Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tale dpd dostavna sluzba

Tale dpd dostavna sluzba

Pozdravljeni.

Jaz imam glede DPD dostave tudi slabse izkusnje. Predvsem me moti to, da voznik poklice, da je pred blokom in ko pridem dol je kombi parkiran v naselju (10 m proc od vrat), vrata odprta in on veselo premetava pakete. Ter seveda caka, da si prides v kombi iskati svoj paket, ker ga ne prinese do vrat.
In ko sem imela za prevzem 3 vecje pakete, me pogleda kot tele v nova vrata z besedami: “A ti pomagam odnest do vrat?” Ne, tele butasto, oprtaj mi pakete na hrbet, bom ze sama?!!

Mislim?! Kaj je to, DPD samopostrezba ali kaj?! Gre se mi le za princip, do vrat bi pa le lahko prinesel, da v copatih ne hodim po umazanih tleh.

Nikoli nobenih težav ne z dpd, ne gls, ne ostalimi – ok, pošta slovenije mi ni všeč, ker niso flekeksibilni, a imajo pač tako politiko dostave. Sicer pa, pokličejo, dostavijo kamor želim, če nisem doma, mi pripelje v službo. Včasih pa tudi dovolim, da pusti za hišo.

DPD so poden od podna. Meni je njihov bebec pustil paket pri sosedu iz pritličja, ki ga sploh ne poznam, niti ne vem kdo je. Sam pa živim v 8. nadstropju, v bloku z preko 100 stanovanji. Na zvoncu od “soseda” pa je šest !!! ( šest) ruskih priimkov, na nobenih vratih v pritličju pa ni nobenega od teh.
Sem ga poklical in ko mi je začel pametovati, naj sam poiščem soseda, sem mu “pojebal vse živo” in čez pol ure je ves ponižen prišel nazaj, poiskal soseda in mi dostavil paket. Z GLS-jem nisem imel nikoli nobenih težav.

Po nekaj letih sem narocila preko spleta iz Nemcije. Dvakrat relativno brez vecjih tezav. Nobeden brez zamud hude krvi…Z zadnjim paketom pa…..Dobila SMS da mi v roku 45 minut pripeljejo. Ker sem bila izven kraja bivanja sem se dogovorila za drug termin. Na dogovorjeni dan dobim SMS da dostavijo med 17.06 in 18.06. In res nekaj minut pred 17 pozvoni in pravi da je paket za ptevzet. Ko pridem do njega pogleda paket odnese v kombi in premetava ene 10 minut. Ja gospa pa nimam vasega paketa s seboj!!!!!! Bomo jutri dostavili.
No in tako po rednih klicih o statusu in nobenem odgovoru razen da je paket v skladiscu in preverjajo na 14 delovni dan izvem da ga NIMAJO. In bodo sprozili odskodninski postopek. S kom kaj zakaj …
HALOOO.
Jaz pa sem se vedno brez narocenih zadev.

Jest pa glih GLS danes…ko so mi poslali prvi mail z številko paketa, je bila opcija sprememba naslova dostave – in sem res spremenila iz domačega v službenega, ker mi je tako lažje.
Dobim sms in mail da bo dostava na pravi naslov, čez pol ure me pokliče dostavljalec, da je v bližini doma in da bo pustil paket na pumpi.
Brez veze.

Sej lahko greste sami na dpd, ali pa svojo žlahto zaposlite. Kaj vi buržuji mislite, da smo minimalčarji vaši sužnji?

Ti pa nisi čisto prisebna. Kaj pa si pričakovala? Da ti nese še paket?
Meni tvoje razmišljanje ni sprejemljivo, sploh takšen poniževalen način do človeka, ki (po mojem mnenju) nima lahke službe.
Ne razumem ljudi, ki so tako zadirčni na soljudi.
In človek vas naj potem gleda z nasmehom. Ja, pa ja de ….

Oni mislijo, da jim bomo za minimalca igrali služabnike. Ni to več socializem. Ne morete nas tolk slabo plačat, kolk lahko mi slabo delamo.

Z nobeno dostavno službo do sedaj še nisem imel težave, 4x v zadnjih dveh tednih GLS, pred tem DPD iz Madžarske, ta je sploh super, ker v živo vidiš in spremljaš kdaj bo točno pri tebi. Res pa da ne pričakujem, da mi bodo ne vem kam nosili pakete, če pa slučajno za kak paket prosim naj toliko počaka, da samo odprem, da vidim če je vse notri, pa to stori brez težav.

