Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šumijo gozdovi domači

Šumijo gozdovi domači

Ej, mariči, kdaj pa zdaj začneš zjutraj z šihtom, ob kateri vekarci?

cmokija, zajči

ti si pa moj

Ja taksni so zimski zajcki… Sem bil v panju in kjer so spravljene te slikice.. Res lepa izbira, predvsem medvedkov in angelckov, samo slikce ježka pa nisem nasel…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oh ja, moj ljubi zajček. To je pa zdaj moja
r… rana! Zdaj bom hodila v službo ob 8. uri.
To meni ne ustreza najbolj, sem namreč jutranji
človek in jaz sem najbolj ustvarjalna od 3. do 7.
ure zjutraj, potem pa začne moja ustvarjalnost
malce upadati. S to uro se mi je podrlo še nekaj
drugih stvari, te me zaenkrat bolj bolijo in motijo, ampak, morda ne bo dolgo trajalo.
Ste pa vi, Tjavendanovski brlog tisti, ki mi pomenite zelo veliko in h kateremu se zatekam po pomoč. Tako, kot danes, ko sem bolj tako….. malce bolj ….. no …… kaj pa vem …….. se še nisem čisto analizirala …… nisem pa ne čisto ta prava. Nekaj mi manjka …… ali pa nekdo…….. kdo bi vedel. …… nekatere še pogrešam, še vedno, ….. ne vem, kje se potepa naš ljubi Sašk, tako rada bi ga stisnila v objem ….. pa medočk manjka, tudi njemu bi rada povedala kaj lepega, važno pa je, da sem našla …… bodičastega prijatelja, pa našega sončnega Janija, pa …… kje pa hodi Valter? Pridite, naredimo si en gozdni žur! O, pa muca manjka, pa Sandro pogrešam, pa Špelči se še ni javila, oh, pa še manjkajo naši tjavendanovci …….. pridite, javite se vsaj toliko, da vemo, da ste živi :….

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

, ki se zadovoljno smejcka :):))) tega je pa naslo malo brencalo 🙂

Ježek ni nič od lisičke zapuščen , kvečjemu je lisička od sveta zapuščena !
Ni šla sploh nikamor , bi pa rada šla , o ja !
Mora doma stražit tisto mačjo zver , ki uničuje brez predsodkov in kriterijev vse , kar ji pride pod tačke !
In kar je najhuje , kaže , da sta se s pesjanom nekako sporazumela , da ga ona hujska , on , tupko , je pa udarna sila. A si misliš , da ga pripravi do tega , da on že navsezgodaj zjutraj praska po vratih (kar prej ni počel) in ko odprem kuhinjska vrata , sedita onadva lepo en zraven drugega in buljita v vrata. Potem pa se začne mjavkanje in teženje in ko se mačja zver naje , pa divja jaga po stanovanju. Mojih rož je že pol manj, mah iz jaslic je vsepovsod samo v jaslicah ne , tudi precej črepinj sem že počistila , da ne govorim o tem , kako pošast mala pleza – v hipu po fasadi do višine vrat ! Da o vsej spraskani pluti , stolih in foteljih niti ne govorim.
Tako !
Kam bom hodila , če pa moram bit paznica !

lisička , ki takooooo obožuje svojo malo kosmato mačjo pošast :))))

Krasen je, bi ga kar vzel za zascitni znak….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Kaj pa tale ?

Pozdravček, veverička

pa res ni lepšega občutka kot .. biti zaljubljen 🙂

Barbara

Zellooo lepa! Natur! In pase k mojemu danasnjemu razpolozenju…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ajoooj , kaj je moj knofek ljubek :))))

Hvala veverički za tole ježkovo slikico !!!

čist , ampak res čist raznežena lisička

Malo se bom urinil ,samo toliko ,da vaju malo zmotim in pozdravim , heheheheh

mi maš kaj povedat?? ::))

A si ti se danes fejst zatreskana?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

moment, da premislim.

kako je z gos. biznisom :::) , kako se je obneslo v bežigradu ?
drugače pa ,samo pozdravit

Joj, luškan!

Cmoka ! heheheheh
Samo da malo pozdravim , niti ne berem kaj pišete ali o čem ??
Grem ….

še vse so tam .Visijo! Heh, ja no, bomo videli…. ):
pozdravček tudi tebi!!

zajček

od tri do pet, tolk, da me ni pod mizo katapultiralo. No, jaz danes tudi nisem mogla spat, sem ponoč po bajt rovarla, kot kakšen vlomilec. Res je jutra so naša!! Juhej!!

Vidim, da imas tudi ti Bina doma, sicer mini izvedbe, ampak nekako bos morala vzgojno ukrepat… Kako pa ne vem, macke so zelo egoisticna bitja, po moje nimajo ravno cuta za spostovanje avtoritete… Mogoce ima cebelica kak nasvet…

Jezku se smili lisicka..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

.. a je tako zelo očitno :)))

Barbara

A se je tvoja macja zverina vrnila iz sluzbenega potovanja

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Kako dober spomin imaš ! Je, včeraj, v normalnem stanju, hvala bogu.

Ni očitno to, očitno pa je, da si zelo zadovoljnja in srečna in ostani takšna še naprej…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close