Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek suša in kot sssssahara vode

suša in kot sssssahara vode

Ti se moras z njim pogovort. Ne na forumu tujce sprasevat. Lahko se vara tud v sluzbi, unih xy minut se da ukrast. Lahko mu je padel nivo hormonov. Lahko ga impotenca daje in skrbi. Lakho je depresiven. Lahko je zgaran. Ampak vajin zakon mora bit pa parkiran v slepi ulici, da se o tem ne moreta pogovorit! Ce ne znata sama, pojdita k terapevtu!

Zadnji stavek…tezke besede. Kaj, ce ga direktno vprasas/presenetis (npr pred TVjem, ko sta sama) ali je nesrecen v zakonu s teboj? Mord ga nekaj tisci, pa ti ne more razkriti. Drzi distanco, da te ne prizadane? Ima mogoce slabo vest, doma je led, drugje pa te hvali.
Verjamem, da si zanj idealna zena, kaj dolgo pa brez posledic ne bos zdrzala. Moski ne zdrzimo dolgo, pa sam svoj mojster gor ali dol…

Kastriran moški. Samo eden izmed mogih ki jih mame neskočno ljubijo…

tako je! bivši je bil vse večere doma, le včasih je odhajal predčasno v službo, kakšno urco prej 🙂


Moj bivši se me ni dotaknil dve leti in pol. Oba sva bila stara malo cez 30. Jaz norica sem to pripisovala stresu v sluzbi in njegovi obremenjenosti. Telovadila sem kot nora, kupovala sexi perilo, se mu nastavljala, zanj sem bila nevidna. Je pa drugje veselo skakal..


Moj bivši se me ni dotaknil dve leti in pol. Oba sva bila stara malo cez 30. Jaz norica sem to pripisovala stresu v sluzbi in njegovi obremenjenosti. Telovadila sem kot nora, kupovala sexi perilo, se mu nastavljala, zanj sem bila nevidna. Je pa drugje veselo skakal..[/quote]

Zalostno ampak resnicni. Ce tega ni doma, nekje mora bit. Mislim, da avtorica sama seb laze. Glavno, da jo on hvali okol haha

Ma, se dogajajo komedije pri mlajših generacija okoli 30 tih let. Kaj drugega reči. Zdrav moški v tridestih letih, komot 3 krat na dan sexa ali samo z žensko, ki jo ima, ali še s kakšno ob strani. V športu sem imel dosti srečanj z mlajšimi generacijami moških in, zanimivo, kaj sem opazil,….. so, ko pičkice, samo še razjokat se bi mogli zaradi problemov, ki jih imajo z bejbami, nobenega mačizma ni v njih,. Vsi tako razumejo vse ženske probleme, fali samo še to, da prevzamejo menstruacijo nase, namesto žensk.
Kaj eni pišeti, da so takšni moški, ki bi stalno sexali, divjaki,…. hehe. To so normalni moški, vse drugo je bleda senca od moških. je pa res, da se samo od sexa ne, da živet, zato je treba delat in sexat s partnerico, čejo že imaš ob seb.


Tebi ni pomoči. Si za betonirana v svoj bunker.

Ajoj.
Zgodilo se ti je to kar se zgodi skoraj vsaki ženski.
On je prišel do določene točke, ko se je začel trošiti, njegov neuro endokrinski sistem je izmučen.
Verjetno ima tudi takšno težje delo, da telo ne more priti k sebi.
Indikator je prezgodnji izliv pri sexu in dejstvo, da mu ni.Ni on kriv, ker ima nivo hormonov zelo nizek.
Libido ima na nuli, ker ima testosteron na nuli, prav tako serotonin, gabo, itd….
Hormonska terapija in razstrupljanje telesa mu lahko pomaga.
Razlogov za njegovo stanje je lahko več od sexualne iztrošenosti(večletno vsakodnevno večkratno mastrurbiranje ali pa prepogost sex),alkohol ,trava, droge, genetika…
Po domače povedano im prazna jajca in izmučene organe.


Vsi ti simptomi držijo le doma, takoj ko bi se mu ponudila kak brhka mlajša bi v trenutju v celoti izginili.:-))) Eni ste res naivni in nasedete vsem bedarijam in jih celo posredujete naprej.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Vsi ti simptomi držijo le doma, takoj ko bi se mu ponudila kak brhka mlajša bi v trenutju v celoti izginili.:-))) Eni ste res naivni in nasedete vsem bedarijam in jih celo posredujete naprej.[/quote]

To je res, ampak jedro problema je po mojem extremen padec hormonov.Ljudje, ki to doživijo ponavadi potencirajo fetiše, ker jim navaden sex več ne diši in se jim drugače tudi ne dvigne.


Moj bivši se me ni dotaknil dve leti in pol. Oba sva bila stara malo cez 30. Jaz norica sem to pripisovala stresu v sluzbi in njegovi obremenjenosti. Telovadila sem kot nora, kupovala sexi perilo, se mu nastavljala, zanj sem bila nevidna. Je pa drugje veselo skakal..[/quote]

Zalostno ampak resnicni. Ce tega ni doma, nekje mora bit. Mislim, da avtorica sama seb laze. Glavno, da jo on hvali okol haha[/quote]

To ni res, da ga mora človek obvezno kje namakat. Malo se izobrazi na tem področju in boš vedela, da obstajajo ljudje z zelo nizkim libidom ali pa so celo čisto aseksualni.
Tudi jaz že nekaj let ne seksam, ne doma in ne drugje, pa seksa ne pogrešam. Obstajamo ljudje, ki nam je seks zadnja skrb. Je pa res, da če hočeš srečen zakon, se moraš potrudit in poiskat pomoč in rešitev, ker ni fer, da partner na račun tvoje aseksualnosti trpi.

