Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek suša in kot sssssahara vode

suša in kot sssssahara vode

Ja ampak kaj naj bi to pomenilo,

modrival:

Ok, se me je naveličal, konca zveze pa noče, ne smem niti omeniti? Me pogleda če kaj v zvezi s tem omenim in mi začne, da nama pa res nič ne manjka da zakaj to govorim, potem se odmakne, užaljeno.
Omenim npr. mojo ločeno sestro in začne, da kaj se je ločila, da dobro, da nama nič ne manjka, da on ločitve ne bi preživel, potem hvalospev meni in najini družini…

Za ostale komentatorje:
Najprej hvala.

Potem pa še za vse:
Kaj naj to potem pomeni? Da vsaka zveza sčasoma razpade, da me pač ima zadosti in da naj se kar ločim ali kaj?

Jst si sploh ne morem predstavljati, kakp izgleda življenje s takim moškim, ker moj je skoz potreben. Kot večina dedcev.

Jaz bi na tvojem mestu bežala vstran, ker ob nemoškemu lahko le umreš kot ženska. vsekakor pa prej popolnoma iskrena izpoved, tudi zaradi čiste vesti pred otroki. Najbolje pismeno, z vnaprej zavrnjenimi obljubami, z navedbo zate možnih kompromisov. Pod pogojem, da je psihofizično zdrav.[/quote] Tud ni nobene čiste vesti, je zgolj zavoženo življenje in ustavrjanje še večjega uničenja in trpljenja vseh.

Obstaa par možnosti, da bi se odnos med njima sicer začel spreminjat, ampk običajno ljudje na to niso pripravljeni, ker je treba vztrajat na spremembah, na dobesedno učenju spontanosti, ne vsiljovsti, ne zoprnosti v nobenem trenutku vskdanjega življenja…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Očitno imaš ogabnega bebčka, identičnega forumskim fukfehterjem, ki bi itak naskakoval vse, samo da mu katera da, ni važno kaka.:-))))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Jap, z drugo besedo, večina primitivcev. Normalne dedce zanima še marsikaj drugega kot sex. Reveži ubogi so tisti, ki vidijo center vesolja v vaših luknjah…


Perfekcionist je tisti, ki vse naredi perfektno!
Jap, tudi seks sodi zraven!
Ostalo so pezdeti in picajzlarji!


Glej, probaj spremenit najprej pri sebi, posledično pa tudi pri njemu. Losaj se stvari, ki mu gredo na živce, poskusita s kakimi sprehodi, morda je celo možnost, da gresta sama kam, brez otrok, da se lahko odklopita od vseh skrbi. Deluj spontano, ne vsiljivo, ne prosit, nikoli, ampak res nikoli ne prosi za seks. Probaj recimo s pogovori, ki so žgečkljivi, morda bo zagrabil, tudi sam v tej smeri razvil debato in to stopnjujeta in to ponavljaš večkrat. Mislim, da se , zagotovo se da, ker očitno drugače funkcionirata , nisi mu pa več spolno privlačana in ne drži to, da se te je v celoti naveličal. Poglejta kak film z lahko erotično vsebino, ti veš kaj mu leži.

V takih primerih se velaj potrudit in ne it po poti še večjega uničenja in trpljenja vseh.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


ja.
Časi pač niso več takšni, da bi zaradi strehe nad glavo in malo toplote v stanovanju, ne potrebovala več tudi za sebe intimno.

Oprosti, ampak meni je pa nedoraslo to, da se sprejme to stanje in ne naredi nič. nabava dilda ni nobena rešitev. Dildo ni njen mož. Ona si želi spolnosti, spolnosti z možem, ne masturbacije, niti ne seksa z nekom drugim. Pogovorit, odkrito, brez obljub in odlašanja “na boljše čase”, ker bo kvečjemu vse slabše, nikoli boljše.

Aja, jaz sem se na koncu ločila. Ker si enostavno nisem mogla niti želela zamišljati zakona/zveze brez spolnosti z osebo, ki jo ljubim. Saj dolgo samo trpiš in upaš in čakaš, ko pa sem se nekajkrat zjokala, sem vedela, da se je začel moj drastičen propad. Pogovor ni obradil sadov, pomoči ni želel, niti ni videl poante v njej, zato … sem odšla. Z otroci.[/quote]

Kako pa misliš da se večina samskih spopada s tem? Da se kar vsepovprek jebemo? Če ma človk razčiščeno podstrešje, ni noben problem bit brez sexa eno leto ali dve. Mogoče to dedci težje prenašamo, ampak gre…na začetku je abstinenčna kriza, kasneje se pa vse skup umiri.
Ne vem zakaj bi blo pri zvezi kaj drugače zdržat eno leto brez sexa. Jah, odvisnost od odnosov/sexa je k.urba![/quote]

