Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ste dobili na vaše šole otroke migrantov

ste dobili na vaše šole otroke migrantov

..Čez 20 let vas bodo pa klali kot podgane, ker bodo že v večini. ..
ZELO VERJETNO, DA ŠE MNOGO PREJ 🙁

Tokrat ste me po dolgem času spet blokirali. Zakaj, ne vem. Ali morda zaradi zapisanega stavka, da verjamem Kolesarju1? Razen v tej temi in Kolesarjevi, mojih zapisov ni bilo.

Pred tem ste me ne le na veliko brisali, pač pa tudi blokirali zaradi mojim tem o nesrečnih Skandinavkah.

Ne bom tiho. Pa četudi spet pade blokada.

ne bom tiho

Malice in kosila bi morale biti za vse enake, le za tiste, ki imajo potrjeno zdravniško potrdilo za intoleranco na laktozo, oreščke, gluten….pa še za take, ki so zdravsveno ogroženi, če pojedo alergene v hrani….ni pa še alergije na svinjino…

Če deklica ne sme v kopalke, pač ne dobi ocene pri telovadbi

Zakaj bi se mi morali prilagajati, ki živimo tu od nekdaj

Kaj doma jejo in kaj delajo me ne briga.

Če bi bila jaz učiteljica in bi zamaskirana mama prišla na govorilne …. kaj pa če bi katera druga prišla namesto nje… ali pa če bi bil moški učitelj

V Velenju imajo baje hude probleme s komuniciranjem, tudi pri zdravniku in potem razpisujejo mesto zdravnika z znanjem albanskega jezika???

pri “uvozu” tujih delavcev, bi moral jamčiti delodajalec, da bo zagotovil prevajanje za potrebe v javnih ustanovah in za člane njegove družine….tako pa je vse položeno na pleča države

Meni ni problem, če zdravnik govori samo albansko.

Meni ni problem, če zdravnik govori samo albansko.
[/quote]
Potem pa pojdi v Albanijo jalova zmešanka, ne? Pri nas pač veljajo pravila države Slovenije in je uradni jezik Slovenski.

Kje imajo šolski jedilnik brez svinjine? Šola?
Če zdravnik ali ućiteljica znata albansko da lahko pomagata albanskim prišlekom, to z moje strani ni nobeno prilagajanje, to je trud za hitrejšo integracijo – težko boš koga učil slovenščine, če nimaš nikogar, ki bi se znal z njim pogovarjati.
Kaj je s hrano v migrantskih centrih – a te jo kdo sili jesti ali kaj se s tem čemu prilagajaš?
Tega o poli salami ne štekam
RTV ne poslušam, nimamo tv.

Se pravi ključ je v hrani – če daš komu hrano, ki jo on je, je zate to TVOJE prilagajanje? Če bom jaz jedla krompir, korenja pa ne, kaj od tega bo tvoje prilagajanje?
[/quote]
To je le trud za hitrejši genocid Slovenskega naroda.
Prilagajanje primitivnejšim religijam, kot je recimo muslimanska, pomeni še več primitivnosti.


To je le trud za hitrejši genocid Slovenskega naroda.
Prilagajanje primitivnejšim religijam, kot je recimo muslimanska, pomeni še več primitivnosti.
[/quote]

Saj vem, da je to zate prekunštno, ampak jaz sploh ne pišem o prilagajanju. Niti od daleč.
Govorim recimo celo to, da NE GRE za prilagajanje. Ampak ti seveda ne razumeš.

