Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Talci prekomerno težke svakinje

Talci prekomerno težke svakinje

Odgovor na objavo uporabnika
Uahafa, 20.03.2024 ob 20:41

Moja svakinja je pač “morbidly obese”. Ne želim zveneti žaljivo, pač dejstvo je, da je veliko veliko pretežka. In še pridobiva na teži. Svak je moral prevzeti ogromno obveznosti. Seveda mu poleg službe ne znese vse. To pomeni, da sta njegova mati in oče,moja tašča in tast, prevzela velik del oskrbe njune družine. In to pomeni, da sta vpregla mojega moža v tisto, česar pa onadva ne zmoreta zaradi tega. Svakinja ima torej 3 odrasle ljudi, ki odnašajo njeno rit, moj mož pa je postrešček za svoje starše. Kosi travo, obrezuje drevje, žaga drva, odnaša smeti. Tašča kuha (pa ne za nas), tast vozi njune otroke na dejavnosti, tašča lika, tast pobira otroke na dejavnostih. Vsako popoldne klic naj mož pride, ker je treba pripraviti za sadit krompir ali odnesti pepel ali počistit peč ali skočit v lekarno ali splezat na streho popravit anteno. Svak medtem gre v trgovino, govorilne, ima pa tudi izmensko delo in ne more vsega.

Ampak tako to ne gre več. Nihče od nas vpletenih ne živi na istem naslovu, smo pa mi najdlje. Mož gre po službi 30 km do njih. Naredi kar ima. In 30 km nazaj.

Jaz pa sem takorekoč samohranilka. Domov prihaja ob 19, 20.00.

Tako je zdaj že par let, vendar se stopnjuje in to postaja vsakodnevna obveznos. Počasi izgublam živce, postajam nestrpna in nesrečna. Prav tako najina otroka, mlajša najstnika, nista neumna in vidim, da začenjata gojiti zamero do očeta.

Kaj naj?! Svetujte mi. Hvala!

Hej dvospolni moderator, a mi boš danes spet pridigo držal?

To ni gospod, to je pezde

Odgovor na objavo uporabnika
Hm, 21.03.2024 ob 11:13

To ni gospod, to je pezde

eh če bi ga v živo poznali bi rekli Gospod

Glede na prebrano, bi vsaka familija potrebovala še najmanj 2 osebi, ki bi pomagali pri vsakdanjih opravilih. Pa vemo, da v praksi ne gre tako, a ne?

Mimogrede, tudi to, da ima svak izmensko delo, ne spremeni ničesar. Kako ima z ženo urejeno, je njun problem. Lahko pa on kuha zjutraj/dopoldan, kadar dela popoldansko smeno. Tudi lika lahko (kateri norec dandanes še toliko stvari lika, da je to neko redno opravilo?). Nikjer ne piše, da se to počne ob točno določenih urah. In ogromno ljudi dela v več izmenah. Si je treba pač narediti nek urnik.

Cela familija je prfuknjena. To je dejstvo.

Odgovor na objavo uporabnika
kakšno anteno imajo na strehi?, 20.03.2024 ob 21:52

Odgovor na objavo uporabnika
Blodnica, 20.03.2024 ob 20:50

Kakšno anteno imajo na strehi?

Tu so je zaklala avtorica fake posta.

Pa se ni!

pri nas imajo ta stari še antene na strehi za gledanje enih IT programov kot ti je povedala avtorica. Primorska.

sam, avtorica…ne vem zakaj tu iščeš rešitve…ker se zdiš pametnjakovička , ki ti ni nič prav – kaj so ti napisali. torej si tud sposobna rešit kar te muči. mater vola, so zoprne take ženščine kot si ti…sama vzvišenost na potenco pa to- a svojga dedca ne zna uštimat. svakinja lahko shujša- a, veeeeš-tvoj tečen karakter bo pa ostal. pika , amen.

igzekli, smo skontali,,,mož beži od tebe v delo, deloholik, da mu ni treba s tabo bit. ker ni med vama nič od nič kaj šele ljubezen.

jep, se da zaznati pikrost avtorice in moževa odtujenost, / svakinja, starši so samo slepilo, prikladen izgovor…/, ker če je moškemu do žene, je ni sile na tem svetu,  ki bi mu to preprečila. tako je v moško- ženski naturi.

