Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šumijo gozdovi domači

Šumijo gozdovi domači

A ne da, veverička, kaj???

Bejž, a v cajtengu je pisal… brž povej v katerem, bom pokupil celo naklado 🙂 he he he he :)))) Ti kr pejt delat, zajček, zima bo še dolga 🙂

Hm, cajteng je imel naslov : Časopis slavnih piruetarjev, heh, ne bit hud. Danes mi mal zajčkov manjka, pa sem dalj časa tu.Delo, eh, razmišlam, da bi se uprla….
Cmočka na noska, zajček

Ne vem kako naj bi jaz vedela. Zgleda, da tukaj neka ne štima.

Pozdravček, veverička

O, štima, štima! Seveda veš!

Al si luštkana! Ni vedno tako, vcasih je cisti mir, vcasih je pa vse skupaj po tempu kubirano! Ja, pa kaj svetovati tud malo znamo, ceprav smo malo odštekani…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pa nič skrbet, saj je vse v redu, no!
Lp, zajček

Hehe, vesel sem, da imam tako bistrega zajcka za soseda, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Na, spet si zaslužil cmokija !
A veš tisto, kdor čaka, dočaka. Pa počakimo!!

Me ne, ježek, ljubezen ni le drugo sonce,
ljubezen si ti, ti in samo ti ………………….

Sanjava in zaljubljena Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aha !

Aha !

He , he , veš z listki je pri meni verrrrryy hard. Največkrat ne pripnem nič , pol sem pa žalostna , ker je tudi moj drevešček ves gol 🙁 Ma , za prijatelje se pa le malce potrudim , čeprav čakam čist do zadnjega ;))
Pa še tako svinjsko kracam , ker sem se s tem tipkanjem čist odvadila. Pa če pomislim , da smo na faksu morali delati celo izpit iz tehnične pisave ( saj veš , geodeti bi kao morali lepo pisati :))

Hvala tudi za tvoj perešček :)))

raznežena lisička , ki obožuje listke na drevesu

He he he he, n’č hud 🙂 sam še vedno mi pa ni jasna Vevrca…. mater me firbec daje….. 🙂

Odgovor: na križišču, ko nisi siguren, raje počakaj, dokler se promet ne umiri, in je cesta bolj prehodna.

A mislis, da ima tista luknja v ledu in sporocilo iz instituta na Golovcu kaksne zveze?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ljubi zajček, nič skrbi, samo “aha, aha, aha!,
ker sem ga pogruntala (a ni fino, ker se rima!
in ker vse štima, tudi ko se rima ……..!)
Eh, sem čisto out od sreče, ker sem spet z vami!

Mariči, špiči, miči, diči, kiči, piči, …………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Heh, lisička 🙂 tud moje pisanji ni kej prida, od kar obvladamo 7 in pol prstnoo slepo tipkanje 🙂 pa se jest za to kej prida ne sekiram 🙂 No, kar se tiče pripenjanja… ja pr’ men je tud bolj tko… če je, je čist tazadnji dan 🙂 Pa vsak leto si obljubim, da bo drugače :))) No, sam da je 🙂

Lep dan, teb’ in vsej ostali gmajni!

Jani

He he he, znalo bi imeti veze ja… poplave pa to 😉

Pa smo res spet vsi, skupaj in zdaj veseeelo naprej, juuhheej!!!

Ja sej to je to. Samo ga nisem hotela ravno preveč prestrašit, da že vsi vemo tud po radiu.

ja, najprej sonce, pol pa tornado, kaj jaz vem.

Hej, Mariči, pikanje je v jezkovem delokrogu

Ljubezen je drugo sonce, ježek

aha! to je … stavek, ki pove vse! … v njem so skriti vsi podtoni in nadtoni … v njem je zajeto bistvo. … to je aha …..

YYYYYEEEESSSSSSSSSSSSSSS……ti si moje sonce :))

New Report

Close