Zalostno ampak resnicni. Ce tega ni doma, nekje mora bit. Mislim, da avtorica sama seb laze. Glavno, da jo on hvali okol haha[/quote]

To ni res, da ga mora človek obvezno kje namakat. Malo se izobrazi na tem področju in boš vedela, da obstajajo ljudje z zelo nizkim libidom ali pa so celo čisto aseksualni.
Tudi jaz že nekaj let ne seksam, ne doma in ne drugje, pa seksa ne pogrešam. Obstajamo ljudje, ki nam je seks zadnja skrb. Je pa res, da če hočeš srečen zakon, se moraš potrudit in poiskat pomoč in rešitev, ker ni fer, da partner na račun tvoje aseksualnosti trpi.[/quote]

Ma daj da zena mora moza prosit, to pa je ze neki. Ok ne sexas, nit samozadovoljevanje, nic?? Zanimivo..

Ti pač bereš selektivno. Vedno poudarim, da če gre za “ne hoteti/ne želeti”, bolezenske težave so nekaj povsem drugega. Njen mož impotenten ni, ker če se ona fejst potrudi, poniža, ga oralno obdela, mu celo stoji. Torej, on lahahko … a noče ali ne želi. In izhajam iz tega. ne iz bolezenskega stanja, ne iz stanja “samskosti”. Ker tema je bila odprta na to tematiko. In le o tem je smisleno razpravljati. Ko/če bo tema o tem, kaj storiti, ker je mož zaradi bolezni ali poškodbe ostal impotenten, bo moj odgovor drugačne narave.

In kako lahko ljubiš? lahko, nekaj časa. Saj pravim, potem pa vse umre. Ne razumeš, nisi bil v tej situaciji. Ker ni enako. Če si samski, si samski. Si lahko odprt za spolnost ali pač nisi, odločitev. A če si odprt, obstaja možnost, da spoznaš nekoga, ki ga boš vzljubil, ga ljubil, skupaj z zadovoljujočo spolnostjo. Obstaja možnost, to je ključ. Če pa si poročen ali v zvezi z nekom, če ga ljubiš, potem se nekako zdi normalno, da boš imel zadovoljujočo spolnost s to osebo, ne z neko xy? ali se motim. In če ta druga oseba tega noče ali ne želi, te determinira, odvzame ti vsakršno možnost za spolnost z osebo, ki jo ljubiš – dokler si pač s to osebo. In te omeji. Te poniža, sirry, ne veš, ampak te (ne govorim le o ženskah, velja enako za moške, katerim žene odtegujejo spolnost, le da oni tega za živo glavo ne bodo priznali). Mene pač varanje ne zanima in se mi ne zdi vredno človeka. Sploh pa, kot sem rekla, mene zanima le seks z osebo, v katero sem zaljubljena ali jo ljubim, zato vse druge rešitve znotraj zakona ne pridejo v poštev.[/quote]

Saj. Mogoče ni še nikoli doživel take globoke povezanosti, da bi ga pomanjkanje telesne ljubezni in naklonjenosti dobesedno ubijalo. Posušiš se kot roža brez vode, kičasta prispodoba, ampak umestna.[/quote]

Tipični znaki odvisnika od odnosov!! Do globoke povezanosti sploh ne sme pridet, če hoče normalen človk normalno funkcionirat. To ti je isto kot predanost službi/firmi. V naši firmi nas konstantno fopajo s tem. WTFFF?? V službo se hodi po dnar. Predani so umetniki, itd…

Saj. Mogoče ni še nikoli doživel take globoke povezanosti, da bi ga pomanjkanje telesne ljubezni in naklonjenosti dobesedno ubijalo. Posušiš se kot roža brez vode, kičasta prispodoba, ampak umestna.[/quote]

Tipični znaki odvisnika od odnosov!! Do globoke povezanosti sploh ne sme pridet, če hoče normalen človk normalno funkcionirat. To ti je isto kot predanost službi/firmi. V naši firmi nas konstantno fopajo s tem. WTFFF?? V službo se hodi po dnar. Predani so umetniki, itd…[/quote]

A res , do globoke povezanosti sploh ne sme pridet? In kje ste to floskulo pobrali o odvisnosti od odnosov, ki jo vse pogosteje ponavljate mi pa res ni jasno. Če to blodite in vse mešate že službo v isti rang, potem po mojem gre za to, da niste zmožni več ne empatije, ne odnosov, da so vam neka čustva in nek del razuma dejansko bodisi zakrneli ali pa nepovratno deformirani. In to na dolgi rok pri človeku kot razumskem, čustvenem in socialnemu bitju pač ne gre. Kažete absolutno nepoznavanje razvoja človeka, zavračate vse, ker itak nič ne poznate, nikoli slišali o ničemer, sami čustev in razuma , ki bi ga sicer naravno morali imet v tejh smeri nimate, glavno vodilo je sprevrženost lastne riti, tako da ja, to kaže na propadanje v teku, neke civilizacije.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ti si v isti gajžli. Cele dneve tu visiš in se zgražaš nad babami, namesto, da bi živel kakšno globoko povezanost s katero. vedno znova se čudim, kako ljudje delite nasvete glede stvari, ki jih sami ne obvladate.

New Report

Close