Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tale koncert Tanje Zajc Zupan

Tale koncert Tanje Zajc Zupan

Ženska je popolnoma zlagana…pretvarja se vse. Povezana družina…pa sem slišal da je skregana s sinom pa tudi na spletni strani piše samo sin. Daj daj….pa tudi če bi se nasmejala sigurno nebi bilo iskreno…jah tako je svet

Res, veliko je takih ki blefirajo v resnici pa druga zgodba. Samo da se vidi navzveb.

Odgovor na objavo uporabnika
Zlaganica, 11.07.2023 ob 11:16

Ženska je popolnoma zlagana…pretvarja se vse. Povezana družina…pa sem slišal da je skregana s sinom pa tudi na spletni strani piše samo sin. Daj daj….pa tudi če bi se nasmejala sigurno nebi bilo iskreno…jah tako je svet

Ta familija od “poncija do pilata” je popolnoma zlagana. Vse je en navaden blef in zlaganost. Začenši od doma na Viru in še okoli in okoli. Ampak, sosedje in ostali, ki jih poznajo, so pametno tiho, ker se jim ne ljubi ukvarjati s šrotom.

Nerazumem zakaj ljudje lažejo in se pretvarjajo sploh pa glede takšnih zadev

Odgovor na objavo uporabnika
Zakaj843, 11.07.2023 ob 12:16

Nerazumem zakaj ljudje lažejo in se pretvarjajo sploh pa glede takšnih zadev

Ker mislijo, da imajo vsi ostali spomin “človeške ribice” in so pozabili vse kar se je grdega dogajalo v preteklosti.

Puhloglavost in vakuum med ušesi.

Star komaj 39 let.. Lep in krasen fant.. Tanja je bila zelo navezana na njega..

Odgovor na objavo uporabnika
Premlad je bil, 11.07.2023 ob 21:06

Star komaj 39 let.. Lep in krasen fant.. Tanja je bila zelo navezana na njega..

Tragična zgodba. Psihične težave, alko, substance in eno samo trpljenje.

Kaj ni bila nesreča? Vsaj tako je gospa povedala? Sem mislila da kakšna prometna ali kaj.

Prosim povej več heh

Zakaj bi sploh kdo šel na njen koncert? Podpovprečno…v celju se je motila tolikokrat da je morala še enkrat začeti…sramota za “poklicnega” glasbenika

Od Tanje brata Joško ta kako lep in prijazen je bil.. Se mi zdi da je danes eno leto od njegove smrti.. Ona je zeo prijazna in dobrosrčna.. Zdaj je ogromno donirala sesednjim krajem zaradi poplav. Pa zelo lepa in postavna je v živo zgleda vsaj 10 let manj kot jih ima.

New Report

Close