Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Štorija iz Štorij ponovno

Štorija iz Štorij ponovno

Saj ne gledam,samo se mi smilite reveži,ki še to limonado gledate.
Na spletu ,ali na drugih programih je 100 bolj zanimivih stvari ,ki jih z veseljem pogledam…[/quote]

Če ne gledaš, zakaj bereš poste , ki imajo nedvoumen naslov: Štorija?? Ne beri tega, ne komentiraj, pa ti bo lažje !! Nam pa tudi, verjemi![/quote]

Kaj spadaš v kako sekto slaboumnih?? Tudi mene zanima kdo ste Vi??? Sekta skisanih možganov??
Kaj pa pomeni ne rezumem??? Napiše se res ne razumem???

Župnik iz nadaljevanke Ena žlahtna štorija se je izkazal za trdnega značajnega človeka. Celo škofu se je zoperstavil.
Saj ne da je na tem kaj resnice iz resničnega življenja, vendar vloga je lepo zaigrana.

On ni navaden župnik. On je iz Vatikana, odposlanec, da bo preveril, kaj je s temi čudeži. Po rangu je precej višje od lažnivega, manipulativnega škofa. Pa sexy je tudi ;). Ni mi jasno, kaj tak sexy dedc vidi na tisti nikakršni Eli. Notranjih vrednot tudi ne, saj ona niti ni verna, niti poštena .

Če ne gledaš, zakaj bereš poste , ki imajo nedvoumen naslov: Štorija?? Ne beri tega, ne komentiraj, pa ti bo lažje !! Nam pa tudi, verjemi![/quote]

Kaj spadaš v kako sekto slaboumnih?? Tudi mene zanima kdo ste Vi??? Sekta skisanih možganov??
Kaj pa pomeni ne rezumem??? Napiše se res ne razumem???[/quote]

Aja, najprej to. Boš morala se piše tudi narazen, čeprav je v naslovu skupaj;LOL. A še kaj dodam??;)))

On ni navaden župnik. On je iz Vatikana, odposlanec, da bo preveril, kaj je s temi čudeži. Po rangu je precej višje od lažnivega, manipulativnega škofa. Pa sexy je tudi ;). Ni mi jasno, kaj tak sexy dedc vidi na tisti nikakršni Eli. Notranjih vrednot tudi ne, saj ona niti ni verna, niti poštena .[/quote]

je pa sexi in vredna greha…

On ni navaden župnik. On je iz Vatikana, odposlanec, da bo preveril, kaj je s temi čudeži. Po rangu je precej višje od lažnivega, manipulativnega škofa. Pa sexy je tudi ;). Ni mi jasno, kaj tak sexy dedc vidi na tisti nikakršni Eli. Notranjih vrednot tudi ne, saj ona niti ni verna, niti poštena .[/quote]

je pa sexi in vredna greha…[/quote]

A misliš Eli, tisto s krivim, dolgim nosom, piskajočo? Tisto, ki se je z Ibrom prav nerodno kobalila po postelji? ;)). Meni /star 45/ niti malo ni sexy. Ne poznam nikogar, ki bi to rekel. Sigurno sem in tja komu je že.

Meni ona deluje malo možačasto, nič žensko. Pa tisto pačenje,razpotegovanje ust,kazanje zobala, zavijanje z očmi. No, če pa še zacvili…((. Ta cvilež res ni preveč možačast, pojava pa ja.
Sexy je ta ta nov far iz Vatikana.;).

Kaj spadaš v kako sekto slaboumnih?? Tudi mene zanima kdo ste Vi??? Sekta skisanih možganov??
Kaj pa pomeni ne rezumem??? Napiše se res ne razumem???[/quote]

Aja, najprej to. Boš morala se piše tudi narazen, čeprav je v naslovu skupaj;LOL. A še kaj dodam??;)))[/quote]

Mater si >>pametna

Kakorkoli že, včasih presegajo meje dovoljenega okusa, vendar nas je veliko, ki gledamo in še bomo gledali, kajti zanima nas, kako se bo vse razpletlo.

Aja, najprej to. Boš morala se piše tudi narazen, čeprav je v naslovu skupaj;LOL. A še kaj dodam??;)))[/quote]

Mater si >>pametna

A.D. ima postavo,lepa lih ni. To je pa tudi vse. Tako kot ta mlajši Špacapanovi: ena je bolj možata, druga pa neumna ,barvi svojih las primerni um.

Mater si >>pametna

Včasih že malo čez mero, ja. Gledam bolj iz navade. Lani sem se jezila, ker je bilo res zanič. Pa sem v glavnem kar gledala. Letos je malo boljše, vsaj zadnje čase.

Kakor hočete in želite. Mislim, pa,da je v življenju kaj več, ko pa trapaste limonade.
Pojdite malo na zraka ,da se osvežite,da pristaši te telenovele ,nehajte napadati druge,ki niso vašega mnenja.

