Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste videli članek od Eme kurent o invalidih

Ste videli članek od Eme kurent o invalidih

hehehehehehe,itak so jo ven zabrisali iz Lady :)) RAPIDO! :))
po hitrem postopku je ven letela… kar med viekendom :)) hahahahahaah :))

glupača

Saj tudi njeno vedeževanje gre k vragu, jo imajo ljudje sodeč po komentarjih dovolj. Take so te stare samske čudakinje, tu jih imamo poln mon, so enako pisale kot ta glede invalidov in tudi vsega ostalega.

Pri nas imamo z invalidi samo slabe izkušnje.
Jim oprostimo vse. Čiščenje, vzdrževanje….ker ne morejo. Po drugi strani so pa proti vsemu. ker nimajo denarja, ker se to njih ne tiče.
Ja kdo od nas pa hodi 3 tedne na morje? Za džabe.
Pa bi radi to, pa to potko…. a sem ti jaz kriva, da si se razsul z motorjem? Da si bolan?
Mi v bloku nismo sociala.
Ne daj bože, da kdo parkira tako, da invalid ne more ven. Takoj prijava, pa drug ene babe, da se to ne sme.
Tudi mene kdo zaparkira…. pokličem, soseda ‘ej res se mi mudi, me greš odprakirat?’ V čem je problem, dvakrat na leto?

Mi imamo sosedo na vozičku. Vsee bi ji pomagali, ČE!! Če ne bi bila največja hinavka. Ima pa cele vreče odpadkov, ki jih odlaga v kante. Jaz nimam toliko odpada v pol leta!! In nam smradi pod oknom,. Imej jih pred svojimi vrati in še sekirala se ne bo, da jih mora nosit 10 metrov stran!! Ajaaa, to pa ne!

Dajte nehat s temi invalidi. Naj bodo sami ljudje! Poznajo samo svoje pravice. A zdaj se bomo pa vsi klanjali? Jaz nimam nič z njimi. Če me vprašajo, pomagam. Sicer pa samo stran!

tako kot med zdravimi, so tudi med invalidi posebneži, ki ti lahko stopijo na žulj. Kar pa ne pomeni, da so kljub temu ranljivejši, kot zdravi. Marsikdo ima za seboj slabo zgobo in marikdo se s svojo invalidnostjo težko sprijazni. In res je, veliko pravic in ugodnosti imajo. A ne kar brez razloga. Papirjev invalidov ne dajejo kar na lepe oči. Mal empatije do šibkejših, pa se bomo tut zdravi bolje počutili.

Evo kokoške, berite, kako ste se znesle na invalidkinjo z multiple sklerozo, ki je bil vernbalno napadena na parkirišču zaradi parkiranja na invalidskem prostoru. Zdaj se pa fine delate.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11145895&p=12657166&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p12657166

Pa se pripelješ pred zdravstveni dom. Dve parkirni mesti za invalide. Obe zasedeni z avtomobili brez kartice. Se pripelješ pred knjižnico, tri mesta za invalide, na vseh treh mestih avtomobili brez kartice. Se pripelješ pred pošto, eno parkirno mesto za invalidne, obvezno na njem avto brez kartice.

Me ne briga, da jih je pred trgovinami več, me ne briga. Če pred eno trgovino ni mesta, grem v drugo trgovino. Če pa pred zdravstvenim domom ni mesta, ne morem v drugi zdravstveni dom.

Bila sem enkrat pri Emi s prijateljico. Ne meni ne prijateljici ni izdala računa, ko sva plačali. Zato me ne čudi to razmišljanje, da pravila in zakoni zanjo ne veljajo, če se ona odloči, da ne veljajo.

Ker sproti nosiš, ona pa verjetno se težko nahitro spedena predno pride do kant, mogoče potrebuje celo pomoč, ki je nima vedno na razpolago. Ne vem zakaj bi tebe sprašvala za pomoč, če imaš odklonilen odnos do invalidov. Ja, glede na to, da invalidi težko dobijo službo, so odvisni od socialne pomoči, ta pa ni ravno visoka, zato je logično, da nimajo veliko denarja.

Če živi samo od invalidnine, niti za položnice in kruh in mleko nima. Ti je potem jasno, zakaj je proti vsem investicijam? Ker jih ne more plačati. Te tri tedne brezplačnih toplic pa niti pod razno nimajo vsi invalidi. Vem samo za paraplegike, da jih imajo, verjetno je to kako povezano z njihovim društvom.

Zveza paraplegikov placa tetra- in paraplegikom 14 oz. 17 dni obnovitvene rehabilitacije. Ker vecina drugace ne pride do fizioterapije. Je pa to hkrati tudi oddih. Poznam mlada tetraplegika, ki zivita v domu in se celo leto veselita teh 14 dni, da malo spremenita okolje. Biti ves cas na istem kraju je sploh za mlade zelo morece . Krasno, da je vsaj tako poskrbljeno za nekaj lepih trenutkov v njunih zivljenjih, ki so sicer res tezka.

