Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek suša in kot sssssahara vode

suša in kot sssssahara vode

Ko si napisala, da je perfekcionist … sem se spomnila na enega kolega, ki je tudi blazno občutljiv na vsako najmanjšo gubo na oblačilu, vedno je kot iz škatlice. Pred kratkim mi je priznal, da je aseksualen in me sploh ni presenetilo. Enostavno mu je seks preveč umazana zadeva, on ima rad vse lepo, pospravljeno, dišeče, urejeno, za dober seks se pa človek mal prešvica, skuštra, zmečka, včasih tudi kako posteljo polomi. Nima nič proti ženskam, celo obožuje jih, ima veliko prijateljic, ampak otroka bo pa dobil izključno z umetno oploditvijo … Pa je včasih seksal, ampak tega je že nekaj desetletij nazaj. Tip pa tak, da ženskam same silijo noge narazen.
Ti veš, kako opravi to svojo dolžnost in kako jo je včasih … Pa če se ti zdi, da bi lahko dejansko bil aseksualen, potem je to pač to. Ali se sprijazniš z zakonom brez seksa z dobrim prijateljem ali pa izbereš eno od drugih rešitev.

Mene bi kar ubilo. Pa ne življenje brez seksa, ampak brez tega, da mi pokaže, kako si me želi. Ena od bistvenih stvari v zvezi, zakonu je pač telesna ljubezen, telesna povezanost, nudenje telesnega ugodja. Ne bi partnerja pustila, če bi bil impotenten, ampak če se me ne bi hotel več dotikati, me božati in poljubljati.
Meni je najlepše, ko se mi nasloni z glavo na vrat in samo diha, da čutim njegovo sapo na vratu. Nič ne reče, me ne poljublja, samo tako je in uživa …

Nekaj v človeku umre, če ni sexa??? Poniževalno je tud? Ti to resno?? V človeku lahko nekaj umre takrat, ko je osamljen al pa še hujše stvari…prizadetost, invalidnost. itd ..ne pa ko gre za en usran petminutni užitek…

Sicer pa..kako lahko ljubiš nekoga, ki je zraven tebe ko en hlod brez čustev???

In kaj če gre za nerešljivo zdravstveno težavo? boš dedca odpikala samo zarad impotence?

V glavnem, pišeš same oslarije na kvadrat…[/quote]

Ti pač bereš selektivno. Vedno poudarim, da če gre za “ne hoteti/ne želeti”, bolezenske težave so nekaj povsem drugega. Njen mož impotenten ni, ker če se ona fejst potrudi, poniža, ga oralno obdela, mu celo stoji. Torej, on lahahko … a noče ali ne želi. In izhajam iz tega. ne iz bolezenskega stanja, ne iz stanja “samskosti”. Ker tema je bila odprta na to tematiko. In le o tem je smisleno razpravljati. Ko/če bo tema o tem, kaj storiti, ker je mož zaradi bolezni ali poškodbe ostal impotenten, bo moj odgovor drugačne narave.

In kako lahko ljubiš? lahko, nekaj časa. Saj pravim, potem pa vse umre. Ne razumeš, nisi bil v tej situaciji. Ker ni enako. Če si samski, si samski. Si lahko odprt za spolnost ali pač nisi, odločitev. A če si odprt, obstaja možnost, da spoznaš nekoga, ki ga boš vzljubil, ga ljubil, skupaj z zadovoljujočo spolnostjo. Obstaja možnost, to je ključ. Če pa si poročen ali v zvezi z nekom, če ga ljubiš, potem se nekako zdi normalno, da boš imel zadovoljujočo spolnost s to osebo, ne z neko xy? ali se motim. In če ta druga oseba tega noče ali ne želi, te determinira, odvzame ti vsakršno možnost za spolnost z osebo, ki jo ljubiš – dokler si pač s to osebo. In te omeji. Te poniža, sirry, ne veš, ampak te (ne govorim le o ženskah, velja enako za moške, katerim žene odtegujejo spolnost, le da oni tega za živo glavo ne bodo priznali). Mene pač varanje ne zanima in se mi ne zdi vredno človeka. Sploh pa, kot sem rekla, mene zanima le seks z osebo, v katero sem zaljubljena ali jo ljubim, zato vse druge rešitve znotraj zakona ne pridejo v poštev.[/quote]