Kaj kako? Saj jaz sem zdaj tudi samska in ne seksam. Ampak vsaj vem, zakaj ne seksam. In zato tudi ne trpim. Da pa bom bila (in zvečer ležala) ob moškem, ki ga ljubim, ki me privllači, dna za dnem, noč za nočjo? Ponižujoče na kvadrat. Najmanj to. Drugače pa, ne se slepit. To leto brez seksa, je hitro dve leti brez seksa, desetletje brez seksa … seksa ni več sploh. Enostavno otopiš. nekaj mesecev še gre, potem nekaj v tebi umre. Zato čakanje ni nikoli rešitev. Razen, če gre za rešljivo zdravstveno težavo. In njen mož si seksa ne bo več želel … z njo več ne, nikoli.

Nisem se mislila zameriti samskim…sem bila pred zvezo 3 leta samska, popolnoma brez sexa.

Dobro, da je potem ena napisala kaj je na stvari: Jaz sem v zvezi, partner me zelooooo privlači zato mi je težko ker noče

Kako pa misliš da se večina samskih spopada s tem? Da se kar vsepovprek jebemo? Če ma človk razčiščeno podstrešje, ni noben problem bit brez sexa eno leto ali dve. Mogoče to dedci težje prenašamo, ampak gre…na začetku je abstinenčna kriza, kasneje se pa vse skup umiri.
Ne vem zakaj bi blo pri zvezi kaj drugače zdržat eno leto brez sexa. Jah, odvisnost od odnosov/sexa je k.urba![/quote]

Kaj kako? Saj jaz sem zdaj tudi samska in ne seksam. Ampak vsaj vem, zakaj ne seksam. In zato tudi ne trpim. Da pa bom bila (in zvečer ležala) ob moškem, ki ga ljubim, ki me privllači, dna za dnem, noč za nočjo? Ponižujoče na kvadrat. Najmanj to. Drugače pa, ne se slepit. To leto brez seksa, je hitro dve leti brez seksa, desetletje brez seksa … seksa ni več sploh. Enostavno otopiš. nekaj mesecev še gre, potem nekaj v tebi umre. Zato čakanje ni nikoli rešitev. Razen, če gre za rešljivo zdravstveno težavo. In njen mož si seksa ne bo več želel … z njo več ne, nikoli.[/quote] No, saj tudi nisi za v zvezo, če razmišljaš na tak način, ne?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Avtorica da se, vse obrni za 180° in to na spontan način, pa boš videla da bodo rezultati. Sicer bi ti rekel, da pojdita k kakemu terapevtu, ampk najbrž ne bo za to.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ajde ne seri, in se nehaj slepit. Ne ti ne avtorica teh dedcev nikoli ljubile niste, gre za čisto računico daj dam.

;-)))) hudič(vse se vrne vse se plača) je pa v tem, da vam vam enaki dedci vašo preračunljivost vračajo na enak način manipuliranja z molkom, jamranjem, grožnjami, dokazovanjem superiornosti,……..

Joj kera beda: Ona je njemu rodila otroke, jaz sem šla z otroki… HAHAHAHA;-))))))))

v bistvu so res idioti tisti moški, ki ženkse tepejo… Po moje večina tega niti vredne niste…

Kaj kako? Saj jaz sem zdaj tudi samska in ne seksam. Ampak vsaj vem, zakaj ne seksam. In zato tudi ne trpim. Da pa bom bila (in zvečer ležala) ob moškem, ki ga ljubim, ki me privllači, dna za dnem, noč za nočjo? Ponižujoče na kvadrat. Najmanj to. Drugače pa, ne se slepit. To leto brez seksa, je hitro dve leti brez seksa, desetletje brez seksa … seksa ni več sploh. Enostavno otopiš. nekaj mesecev še gre, potem nekaj v tebi umre. Zato čakanje ni nikoli rešitev. Razen, če gre za rešljivo zdravstveno težavo. In njen mož si seksa ne bo več želel … z njo več ne, nikoli.[/quote] No, saj tudi nisi za v zvezo, če razmišljaš na tak način, ne?[/quote]

Recimo, da ne razumem vprašanja. Ne vem, kaj zdaj pametuješ, o meni ne moreš, me ne poznaš. Bila sem v zvezi, bila sem poročena, zdaj pač nisem. Nisem pa tip ženske, ki bi se šla “samo seks”, seks brez čustev.

Ja pa njega vprasaj ane. Mene da moski zavrne, pa nima sanse da grem mirno stran. Se posebaj, ce bi se to zgodilo vec x. Vprasi ga zakaj noces sexat z mano? V cem je problem? Pa reci mu, da imas ti svoje potrebe in rabis nekoga da jih zadovolji. Kdo bo pa cakalbnekoga leto dni in ga prosil itd.. Jaz bi na tvojem mestu ze zdavnaj poravnala racune z njim. Zakaj sploh tle folk sprasujes o tem? To bi ga ti takoj morala postavt na realna tla in se pogovorit o tem.

