Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tale dpd dostavna sluzba

Tale dpd dostavna sluzba

Pa kje živite, da imate toliko težav? Jaz v zadnjih 2 letih veliko spletno naročam in so bili v dostavi udeleženi prav vsi, ki jih naštevate. Pa sem se pri dostavi pošte raje odločila, da sem sama šla iskat na pošto, ki jo imam pod spalnico, z njihovo dostavo pa se nekako ni izšlo.

Že leta mi redno dostavlja DPD in nikoli ni bilo nikakršnih težav. Sem zelo zadovoljna z njimi, če je kaj manjšega narobe, pa si vedno mislim oziroma se postavim v dostavljalčevo kožo, ki mu z urniki in tečnimi strankami sigurno ni lahko. Vem, da se maksimalno trudijo, vedno pa gre lahko kaj narobe. No, to je pri njih sicer redko. In ni se še zgodilo, da ne bi pred dostavo poklical, vprašal, če sem doma, če nisem, se dogovoriva, kje mi bo pustil paket. In seveda, ena piše, da je imela telefon izklopljen, kako pa naj potem on ve, da je doma oziroma, da ima neke ljudi, ki čakajo paket? Normalni ljudje se vse dogovorimo, malo pa moramo tudi razumet drug drugega, se vživet v kožo človeka, ki dostavlja, tudi on je samo človek.

New Report

Close