Saj. Mogoče ni še nikoli doživel take globoke povezanosti, da bi ga pomanjkanje telesne ljubezni in naklonjenosti dobesedno ubijalo. Posušiš se kot roža brez vode, kičasta prispodoba, ampak umestna.

nova moška moda, trend ☺
http://www.zurnal24.si/ronaldo-isce-novo-mamo-za-drugega-otroka-clanek-263379

Ajde ne seri, in se nehaj slepit. Ne ti ne avtorica teh dedcev nikoli ljubile niste, gre za čisto računico daj dam.

;-)))) hudič(vse se vrne vse se plača) je pa v tem, da vam vam enaki dedci vašo preračunljivost vračajo na enak način manipuliranja z molkom, jamranjem, grožnjami, dokazovanjem superiornosti,……..

Joj kera beda: Ona je njemu rodila otroke, jaz sem šla z otroki… HAHAHAHA;-))))))))

v bistvu so res idioti tisti moški, ki ženkse tepejo… Po moje večina tega niti vredne niste…[/quote]

A veš, zakaj sem napisala, da sem šla “z otroki”? Ker je bilo težko in če ne bi bilo otrok, bi odšla že veliko prej. Glede ostalega se pač motiš. glede vsega. Ker v bistvu mu očitat nima kaj drugega. Bil je ok kot “mož”, dober oče, ampak nič od nič kot spolni partner. In ne razumem, zakaj bi se jaz bila dolžna pri 30 letih odpovedati spolnosti? Zato, ker si on spolnosti ne želi? Jaz ga v nič nisem silila (ali manipulirala, mah ni šans, da bi se poniževala na tak način), ker nimam pravice. Ravno tako me on nima pravico siliti v “nespolnost”. zato je edina rešitev bila razhod.[/quote]

Kako pa je sedaj z njim? Ima drugo? Živi samo? Mogoče je gay.

nova moška moda, trend ☺
http://www.zurnal24.si/ronaldo-isce-novo-mamo-za-drugega-otroka-clanek-263379%5B/quote%5D

Joj, tega pa nisem vedela!
No, ta moj kolega bi sodeloval z mamo, eventuelno bi celo živel z njo (verjetno pod pogojem, da je snažna kot on, he he).


si pa naivna … kako naj pa takšna “ženska” sodeluje z njim ☺ — menda se s sms, mailom, pismom .. ne da (še) oplajati☺
Še Marija ga je v živo fasala in ji je golob prišelsamo povedati, da je posvečena … je ni nič kljunil v imenu Očeta ☺

Pa saj točno o tem pišem… Partnerska zveza je so-delovanje ne pa trgovanje… Tako spolnost v partnerstvu ni cilj temveč darilo ob doseženem cilju.

Zato popolnoma razumem vse, neglede na spol, da se jim gravžajo “partnerji” ki so v parterstvu z namenom prostituiranja(trgovine)…

Super sta rešila, tudi avtorica te teme se lahko zgleduje po tebi, bo za vse najmanj škode. Se pač lepo odkrito pove ne morem/želim brez mesa, tudi skupaj otrokom na njim primeren način in čauči!

Razliko med teboj in avtorico vidim le v tem, da si ti imela jajčnike in pamet iti v drugo trgovino, ona bi pa v isti kar ni moč dobit… Ne zastopi, da tudi če plača z dvema otrokoma ni ni… Ali pa prav zaradi tega….