Glede na to,da krivis steanke,da si ti na minimalcu ,ti priporocam,da se zamislis, ce si vreden minimalca. Ocitno ne, ker drugace bi ze zasluzil kj vec

DPD so žešće sranje

Gls tudi ni nič boljši. Dpd vsaj pride do vrat ter pozvoni, gls pa tudi do tukaj ne pride. Dobiš samo obvestilo, da so že oddali paket tja in tja. Ko kličeš zakaj je paket tja šel pa butl direktno reče “ni se mi dalo do vas vozit”. Hvala lepa.

Jaz živim v hiši v gozdu, povsem na samem, pa nimam z DPD nobenih težav.

NImam izkušenj s pošiljanjem po pošti, pa vas prosim za nasvet, kako naj pošljem stol na drugi konec Slovenije? kako naj ta stol zapakiram, a ga nesem na pošto ali kam?

hvala!

Hvala bogu sem popolnoma normalna, za spremembo od tebe. In je vse kar pricakujem to, da pride do vrat s paketom, da podpisem. Kot postar pride do vrat s paketom, bi lahko tudi DPD…ne da se mi postavi sredi naselja in caka, da si pridem po paket. Pa vedno sem to storila brez komentarja, by the way. Ce je pa njihovo delo tezko in ne vem kaj se use, nisem jaz kriva. Pa naj gre delat kam drugam, mar ne?

Imam same pozitivne izkušnje tako z njimi kot drugimi dostavnimi službami. Ok ne bom trdila da so me klicali da bo dostava ob 3h pripeljal pa je ob 5h itak sem bila doma in mi ura ni pomembna. Tisti ki pa niso doma pa se lahko zmenite in vam paket pustijo na najbližnji pumpi.

Za DPD je že kar znano, da se jim ne da dostavljat v kraje, ki niso ravno na kupu z ostalimi naslovi, kamor morajo dostavljat tisti dan. Če je kakšna vas ali hiša malo izven mesta, kar takoj predlagajo, da bodo paket pustili na pumpi, samo da se ne vozijo po nekih stranskih cestah in hitreje opravijo delo. ali je oseba za prevzem doma ali ne sploh ni pomembno.
Tako kot vse pri nas- NEPROFESIONALNO.
Da ne boste mislili, da so na Pošti Slovenije kaj boljši. Čekiraš pošiljko iz tujine, ki jo pričakuješ in vidiš navsezgodaj zjutraj, ko vneseš tracking number v sledenje na internetu, da pošiljka ni bila vročena, ker ni bilo osebe za prevzem in te čaka na pošti. A bejži no! Ni bilo osebe za prevzem? Kdo sem pa potem jaz? Da ne govorimo, da je poštar dejansko prišel na moj naslov šele 2 uri za tem, ko sem prebral v sledenju, da ni bilo osebe za prevzem. Madam na pošti pa te potem prepričuje, da to ni res, da je poštar dolžen vsako pošiljko dostavit. Hahaha
Potem bodo pa prišli tarnat na Tv kako so slabo plačani in ne vem kaj. Ni to več državna firma, ljubčki, če vam kaj ne paše, vozite!


Ti imaš velike težave s svojo neorganiziranostjo.
Že v komentarju kompliciraš.


Ti imaš velike težave s svojo neorganiziranostjo.
Že v komentarju kompliciraš.
[/quote]
IMaš prav. Takega kot je ta, bi ga moral imet poštar po zakonu pravico tako v rit sunit, da mu čevelj v riti ostane, edino to bi zaleglo.😁

Tudi jaz imam slabe izkušnje…dostavljalec, ki je v mojem rajonu, je sploh razred zase, tak kup izgovorov, včasih skrajno abotnih, kot jih zmore on, verjetno še nihče ni slišal in čisto takoj po telefonu skuša zmanipulirati, da bi paket pustil na pumpi ali njihovem centru.

‘ne morem pripeljati, ker je vaš paket pretežek (wtf???) za tako oziko ulico’, ‘že včeraj sem si zaradi vašega paketa poškodoval kičmo’ ‘potem pravite, da ga boste sami prevzeli pri nas’ (ne, ne pravim tega)…v glavnem, tak izmikač, da ni večjega.

‘ja, danes sem že mimo, kaj pa jutri dopoldan?’ ok, ob 9h, pravim jaz ‘ob devetih je prezgodaj’…no, pa ob pol desetih? ‘tudi ne bo šlo, najprej ob enih’ A to je dopoldan????

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pa idite sami za dostavljalce.

Jaz redno naročujem pri njih in nikoli problema!

od Đurota do Alibabe?

Kakšne fine riti, če plačaš dostavo do vrat se spodobi, da ti tja tudi dostavijo, ne da te kliče kurir pridi iskat nekam v pm, briga mene koliko strank ima kurir na dan to je njegov problem in problem podjetja ne moj

Pa kaj je s tabo narobe a smo stranke krive, da delate za minimalce, mi dostavo pošteno plačamo

New Report

Close