Kar se Eme Kurent tice pa vidim, da je neizobrazena, narcisoidna in tako sibek karakter, da bi jo en oprosti cisto strl, zato klobasa neumnosti se naprej. Je ni vredno brat, ker cloveku nic ne da.

Mogoce se tole. Invalidi nimajo casa na pretek. Ze da se uredi in spravi tetralegika na vozicek ti gre 1 ura, zdrav clovek bi isto stvar naredil v max. 10 min., vsaka stvar traja dosti dlje, kot ce je clovek zdrav. Da imajo invalidi toliko smeti, kot ena pravi, seveda, ker niso zdravi in imajo plenice, posteljne predloge in en kup drugih stvari za osebno nego. To je v teh smeteh.
Bi sli pa vsi raje sami na stranisce, ma ne morejo.

Invalidi hodijo tudi v sluzbo in zelijo ziveti karseda normalno zivljenje. Poznam tetraplegika, ki ne premika niti rok pa je insistiral, da se vrne v sluzbo za 4 ure, bi se vec, pa se prevec utrudi. Pise z narekovanjem, sicer pa racunalnik upravlja z ocmi. In dela z excelom, wordom, spletom. Super mu gre.

In nekateri invalidi ne vozijo avtomobilov, jih pa vozi nekdo drug. Sicer pa so avtomobili lahko tako predelani, da vozijo avtomobile samo z rokami.

Toliko na hitro.

Kolumna je odraz nje same.
Sicer pa tako piše, kako ona dela in kako se vede do drugih, predvsem do invalidov. Je pa sama največji invalid in to tam, kjer niti ne ve, da je … v glavi. Žal, ampak je res.
Na svojem FB profilu je objavila že več prispevkov na to temo. V teh prispevkih piše, kako so vsi neposobni, nehvaležni, neumni, skratka vsi s(m)o butli. Ona pa je oh in ah. Ne zmore pa napisati besedice “OPROSTITE”, sem imela slab dan ali kaj podobnega. Ker pač to ni v njenem stilu.
Upam, da bodo pristojne Zveze invalidov (paraplegiki, Sonček, Sožitje, vesele nogice idr.) podale zoper njo predlog zaradi razžalitve svojih članov, policisti pa da bodo spisali kak nalog zaradi kršenja predpisov . Ko jo bo udarilo po žepu, bo mogoče razumela. 😉

Povabljena je na ooddajo,kjer bo zagovarjala svoje mnenje. Morda se bo “posredno” opravičila,ker je zelo zelo pretkana in manipulativna. Škoda da ne morem gledat oddaje,zelo bi me zanimalo,kako bo novinar speljal vprašanja in pogovor,ker namreč kolumna v lady je razlog vsega kar se je vžgalo okoli nje. Kaj pa ona tam piše.. pa brez besed..

ampak,ker so mediji packi (vsi to vemo) in ker menda ta oddaja je astrološko obarvana,jo bodo “podprli”,kot sem rekla bo dobila na prepoznavnosti in vrtela dnarce. eheheh….

as i allways say:
življenje je p.rasica…

vprašal sem in dobil odgovor o parkirišču za večvredne mamice:

Pozdravljeni ,
prometni znak 5353 “Rezervirano parkirno mesto – vozila z malimi otroki” je znak, ki določa parkirno mesto rezervirano izključno za vozila, ki prevažajo otroke v otroških vozičkih.
V 65. členu Zakona o pravilih cestnega prometa je navedeno:
(ustavitev in parkiranje)
(1) Ustavitev ali parkiranje na vozišču je dovoljeno le na desni strani vozišča v smeri vožnje. Če so na desni strani vozišča tirnice, je dovoljena ustavitev ali parkiranje na levi strani vozišča. Na enosmerni cesti je dovoljena ustavitev ali parkiranje na obeh straneh smernega vozišča.
(2) Na vozišču ustavljeno ali parkirano vozilo mora biti vzporedno z robom vozišča in sme biti oddaljeno od roba največ 30 cm, razen če je drugače določeno s predpisano prometno signalizacijo. Parkiranje v drugi vrsti, ob parkiranih vozilih, je prepovedano.
(3) Če so parkirna mesta označena s predpisanimi označbami na vozišču ali na drugi prometni površini, je dovoljena ustavitev ali parkiranje le v skladu s temi označbami.
(5) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju z določbo prvega, drugega ali tretjega odstavka tega člena ali z 2., 3., 5., 6., 8., 11., 13., 14. ali 15. točko četrtega odstavka tega člena.

