Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Strela na Bledu

Strela na Bledu

včeraj so mediji povedali, da sta tako noseča mama, kot 6letno dekle še v intenzivnem oddelku, torej ne še stabilnem stanju.
[/quote]
Iz vsega srca kakor tudi se nerojenem otroku, da so vsi zdravi, stabilni in ok ..morda celo z kaksnim darom oz blagoslovom prezivetja bliznjega srecanja vec. Globok poklon in hvala tudi vsem,ki so bili takrat okoli njih (in drugih) in ju/jih ozivljali.

Mah, pusti slovenceljskega komentatorja ki ne zna brati pravilno in ne zna ločiti dobrega od mrhovinarsta…..
[/quote]

Še enkrat, ko vidim da vam ne potegne – KAJ DOBREGA bo za njih, če vi veste, kako je z njimi? In kaj za vas? Firbci….

Res je škoda opravljati sedaj, kako in kaj je bilo. Pač so se nesrečno odločili, da gredo pod drevo. Upajmo na uspešno rehabilitacijo in jih pustimo v miru ter se ne naslajat nad njihovo nesrečo.

Samo naslanjanje nad tujo nesrečo, dreka imaš ti udar strele v sorodu. Pusti ljudi pri miru in razmisli, kako bi se ti počutila, če bi se pisalo o vas. In kaj, če boš zvedela da so OK, boš lažje spala?? So popolni neznanci za tebe, na tidsoče ljudi umre vsak dan v nesrečah..te vse to zanima?
Lahko pa v mislih pošiljaš pozitivno energijo, če te tako matra.
[/quote]

In zakaj se ti vtikuješ v druge ljudi? Brigaj se zase.
Ti si prva, ki se naslaja, veš to? Ti si si odprla to temo, da bi vsa slinasta izvedela kaj novega.

In zdaj se peniš…… in ne sodi drugih po sebi!

Še enkrat, ko vidim da vam ne potegne – KAJ DOBREGA bo za njih, če vi veste, kako je z njimi? In kaj za vas? Firbci….
[/quote]

Toliko kot zate, ki tukaj moralizirš drugim, namesto sebi.

Še enkrat, ko vidim da vam ne potegne – KAJ DOBREGA bo za njih, če vi veste, kako je z njimi? In kaj za vas? Firbci….
[/quote]
Pri nesrečah, ki jih mediji pokrivajo v črni kroniki, praviloma navedejo tudi, kako se je situacija razpletla za udeležence. Običajno v smislu – udeleženci so izven smrtne nevarnosti, so utrpeli težje ali lažje poškodbe in podobno. Dejansko gre za ozaveščanje ljudi o posledicah različnih vrst nesreč in o tem, kdaj do njih pride in kako se jim izogniti (kadar je to mogoče).

Pri nesrečah, ki so manj pogoste ali bolj “posebne”, pa ljudi zadeva še posebej zanima tudi zato, da si sploh znajo predstavljati, kaj vse se lahko zgodi in kaj točno taka nesreča lahko pomeni za človeka.
Dejstvo je, da o posledicah udara strele na človeka večina ljudi ve bolj malo.
Menim tudi, da se večina nad tujo nesrečo ne naslaja, ampak želimo vsem udeleženim čim boljše in čim hitrejše okrevanje.

In zakaj se ti vtikuješ v druge ljudi? Brigaj se zase.
Ti si prva, ki se naslaja, veš to? Ti si si odprla to temo, da bi vsa slinasta izvedela kaj novega.

In zdaj se peniš…… in ne sodi drugih po sebi!
[/quote]

?????

Toliko kot zate, ki tukaj moralizirš drugim, namesto sebi.
[/quote]

Nisem jaz tisti, ki vrta za informacijami….

Nisem jaz tisti, ki vrta za informacijami….
[/quote]

se pa oglašaš v temi in iščeš nič drugega. kot kreg v tej temi…..

Vem in na kraj pameti mi ne pade, da bi to delila s tabo tu na forumu.
Res upam, da se komu ne izčveka javno.
Ker to ni moja- tvoja- vaša- javna stvar.


Pri nesrečah, ki jih mediji pokrivajo v črni kroniki, praviloma navedejo tudi, kako se je situacija razpletla za udeležence. Običajno v smislu – udeleženci so izven smrtne nevarnosti, so utrpeli težje ali lažje poškodbe in podobno. Dejansko gre za ozaveščanje ljudi o posledicah različnih vrst nesreč in o tem, kdaj do njih pride in kako se jim izogniti (kadar je to mogoče).

