Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ste dobili na vaše šole otroke migrantov

ste dobili na vaše šole otroke migrantov

Meni ni lepo, da so za 49 Slovencev iz Brazilije rekli, da bodo ogromni strošek za državo. A tisoč migrantov in več …nikoli niso tako grdo besedo izrekli. In se to, kako so Slovenci bolni ti ki prihajajo a migranti si pa vsi zdravi.

A da migranti tega ne počnejo? Kdo pa misliš, da ti dela na gradbiščih pri 35 stopinjah? Slovenci? Ne, možje teh damic, ki jih imate v želodcu!

Spet so tukaj zavaljeni smrdljivi kmetavzarski rdečelični slovenceljni ki se bojijo vsega kar je izven njihove ograje. Ob podpodri svojih škrbastih zavaljenih, smrdljvih slovenceljskih žena tulijo in ropotajo z orožjem prosti vsemu kar ni njihovo.
A bi se rad še kdo znašel na plakatu, tkao kot vaši prizadeti predhodniki ki so po fejsbuku rožljali z besedami, potem pa jokcali kot p.i.č.k.e, ko so se iz varnega zavetja svoje tipkovnice naenkrat znašli na ogled vsem? Na ogled v vsem svojem sijaju, špeh, škrbasti zobje, nizko neandertalsko čelo….kako ste ogabni.

Se te “ne bi z palico dotaknil”, kaj šele da bi te j.., “ni u snu”. (Zla se izogibam v vseh oblikah)
[/quote]
boljš za oba. Od kje ti ideja, da je kakršen koli idiot dobrodošel, da se me dotika. Sej ti si pravi muslič, ki misli, da je vsak moški drekec od Boga dan. Če boš imel srečo, te bo v snu te prav slatko obglavil tvoj ljubljeni muslič. Če ne boš imel sreče pa na živo. Na odru, kot so vajeni. V terorističnem napadu ali kar tako, ker bo “neprišteven”. Saj tehnika dela je vendar znana. Ti si pa buksl stoletja. Rajši daj fotko z vrečko na glavi ali pa glavo v pesku. To te bolj označilo.

Ko že primerjamo izseljeništvo včasih – sploh veste, da so v Nemčiji obstajale slovenske šole? Če se je torej nekdo izselil in je hotel dati otroka v slovensko šolo, je imel to možnost? Lahko si je pripeljal vso družino tja, ki je bila takoj zavarovana po njem in je imela pravico do vseh zdravstvenih storitev. Do sociale seveda ni bila upravičena, ampak ne zaradi tega, ker vi mislite – ampak ker so tudi priseljenci zaslužili dovolj, da so izpadli. Zdaj pa se vprašajte, zakaj vsi priseljenci pri nas dobijo vse socialne transferje. Najbrž, da zaradi lepih plač.


a ti ti o muslićih??? Zdaj pa več ne štekam tvojega posta.


a ti ti o muslićih??? Zdaj pa več ne štekam tvojega posta.
[/quote]

Verjamem da ne razumeš, slovencelj zabiti.


Svojih nočejo sprejeti TUJI so pa dobrodošli??!?! Jemebti bolane hlapce v glavo. Sramota je, da najprej za svoje ne poskrbiš. To vsak Balkanec ve. Ne pa tudi Slovenec. Degenerirano ljudstvo samo sebe pelje v uničenje. Važno, da imamo prezidenta, ki kotalka.


boljš za oba. Od kje ti ideja, da je kakršen koli ****** dobrodošel, da se me dotika. Sej ti si pravi muslič, ki misli, da je vsak moški drekec od Boga dan. Če boš imel srečo, te bo v snu te prav slatko obglavil tvoj ljubljeni muslič. Če ne boš imel sreče pa na živo. Na odru, kot so vajeni. V terorističnem napadu ali kar tako, ker bo “neprišteven”. Saj tehnika dela je vendar znana. Ti si pa buksl stoletja. Rajši daj fotko z vrečko na glavi ali pa glavo v pesku. To te bolj označilo.
[/quote]

“boljš za oba”
No, kljub najini različnosti le lahko najdeva skupno točko, pri kateri se strinjava. Lepo !

Verjamem da ne razumeš, slovencelj zabiti.
[/quote]

Dobro si se naučil slovenski jezik. Si se izučil tudi za kak poklic? Je šla triltna srednja čez?


koze retardirane nazadnjaške, ki s tem pljuvajo na vse naše prednice, ki so si izborile pravice in svobodo (do oblačenja, dela, izobrazbe..). Golazen od žensk in moških. Preveč tolerance bo to družbo pripeljalo nazaj v pekel.
[/quote]

Tavečja zabita koza si ti, predvsem pa nazadnjaška!!!! Če so si naše prednice zborile pravico do oblačenja, dela in izobrazbe, si je te zadekanke niso in naj tako hodijo tam, kjer si je niso izborile! Pri nas pa naj hodijo takšne kot hodimo me! Ti pa, če bi se rada zadekala , pa imaš prosto pot in lahko greš z njimi vred v njihove domovine, a ne? Zakaj bi pa me morale bit tolerantne do teh zadekank? Zakaj pa oni niso do nas?
Kaj vse tlači tole našo ljubo zemljico….

