Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste videli članek od Eme kurent o invalidih

Ste videli članek od Eme kurent o invalidih

Opravičeno reče, sa ste zabiti. Objavljene ima vse komentarje čez 1000 komentarjev gnoja, tu si pa butli izmišljuje te, da jih briše .

Nikjer ni napisala, da bo revija propadla zaradi nje, propadla bo zaradi slabih vsebin in pomanjkanja kesa. Tako je napisala

Karkoli napiše reintrepirate po svoje. Vse kontra, težko je z butli imet opravka Pise pa lepo, slovensko in slogovno odlično. Po poklicu je profesorica slovenščine in se enega tujega jezika butli kot ste pa res
ne razumete ničesar, kar ona napiše.
[/quote]

to,da bo revija propadla zaradi slabih vsebin in bla bla… to je seveda le nekaj: ona je točno vedla da s epotapljajo in je izkoristila 14 dnevno odsotnost urednice,ustrelila puščico in posledično ne bo posledic,ker revija je over,konc,zaprta (je objavljeno povsod danes) posledično reviji ni naredila “sramote” ker s eje tko al tko potopila reci piši DANES. domnevam da je njena klolumna bila zadnja. (nisme pa zihr) to je taktika,dragi moj. in uspelo ji je. Smooth sailing

kar se tiče pe njenih bla blajev in slovnice in titule da je profesorica slovenščine in bla bla bla piičke materne..to me ne zanimia. Ves cirkus je nastal zaradi kolumne. Prve! pejt si jo nazaj prebrat.!

Kar se tiče pa zabitosti in neumnosti slovencev.. vprašat če,ne ni ona napisala v soboto citiram:
“ali s einvalidi vprašate,zakaj ste invalidi? zakaj mate tako karmo?”[/i]

end of story

Opravičeno reče, sa ste zabiti. Objavljene ima vse komentarje čez 1000 komentarjev gnoja, tu si pa butli izmišljuje te, da jih briše .

Nikjer ni napisala, da bo revija propadla zaradi nje, propadla bo zaradi slabih vsebin in pomanjkanja kesa. Tako je napisala

Karkoli napiše reintrepirate po svoje. Vse kontra, težko je z butli imet opravka Pise pa lepo, slovensko in slogovno odlično. Po poklicu je profesorica slovenščine in se enega tujega jezika butli kot ste pa res
ne razumete ničesar, kar ona napiše.
[/quote]

Kako upravičuješ, da ne ločiš med opravičenostjo in upravičenostjo?
Opravičeno ti je, če še nimaš končane osnovne šole.

to,da bo revija propadla zaradi slabih vsebin in bla bla… to je seveda le nekaj: ona je točno vedla da s epotapljajo in je izkoristila 14 dnevno odsotnost urednice,ustrelila puščico in posledično ne bo posledic,ker revija je over,konc,zaprta (je objavljeno povsod danes) posledično reviji ni naredila “sramote” ker s eje tko al tko potopila reci piši DANES. domnevam da je njena klolumna bila zadnja. (nisme pa zihr) to je taktika,dragi moj. in uspelo ji je. Smooth sailing

kar se tiče pe njenih bla blajev in slovnice in titule da je profesorica slovenščine in bla bla bla piičke materne..to me ne zanimia. Ves cirkus je nastal zaradi kolumne. Prve! pejt si jo nazaj prebrat.!

Kar se tiče pa zabitosti in neumnosti slovencev.. vprašat če,ne ni ona napisala v soboto citiram:
“ali s einvalidi vprašate,zakaj ste invalidi? zakaj mate tako karmo?”[/i]

end of story
[/quote]

Ja če je bil v prejšnjem lifu morilc, samo za vzorec, to so take stvari…..

Kako upravičuješ, da ne ločiš med opravičenostjo in upravičenostjo?
Opravičeno ti je, če še nimaš končane osnovne šole.
[/quote]

Opravičeno ali upravičeno je isti drek v konkretnem podjebavanju, kot se ga ti greš.

Ja če je bil v prejšnjem lifu morilc, samo za vzorec, to so take stvari…..
[/quote]

ne bova debatirala o čirulah čarulah.. sploh se ne bova spuščala v te vode.
Sicer si pa odgovor povedal sam. Po tvoje je invalidom “zasluženo”.

No to je pa potem že za vrhovno sodišče..
Zdej trgamo Emo in njeno kolumno. Drž se tematike.

Ni propadla zaradi kolumne. A je kdo to trdil? Propadla je, ker so vse revije zdaj podvojene. Ampak ona se temu propadanju zelooooooo veseli.
[/quote]

Se be smeji kolk vem zato. So jo prvi javno obrukali, pa jim je dala kontric. Če so vedeli, da grejo na gnojisce zgodovine, jim to ni bilo treba. Profesionalni odnosi so jim v petah.

ne bova debatirala o čirulah čarulah.. sploh se ne bova spuščala v te vode.
Sicer si pa odgovor povedal sam. Po tvoje je invalidom “zasluženo”.

