Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Štorija iz Štorij ponovno

Štorija iz Štorij ponovno

No, saj sem napisala. Očitno je prevladalo mnenje gledalcev, ki gledamo Eno žlahtno štorijo.
To je ena in edina televizijska nadaljevanka, ki je uspelo privabiti pred zaslone toliko gledalcev.
Igralci in ustvarjalci, moje čestitke.

je pa sexi in vredna greha…[/quote]

A misliš Eli, tisto s krivim, dolgim nosom, piskajočo? Tisto, ki se je z Ibrom prav nerodno kobalila po postelji? ;)). Meni /star 45/ niti malo ni sexy. Ne poznam nikogar, ki bi to rekel. Sigurno sem in tja komu je že.[/quote]

ubogi!
meni so bile v tvojih letih sexy skoraj vse.
zdaj pa že malo izbiram:-)))

Zakaj čestitke? So komu rešili življenje,ali kaj?
Oni lepo služijo z svojo telenovelo in to je to. Niso neki presežek.

A misliš Eli, tisto s krivim, dolgim nosom, piskajočo? Tisto, ki se je z Ibrom prav nerodno kobalila po postelji? ;)). Meni /star 45/ niti malo ni sexy. Ne poznam nikogar, ki bi to rekel. Sigurno sem in tja komu je že.[/quote]

ubogi!
meni so bile v tvojih letih sexy skoraj vse.
zdaj pa že malo izbiram:-)))[/quote]

Saj meni tudi skoraj vse. No, očitno, ne čisto vse 😉

Moje čestitke, dragi igralci in ustvarjalci Ene žlahtne štorije. Čestitke, ker ste dokazali kaj je tisto, kar nas , gledalce, pritegne pred televizijske zaslone in se temu nasmejemo ter se temu ustrezno, dobro počutimo.
Kar tako naprej in še vas bomo gledali in gotovo vam še kakšna nagrada ne uide.

Kaj pa nas pritegne pred ekrane?? Varanje na vsakem koraku?? Mene ne.

Ne bodo več dobili nagrade,ker upam,da je ta sezona res zadnja. No,jaz se ne morem nasmejati,ko si natikajo rogove drug drugemu in se obnašajo zelo nezrelo.
Vsakemu svoje veselje.

Mene pritegne idila na deželi. Vendar v tej idili je treba krepko delati, da do idile sploh pride. Seveda pa se v vsakdanjem življenju izpiše za vsakega posebej življenska zgodba.

Saj ne vem, če ta nagrada kaj dosti pomeni, vendar so si jo zaslužili. Za dobro igro, za dobro ustvarjalnost. Da so pokazali, kaj je všeč gledalcem.
Čestitke, dragi Štorjevci.

Prve tri sezone je to serijo spremljalo res zelo veliko gledalcev. Zadnji dve pa precej manj.

Kako lepo, da so dobili Viktorja. Za izvrstno igro. Čestitke.
Viktor je vendar priznanje za dobro delo ustvarjalcem in pohvala gledalcev.

Ne bodo več dobili nagradker upam,da je ta sezona res zadnjae,. No,jaz se ne morem nasmejati,ko si natikajo rogove drug drugemu in se obnašajo zelo nezrelo.
Vsakemu svoje veselje.[/quote]

Zakaj upaš, da je ta sezona zadnja??? Kakšne neumne, butaste izjave. Te kdo sili gledat? Če bo še kakšna sezona, te bo kdo prisilil, da jo gledaš? Ne! Potem te nima kaj brigat in nimaš kaj upat, da je zadnja. Veš, koliko je oddaj, ki meni niso všeč in jih ne gledam, in me ne zanima, lahko snemajo sto sezon, če hočejo. Pusti drugim veselje.

Ne glejte, ne spremljajte komentarjev tisti, ki vam serija ni všeč. Zakaj bi se mučili?
Ne gledam Usodnega vina iz enostavnega razloga, ker je negledljivo. Za mene. Nikoli se ne oglašam v komentarjih, jih sploh ne odpiram. Zakaj bi?
Zavedam se, da so okusi različni in dobro je, da je tako.

Ne bodo več dobili nagrade,ker upam,da je ta sezona res zadnja. No,jaz se ne morem nasmejati,ko si natikajo rogove drug drugemu in se obnašajo zelo nezrelo.
Vsakemu svoje veselje.[/quote]

Ali imajo tudi tebe kje ugrabljeno in zaprto in te silijo gledat Štorijo? Sklepam, ker praviš, da upaš, da je to zadnja sezona.

ti “ustvarjalci” so nam zelo nazorno prikazali kakšno garanje je s pridelovanjem vina:-(((

Zelo enostavna reč, kajne? Ne muči se z nečem, kar ti ni všeč.

