Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Strela na Bledu

Strela na Bledu

Dojencek res ni prezivel, zal.

Dojencek res ni prezivel, zal.
[/quote]. Hudo mi je zaradi tega. Od vsega začetka me je nejbolj skrbelo zanj, njegovega srčka niso mogli oživljati. Sočustvujem z mamico in z vsemi, ki ste izgubile otročička.

. Hudo mi je zaradi tega. Od vsega začetka me je nejbolj skrbelo zanj, njegovega srčka niso mogli oživljati. Sočustvujem z mamico in z vsemi, ki ste izgubile otročička.
[/quote]

Hvala. Tudi moje iskreno sožalje vsem staršem.
Na žalost je to danes še vedno tabu.

Mamico drzijo v umetni komi zaradi obseznih opeklin, dojencek v trebuscku zal ni prezivel, puncka je pa boljse


iz vsega srca jim želim, da tudi mamica popolno okreva, držim pesti. Sožalje globoke ob izgubi nerojenega otročka.
Grozljiva je ta usoda življenja. Res si želim, da vsaj mamica in punčka popolno okrevata.

Je mamica žal podlegla poškodbam in umrla 1.8. …. deklica bo imela trajne poškodbe


mogoče je res čas da se neha s pisanjem, ker očitno glede na še eno temo, gre nekje za čenče. kje zaradi spoštovanja do prizadetih ne bomo ugotavljali.
upam,da držijo informacije planeta tv.


mogoče je res čas da se neha s pisanjem, ker očitno glede na še eno temo, gre nekje za čenče. kje zaradi spoštovanja do prizadetih ne bomo ugotavljali.
upam,da držijo informacije planeta tv.
[/quote]
Upam, da sta ali bosta vsaj mamica in deklica dobro. Potem si bo tudi očka opomogel. Molim zanje.

New Report

Close