No to je pa potem že za vrhovno sodišče..
Zdej trgamo Emo in njeno kolumno. Drž se tematike.
[/quote]

Kaj je v kolumni moteče za Sentflorjane. Vem da so butli. Za butle rojeni, za butle vzgojeni.

Dam ti I brez pike.

Kaj je v kolumni moteče za Sentflorjane. Vem da so butli. Za butle rojeni, za butle vzgojeni.

Dam ti I brez pike.
[/quote]

Ne ga jebat, pametni so, če jim tako reče profesor, lahko je iz antikvariata. Priložnosti za sklepanje slovenskih razprtij so najboljše na blogih in v rumenih Lady za študij žabje matematike. Pri frizerju si z viklarji na glavi štejejo kolikokrat so rekle kva kva. Ena je rekla enkrat, druga dvakrat, potem se pa sprejo katera je rekla trikrat. Vse so pa rekle več kot trikrat. In kar je rekla prva ni rekla druga in tako naprej. Zabja matematika je tudi na Monu, kot glavni prispevek od prodaje produktne filozofije namišljenih igralcev. Sem kentaver prometnega ustvarjanja. Pravkar bil soigralec so igralcu, tebi.

Ne ga jebat, pametni so, če jim tako reče profesor, lahko je iz antikvariata. Priložnosti za sklepanje slovenskih razprtij so najboljše na blogih in v rumenih Lady za študij žabje matematike. Pri frizerju si z viklarji na glavi štejejo kolikokrat so rekle kva kva. Ena je rekla enkrat, druga dvakrat, potem se pa sprejo katera je rekla trikrat. Vse so pa rekle več kot trikrat. In kar je rekla prva ni rekla druga in tako naprej. Zabja matematika je tudi na Monu, kot glavni prispevek od prodaje produktne filozofije namišljenih igralcev. Sem kentaver prometnega ustvarjanja. Pravkar bil soigralec so igralcu, tebi.
[/quote]

Opravičeno si produkt filozofa Adama… haha

Upravičeno si pa lahko tudi Ema 2020.

A to je ona? Bogve kakšno karmo ima, da tako zgleda?

[img] https://lh3.googleusercontent.com/WUfXk62uAnlItYyfq1FnY6d9oC4lhB5IWm2eK7gz8DpO9uRKhwO5IZtdyMv3UaOrHo5rsek=s85 [/img]

Opravičeno si produkt filozofa Adama… haha

Upravičeno si pa lahko tudi Ema 2020.
[/quote]

Razočarana sem nad slovensko gnjadjo. Veste, lahko bi bila boljša, če bi znala uporabljati invalidski voziček v prometnih zamaških.

Ko bom dala v prvo, pritisnila na gas, zavora pa ne bo prijela, bom upam kje blizu sena, da se bom lahko vrgla v karmo.

Ljubki ste, zlati.