Tavečja zabita koza si ti, predvsem pa nazadnjaška!!!! Če so si naše prednice zborile pravico do oblačenja, dela in izobrazbe, si je te zadekanke niso in naj tako hodijo tam, kjer si je niso izborile! Pri nas pa naj hodijo takšne kot hodimo me! Ti pa, če bi se rada zadekala , pa imaš prosto pot in lahko greš z njimi vred v njihove domovine, a ne? Zakaj bi pa me morale bit tolerantne do teh zadekank? Zakaj pa oni niso do nas?
Kaj vse tlači tole našo ljubo zemljico….
[/quote]

Skepam, da te silijo, da si zadekana, kot so one? Ali razumeš kot prisilo že zgolj njihov obstoj?

Zanimivo je, da feministke tako podpirajo islam in diskriminacijo žensk, sem bral zanimiv članek iranske aktvistke za pravice žensk, ne razume kako to, da v Evropi ženske (evropejke) podpirajo najhujše oblike zatiranja ženske. Tudi meni to ne gre skupaj, nismo daleč od tega, da bo tudi pri nas dovoljeno poročanje z petletnicami itd…, očitno je to politično korektno, če bodo hoteli koga kamenjati, jim mora država to omogočiti a ne, drugače bi šlo za fašizem.

Ne nimajo niti ene delujoče celice. Ne le, da te ženske tam nimajo nobenih pravic, tam tudi doma nimajo več. Ena zgoraj piše, da bi jih poslala domov. Če bi ga imela in bi bil varen za njene otroke, ga ne bi zapustila. Ampak to dopovedat našim, vsega polnim ritim, enostavno ni mogoče.
[/quote]

Tam bi frajle morale kaj delat, tu jim pa socialna prinese vse na pladnju! In proti tam živijo tu kraljevsko! Malo se še čohnjene naredijo in živijo ko bubreg u loju ….;)

Ne vem, če kje Slovenke, ki gredo po svetu, samo frajle špilajo in čakajo, da jim nekdo vse na pladnju prinese!

Skepam, da te silijo, da si zadekana, kot so one? Ali razumeš kot prisilo že zgolj njihov obstoj?
[/quote]

Saj praviš, da so si naše predhodnice izborile svobodo oblačenja in še česa….zakaj te zadekanke tega tu ne izkoristijo, saj jih nihče ne sili, da so zadekane!!!! Če se sedaj ne bomo postavile tudi me zase!!!! Bomo slej ko prej prisiljene hodit zadekane….če ne me, pa naše hčere, vnukinje! Sram te je lahko, da se ne boriš za tisto, kar so se naše prednice!

levčarke hočejo biti “posebne” v tej svoji hipijadi so pa v resnici samo za v posebno šolo.

Skepam, da te silijo, da si zadekana, kot so one? Ali razumeš kot prisilo že zgolj njihov obstoj?
[/quote]

Zaenkrat še ne, ker jih je malo. Ko bodo v večini, se bomo morali pa mi prilagoditi, štekaš?

Tam bi frajle morale kaj delat, tu jim pa socialna prinese vse na pladnju! In proti tam živijo tu kraljevsko! Malo se še čohnjene naredijo in živijo ko bubreg u loju ….;)

Ne vem, če kje Slovenke, ki gredo po svetu, samo frajle špilajo in čakajo, da jim nekdo vse na pladnju prinese!
[/quote]

Žališ vsepovprek. In to v slabi slovenščini – to je itak običajno, da so razpihovalci sovraštva običajno neizobraženi, nerazgledani ipd. In kaj konkretno je bil tvoj prispevek za boljši svet v zadnjih treh dneh? Nič? Se mi je zdelo …

Saj praviš, da so si naše predhodnice izborile svobodo oblačenja in še česa….zakaj te zadekanke tega tu ne izkoristijo, saj jih nihče ne sili, da so zadekane!!!! Če se sedaj ne bomo postavile tudi me zase!!!! Bomo slej ko prej prisiljene hodit zadekane….če ne me, pa naše hčere, vnukinje! Sram te je lahko, da se ne boriš za tisto, kar so se naše prednice!
[/quote]

Svoboda oblačenja je to, da si lahko oblečen kot želiš. Če so “te” rade “zadekane” je to pač njihova svoboda oblačenja. In to svobodo jim TI želiš odvzeti, ko zahtevaš da se oblečejo po tvojih željah.
No, pa mimo tega. Med mojimi prvimi obiski v Turčiji me je presenetila različnost. Na ulici si videl dekleta v minicah in “zavita” (še danes je tako). In ni bilo videti, da bi to kogarkoli motilo. Sumim, da njihovega nivoja civilizacije pri nas žal še nismo dosegli. Žalostno !