Joj mene kar zmrazi ob misli; rodila sem mu dva otroka-zaplodil sem ji dva otroka…. Šit kako ostudno!!!
Po drugi strani pa avtorico tudi razumem, kupec je blago dobil, za robo se ne zanima več niti obrokov plačevati več noče…
A jebiga taka trgovina…

Avtorica na tem forumu karkoli boš vprašala, boš dobila odgovor takjoj ločit, ker so na forumu sami ločeni puhloglavi babji šusi nepojmljivih norij, ki jih počno in pa večno samske zafrustriranke, ki jih nobeden ne povoha in ni bojazni, da jih bi. Tisti, ki napišemo še kaj drugega kot takoj ločit pa po njihovi maloumni presoji sovražimo ženske.:-))))))

Oglasil se bo pa seveda kak nagravžni fukfehter kot je Peaceman, ker se takoj vidi, da ni mogoče pa le prišel na vrsto, čeprav nikoli in nikjer še ni. :- )) In ki razlaga kako mo godi brskanje po njegovi riti in se mu med veliko potebo dvigne, sevead misli da je to normalno in agresivno prepričuje vse, da bi to moral doživlajt vsak moški….kaj češ, tudi taka bremena ta ubogi svet nosi.:-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


dej ti tipkaj v prvi osebi ednine … boš bolj relevanten — ker si največji pi.čkež — posekaš bejbe v vsem, ker jim podtikaš ☺

Iz kakšnega razloga se ponoči ne zatakneš na njem? Saj je vseeno, če spi, prjatučk bo itak takoj za akcijo, če pa ne, je pa nekaj narobe.
Si že poskusila kdaj? 😉


dej ti tipkaj v prvi osebi ednine … boš bolj relevanten — ker si največji pi.čkež — posekaš bejbe v vsem, ker jim podtikaš ☺[/quote]
Pacov spet mušnice žrl? :-)))….jaooooo:-)))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Vem da je hudo, ampak poglejte se če ni res. Poglejte kako ste luštkane in pametne, nasvet , ki zveni že kot ukaz: takoj ločit, najdete celo floskule o nekem umiranje v vas, ne? Nasvet je pričakovan, same ste vse zasrale in trpite, zakaj ne bi še druge, naj še sosedu crkne krava, ne? :-))))) jaoooooo

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


dej ti tipkaj v prvi osebi ednine … boš bolj relevanten — ker si največji pi.čkež — posekaš bejbe v vsem, ker jim podtikaš ☺[/quote]
Pacov spet mušnice žrl? :-)))….jaooooo:-)))))[/quote]
no to je to – spet en tvoj mimosunek in napačna alokacija … nauči se ločiti med ♥ in ™

Ne posploševat. Sama sem poznala tipa, strahotno picajzlastega. Moj sorodnik mi je povedal, da je to en navečjih kurbirjev v SV lj. Baje da samo ptičev še ni nategoval. Je pa na svoj posel prišel vedno z rokavicami in baterijo. Ženske baje čist nore nanj, on pa kot profi ginekolog… Picajzlast pa tako, da v svoj flet nikogar ni puščal, npr tudi mene ne, ko sem za njega opravila neko dostavo. Oblek ni pral, vse je šlo na kemično čiščenje…

al pa drug primer: človek se je v službi vedno pred malico preoblekel razen spodnjega perila, z kremo zločil delovne čevlje, pospravil v omaro po vojaško, odšel malicat in nazaj preoblečt… Po koncu šihta se je vedno tudi stuširal preden je šel domov… Ja, ko bi šel domov… Tudi njega je žena pustila, pa druga tudi… …ampak fuša mu baje še danes ne manjka…

To so friki, jako usekani, zrelo za najmanj veliki servis, če že ne generalno, vključno z njihovimi strankami…


Pacov spet mušnice žrl? :-)))….jaooooo:-)))))[/quote]
no to je to – spet en tvoj mimosunek in napačna alokacija … nauči se ločiti med ♥ in ™[/quote]Sta v glih, senilna vulgarno primitivna stara nagravžna pezdeta, kot siamska dvojčka, tako da sploh ni pomembno ali pogledam dobro vzdevek ali ne.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


a sem jaz prav dojel, da ti vedno poznaš kakšnega močno odklonjenega po Gausu .. vedno opišeš nek primer, ki si/ga poznaš ☺
drži se svojih napotkov drugim, o servisiranju


no to je to – spet en tvoj mimosunek in napačna alokacija … nauči se ločiti med ♥ in ™[/quote]Sta v glih, senilna vulgarno primitivna stara nagravžna pezdeta, kot siamska dvojčka, tako da sploh ni pomembno ali pogledam dobro vzdevek ali ne.[/quote]
čez koliko objavic mi boš naloži vse, kar vulgarno vulgarnega podtikaš ženskam ☺