Saj vem, da je to zate prekunštno, ampak jaz sploh ne pišem o prilagajanju. Niti od daleč.
Govorim recimo celo to, da NE GRE za prilagajanje. Ampak ti seveda ne razumeš.
[/quote]
Ne obracaj besed butara…robi je cisto prav napisal…cudno ne…kitajci v gorenju so se naucili slo v pol leta…srbi in albanci pa ne v 30 letih…par let nazaj sem imel poleg ostalih se dva srba v skupini…po enem letu mi se vedno bluzita..mpa ja tebe ne razumem sta mi pricas…mrs u piz.materinu…to pa je takoj razumel…navodil za delo pa ne…razen malico in pavzo je osvojil v enem dnevu


Ne obracaj besed butara…robi je cisto prav napisal…cudno ne…kitajci v gorenju so se naucili slo v pol leta…srbi in albanci pa ne v 30 letih…par let nazaj sem imel poleg ostalih se dva srba v skupini…po enem letu mi se vedno bluzita..mpa ja tebe ne razumem sta mi pricas…mrs u piz.materinu…to pa je takoj razumel…navodil za delo pa ne…razen malico in pavzo je osvojil v enem dnevu
[/quote]
Tako je. Problem pri teh Albancih, Muslimanih…je v tem, da sploh ne spoštujejo naše kulture, ampak jo zaničujejo.
To pa zato zagovarjajo le tisti, ki sami zaničujejo Slovenski narod.


To je le trud za hitrejši genocid Slovenskega naroda.
Prilagajanje primitivnejšim religijam, kot je recimo muslimanska, pomeni še več primitivnosti.
[/quote]
S tabo!


Ne obracaj besed butara…robi je cisto prav napisal…cudno ne…kitajci v gorenju so se naucili slo v pol leta…srbi in albanci pa ne v 30 letih…par let nazaj sem imel poleg ostalih se dva srba v skupini…po enem letu mi se vedno bluzita..mpa ja tebe ne razumem sta mi pricas…mrs u piz.materinu…to pa je takoj razumel…navodil za delo pa ne…razen malico in pavzo je osvojil v enem dnevu
[/quote]

Vidva obrneta vse, kar jaz napišem, oziroma mi kar nekaj očitata, česar sploh napisala nisem. Sploh Robi – kar nekaj si izmisli in se zlaže, potem se pa vedno nazaj povleče, ko mu rečem naj mi pokaže kje sem to napisala. Laže, potvarja, si izmišljuje.
Sploh ni važno kaj napišem, vi terate svoje lajne, brez da bi sploh prebrali kaj piše.
Zdej al ste senilni, al ste pijani, al ste nepismeni, al ste enostavno žleht, al ste umazani lažnivci, al pa – to kar jaz mislim – samo tolk zabiti, da je pogovor nemogoč.

nimaš pojma

https://acaai.org/allergies/types/food-allergies/types-food-allergy/meat-allergy

https://www.nyallergy.com/pork-allergy

Vidva obrneta vse, kar jaz napišem, oziroma mi kar nekaj očitata, česar sploh napisala nisem. Sploh Robi – kar nekaj si izmisli in se zlaže, potem se pa vedno nazaj povleče, ko mu rečem naj mi pokaže kje sem to napisala. Laže, potvarja, si izmišljuje.
Sploh ni važno kaj napišem, vi terate svoje lajne, brez da bi sploh prebrali kaj piše.
Zdej al ste senilni, al ste pijani, al ste nepismeni, al ste enostavno žleht, al ste umazani lažnivci, al pa – to kar jaz mislim – samo tolk zabiti, da je pogovor nemogoč.
[/quote]
Bi prvo rekel da lepo opisujes sebe…zleht,laznivka kot tara s,zabita…dodal bi se da si nerazgledana in nasposobna ocenit sranje kot je….zlahti imam v nemciji,avstriji,kanadi ,franciji…vsi so se naucili jezika v roku od treh do sestih mesecev…kot kitajci v velenju…ne dovolim da se mi bo zaposleni pogovarjal s stranko srpsko,nitu ne dovolim da se zdravnik ali kdor koli drug z mano v javnem zivljenju albansko srpsko hrvasko arabski ali svahili…tu se gre enostavno za jebanje ljudi v glavo…prilagodi se ali spizdi…sam sem po genih jugovic…na sreco ne po razmisljanju…zato ne maram ustasev cetnikov in albancev bosancev crnogorcev pakistancev indijcev…nimam pa nic oroti ljudem …in taki pizduni kot si ti mi tud greste na k..ker pletincis o stvareh samo zato da mesas drek…prilagidil se bi clovek ki bo imel zeljo da se integrira v lokalno okolje..nikoli pa ne tisti ki mu boste rit zamikali..kot ti palamzdis kako je prav da zdravnik govori albansko da se bodo prej integrirali.mtaki se ne bodo jikoli ker si oportunisti..mzakaj bi se ce se drugi orilagajajo meni…poznam albance ki govorijo tako slivensko kot da so ze sto let tu …zato ne palamudi..