Tako pa govori puhloglavi šus i n ni čudno, da je potem še slabše.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ne si ustvarjat iluzij. Z njim bo vsako leto hujše.

Ajde ne seri, in se nehaj slepit. Ne ti ne avtorica teh dedcev nikoli ljubile niste, gre za čisto računico daj dam.

;-)))) hudič(vse se vrne vse se plača) je pa v tem, da vam vam enaki dedci vašo preračunljivost vračajo na enak način manipuliranja z molkom, jamranjem, grožnjami, dokazovanjem superiornosti,……..

Joj kera beda: Ona je njemu rodila otroke, jaz sem šla z otroki… HAHAHAHA;-))))))))

v bistvu so res idioti tisti moški, ki ženkse tepejo… Po moje večina tega niti vredne niste…[/quote]

A veš, zakaj sem napisala, da sem šla “z otroki”? Ker je bilo težko in če ne bi bilo otrok, bi odšla že veliko prej. Glede ostalega se pač motiš. glede vsega. Ker v bistvu mu očitat nima kaj drugega. Bil je ok kot “mož”, dober oče, ampak nič od nič kot spolni partner. In ne razumem, zakaj bi se jaz bila dolžna pri 30 letih odpovedati spolnosti? Zato, ker si on spolnosti ne želi? Jaz ga v nič nisem silila (ali manipulirala, mah ni šans, da bi se poniževala na tak način), ker nimam pravice. Ravno tako me on nima pravico siliti v “nespolnost”. zato je edina rešitev bila razhod.

No, saj tudi nisi za v zvezo, če razmišljaš na tak način, ne?[/quote]

Recimo, da ne razumem vprašanja. Ne vem, kaj zdaj pametuješ, o meni ne moreš, me ne poznaš. Bila sem v zvezi, bila sem poročena, zdaj pač nisem. Nisem pa tip ženske, ki bi se šla “samo seks”, seks brez čustev.[/quote] Ne pozanm te ne, komentiram tvoje razmišljanje v pisanju, ki je očitno odraz tebe in ni vredno, da bi ga pes poscal, ne?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Tako pa govori puhloglavi šus i n ni čudno, da je potem še slabše.[/quote]

Pa alooo zenska je napisala, da more fehtat moskega za sex ze leto dni. Pa to je tebi normalno? Res je, sex ni vse ampak to pa je ze prevec. Pa ne, da je vsak dan. 3x na teden pa je ze fajn ane? Sam pa da jaz prosim partnerja, da mi nakloni malo casa in da skup uzivava v tem.. to je pa res mal prevec zame. Ocitno si ti na istem kot ona, ce je to zate cist ok. Zalostno.

Recimo, da ne razumem vprašanja. Ne vem, kaj zdaj pametuješ, o meni ne moreš, me ne poznaš. Bila sem v zvezi, bila sem poročena, zdaj pač nisem. Nisem pa tip ženske, ki bi se šla “samo seks”, seks brez čustev.[/quote] Ne pozanm te ne, komentiram tvoje razmišljanje v pisanju, ki je očitno odraz tebe in ni vredno, da bi ga pes poscal, ne?[/quote]

Ne.

Tako pa govori puhloglavi šus i n ni čudno, da je potem še slabše.[/quote]

Pa alooo zenska je napisala, da more fehtat moskega za sex ze leto dni. Pa to je tebi normalno? Res je, sex ni vse ampak to pa je ze prevec. Pa ne, da je vsak dan. 3x na teden pa je ze fajn ane? Sam pa da jaz prosim partnerja, da mi nakloni malo casa in da skup uzivava v tem.. to je pa res mal prevec zame. Ocitno si ti na istem kot ona, ce je to zate cist ok. Zalostno.[/quote]

Pusti modrega … je nehote razkril svojo šibkost in zna biti da tudi razlog za razpad svojega zakona in ja, tudi patološko mržnjo, ki jo goji do žensk, predvsem do spolno zdravih žensk. Impotenca.

