Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ste dobili na vaše šole otroke migrantov

ste dobili na vaše šole otroke migrantov


Ko bo kriticna masa ponorelih muslijev dosezena bodo koordinirano imami/hodze ali karsijihje teh norcev dali znak in zacelo se bo veliko Evropsko klanje. Nozi in macete. Zrtve bodo pa Evropejci.
[/quote]

Točno tako.

Malo si preberite kakšne so razmere na Švedskem. V slovenskih medijih tega ne boste zasledili. Švedi imajo cone priseljencev, kjer se dogaja največ kriminala in kamor policisti ne upajo brez vojske. Imajo hud problem z brezdelnostjo migrantov. Zato se Švedi, domačini, izseljujejo drugam, nekateri celo ven iz države.

in zato zelo vabijo zdravnike na Švedsko, ker se vsi izseljujejo, vedno več pa je migrantov ..sorodnica zdravnica stalno dobiva ponudbe za delo na Švedskem. Švedi domačini so že zdavnaj uvideli, da so imeli premilo politiko.

Smo dobili nekaj otrok migrantov tudi na našo šolo. Sem učiteljica v enem izmed razredov ker sta dva. Lahko rečem da sta se lepo vključila v družbo ostalih in da lepo sodelujejo. Sta pa tudi zelo lepo vzgojena (takšnih otrok bi si vsak starš želel), vljudna, ter družabna ( med odmori nista na telefonih ampak se igrata z vrstniki).

Tudi naši jih imajo. So nepismeni. Gledajo ko božji voleki. Učitelji ne vejo kaj bi z njimi, tudi skrbnica ne, še manj pa učenci tretje triade. Izguba časa.

Imaš dve izbiri: zapret v kletko in futrat dvakrat na dan z rdečim korenjem in otrobi, ali jih pa naučiti brati in jezika. Eno ali drugo.

Imaš dve izbiri: zapret v kletko in futrat dvakrat na dan z rdečim korenjem in otrobi, ali jih pa naučiti brati in jezika. Eno ali drugo.
[/quote]

Posebna šola, mame slečt do razpoznavnosti, jim najt koristno delo za družbo, fotre ravno tako nagnat trdo delat v okolje, kjer se bo vedelo, da so v Sloveniji. Ko znajo tekoče slovensko, so oblečeni razmeram dežele primerno, se pa začet pripravljat na izpit za pridobitev državljanstva. Jezik, zgodovina, kultura…

Posebna šola, mame slečt do razpoznavnosti, jim najt koristno delo za družbo, fotre ravno tako nagnat trdo delat v okolje, kjer se bo vedelo, da so v Sloveniji. Ko znajo tekoče slovensko, so oblečeni razmeram dežele primerno, se pa začet pripravljat na izpit za pridobitev državljanstva. Jezik, zgodovina, kultura…
[/quote]

Se ti ne zdi, da za delat v Sloveniji potrebuješ najprej jezik? Pol se boste pa spet razburjali, kako lahko delajo, pa še jezika ne znajo.
Ne vidim pa čisto dobro zakaj bi morali otroci na tej šoli čakati na vse to? A da bi se jih naučili jezika in pisanja NE DA BI prej prevzgojili in preoblekli starše pa ne bi šlo?

Imaš dve izbiri: zapret v kletko in futrat dvakrat na dan z rdečim korenjem in otrobi, ali jih pa naučiti brati in jezika. Eno ali drugo.
[/quote]

Razloži kako bi ti ta projekt izvedla.

Razloži kako bi ti ta projekt izvedla.
[/quote]

Kako pa drugi to delajo? Metode gotovo obstajajo, jaz nisem iz foha, da bi jih poznala. So učni materiali, knjige, vse obstaja, nč se bat. Začne se pa ponavadi s kratkimi besedami, A-T-A, M-A-M-A , K-u-ž-a in podobno 🙂
Sem pa pred kratkim po radiju slišala, da iščejo dodatne skrbnike, ki bi pomagali pri individualni pomoči v prehodnem obdobju. Začetek je vedno težak, ko so osnove, potem pa steče.

Kako pa drugi to delajo? Metode gotovo obstajajo, jaz nisem iz foha, da bi jih poznala. So učni materiali, knjige, vse obstaja, nč se bat. Začne se pa ponavadi s kratkimi besedami, A-T-A, M-A-M-A , K-u-ž-a in podobno 🙂
Sem pa pred kratkim po radiju slišala, da iščejo dodatne skrbnike, ki bi pomagali pri individualni pomoči v prehodnem obdobju. Začetek je vedno težak, ko so osnove, potem pa steče.
[/quote]

Ne, nisi iz foha, jaz pa sem nekoč bila. Sem pa tudi mama otrok, ki imajo pravico do normalnega izobraževanja. To pa ni mogoče, če imaš v razredu tretje triade par otrok, ki so nižje od nivoja a-t-a- m-a-m-a, ki so (milorečeno) nemirni, brez vsakega odnosa do sošolcev in inventarja, ne znajo uporabljat wc, ne vedo kaj bi pri športni, nimajo opreme, se ne smejo oblečt vanjo, malica pa mora biti ah in oh ekstra zanje. Marš. Moj otrok je povprečen slovenski šolar, ki je že leta zanemarjan v šoli, ker se vsi ukvarjajo samo z migrantskimi prestolonasledniki.