Recimo. Najprej daj sebe na prvo meso in se ne ubadaj z drugimi. Znebi se starih oblek, kupi si nekaj novega. Potem predlagaj, da to pretežko gospo odpeljejo v psihiatrično kliniko, da jo tam shujša jo. Pa udari po mizi. Da če se kaj ne bo spremenilo. Se pač odseliš. Vse povabi domov in organiziraj pogovor, kako naprej. Mogoče tudi, kaj prodat, se znebit, prepospravit.

Malo Me je prizadelo to kako ne spoštuješ svojega delovnega moža. Pa pojdi še ti zraven in pomagaj, da te ne bo sebičnost razžirala. Verjetno imaš tudi ti kaj od tega moževega dela….sadje zelenjavo krompir itd. Mar ne?? Glede svakinje pa tole..brigaj se zase in svoje p…e je pregovor.

Ne vem, reči možu, da ga čaka sveže obrita mufna, če pride domov do 17.ure.

V sexy spodnjemu perilu, pa še kakšno presenečenje.

A ti ni čudno, da rajši gleda debelo svinjo in te tepce kot tebe? Nima razloga, da bi prišel domov. DEJ MU RAZLOG!

Mufna = vagina

Dajte jo na rehabilitacijo! Ker debelost jo spravlja verjetno v depresijo in zaradi depresije veliko je, to je začaran krog.

Vi pa vsi postreščki zraven! Da pa jo svak še gleda takole, je pa drug problem. A ona nima svojcev?

Da shujša vsaj toliko da bo opravilno sposobna, potem jo poslat v službo.

Če je to res, potem naj mož reče tastu in tasci naj si najameta pomoč in jo plačata. Ne morete tja hoditi kositi. če ne zmoreta urejati, naj najameta. A svak živi v hiši s starši? Pa svakinja? Naj tvoj mož pove jasno in glasno, če to zmore,da tako ne gre. Noben tega ne more prenašati. Vidva imata svoje opravke, ne da se staršem pomagate. Občasno že, ne pa non stop. Pa tudi kaj je toliko enega dela? Pokosi se na 14 dni in se to samo od marca do novembra. Naj optimizirajo delo.

Odgovor na objavo uporabnika
xxl182, 21.03.2024 ob 07:15

uahafa

lepo si ti to sedja spacala, naložila. lepo. jaz tega ne verjamem.  pa veš kje si se izdala. z zadnjim stavkom.  da so otroci začeli gojiti zamero. hahahaa tega otroci tko ne počenjo. zakaj bi otroci gojili zamero, ker ati dela veliko. hahhhaaha mislim.  ti gojiš zamero. in si tolk prasica, da se skrivaš za lastnimi otroci.  prasica si. ti bi rada zase ugodno, boljše, bolj bogato življenje. rada biveč keša. mt ite da mož dela izmensko, da nima dnarja. če bi on imel neko full hudo sluzbo ko bi delal samo dopoldan in pol še to pomagal, pa tebi dal 3000 na mesec, kao tolažbo, pa bi ga doma v g string in  miniki čakala z odprto mokro pizdo.  hahhaha ti  zdja iščeš način , kako se ločit.  si že dala luliko, keremu  sodelavcu, kolegu. te je keri pofukal.  ja prasica si.  jaz imam bajt. tolko dela tudi ni skoz.

Ampak ti si pa res eno veliko leglo tistih ljudi, ki uživajo v nesreči drugih. Takim nekateri rečejo smeti, ker tako in tako nimajo svojega življenja. Se mi smilite.

Avtorica pa pogovor z možem, da tako ne bo šlo več. Pa pogoj. Naj gre. Pač sem pa tja. Pa naj pove kdaj ima čas. Naj se oni njemu prilagajajo. Vse se da, če se hoče. Srečno.

New Report

Close