Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stojmenova: “interpelirana sem, ker sem tujka, migrantka, čefurka”

Stojmenova: “interpelirana sem, ker sem tujka, migrantka, čefurka”

Ima Golob velike težave, da v tej mali državi najde bolj nesposobne ljudi za ministre, kot je pa on sam. tako se vsaj lahko pohvali, da ni on najslabši, ampak so nekateri še bolj, čeprav so iz uvoza!

S politiko se ukvarjajo bolj ali manj narcisoidne osebe. Znajo leporeciti, privabiti ljudi, iskoristiti vse kar je mozno in se vec..na koncu ko so razkrinkani pa igrajo zrtve. Pa ni vazno ali govorimo o preteklih ministrih in vladi ali sedanjih..vse bi bilo potrebno preseliti v zaprti oddelek psihiatricne ustanove..naj tam nadaljujejo seje in interpelacije. V vsakem primeru placujemo to davkoplacevalci.

Odgovor na objavo uporabnika
kivič, 28.03.2024 ob 16:08

ampak, čez bo le prišla, tak kot takrat ona podlasica od Sanje…upam, da bo tudi tale štriga kmalu dobila svoje…ma, kje jih Robert najde, mu poturijo ali kaj ali ni drugih …

No, Sanja A.H. je dobila udobno, zelo dobro plačano službico.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno536, 28.03.2024 ob 12:14

VESELI OČE, TROLU, SDS GOVEDO KATOLIBANSKO, JEBO TE JANSA U ŠUPAK

Tudi meni je bilo jasno da je on.

Odgovor na objavo uporabnika
Nikita Hruščov ponosni Ukrajinec, 28.03.2024 ob 12:12

Emilija Stojmenova Duh danes na interpelaciji igra vlogo žrtve, rekoč da jo interpelirajo, zaradi njenega balkanskega porekla.

Samo, da bi se izognila vsebini – 13 tisoč preplačanim, računalnikom, ki že leto ležijo v skladišču v Logatcu.

dzizus kako je sprevržena

Odgovor na objavo uporabnika
neumnosti, 28.03.2024 ob 12:20

to je čista manipulacija Duhove, igra žrtve, na karte “kao slovenskega nacionalizma”, to je v neki vrsti napad na državo s strani Balkanca!!! Tako nas tudi malo po malo uničujejo ti ta južni, s tem da nam očitajo balkanofobijo nas v bistvu teptajo. Dosti je bilo tega!!!! Kdaj bodo Slovenci spregledali?

verjetno nikoli, ker je slovenska čreda zabita in zavistna, na volitvah jim samo rečeš deno volijo leve, jim rečeš levi, volijo desne, in ostale polkriminalce,…

Kako lahko očita te besede opoziciji, če pa jih je samo ona izrekla?

Se prav vidi, da je pokvarjena. Niti na eno vprašanje ni odgovorila, same floskule in igranje žrtve so je.

Me je sram, da sem ženska, ko jo gledam in poslušam. Trdim, da ženske nismo za politiko. Tudi jaz se možu nisem vpletala v gradnjo hiše, če se na to ne razumem.

Anonimno 3663

Drži. Nihče iz opozicije ji ni nikoli rekel, da je
tujka, migrantka, čefurka.
To ima ona neke blodnje. S tem le išče podporo, češ, kako sem jaz uboga. Ni odgovorila na noben očitek opozije. Le ponavljala je že naučeno laž. Tej  ženski se ne bi smelo zaupati niti delo čistilke. Ona pa kar ministrica. Za kaj že? Za meglo in kanaliziranje davkoplačevalskega denarja.

sveta preproščina. in ta baba je še plačana, da nič ne dela? saj se nam še krave smejijo.

Odgovor na objavo uporabnika
dario760, 28.03.2024 ob 21:16

sveta preproščina. in ta baba je še plačana, da nič ne dela? saj se nam še krave smejijo.

Če bi le nič delala!

Žal pa z butastim delom naredila še milijonsko škodo.

Naj odpre s.p. in dela po takem principu.

ni edina, samo slovenska čreda je zabita do konca, hkrati zavistna in se z njo lahko manipulira kolikor hoče. vam še ni jasno, da je slovenija prodana, polna kriminala in priseljencev. Politiki se vsak dan delajo norca iz črede, ker se lahko, ker je čreda totalno zabita in zavistna, nesposobna voliti alternativo, ki recimo opozori na problem priseljencev. konec je s slovenijo vam res še ni jasno?