Sta v glih, senilna vulgarno primitivna stara nagravžna pezdeta, kot siamska dvojčka, tako da sploh ni pomembno ali pogledam dobro vzdevek ali ne.[/quote]
čez koliko objavic mi boš naloži vse, kar vulgarno vulgarnega podtikaš ženskam ☺[/quote]
Ne rabim kaj dosti, sem ob pozivih forumašev, da te preženejo iz foruma že napisal, da si vreden usmiljenja, ker je virtualna vulgarnost vse, kar ti je še ostalo od življenja.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


a sem jaz prav dojel, da ti vedno poznaš kakšnega močno odklonjenega po Gausu .. vedno opišeš nek primer, ki si/ga poznaš ☺
drži se svojih napotkov drugim, o servisiranju[/quote]

bo nekaj na tem ja, ne morem bit glih diht če sem veliko čudakov čez lajf srečala… Generalna zame pa bi bila neekonomska, odpad vabi…;)


a sem jaz prav dojel, da ti vedno poznaš kakšnega močno odklonjenega po Gausu .. vedno opišeš nek primer, ki si/ga poznaš ☺
drži se svojih napotkov drugim, o servisiranju[/quote]

Goli za enega tipa pozna čisto preveč intimno življenje drugih tipov.

Kaj je stari prdci, se spet poddrkavate, kdo je lepši, močnejši, boljši, jebovas, namesto da bi avtorici teme pomagali.
Kurrc pa taki deci!!

Veš, obstajajo tudi moški (ne samo ženske), ki opravijo svoje “naloge”- služba, družina,… potem pa pride počasi na plano njihov pravi jaz in izveš, da njemu sploh ni do sexa napr. On ima zdaj vse “uštimano”, itak misli, da šla nikamor ne boš, potem pa pač lahko položi vse karte na mizo, da je v resnici en asexualec.

Sama sem tudi naletela na takšne aseksualce, a sem imela to srečo, da so že kar v štartu povedali, da se jim ne sexa niti četrt toliko, kot meni.

Iz kakšnega razloga se ponoči ne zatakneš na njem? Saj je vseeno, če spi, prjatučk bo itak takoj za akcijo, če pa ne, je pa nekaj narobe.
Si že poskusila kdaj? ;)[/quote]

A to je rešitev? A je to seks? Al je le zamenjava mrtvega dilda z živim?
Seks je veliko več, kot zgolj vtikanje in iztikanje.

A veš, zakaj sem napisala, da sem šla “z otroki”? Ker je bilo težko in če ne bi bilo otrok, bi odšla že veliko prej. Glede ostalega se pač motiš. glede vsega. Ker v bistvu mu očitat nima kaj drugega. Bil je ok kot “mož”, dober oče, ampak nič od nič kot spolni partner. In ne razumem, zakaj bi se jaz bila dolžna pri 30 letih odpovedati spolnosti? Zato, ker si on spolnosti ne želi? Jaz ga v nič nisem silila (ali manipulirala, mah ni šans, da bi se poniževala na tak način), ker nimam pravice. Ravno tako me on nima pravico siliti v “nespolnost”. zato je edina rešitev bila razhod.[/quote]

Kako pa je sedaj z njim? Ima drugo? Živi samo? Mogoče je gay.[/quote]

Nima druge, niti ni nobene imel, od kar sva se razšla. Živi sam, pardon, je šel nazaj k mami.
Če je gay? Jaz bi rekla, da ja (kerv se je enkrat nekaj zgodilo tekom zakon in je to možno), a tudi tega ne bo nikoli prakticiral, ker je pa hudo močno krščansko-krivdno vzgojen in je zanj to prevelik “greh”. Mu pa privoščim, ali žensko ali moškega.

New Report

Close