In sicer v tistem delu, da je invalidskih prostorov procentualno ogromno glede na populacijo in so večinoma povsem nezasedena.
Osebno, ker sem skusila to plat začasne invalidnosti, me predvsem moti, da ne obstaja začasna invalidska parkirna pravica, ker nekdo z zlomom noge, po operacijah na nogah, kolkih, hrbtenici, na berglah, ali pa na vozičku, ki je v času okrevanja prav tako začasni invalid in potrebuje širši prostor za dostop do sedeža, podporo pri hoji ali prevoz na vozičku. Sem že predlagala pred leti, da bi se uvedla rdeča, začasna invalidska tablica, ki bi jo odobrili na ZK, recimo, pa ni prišlo niti do obravnave. S tem invalidski prostori ne bi neupravičeno prazni.
Sama bi predlagala tudi, da se zlorabo invalidske pravice za parkiranje, ko nekdo upravlja vozilo z invalidsko nalepko, vendar ne z namenom prevoza invalidne osebe, da se imetniku po opominu, v drugem prekršku, odvzame pravica za mandatno obdobje, npr.pol leta, pri ponovitvi pa trajno.
Ker pa je dejstvo, da invalidi so ranljiva skupina, ki za vsak premik v okolju potrebuje mnogo več časa in energije, bi ob tem primeru lahko pogledali, kaj še lahko storimo zanje. Živim v ulici, kjer je kar nekaj manj pomembnih uradov, ki jih prav gotovo uporablja, vsaj občasno, tudi kak invalid. V ulici so štiri parkirna mesta za motoriste! in niti enega invalidskega!!! Parkirišča so obrjena pod kotom in pri parkiranju do kolesa, sprednji del povprečno dolgega vozila zavzame bistveni del pločnika. Pomagale bi enostavne betonske blokade, ki bi avto ustavile 20 cm prej. Pločnik ima več udarnih jam kot najbolj razrita cesta. Obnova pločnikov bi morala biti prioriteta predvsem zaradi invalidov. Da še danes kje vozičkom neustrezno nivelirajo dostop na pločnik, je zločin proti invalidom. Da stoji prometni znak sredi pločnika, prav tako!
Invalidi so v veliko primerih prikrajšani zmožnosti uporabe koles, skirojev in nog, kot sredstva za cenejši dostop do neke točke, zato bi morali razmisliti o tem, da bi vsi invalidi lahko uporabljali parkirišča brezplačno, tudi v garažnih hišah (in kazen ter kazenske točke neinvalidne osebe pri ugotovljeni zlorabi). Danes, ko za vse obstajajo čitalnci kod, bi to lahko bila že prilagojena zdravstvena izkaznica, ki bi zabeležila, da vstopa v garažo vozilo z invalidom.
In pa, kar pogrešam še najbolj. Vsa ta silna parkirišča pri trgovinah, pa le tu in tam kdo ponuja parkiranje pod nadstreškom. Danes so ti plastični materiali tako poceni, da se prav čudim, kako še niso pogruntali, da nekdo na berglah ne more nositi še marele. Verjetno je še kup težav, ki bi jih bilo možno urediti. In čeprav do neke mere razumem ta neposrečen način obravnave problematike pomanjkanja parkirnih mest, invalidska pa neizkoriščena samevajo, sem še vedno mnenja, da so do njih upravičene kakšne druge noge še veliko bolj kot moje. Ali pa avtorice te kolumne. O tem bi se pa kot posledico tega pisanja verjetno dalo podiskutirat.

Razočarana sem nad slovensko gnjadjo. Veste, lahko bi bila boljša, če bi znala uporabljati invalidski voziček v prometnih zamaških.

Ko bom dala v prvo, pritisnila na gas, zavora pa ne bo prijela, bom upam kje blizu sena, da se bom lahko vrgla v karmo.

Ljubki ste, zlati.
[/quote]

Upravičeno bi se v z vami povalal v karmi.
Ne bi mi pa blo opravičeno…

Adam vsevedni, Viktor pokvarjen

bi podprla tudi to,citiram:
“invaldii tako ali nimajo službe in imajo ogromno časa”

nadaljujem:
“veliko težje je ženski z dvema otrokoma kot pa invalidu. Saj invalidi večinoma ne vozijo avta”

in citiram:
“še nikoli nisem videla nobenega invalida v trgovini,torej jih SPLOH NI.”

hvala

A ni te babe se nihce prijavil na FB da ji ukinejo stran. Babse namrec ne neha in ne neha. Ce to ni hate speech, ne vem kaj je…

Jaaaaaaa to je ona! Lepa a?


[/quote]

Mamice imajo otroške vozičke in je že prav, da imajo poseben parkir plac z več prostora, ne pa da s temi ogromnimi vesoljskimi vozički trcajo po sosednjih avtomobilih. Mislim, da je pred vsemi trgovinami več kot dovolj parkirišč. Za vse. Nikjer, tudi pred najbolj obiskanimi trgovinami se mi še ni zgodilo, da je bilo vse zasedeno. Tisti, ki vam je pa težko prehodit 50 metrov in bi radi parkirali prav pred vhod, pa itak ne boste nikoli zadovoljni. In ja, super ideja, da bi invalidi pozvonili. Potem bi po celem trgovskem centru iskali lastnike avtomobilov, ki se morajo umaknit, al kaj? Pa me zanima, kako bi sikali, ko bi ravno prišli na blagajno s polnim vozičkom, pa bi morali vse pustit in teči ven, da umaknete avto. In kot da je teh parkirnih za invalide res toliko. Zaradi tistega placa ali dveh, ki je namenjen njim, ne bi bilo nič manj gužve.

bi podprla tudi to,citiram:
“invaldii tako ali nimajo službe in imajo ogromno časa”

nadaljujem:
“veliko težje je ženski z dvema otrokoma kot pa invalidu. Saj invalidi večinoma ne vozijo avta”

in citiram:
“še nikoli nisem videla nobenega invalida v trgovini,torej jih SPLOH NI.”

hvala
[/quote]

Napisala sem zelo jasno, v čem se z njo strinjam. Nič od citiranega ni med tem.

Evo toliko. To bi bilo vse o vedeževalkah in astrologinjah. In to naj bi bile take, ki pomagajo ljudem v stiski ????!

S to kolumno je podzavestno povedala da podcenjuje vse pomoči potrebne. Med katere zagotovo sodijo tudi ljudje v stiski, ki jim kao ona pomaga.😠 In ji zato mastno plačajo.