Bi prvo rekel da lepo opisujes sebe…zleht,laznivka kot tara s,zabita…dodal bi se da si nerazgledana in nasposobna ocenit sranje kot je….zlahti imam v nemciji,avstriji,kanadi ,franciji…vsi so se naucili jezika v roku od treh do sestih mesecev…kot kitajci v velenju…ne dovolim da se mi bo zaposleni pogovarjal s stranko srpsko,nitu ne dovolim da se zdravnik ali kdor koli drug z mano v javnem zivljenju albansko srpsko hrvasko arabski ali svahili…tu se gre enostavno za jebanje ljudi v glavo…prilagodi se ali spizdi…sam sem po genih jugovic…na sreco ne po razmisljanju…zato ne maram ustasev cetnikov in albancev bosancev crnogorcev pakistancev indijcev…nimam pa nic oroti ljudem …in taki pizduni kot si ti mi tud greste na k..ker pletincis o stvareh samo zato da mesas drek…prilagidil se bi clovek ki bo imel zeljo da se integrira v lokalno okolje..nikoli pa ne tisti ki mu boste rit zamikali..kot ti palamzdis kako je prav da zdravnik govori albansko da se bodo prej integrirali.mtaki se ne bodo jikoli ker si oportunisti..mzakaj bi se ce se drugi orilagajajo meni…poznam albance ki govorijo tako slivensko kot da so ze sto let tu …zato ne palamudi..
[/quote]
da si po genih Jugović😁😁😁

No jaz ti lahko natančno razložim zakaj si zabit.
Zato, ker dejansko nisi prebral NITI ENE BESEDE, ki sem jo napisala, ampak si enostavno skočil na Robijevo laž in se pridružil pri udrihanju čez “eno babo” kar povprek.
Robi je lažnivec, redno laže in si izmišljuje, ko mu dokažeš da laže, se pa potegne nazaj in se skrije do prihodnjič. Ne more si pomagat, tak je.
Ti si pa zabit – ne da se ti prebrat napisanega in tudi razumeš bolj slabo in potem se pač pridružiš Robiju, ker vidiš nekaj približno obtoževanju “ene babe” podobnega.
Še pojasnilo: NIKJER v svojem pisanju ne zagovarjam migrantov, niti prilagajanja, ravno nasprotno. Tako da se oba z Robijem smešita vsem na očeh, pa še vesta ne tega.
Ker ostali (vsaj nekateri) pa znajo brat.
[/quote]
je tudi ZAPIT, pije kot žolna.😁😁


je tudi ZAPIT, pije kot žolna.😁😁
[/quote]

Ne rabiš pisat, se vidi iz avijona.

No jaz ti lahko natančno razložim zakaj si zabit.
Zato, ker dejansko nisi prebral NITI ENE BESEDE, ki sem jo napisala, ampak si enostavno skočil na Robijevo laž in se pridružil pri udrihanju čez “eno babo” kar povprek.
Robi je lažnivec, redno laže in si izmišljuje, ko mu dokažeš da laže, se pa potegne nazaj in se skrije do prihodnjič. Ne more si pomagat, tak je.
Ti si pa zabit – ne da se ti prebrat napisanega in tudi razumeš bolj slabo in potem se pač pridružiš Robiju, ker vidiš nekaj približno obtoževanju “ene babe” podobnega.
Še pojasnilo: NIKJER v svojem pisanju ne zagovarjam migrantov, niti prilagajanja, ravno nasprotno. Tako da se oba z Robijem smešita vsem na očeh, pa še vesta ne tega.
Ker ostali (vsaj nekateri) pa znajo brat.
[/quote]