Kako pa misliš da se večina samskih spopada s tem? Da se kar vsepovprek jebemo? Če ma človk razčiščeno podstrešje, ni noben problem bit brez sexa eno leto ali dve. Mogoče to dedci težje prenašamo, ampak gre…na začetku je abstinenčna kriza, kasneje se pa vse skup umiri.
Ne vem zakaj bi blo pri zvezi kaj drugače zdržat eno leto brez sexa. Jah, odvisnost od odnosov/sexa je k.urba![/quote]

Kaj kako? Saj jaz sem zdaj tudi samska in ne seksam. Ampak vsaj vem, zakaj ne seksam. In zato tudi ne trpim. Da pa bom bila (in zvečer ležala) ob moškem, ki ga ljubim, ki me privllači, dna za dnem, noč za nočjo? Ponižujoče na kvadrat. Najmanj to. Drugače pa, ne se slepit. To leto brez seksa, je hitro dve leti brez seksa, desetletje brez seksa … seksa ni več sploh. Enostavno otopiš. nekaj mesecev še gre, potem nekaj v tebi umre. Zato čakanje ni nikoli rešitev. Razen, če gre za rešljivo zdravstveno težavo. In njen mož si seksa ne bo več želel … z njo več ne, nikoli.[/quote]

Nekaj v človeku umre, če ni sexa??? Poniževalno je tud? Ti to resno?? V človeku lahko nekaj umre takrat, ko je osamljen al pa še hujše stvari…prizadetost, invalidnost. itd ..ne pa ko gre za en usran petminutni užitek…

Sicer pa..kako lahko ljubiš nekoga, ki je zraven tebe ko en hlod brez čustev???

In kaj če gre za nerešljivo zdravstveno težavo? boš dedca odpikala samo zarad impotence?

V glavnem, pišeš same oslarije na kvadrat…

Sej drugi razlog ne more bit za njegovo obnasanje hehe

Kaj kako? Saj jaz sem zdaj tudi samska in ne seksam. Ampak vsaj vem, zakaj ne seksam. In zato tudi ne trpim. Da pa bom bila (in zvečer ležala) ob moškem, ki ga ljubim, ki me privllači, dna za dnem, noč za nočjo? Ponižujoče na kvadrat. Najmanj to. Drugače pa, ne se slepit. To leto brez seksa, je hitro dve leti brez seksa, desetletje brez seksa … seksa ni več sploh. Enostavno otopiš. nekaj mesecev še gre, potem nekaj v tebi umre. Zato čakanje ni nikoli rešitev. Razen, če gre za rešljivo zdravstveno težavo. In njen mož si seksa ne bo več želel … z njo več ne, nikoli.[/quote]

Nekaj v človeku umre, če ni sexa??? Poniževalno je tud? Ti to resno?? V človeku lahko nekaj umre takrat, ko je osamljen al pa še hujše stvari…prizadetost, invalidnost. itd ..ne pa ko gre za en usran petminutni užitek…

Sicer pa..kako lahko ljubiš nekoga, ki je zraven tebe ko en hlod brez čustev???

In kaj če gre za nerešljivo zdravstveno težavo? boš dedca odpikala samo zarad impotence?

V glavnem, pišeš same oslarije na kvadrat…[/quote]

Ti pač bereš selektivno. Vedno poudarim, da če gre za “ne hoteti/ne želeti”, bolezenske težave so nekaj povsem drugega. Njen mož impotenten ni, ker če se ona fejst potrudi, poniža, ga oralno obdela, mu celo stoji. Torej, on lahahko … a noče ali ne želi. In izhajam iz tega. ne iz bolezenskega stanja, ne iz stanja “samskosti”. Ker tema je bila odprta na to tematiko. In le o tem je smisleno razpravljati. Ko/če bo tema o tem, kaj storiti, ker je mož zaradi bolezni ali poškodbe ostal impotenten, bo moj odgovor drugačne narave.

In kako lahko ljubiš? lahko, nekaj časa. Saj pravim, potem pa vse umre. Ne razumeš, nisi bil v tej situaciji. Ker ni enako. Če si samski, si samski. Si lahko odprt za spolnost ali pač nisi, odločitev. A če si odprt, obstaja možnost, da spoznaš nekoga, ki ga boš vzljubil, ga ljubil, skupaj z zadovoljujočo spolnostjo. Obstaja možnost, to je ključ. Če pa si poročen ali v zvezi z nekom, če ga ljubiš, potem se nekako zdi normalno, da boš imel zadovoljujočo spolnost s to osebo, ne z neko xy? ali se motim. In če ta druga oseba tega noče ali ne želi, te determinira, odvzame ti vsakršno možnost za spolnost z osebo, ki jo ljubiš – dokler si pač s to osebo. In te omeji. Te poniža, sirry, ne veš, ampak te (ne govorim le o ženskah, velja enako za moške, katerim žene odtegujejo spolnost, le da oni tega za živo glavo ne bodo priznali). Mene pač varanje ne zanima in se mi ne zdi vredno človeka. Sploh pa, kot sem rekla, mene zanima le seks z osebo, v katero sem zaljubljena ali jo ljubim, zato vse druge rešitve znotraj zakona ne pridejo v poštev.

New Report

Close