Napisala sem zelo jasno, v čem se z njo strinjam. Nič od citiranega ni med tem.
[/quote]

Problme je,ker je vso vodo speljala na svoj mlin,po tem k so ji mal “zagrozili” :))
in sicer:

citirala sem ti prve stavke,o katerih je jasno,da zaničuje invalide in ne priznava njihove šibkosti oziroma ji grejo res na živce in velikokrat če ji kdo reče,ej tole je pa za invalide prostor “pokaže kar sredinca”.

v nadaljevanju,torej kot menjam so ji grozili in ploščo je obrnila.. tako torej,res je invaldii majo preveč prostorov,res je nekateri so full nesramni čeprav so invalidi,in res je.. mamice z otroci so zelo obremenjene kot nekdo ki ga mal križ boli pa j einvalidsko upokojen in hodi ko srnica radostno in poskočno a glej ga zlomka,parkira na invalidskem mestu.. skratka,plošča se je obrnila,in debata res pije vodo! odlično! sedi 5,ema..

a ker volk ne menja dlake,se predenj je omilila svoje pisarije in preden se je ukenjala,maska sije s polno močjo in sicer citiram,takoj po obrazložitvi:

“ali se vprašate,zakaj ste invalidi invalidi? s čim ste si zaslužili takšno karmo?hja,življenje pač ni pravično! ” (konec citata)

zelo lahko vas je okol obračat.. njena kolumna je polom!

Prenehaj bluzit po njenih kolumnah, ker si inteligenci pozabila nekje v torbi. Poišči jo. Ste srake ali kaj, da ne razumete nič osnovnega, kar je napisala .

Res je grdo napisala. Je nikakor zagovarjam. Ampak ni edina taka. Ko bi ti vedela, kaj pride iz ust zdravnikov o pacientih, ko pacientov ni zraven. In so tudi mastno plačani za to, da pomagajo ljudem v stiski.

Prenehaj bluzit po njenih kolumnah, ker si inteligenci pozabila nekje v torbi. Poišči jo. Ste srake ali kaj, da ne razumete nič osnovnega, kar je napisala .
[/quoteJ]
Meni zadostuje, da včasih parkira na prostoru za invalide.
Več o njej (o tebi) niti ne rabim vedeti.

Res je grdo napisala. Je nikakor zagovarjam. Ampak ni edina taka. Ko bi ti vedela, kaj pride iz ust zdravnikov o pacientih, ko pacientov ni zraven. In so tudi mastno plačani za to, da pomagajo ljudem v stiski.
[/quote]

Dokler ne veš ne boli, kajne? Če se pa s takim žaljenjem nekdo javno hvali je pa zadeva drugačna.

Problme je,ker je vso vodo speljala na svoj mlin,po tem k so ji mal “zagrozili” :))
in sicer:

citirala sem ti prve stavke,o katerih je jasno,da zaničuje invalide in ne priznava njihove šibkosti oziroma ji grejo res na živce in velikokrat če ji kdo reče,ej tole je pa za invalide prostor “pokaže kar sredinca”.

v nadaljevanju,torej kot menjam so ji grozili in ploščo je obrnila.. tako torej,res je invaldii majo preveč prostorov,res je nekateri so full nesramni čeprav so invalidi,in res je.. mamice z otroci so zelo obremenjene kot nekdo ki ga mal križ boli pa j einvalidsko upokojen in hodi ko srnica radostno in poskočno a glej ga zlomka,parkira na invalidskem mestu.. skratka,plošča se je obrnila,in debata res pije vodo! odlično! sedi 5,ema..

a ker volk ne menja dlake,se predenj je omilila svoje pisarije in preden se je ukenjala,maska sije s polno močjo in sicer citiram,takoj po obrazložitvi:

“ali se vprašate,zakaj ste invalidi invalidi? s čim ste si zaslužili takšno karmo?hja,življenje pač ni pravično! ” (konec citata)

zelo lahko vas je okol obračat.. njena kolumna je polom!
[/quote]

Ali si ti agent? Iz konteksta si iztrgal posamezne detajle in namerno zjebalo
cel kontekst.

Jst tudi lahko rečem, da si tele, to pa zato, ker si ti meni rekel..

Prišel bi na mon in objavil, da sem ti rekla tele, čeprav si ti začel ravno s to besedo, vendar bi ji strgal iz konteksta. Namerno.

Točno tako si naredil, manipulator.

Res je tako.

Obkladali so jo invalidi zarad kolumne, žalili, grozili itd.. z vsemi možnimi besedami. Grdo sranje leti od invalidov. EK je bila .korektna tudi glede tega, česar invalidi niso sposobni, ni za govorit.

New Report

Close