Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šumijo gozdovi domači

Šumijo gozdovi domači

Lepo, lepo , lepo in še enkrat …..
Če so ti všeč nicki ki ti imajo kaj povedati oz. se zamisliti nad njimi, postori to še ti .
Lep dan ti želim.

Ne morem si spreminjati nicka, ker sem
dala neko zaobljubo. In tega se držim.
Razmišljam o drugih nickih, razmišljam tudi
o tem, zakaj kdo spremeni svoj nick in podobno.
Vem, da imajo nekateri za to določen razlog,
ne pa vsi. In pri teh “ne vseh” me to zanima.
Zakaj to? Moj nick je običajen, moj nick najbrž
tebi in še komu ne pove ničesar. Kako le, ko
pa je toliko marij na tem svetu, ko pa je toliko
žensk, ki prehajajo v zrela srednja leta …………….

Kaj bova počela zdaj ….. razmišljala o najinih nickih ? Nikar ga ne spreminjaj, bodi kar Papilon, Ezop, bodi to, kar si, pa boš gotovo najboljši. Ni pa tukaj (vsaj tako menim????) nobena od nobenega, potem tudi ni nobeden od nobene in mislim celo, da smo vsi od vseh, in da si tudi ti lahko od vseh in od nobenega, no ja, morda bi se znalo celo zgoditi, da bi se vse skupaj celo pošlo, kaj praviš ti, nick, ki veliko in seveda nič ne pove!
Se nam torej pridružiš!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

OOOOO metuljček cekinček,ti potepinček,,kej si pa hodu tolk dolg..pozdravljen in en lep eskimski poljub sam zate 0*0*0*0*0*

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma mi smo eden na drugem,eden čez drugega..eden pod drugim..vsi pa smo počez..drug čez drugega..hahahahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobrodošel Papilon !!!

lp, zajček

Metulj – lep nick !
Čeprav se spomnim , da sem pred časom brala , zakaj si si izbral ravno tega .
In čeprav nima nobene veze z pomladjo , frfotavostjo , lahkotnostjo , preobrazbo in lepoto – vseeno kar nekako spada sem in med nas , ki smo opustili svoja prava imena in se poistovetili s kako živaljo , kot je pač naneslo ali komu ustrezalo !

Dobrodošel in lepo , da si začel svoje pojavljanje s tako lepo temo , kot je ljubezen , ki je pogoj za obstoj vseh živih bitij . Če znamo opazovati – ljudi in živali !

lisička

New Report

Close