Ne, nisi iz foha, jaz pa sem nekoč bila. Sem pa tudi mama otrok, ki imajo pravico do normalnega izobraževanja. To pa ni mogoče, če imaš v razredu tretje triade par otrok, ki so nižje od nivoja a-t-a- m-a-m-a, ki so (milorečeno) nemirni, brez vsakega odnosa do sošolcev in inventarja, ne znajo uporabljat wc, ne vedo kaj bi pri športni, nimajo opreme, se ne smejo oblečt vanjo, malica pa mora biti ah in oh ekstra zanje. Marš. Moj otrok je povprečen slovenski šolar, ki je že leta zanemarjan v šoli, ker se vsi ukvarjajo samo z migrantskimi prestolonasledniki.
[/quote]

Glede na tvoje izražanje in osebnostne lastnosti je še dobro da govoriš v pretekliku. Meni se zdi da je tvoj otrok zanemarjen še kje drugje kot v šoli.

Ja na naši šoli sem jih videla kar nekaj. Tudi pogovarjajo se,d a bodo spremenili jedilnik in z jedilnika popolnoma umaknili svinjino.

Ne, nisi iz foha, jaz pa sem nekoč bila. Sem pa tudi mama otrok, ki imajo pravico do normalnega izobraževanja. To pa ni mogoče, če imaš v razredu tretje triade par otrok, ki so nižje od nivoja a-t-a- m-a-m-a, ki so (milorečeno) nemirni, brez vsakega odnosa do sošolcev in inventarja, ne znajo uporabljat wc, ne vedo kaj bi pri športni, nimajo opreme, se ne smejo oblečt vanjo, malica pa mora biti ah in oh ekstra zanje. Marš. Moj otrok je povprečen slovenski šolar, ki je že leta zanemarjan v šoli, ker se vsi ukvarjajo samo z migrantskimi prestolonasledniki.
[/quote]

Se pravi kletka in korenje.

Glede na tvoje izražanje in osebnostne lastnosti je še dobro da govoriš v pretekliku. Meni se zdi da je tvoj otrok zanemarjen še kje drugje kot v šoli.
[/quote]

Se strinjam. Če takšne osebe spuščajo v foh (šolstvo) se Slovenskemu narodu slabo piše.

V Švici otroci (Kosovo) od drugih že zahtevajo, da nehajo jesti svinjino…

No, to pa lažeš, ali pa povej katera šola je to in kdo (poimensko) se to pogovarja?

Glede na tvoje izražanje in osebnostne lastnosti je še dobro da govoriš v pretekliku. Meni se zdi da je tvoj otrok zanemarjen še kje drugje kot v šoli.
[/quote]

Ima čisto prav. Zakaj se je treba ukvarjat z nekimi tujci namesto,d a bi se posvečali Slovenskim otrokom. Vam levičarjem se je totalno zmešalo.

Zahtevaš ti lahko kar hočeš. Tudi to, da si vsi pobarvamo lase na roza.

No, to pa lažeš, ali pa povej katera šola je to in kdo (poimensko) se to pogovarja?
[/quote]

Prvi me obtožiš, da lažem potem pa naj ti govorim ? Lahko se zaletiš nekam pa mi je vseeno ali verjameš ali ne…bunkl

Posebna šola, mame slečt do razpoznavnosti, jim najt koristno delo za družbo, fotre ravno tako nagnat trdo delat v okolje, kjer se bo vedelo, da so v Sloveniji. Ko znajo tekoče slovensko, so oblečeni razmeram dežele primerno, se pa začet pripravljat na izpit za pridobitev državljanstva. Jezik, zgodovina, kultura…
[/quote]

Tako bi moralo biti. Ne pa da postajamo kloaka. Kdor se ne namerava prilagoditi okolja, po hitrem postopku raus. Tudi če se mi nahajamo v njihovem svetu, smo se prisiljeni prilagoditi njihovim navadam. Zakaj bi torej mi morali gledati nesnago, ki se hoče zarediti v vseh porah evropske civilizacije. Srednji vek, mučenje, kamenjanje, rezanje vratov smo dali v naši kulturi čez pred 500 in več leti. Ne vem, zakaj bi morali ponoviti vse skupaj.

Prvi me obtožiš, da lažem potem pa naj ti govorim ? Lahko se zaletiš nekam pa mi je vseeno ali verjameš ali ne…bunkl
[/quote]

Aja, ne moreš povedati, ker si izmišljuješ. ali drugače povedano – lažeš.

Jaz upam,d a bo v šoli tudi kmalu možnost, da si otroci in starši izberejo svoj poljuben jezik med njim tudi Albanščina in Arabščina saj teh ljudi bo čedalje več pri nas. Večjezičnost nas samo bogati.

Imam nekaj znancev na Švedskem. Lahko samo potrdim. In ta proces traja že nekaj časa. Umikajo se tudi posamezna podjetja oziroma njihovi šolski centri, kamor so hodili ljudje s cele Evrope na izobraževanja. Je postalo prenevarno.

https://www.youtube.com/watch?v=heri7vcI_Hg

New Report

Close