Pri nesrečah, ki so manj pogoste ali bolj “posebne”, pa ljudi zadeva še posebej zanima tudi zato, da si sploh znajo predstavljati, kaj vse se lahko zgodi in kaj točno taka nesreča lahko pomeni za človeka.
Dejstvo je, da o posledicah udara strele na človeka večina ljudi ve bolj malo.
Menim tudi, da se večina nad tujo nesrečo ne naslaja, ampak želimo vsem udeleženim čim boljše in čim hitrejše okrevanje.
[/quote]
Za pošiljanje takšnih in drugačnih želja, ne rabiš poznati zdravstvenega stanja nekega tujega človeka.
Raje se brigaj za svoje stanje.


Za pošiljanje takšnih in drugačnih želja, ne rabiš poznati zdravstvenega stanja nekega tujega človeka.
Raje se brigaj za svoje stanje.
[/quote]

Pa peesda se eni vključujete v debato samo zato, ker iščete kreg in moraliziranje drugim. Dejte no svoje pragove popucat, pa potem drugim žugajte.

Čito Ok je napisala avtorica Tisa_R.

Pa peesda se eni vključujete v debato samo zato, ker iščete kreg in moraliziranje drugim. Dejte no svoje pragove popucat, pa potem drugim žugajte.

Čito Ok je napisala avtorica Tisa_R.
[/quote]
Seveda. Vse bi moralo biti tako in samo takšni lahko sodelujejo v temi, kot si je to zamislil blesav multinick.

Mene pri vsaki taksni novici vznemirja to, da nam dajo novinarji kost za glodat, povejo o nesreci, ta pa potem nima zakljucka.
Se mi zdi, da bi se morale vse te novice ze prej ustaviti – ce se nas ne bi tikalo, da je udarila strela, nas tudi ne bi zanimalo, kako se je koncalo. Ce so pa vse naslovnice in vsi mediji polni informacij o tem, da se je nekaj zgodilo, pa vec slabega potem naredijo s tem, da ne povedo, kako se je koncalo. Ce ne bi pisalo za Tajske decke, da so v jami, ne bi bilo potem potrebno delati takega pompa iz vsega skupaj. Ce so pa pisali o njih, bi bilo pa grozno na sredini prekiniti zgodbo in rect: naprej pa ni za javnost, se vas pa ne tice.

Ja, se zelo strinjam, se nas ne tice. Dokler nas niso vpletli v zgodbo. Takoj sem za to, da taksne novice sploh nehajo objavljati.

Pa se to … veliko manj grozno bi bilo vse pisanje po spletu (nekatero je res neprijazno, neprimerno), ce bi povedali, kako se je koncalo. Tako pa vsak po svoje ugiba, vsak po svoje premisljuje, nekateri so celo nekaj slisali (in to ravno nasprotne informacije?!) … zelo sem razocarana nad marsikaterim komentarjem tukaj gor. Nad vsemi kritikami, zakaj so se tja umaknili, kako bi morali to prepreciti … zgodilo se je. Ena druzina najbrz zelo trpi, mrhovinarji pa komentirajo, in namigujejo, da so si sami krivi (ja, vsi vemo, da se ne smes skriti pod drevo, pa ae nas vecina ze kdaj je skrila pod drevo, ko je zacelo dezevati …).
Haloooooo! Stokrat bolje napisati, da te zanima, kaj je z njimi, in da upas, da je vse najboljse, kot pa pisati vsa ugibanja in znanstvena pricakovanja in podobno.

Joj no, kakšno sprenevedanje. Jaz pa naravnost povem, da me zanima, ali je možno, da nerojen otrok preživi udar strele. Ne zanimajo me osebni podatki te nesrečne ženske, pač pa samo, ali je to sploh možno.

Če človek običajno preživi, ne vem, zakaj ne bi plod.

Če človek običajno preživi, ne vem, zakaj ne bi plod.
[/quote]

Ker so njo oživljali, ploda pa niso mogli.


Zelo dobro napisano, se strinjam.

Tudi mene, ampak samo zaradi specifičnosti primera.

Zakljucka niso objavili ker ga (še) ni. So v KC, se zdravijo, a nic se ni dokoncno.


https://abcnews.go.com/Health/pregnant-woman-struck-lightning-birth-expected-make-full/story?id=48449688

No ja…..

Sramota o cem se kregate! Uboga družinica.Res grozljiva nesreča…

Žal mamica in otrok nista preživela, tudi šest letna hčerka ni ok….😢😢😢

Da je to rekla kazala.

New Report

Close