Včasih že malo čez mero, ja. Gledam bolj iz navade. Lani sem se jezila, ker je bilo res zanič. Pa sem v glavnem kar gledala. Letos je malo boljše, vsaj zadnje čase.[/quote]

Pa je res boljše? Gledala sem samo en del 5.sezone in me je že minilo.
Postajajo enaki Usodnem vinu. Samo Usodno vino se vsaj končuje, ta drek ,vsaj zadnji 2.sezoni,se pa ne bo nehal vrteti.
Liki se obnašajo kot otroci ,ne pa kot odrasle osebe. Tudi umske sposobnosti likov so na otroški ravni,pa še marsikateri otrok bi bil bolj pametni kot ti osebki.
Špacapanove hčerke se pa tako znajo samo hihitati in noge narazen dajati. Za delo niso.

Kakor hočete in želite. Mislim, pa,da je v življenju kaj več, ko pa trapaste limonade.
Pojdite malo na zraka ,da se osvežite,da pristaši te telenovele ,nehajte napadati druge,ki niso vašega mnenja.[/quote]

Pristaši nadaljevanke ne napadamo drugih, drugače mislečih. Oni se oglašajo v “naši” temi in kritizirajo nadeljevanko in nas. S kakšno pravico? Mi nismo odprli teme in pričeli češ: tisti, ki tega ne gleda, je bebec itd.itd. Malo se zamisli, poskušaj razumet napisano.

Kakor hočete in želite. Mislim, pa,da je v življenju kaj več, ko pa trapaste limonade.
Pojdite malo na zraka ,da se osvežite,da pristaši te telenovele ,nehajte napadati druge,ki niso vašega mnenja.[/quote]

Jaz hodim na zrak;). Veliko hodim. Vsak dan najmanj eno uro po ravnem, pa še slabo uro v hrib.
Koliko pa ti? Aja, vejic imaš preveč.

Kakor hočete in želite. Mislim, pa,da je v življenju kaj več, ko pa trapaste limonade.
Pojdite malo na zraka ,da se osvežite,da pristaši te telenovele ,nehajte napadati druge,ki niso vašega mnenja.[/quote]

Pristaši nadaljevanke ne napadamo drugih, drugače mislečih. Oni se oglašajo v “naši” temi in kritizirajo nadeljevanko in nas. S kakšno pravico? Mi nismo odprli teme in pričeli češ: tisti, ki tega ne gleda, je bebec itd.itd. Malo se zamisli, poskušaj razumet napisano.[/quote]

Malo ste mi smešni s to telenovelo in delitev na mi,ki ki gledajo in tisti,ki ne gledamo.

Jaz se smejim ob tej temi.

Vsi se smejemo. Tisti za in tisti proti ;))….))

Kakor hočete in želite. Mislim, pa,da je v življenju kaj več, ko pa trapaste limonade.
Pojdite malo na zraka ,da se osvežite,da pristaši te telenovele ,nehajte napadati druge,ki niso vašega mnenja.[/quote]

Jaz hodim na zrak;). Veliko hodim. Vsak dan najmanj eno uro po ravnem, pa še slabo uro v hrib.
Koliko pa ti? Aja, vejic imaš preveč.[/quote]

To je bil samo predlog. Lepo za tebe. Aha,že postajate nasilni oboževalci telenovele.

Jaz hodim na zrak;). Veliko hodim. Vsak dan najmanj eno uro po ravnem, pa še slabo uro v hrib.
Koliko pa ti? Aja, vejic imaš preveč.[/quote]

To je bil samo predlog. Lepo za tebe. Aha,že postajate nasilni oboževalci telenovele.[/quote]
Mi prav nič. Razpravljamo o svoji temi. So pa tukaj neki nasilneži, ki kar težijo in težijo:((. Aja, a ti kaj hodiš na zrak (ne na zraka) ??

Saj se moraš smejati ob takem bednem scenariju v zadnjih sezonah. Pač telenovela na ravni mehiških,pa še tiste so se prej končale. Tiste so imele tam nekje 120 delov in konec.

To je bil samo predlog. Lepo za tebe. Aha,že postajate nasilni oboževalci telenovele.[/quote]
Mi prav nič. Razpravljamo o svoji temi. So pa tukaj neki nasilneži, ki kar težijo in težijo:((. Aja, a ti kaj hodiš na zrak (ne na zraka) ??[/quote]
Nasilneži ste vi,ki takoj skočite ,če takoj ne pohvalimo likov in scenarijev,ki niso več za nikamor.

Menda je včeraj Štorija dobila Viktorja?

So ja dobili. Verjetno bolj za 1. in 2.sezono, ker Viktorjev sedaj dolgo ni bilo .

New Report

Close