Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Štorija iz Štorij ponovno

Štorija iz Štorij ponovno

Mene pa določene situacije iz srca nasmejejo. Tako pristno, tako domače in srčno igrajo igralci te like, da jih je res prisrčno gledati in res so pravi umetniki, da to zmorejo.
Ne vem pa kje je Zala. Ker nisem prav redna gledalka, semo jo izgubila tam nekje, ko je bila s Sergejem.
Prav poživljajoča in življenska je ta nadaljevanka in ko že misliš, da se bo izpela, še bolj zablesti.

Lahko vprašam, katero nadaljevanko pa gledate tisti,ki to nadaljevanko še naprej hvalite?? Izgleda,da nismo gledali isto nadaljevanko. Jaz sem jo prenehala gledati že pri 4. sezoni.
1. in 2.sezona sta še bile zelo dobri, potem pa samo še navzdol.
Zgodbe se ponavaljajo, liki nikamor ne napredujejo,ampak nazadujejo.
Niti smešni niso več.

Ha,ha,ha , to pa je dober vic. Poživljajoča je ta te telenovela?? Niti najmanj. Vedno bolj utruja.
Od začetka si se imel kaj za nasmejati,sedaj pa letiš še samo na wc od bedarij,ki so jih ti scenaristi in ostali ustvarjalci te serije ustvarili.

Dej se malo vzet v roke. Ponovi slovnico nasploh. Predvsem dvojino in sklanjatve.
Potem se pa še kaj javi.

Dej se malo vzet v roke. Ponovi slovnico nasploh. Predvsem dvojino in sklanjatve.
Potem se pa še kaj javi.[/quote]

Ajaj, kaj ste igralci in igralki ter ustvarjalci te naše serije malo užaljeni ,če vas kdo kritizira,da se na slovnične napake spravljate. Prosim vas!!!
Od kdaj >>to ti je slovnica

Dej se malo vzet v roke. Ponovi slovnico nasploh. Predvsem dvojino in sklanjatve.
Potem se pa še kaj javi.[/quote]

Ajaj, kaj ste igralci in igralki ter ustvarjalci te naše serije malo užaljeni ,če vas kdo kritizira,da se na slovnične napake spravljate. Prosim vas!!!
Od kdaj >>to ti je slovnica

Dej se malo vzet v roke. Ponovi slovnico nasploh. Predvsem dvojino in sklanjatve.
Potem se pa še kaj javi.[/quote]

Kdo se oglaša??? Dej je pravilno slovensko??? Od kdaj?? !!!
Lahko se pa res smejiš tem ustvarjalcem serije, da si tu takšno reklamo delate.
Če vam pa kaj ni všeč ,pa kot je že nekdo omenil, se pa spravljate na slovnične napake v komentarju.
Kaj boljšega si ne morete izmisliti? Vaša nadaljevanka je eno navadno sranje ,hočeš ali nočeš.
Sedaj pa me >> to ti je slovnica

Dej se malo vzet v roke. Ponovi slovnico nasploh. Predvsem dvojino in sklanjatve.
Potem se pa še kaj javi.[/quote]

Dej,dej,dej!!!

Dej se malo vzet v roke. Ponovi slovnico nasploh. Predvsem dvojino in sklanjatve.
Potem se pa še kaj javi.[/quote]

Dej,dej,nehaj kvakati!!!

Ej,to ti je slovnica,ki tako pravilno pišeš ,posebej dej=kušni me v rit ,skupaj s to nadaljevanko!!!

Dej se malo vzet v roke. Ponovi slovnico nasploh. Predvsem dvojino in sklanjatve.
Potem se pa še kaj javi.[/quote]

Tebe iščejo na fakulteti za blondinke,ti dej,dej . Daj, samo ne serji s takimi.
Vaša nadaljevanka dragi ustvarjalci,ki pišete scenarije za njo, je iz dneva v dan slabše.
Morate se sprijazniti s tem,ne pa napadati takoj nekoga,ki vam napiše,da vam vaša nadaljevanka ni všeč.

Moj odgovor je, da pred 2 letoma, ko so to nanizanko začeli predvajati,je bila zelo odlična nadaljevanka. Sedaj je še samo bleda senca same sebe.
Večno ne bo tako šlo in se bo morala enkrat končati, edino,če bodo iz nje hoteli narediti Dobri časi,slabi časi in bodo posneli tam čez 5000 epizod. Upam, da ne.

Sedaj pa upam,da me gospa slavistika ,ki tu pazi ,da ja ne bi kdo napisal ,kaj čez to serijo, ne bo kaj popravljala. To ti je slovnica je tako nekdo iz Ene žlahtne štorije…

Nadaljevanje ima nešteto možnosti. Ko se nekoliko začne ponavljati, pa spet zablestijo kot zvezda na nebu. In vrnejo se še boljši, bolj ustvarjalni, bolj popolni.
Izvrstni igralci. Le tako naprej !

Ampak, to me pa le zanima. Kje je Zala. Je mar morala oditi, ker je noseča ?

katera je noseča.? zala, ali ajda? to stvari ne spremeni.

Prišla je ljubosumna bivša od Sergeja in jo tako zadrogirala, da sploh ne ve zase.

Le Gušto ima močno slutnjo, da se z Zalo dogaja nekaj hudega.

…ravno to je plus, moram vsaj manjkrat dat na mute ali prevrtet naprej… !!![/quote]

Meni je tudi všeč da je utihnila ker je bila NEPREBAVLJIVA…sedaj je manj zlobe in obrekovanja…ko je ta “svetnica” tiho..

Kakšna se vam zdi Gabi? Odigrana je dobro, sicer pa…? Tudi igralke ne poznam.

Super,če bo šla vaška cipa iz nadaljevanke…

Dobra vsebina, dobri igralci, vse dobro.

Vao,vuu in va……
Vse Špacapanove cipe poseksati,jih napolniti s spermo in Gredič spremenit v bordel kot je Anica že predlagala,pa bo akcije.
Ne pa ,da gledamo to poceni limonado,ki ni za nikamor.

Zgodba, ki pritegne še tako nezainteresiranega gledalca. Zgodba, ki povečuje gledanost Planet TV. Vedno bolj zanimiva in ni ji videti konca.
Igralci se prav kalijo v njej, vedno novi, stari vedno boljši in lahko rečem, da je to nadaljevanka, ki bi jo rado gledalo tudi širše občinstvo izven naših meja.
In zna biti še hudo zanimiva.

Eni igralci so odšli iz serije. Očitno ? Zorica, Mirica. Anica se bo baje pojavila? Ni pa sigurno.

Ta peta sezona se mi zdi najboljša. Igralci so dozoreli svojim vlogam in jih še pilijo, da so vedno boljši. Še nikoli ni bilo v medijskem prostoru tako dobre in tako odmevne nadaljevanke. In tudi tako gledane, zato si gledalci želimo novih nadaljevanj.

Kateri gledalci?? Tistih 20 odstotkov,ki vas je še ostalo. Nehajte si igralci in tudi vsi ustvarjalci te serije že reklamo tu delati. Lastna hvala se pod mizo vala.

Joj,že spet se igralci in igralke tu sami oglašujete. Ste pa tečni kot ta limonada.
Saj Hrvati imajo sedaj možnost da jo spremljajo.
Ob teh lastnih hvalospevih,bi človek kar bruhal.
Ta nadaljevanka je še samo za v smeti.

New Report

Close