kdo bo men delal juho brez korenčka?? Noben! Zakaj pa lahko musliju delajo posebej brez šunke?!? Zakaj vsi morajo dobiti pizzo s s šunko le musli jo lahko dobi brez? A enim se upošteva muzičke želje, drugim pa ne?!? P..Slovenci smo v lastni državi diskriminirani. A ste vi vsi normalni ali ste res tako butasti?
[/quote]

Bi se držal za glavo, ko bi vedel, koliko “muzičkih želja” (po slovensko glasbenih želja) je glede prehrane po naših šolah. Zlasti v prvi triadi – pa naš je alergičen na tole, pa naš ne je tega, pa naš ne bi unga, pa mi smo vegani, pa mi smo vegetarianci… glava peče.
In ti si zaradi tega diskriminiran? Si smešen no.

.

Res je, vsako ščuvanje k sovraštvu vodi v novo vojno. In ščuvanje je nedopustno početje, nevredno človeka

Edino ščuvanje, ki ga vidim je ščuvanje proti nam avtohtonim belcem. Ampak po levičarskem dojemanju sveta v primeru če nočeš, da tebe in tvoje prišleki iztrebijo, poslušaš mujezina kako se dere iz minareta, se ne upaš ponoči na cesto, doživiš usodo nemuslimanov v muslimanskih družbah ipd., kar je in bo posledica prihoda teh doktorjev in inženirjev, potem ščuvaš k sovraštvu.

Kakšen dokaz še rabite, da so levičarji totalni zdegeneriranci??? Migranti niso problem, oni so kakršni so, vedno se bo kdo tak našel, problem je zdegenerirana levica, ki izvaja genocid nad belo raso.

https://www.mladina.si/170303/dobrodosli-novi-sodrzavljani/

Vtipkajte v Googla še ‘Kalergijev plan’, poglejte poročanje levičarskih medijev in seštejete 1+1.

Poglejte si ta video, govori o nemski deklici, ki je edina Nemka v razredu med migranti. Ostali Nemci so izpisali otroke zaradi nevarnosti, edina punca ki je ostala pa je vsak dan trpincena z strani migrantskih otrok, ucitelji niso na njeni strani! Zamislite se vsi, ki igrate karto solidarca do t.i. migrantov in imate otroke! Zelite svojemu otroku tako otrostvo in kasneje hujso prihodnost?Prosim, zamislite, smo v kriticnem obdobju. Lepo je ce si solidaren in pomagas ampak najprej pomagaj ljudem okoli sebe in predvsem sebi!
https://www.youtube.com/watch?v=iLJyKIOrWUM (Deutsche Kinder werden zur Minderheit an Schulen) yOUTUBE

Svoboda oblačenja je to, da si lahko oblečen kot želiš. Če so “te” rade “zadekane” je to pač njihova svoboda oblačenja. In to svobodo jim TI želiš odvzeti, ko zahtevaš da se oblečejo po tvojih željah.
No, pa mimo tega. Med mojimi prvimi obiski v Turčiji me je presenetila različnost. Na ulici si videl dekleta v minicah in “zavita” (še danes je tako). In ni bilo videti, da bi to kogarkoli motilo. Sumim, da njihovega nivoja civilizacije pri nas žal še nismo dosegli. Žalostno !
[/quote]

! če jim vera zapoveduje zadekavanje hkrati pa še mož, mama in tašča to NI SVOBODA.


Točno! Spotikajo se in so hkrati ogorčene, ker se gospe z rutami držijo vzvišeno, torej ne komunicirajo s tistimi brez rut.
Kaj torej hočejo? Prisilit jih v klepet ali nagnat iz njihovega vidnega polja?
[/quote]

Prijazno jih ogovori v slo.,če ne gre v ang., boš takoj videla ali so res vzvišene ali samo ne znajo jezika in se bolj zase držijo.


NAJPREJ: starši in učitelji so navadni izdajalci. Prvi so izdali zaupanje, varnost in dobrobit lastnega otroka drugi pa celo narod. Seveda se bo to dogajalo oz se že pri nas. Najprej se bodo v večjih mestih otroci prepisovali na šole kjer je čim manj muslinjadi potem bodo starši iz manjših mest migrirali v večja, kjer teh teroristov ni (tistih, ki zganjajo teror. saj smo brali kako so šiptarski fantje pretepali in grozi pa kok tega je še zamolčanega po Slo) potem pa ko več ne bo niti ene opcije se bo usulo vpisovanje na privat šole kjer bo en od staršev delal cel mesec samo da pokrije šolnino za dva otroka zato da bosta v šoli VARNA pred nasiljem nespošljivih in podivjanih muslijev.
WATCH AND SEE!! Tok neumni pa spet niste ljudje, da se tega ne bi zapomnili in zavedali. Povsod enako bilo in bo. Copy paste Amerika.

New Report

Close