Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Takole….

Takole….

Barbi, u duši sem vagabund. Rada vidim tuja mesta, živijo in dihajo drugače. Verjetno zaradi prebivalstva in njihovih drugačnih navad.
Oh, mislim, ja, da bi mi bilo lepo, tudi v poletju, taka sem.
Najraje imam jutranja prebujanja mest in nato večere, ko se nekje življenje šele začne. Če pa najdem veselje še vmes, uhuhu, toliko lepše, ampak enkrat bo že….:))))))))

Sladoled pa jem le, če je ful kremast in ima okus, je bil tak ?

cmoka, zajček

a sladoled :))) ej … to moraš videt … kot smetanca .. okusi pa .. kar ti srce poželi :)))

ja sej … je lepo tkole videt kako drugje živijo … ampak mene motijo turisti … tisti pozerji, ki nekam gejo samo zato, da pač grejo .. v bistvu pa nimajo pojma kje so :)))

uh … meni je Italija tako zelo všeč … ko sem tam .. se počutim res super :))

Moja prijateljica gre z družino in še enimi prijatelji tja vsako leto junija. Najamejo večji apartma in takrat je cena apartmaja na družino zelo nizka, praktično enaka, kot če v sezoni taboriš. Ostanejo pa ene 4 dni in uživajo. Meni se zdi pa že enodnevno norenje po Gardalandu čist dovolj.

ja, to je res .. tam je ogromno teh turističnih zadev .. tako da sem prepričana, da izven sezone ceno max spustijo, samo da je kdo notri … drugače pa je meni ves ta okoliš tako zelo zanimiv .. ta mala mesta okrog jezera, pa to se mi zdi zanimivo, ko je sever jezera čisti alpski svet, jug pa mediteran .. ma jaz bi se tam lahko potikala cel mesec, pa še nebi imela dovol .. sicer imam občutek, da bi se ves čas lahko kje potikala in raziskovala :))))

He, he, Barbi, ja, sladoled mislim :)))))
pozerji :)))))))))))))

ja, mislim, da italijani znajo živet, po moje so takoj za američani . .

ja se spomnim enkrat .. mislim da je bilo na siciiji .. ko sem želela kupit eno plastenko vode okrog poldneva je bila ura … v eni mini trgovinici … nikjer nikogar … en stric je spal na kavču tam za blagajno .. pa ga budim .. in nič .. sem imela slab filing … in sem ga raje pustila spati :))) vzela vodo na pultu pustila drobiž in šla …. ma se ne dajo motit res ne :)))

Si kar predstavljam, kot v filmu :))))
Bi mogla malo zaropotat :)))))) kaj na tla spustit :)))))))))))))))

a modem boš popravil all ne ? madona., a ?

ma nečuje on dobro..hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No sej.. se mora tud foruma mal odpočit, vendar verjamem, da se bo že kdo našel, da bo malo počistil pajčevino :))))

bom no, madona.. sam cajta rabim, cajta :))))

Vsak dan ti je izgubljen, midve z muco pa nimava več potrpljenja. Da tu ne omenim še Barbike !

Hej, hej, Barbi !

Ja sej ni čudno, da si DR.

Bojo pa ja dohtarji najbolj vedeli, kaj je fajn za energijo in negativno energijo. Bo treba pošlušat take recepte, ja….

Edino, tole z SMS-i mi je malo čudno……namreč, človek bi si mislil, da mojota ni za nosit s sabo na kake deadtrain :)))))))
Če pa že, potem pa bi si ne rad očital, da te je moj SMS zabrisal med delfine. Pri nas je bil tudi en tak SMS pred par dnevi…..zdej pa je Clio pri kleparju :))))))))

Sicer pa, ja hvala za pozdrave, jih je Jani potalal z nami :)))))))

Jani, za prjatle………..kadar češ :)))))))

Ma, Brusko, zavohaš pa ej, pa če je miljon postov, kje se rabi taka pomoč :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))). No, jaz in Barbi sva ZA!

zmejnenu Bruce :)))) Ko bo.. zovem te na mujo :))))

ma nos, ja :)) tale naš Brjus man :)))))

Sam da kej pabrusma :))))))))))))

Hja, moram priznat, da me je šefica (ZAKAJ PA JO MAMO, A NE, A NE ???)naučila uporabljat “vse na strani” gumbek, ki meni jaaaaaaako ustreza, ko pridem po dveh ali treh dneh nazaj, tle pa vse posvinjano :)))

Res da na ta način ne veš glih kdo koga in kam, ampak en splošen vtis pa je le, predvsem pa je hitro prebrano in tudi take cvetke prej padejo v oči.

Torej,.

CMOKA TUDI ZA ŠEFICO

Hej, vidva :))))))
da si nauta kej naredila :)))))))))))))

Ja, se strinjam , šefica točno ve kje , kam, zakaj ?
Zajček se je to prepričal !

ja, zajček.. jebiga… tud PC bo zrihtan.. samo čaaaaaaaaaaaaaas rabim, čas :))

uh, cmoka.

še enkrat živjo Brusko …. tist vlakec moraš probat .. je čist noro … mobi rajši pusti na trdnih tleh … ker res ni varno :))) je pa kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul :)))))

kdo me spet v zos tunka ?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close