Si se razkokodakala ko stara kvocka…saj sem ti dokazal da tvoja teorija ne pije vode…medtem ko aksiom o tebi drzi ko prbit…pemetnemu dovolj..ti oa razpredaj v nedogled kot ponavadi….repliciraj sama sebi kot znas

Vidva obrneta vse, kar jaz napišem, oziroma mi kar nekaj očitata, česar sploh napisala nisem. Sploh Robi – kar nekaj si izmisli in se zlaže, potem se pa vedno nazaj povleče, ko mu rečem naj mi pokaže kje sem to napisala. Laže, potvarja, si izmišljuje.
Sploh ni važno kaj napišem, vi terate svoje lajne, brez da bi sploh prebrali kaj piše.
Zdej al ste senilni, al ste pijani, al ste nepismeni, al ste enostavno žleht, al ste umazani lažnivci, al pa – to kar jaz mislim – samo tolk zabiti, da je pogovor nemogoč.
[/quote]
Ti hočeš, da smo zabiti. Pa na tvojo žalost nismo vsi. Zato prepoznamo sprenevedanje in takšne hinavce kot si ti. 🙂

Ne rabiš pisat, se vidi iz avijona.
[/quote]
Se vedno trdim…boljs bit oijan kot neumen…jaz se tu in tam streznim..ti si neumna od rojstva…sele starka s koso bo popravila to tvojo anomalijo


Natanko tako!
Migracije so bile in bodo.
Je ni družine v Sloveniji, ki ne bi imela daljnih ali bližnjih sorodnikov kjerkoli v Ameriki, Avstraliji ali kje drugod.
Tudi to so bile migracije!
[/quote]
Res je! Res je pa tudi, da prevlada močnejši. Ko že navajaš Ameriko pa Avstralijo. Kaj so belci naredili z domorodci? Uničili so jih. O tem kar je ostalo nima smisla govoriti. Sem jih videla v ZDA kako plešejo po holivudsko našemljeni neke izmišljene kao njihove starodavne plese. Na srečo so tako ali tako vsi pijani in zadeti, da se svojega ponižanja in uničenja čim manj zavedajo.
Res je, da je to kar se vali v Evropo tako imenovani trojanski konj. Ko bo kritična masa dosežena potem pa udarec po domorodcih, se pravi nas, ki smo resnici na ljubo sem prišli kot migranti v šestem stoletju.
Res je, da se to dogaja z blagoslovom odločevalskih elit, pa ne tistih lutk v tako imenovanih hramih demokracije, pač pa tistih, ki se nikoli ne izpostavljajo in v resnici vodijo ta svet.
Če kaj mi je všeč misel kako bodo za bruhat domišljave pretežno vegansko tercialske tetke vseh spolov, ki danes tako neumno in naivno zagovarjajo migracije morale počepnit, jest ovčetino, nositi rjuhe na sebi tudi pri +35 stopinjah in predvsem držati gobec.
Sem za okupacijo s strani nezemljanov. To bi nas edino za kratek čas (preden bi nas uničili) malo streznilo.