Tako lahko vidite, da je parkiranje, ki ne ustreza predpisanim označbam prepovedano in se lahko kaznuje z globo 40 €.
Lep pozdrav, AVP

Vidim, da se zdaj veseli in proslavlja to, da bo Lady po tem, ko jo je odpustila (ji odpovedala pisanje kolumne) propadla. Kakšno zmagoslavje. In niti za sekundo ne pomisli, da bo zato nekaj ljudi ostalo brez dohodka in bo nekaj družin zato v hudi stiski. Ona na to niti pomisli ne. Pomembno je njeno zadoščenje. Vsi drugi lahko crknejo.

Berem, da cel dan visi na Facebooku in briše nevšečne komentarje. Kar je res čudno, ker iz kolumne je bilo razbrati, da je ona tako strašno zaposlena, da pet minut ne more počakati na parkirni prostor. Počakati pet minut na parkirni prostor, zato ni čas, za viseti cel dan na Facebooku pa je čas.

in ta glupača je kao v Londonu diplomirala iz astrologije
le kako je prišla do diplome 🙂

Površno sem prebrala..ker po pravici se mi tud ne da,pa tud težko buljim v te dolge klobase nakladanja k jih piše,me koncentracija daje..

Ema,Ema.. to da piše da so na tak način reagirali na Cankarja (primerja se z res pisateljem) ona bo pa komentirala svoje mnenje v novicah LOL.. blazno velik rezime ima ta časopis.. poleg tega,se prtožuje da je 18 let pisala za njih v astro novicah..in bogo revo niso j-ebal pet posto..očitno ona misli da astrolog je pač takoimenovano pisatelj???..

ženska je tok dolgočasna,da kr glava peče.. ona bo v novicah to spretno opravičila,v to ne dvomit,za nameček verjetno bo dobila še ponudbe in tako dalje..

aja,urednica je napisala,da je bila 14 dni odsotna ko je Kurjeva objavila ta članek.. se ne vprašate da je to bil namen? ker pač drugače urednica vse prečekira. In ratalo ji je! Fucking smooth indeed!

ampak… na račun invalidov.. vse to na račun invalidov… kako s emi ženska gabi se ne da povedat. end of story.. najlažje je šibkejšega pomendrat.. res najlažje..

pa da ne bi slučajno šli v to njeno prvotno kolumno (ne potem skropucala na facebooku in objave)..boljš da se ne osredotočimo na kolumno… poden vsakič k jo preberem…

ema,ema… eh ja..

Večvredne mamice?!?
:/

Parkirišča za vozila z majhnimi otroki so namenjena parkiranju vseh vozil, ki v avtu prevažajo malčke.
Torej poleg mam lahko tam parkirajo tudi očetje, stari starši, sosedje, strici in vsi drugi, če so z njimi v avtu majhni otroci.

Zaradi ene kolumne še nobena reviha ni propadla.

Večvredne mamice?!?
:/

Parkirišča za vozila z majhnimi otroki so namenjena parkiranju vseh vozil, ki v avtu prevažajo malčke.
Torej poleg mam lahko tam parkirajo tudi očetje, stari starši, sosedje, strici in vsi drugi, če so z njimi v avtu majhni otroci.
[/quote]

če ima nekdo priveligirano parkirišče je zame večvreden
izjema so invalidi

če ima nekdo priveligirano parkirišče je zame večvreden
izjema so invalidi
[/quote]

‘Družinskih’ parkirnih mest niso uvedli za okras ali zaradi mode, ampak z razlogom!

Ustvari si družino ali izposodi sosedovega otroka, pa boš tudi ti lahko kdaj pa kdaj parkiral na previligiranem parkirnem mestu.

‘Družinskih’ parkirnih mest niso uvedli za okras ali zaradi mode, ampak z razlogom!

Ustvari si družino ali izposodi sosedovega otroka, pa boš tudi ti lahko kdaj pa kdaj parkiral na previligiranem parkirnem mestu.
[/quote]

a če kupim enega plišastega medvedka kot ga ima Bean, bo tud OK?

Če bi bila ona moja mama bi se ji javno odpovedala. S tem povem vse kar si mislim o tejle Emi.

a če kupim enega plišastega medvedka kot ga ima Bean, bo tud OK?
[/quote]

Seveda bo.

Za parkirišča, rezervirane za živali. 😉

Opravičeno reče, sa ste zabiti. Objavljene ima vse komentarje čez 1000 komentarjev gnoja, tu si pa butli izmišljuje te, da jih briše .

Nikjer ni napisala, da bo revija propadla zaradi nje, propadla bo zaradi slabih vsebin in pomanjkanja kesa. Tako je napisala

Karkoli napiše reintrepirate po svoje. Vse kontra, težko je z butli imet opravka Pise pa lepo, slovensko in slogovno odlično. Po poklicu je profesorica slovenščine in se enega tujega jezika butli kot ste pa res
ne razumete ničesar, kar ona napiše.

Zaradi ene kolumne še nobena reviha ni propadla.
[/quote]

Ni propadla zaradi kolumne. A je kdo to trdil? Propadla je, ker so vse revije zdaj podvojene. Ampak ona se temu propadanju zelooooooo veseli.

New Report

Close