Ne bodo več dobili nagradker upam,da je ta sezona res zadnjae,. No,jaz se ne morem nasmejati,ko si natikajo rogove drug drugemu in se obnašajo zelo nezrelo.
Vsakemu svoje veselje.[/quote]

Zakaj upaš, da je ta sezona zadnja??? Kakšne neumne, butaste izjave. Te kdo sili gledat? Če bo še kakšna sezona, te bo kdo prisilil, da jo gledaš? Ne! Potem te nima kaj brigat in nimaš kaj upat, da je zadnja. Veš, koliko je oddaj, ki meni niso všeč in jih ne gledam, in me ne zanima, lahko snemajo sto sezon, če hočejo. Pusti drugim veselje.[/quote]

Kaj se pa ti razburjaš ?! Za mene si pa ti neiteligentno bitje. Zakaj se pa ti razburjaš,če nekomu nekaj ni všeč in to komentira?? Daj vtihni in živi svoje življenje. Enako ostalim, ki jim je ta žajfnica skurila možgane.
Na srečo nas je mnogo takih,ki to in podobne bedarije ne gledamo.

Če si tako inteligenten, da ne gledaš nadaljevanke Ena žlahtna štorija, zakaj pa potem bereš o njej in pišeš na MON-u.
To je vsekakor višek inteligence.

Posamezniki ste pa res že tečni s to serijo. Ja, taki kot si ti in podobni ste res višek inteligence. Aplavz,aplavz.
Obrnite so proti zidu in se zaletavate v stene. Bo manj škode.
Ta serija služi tako samemu sebi. Mnogim ni zanimiva,enako kot Usodno vino.

Še spremljate to bedarijo, kjer zgodba nima več smisla? Ste pa res vztrajni.
Ker veliko nas je obupalo nad to nadaljevanko in še odlično,da smo.

Če primerjam ,kako je nadaljevanka Kad je puklo,je puklo ohranila svojo nit zgodbe in se je primerno temu poslovila iz malih ekranov, je ta naša nadaljevanka postala groteskna in nesmiselna.

Kaj ? Viktorija so dobili ? Verjetno za prvi dve sezoni, 3. sezona je bila bolj tako tako in 4. sezona je bila naravnost porazna.
Za kakšne bedarije podelijo Viktorje, ne verjameš, če ne vidiš,ali prebereš.

Zakaj upaš, da je ta sezona zadnja??? Kakšne neumne, butaste izjave. Te kdo sili gledat? Če bo še kakšna sezona, te bo kdo prisilil, da jo gledaš? Ne! Potem te nima kaj brigat in nimaš kaj upat, da je zadnja. Veš, koliko je oddaj, ki meni niso všeč in jih ne gledam, in me ne zanima, lahko snemajo sto sezon, če hočejo. Pusti drugim veselje.[/quote]

Kaj se pa ti razburjaš ?! Za mene si pa ti neiteligentno bitje. Zakaj se pa ti razburjaš,če nekomu nekaj ni všeč in to komentira?? Daj vtihni in živi svoje življenje. Enako ostalim, ki jim je ta žajfnica skurila možgane.
Na srečo nas je mnogo takih,ki to in podobne bedarije ne gledamo.[/quote]

gaj vzdihni in živi svoje življenje, saj ti nihče ne brani gledat prenosov nadaljevank iz parlamenta, ti samo uživaj dokler se ti povsem ne skuri tista slama v glavi…

Kaj se pa ti razburjaš ?! Za mene si pa ti neiteligentno bitje. Zakaj se pa ti razburjaš,če nekomu nekaj ni všeč in to komentira?? Daj vtihni in živi svoje življenje. Enako ostalim, ki jim je ta žajfnica skurila možgane.
Na srečo nas je mnogo takih,ki to in podobne bedarije ne gledamo.[/quote]

gaj vzdihni in živi svoje življenje, saj ti nihče ne brani gledat prenosov nadaljevank iz parlamenta, ti samo uživaj dokler se ti povsem ne skuri tista slama v glavi…[/quote]

Tudi tistega sranja ne spremljam.
Ja,da imate oboževalci Ene žlahtne štorije slamo v glavi ,pa tako vsak ve.

Za bruhat ste. Tisti,ki še spremljate to neumnost. Raje pojdite seksati na zrak,ali si jo zdrkate,ali ga zdrkate ,če so vam te zgodbe všeč.

Sedaj sem gledala Viktorje in videla, da so prejeli nagrado za najboljšo nanizanko v Sloveniji. Ostali dve, ki sta bili nominirani še zdaleč ne dosegata primerjave.
Ajda Smrekar, Kristjan Guček, Matjaž Javšnik, Milan Vodopivec.
Res je, dobro delo se samo hvali.

New Report

Close