Res je! Res je pa tudi, da prevlada močnejši. Ko že navajaš Ameriko pa Avstralijo. Kaj so belci naredili z domorodci? Uničili so jih. O tem kar je ostalo nima smisla govoriti. Sem jih videla v ZDA kako plešejo po holivudsko našemljeni neke izmišljene kao njihove starodavne plese. Na srečo so tako ali tako vsi pijani in zadeti, da se svojega ponižanja in uničenja čim manj zavedajo.
Res je, da je to kar se vali v Evropo tako imenovani trojanski konj. Ko bo kritična masa dosežena potem pa udarec po domorodcih, se pravi nas, ki smo resnici na ljubo sem prišli kot migranti v šestem stoletju.
Res je, da se to dogaja z blagoslovom odločevalskih elit, pa ne tistih lutk v tako imenovanih hramih demokracije, pač pa tistih, ki se nikoli ne izpostavljajo in v resnici vodijo ta svet.
Če kaj mi je všeč misel kako bodo za bruhat domišljave pretežno vegansko tercialske tetke vseh spolov, ki danes tako neumno in naivno zagovarjajo migracije morale počepnit, jest ovčetino, nositi rjuhe na sebi tudi pri +35 stopinjah in predvsem držati gobec.
Sem za okupacijo s strani nezemljanov. To bi nas edino za kratek čas (preden bi nas uničili) malo streznilo.
[/quote]
Res je! Res je pa tudi, da prevlada močnejši. Ko že navajaš Ameriko pa Avstralijo. Kaj so belci naredili z domorodci? Uničili so jih. O tem kar je ostalo nima smisla govoriti. Sem jih videla v ZDA kako plešejo po holivudsko našemljeni neke izmišljene kao njihove starodavne plese. Na srečo so tako ali tako vsi pijani in zadeti, da se svojega ponižanja in uničenja čim manj zavedajo.
Res je, da je to kar se vali v Evropo tako imenovani trojanski konj. Ko bo kritična masa dosežena potem pa udarec po domorodcih, se pravi nas, ki smo resnici na ljubo sem prišli kot migranti v šestem stoletju.
Res je, da se to dogaja z blagoslovom odločevalskih elit, pa ne tistih lutk v tako imenovanih hramih demokracije, pač pa tistih, ki se nikoli ne izpostavljajo in v resnici vodijo ta svet.
Če kaj mi je všeč misel kako bodo za bruhat domišljave pretežno vegansko tercialske tetke vseh spolov, ki danes tako neumno in naivno zagovarjajo migracije morale počepnit, jest ovčetino, nositi rjuhe na sebi tudi pri +35 stopinjah in predvsem držati gobec.
Sem za okupacijo s strani nezemljanov. To bi nas edino za kratek čas (preden bi nas uničili) malo streznilo.
[/quote]

Sploh nisi edini. Zaskrbljujoče število ljudi napleta, in to prav sladostrastno, kako bodo ženske morale pocepnit, pa zelene bodo, pa rjuhe bodo morale nositi. Zelo jim je všeč to bodoče ponižanje žensk.
In potem se vegance pridružijo, samo da bo več učinka pri tem blesavem agitpropu.

Primerjava Evrope s Troyo pa je bolj primerna, kot si misliš.

Sploh nisi edini. Zaskrbljujoče število ljudi napleta, in to prav sladostrastno, kako bodo ženske morale pocepnit, pa zelene bodo, pa rjuhe bodo morale nositi. Zelo jim je všeč to bodoče ponižanje žensk.
In potem se vegance pridružijo, samo da bo več učinka pri tem blesavem agitpropu.

Primerjava Evrope s Troyo pa je bolj primerna, kot si misliš.
[/quote]

* Tepene, ne zelene.

* Tepene, ne zelene.
[/quote]
Mimogrede tudi zelene od tepeže in strahu bodo. A samo omemba bab in veganov te moti? Da sem napisala vseh spolov nisi niti prebral/a. Tole tudi ni agitprop. Ne vsebuje pravih elementov. Novodobni agitpropovci so paraziti iz Roga in debilna desnosučna druščina.
Drugače pa je primerjava z antično Trojo žal zelo na mestu. Zaspali smo, zaspali!

Sploh nisi edini. Zaskrbljujoče število ljudi napleta, in to prav sladostrastno, kako bodo ženske morale pocepnit, pa zelene bodo, pa rjuhe bodo morale nositi. Zelo jim je všeč to bodoče ponižanje žensk.
In potem se vegance pridružijo, samo da bo več učinka pri tem blesavem agitpropu.

Primerjava Evrope s Troyo pa je bolj primerna, kot si misliš.
[/quote]
Ko bo kriticna masa ponorelih muslijev dosezena bodo koordinirano imami/hodze ali karsijihje teh norcev dali znak in zacelo se bo veliko Evropsko klanje. Nozi in macete. Zrtve bodo pa Evropejci.

New Report

Close