tocno tako kot jim ta glavni recejo. Vsi so se prodali za denar in nas nategujejo in lazejo se naprej. Kje bomo dobili dokaz, da je Kris res prejel zdravilo? In kje je dokaz o njegovi bolezni?
[/quote]

Kaj pa, če imaš res prav?
🤭🤭🤭

New Report

Close