Simona Kustec v Janševi vladi, kjer je podpirala SODNI PREGON DIJAKOV, KER SO HOTELI V ŠOLO!!!!!!!!!!!!, se je pa izgovarjala, da jo vsi kritizirajo samo zato, ker je ženska!

Njen zločin je bil neprimerno HUJŠI od teh računalnikov!!!!

No, vsaka ki gre v politiko, ve da je ženska.

Mislim, da nihče ( razen nekaterih neandertalcev opozicij) ne meče seksizma. Vsi gledamo na dejanja ne glede na spol nesposobnih ljudi. Pa naj gre za rožnate, rjave, oranžne ali modre. No, zadeve, ki vsaj pridejo v javnost, kolikobje se bedarij za katere ne vemo.

Ta vlada je vlada idiotov.

Ali se računalnike kupuje na zalogo? Zastareli računalniki ne podpirajo vseh programov, so počasni in v skrajnem primeru neuporabni.

1. Računalniki niso po enem letu zastareli. Tudi 5 let stari premeljejo vse kar si želiš, sploh neka običajna opravila, za kar so namenjeni tile. Napredek računalnikov se je tudi precej upočasnil zadnjih 10 let, ker smo že precej blizu teoretičnih mej pri obstoječih tehnologijah in je vedno težje razviti bistveno močnejše.

2. 13000 starih računalnikov nima noben na zalogi, da bi jih lahko prodal v enem šusu. Je težje kupit 13000 starih računalnikov kot 13000 novih, tako da so precej novi.

Nehejte se pametne delat, ker izpadete še večji bedaki kot ste.

Pred časom je podobno jokala LDS-sovska ministrica Katarina Kresal, ki si je, podobno kot Golob, omislila lastno varovanje, zraven pa še najela popolnoma neprimerno stavbo za NPU od preko pajdaških zvez.

”Napadajo me, ker sem ženska”, nam je uboga devica Orleanska jokala v parlamentu.

 

Kaj res še ne bo konec te nočne more ?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1339, 28.03.2024 ob 16:40

Oni ni samo migrantka in čefurka mapak je nespsobna migrantka in čefurka je v velika razlika.

 

Kdaj je prišla v SLO ? A ni ona že tukaj študirala in potem ostala ? Tukaj  je že kar lep čas. No, kakorkoli, simpatična mi pa ni. Taka zelo arogantna.

 

Torej, če rečeš, da je nogometaš Vinicius Jr. pička od čovjeka, si rasist. Ampak je res pička od čovjeka.

Torej, če rečeš, da je ministrica nesposobna wannabe napihnjenka, ki rada luksuzno potuje med bolj ali manj nepomembnimi konferencami, od nje pa nič ne pade, si moški šovinist in slovenski nacionalist?

 

Po EU imaš polna skladišča neprodanih notesnikov.  13 000 za nekega dobavitelja, ki proda na miljone notesnikov, ni neka številka. Ja pa kupljeni so bili zastareli, brez garancije in vsaj za 40% preplačani.

V vsaki drugi državi bi bila ta ženska že “bivsa” ministrica. Njene nebuloze nas preveč stanejo.

Odgovor na objavo uporabnika
računalničar115, 29.03.2024 ob 02:43

Ali se računalnike kupuje na zalogo? Zastareli računalniki ne podpirajo vseh programov, so počasni in v skrajnem primeru neuporabni.

1. Računalniki niso po enem letu zastareli. Tudi 5 let stari premeljejo vse kar si želiš, sploh neka običajna opravila, za kar so namenjeni tile. Napredek računalnikov se je tudi precej upočasnil zadnjih 10 let, ker smo že precej blizu teoretičnih mej pri obstoječih tehnologijah in je vedno težje razviti bistveno močnejše.

2. 13000 starih računalnikov nima noben na zalogi, da bi jih lahko prodal v enem šusu. Je težje kupit 13000 starih računalnikov kot 13000 novih, tako da so precej novi.

Nehejte se pametne delat, ker izpadete še večji bedaki kot ste.

Že samo pri igrah se vidi, da sistem na računalniku hitro zastara in je potrebna nadgradnja sistema. Ko imaš malo bolj zahtevne programe je potrebna nadgradnja, najhuje je, da so potrebni licenčni programi, ki stanejo. Vse to je na zastarelih računalnikih omejeno in včasih celo nemogoče.

New Report

Close