Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča mi teži, ker sem šla iz term brez modrca

Tašča mi teži, ker sem šla iz term brez modrca

Torej, šla sva se kopat v ene terme, zraven pa sva povabila še taščo. Ko smo šli iz term smo se preoblekli in jaz pod majico nisem dala modrca. Nazaj proti domu smo šli še v eno gostilno nekaj pojest in sedaj je cel halo, ker sem bila v javnosti brez modrca. Pa tašča dobro ve, da sem doma večinoma brez, za ven ga pa skoraj vedno dam gor. Sprašujem se, ali je res tako nespodobno biti v javnosti brez modrca? Sprašujem predvsem tiste, ki ste tudi večino časa brez. Ali greste tudi kdaj ven brez, recimo v trgovino, na sprehod s psom, …..?

za sebe se brigi

Odvisno kako velike joške imaš…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10661, 07.10.2023 ob 07:35

Odvisno kako velike joške imaš…

Nimam velikih, nič bat. 70D ali C, odvisno od modela.

Do 20. leta se gre, do 25, ce imas majhne, nad 25 je pa grdo.

Nič se ne sekiraj, sem 70+, tašča, pa bi naredila enako. To je nemoralno za tiste, ki bulijo ženske v prsa. Pa sem bolj puritanska kot svobodomiselna. Tašča naj se briga o sebi, če moža ni motilo, je ona zadnja, zaradi katere ni mogla nadeti si modrc. 🙋

Aja, drugič jo pustite doma, da ne bo slabe volje😂 zaradi njenih opazk.

S tasco nikamor, samo sranje delajo

Ja pa sej nisi mela ene tanke majcke. Ampak polover al pa jopo.

Sej se ne vidi da si brez modrca. Sploh k mas tok micene joske.

Tascine joske bolj pridejo do izraza ce jo ze zanima.

Rec ji da si mela sp.majco se uspodi.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna729, 07.10.2023 ob 06:29

Torej, šla sva se kopat v ene terme, zraven pa sva povabila še taščo. Ko smo šli iz term smo se preoblekli in jaz pod majico nisem dala modrca. Nazaj proti domu smo šli še v eno gostilno nekaj pojest in sedaj je cel halo, ker sem bila v javnosti brez modrca. Pa tašča dobro ve, da sem doma večinoma brez, za ven ga pa skoraj vedno dam gor. Sprašujem se, ali je res tako nespodobno biti v javnosti brez modrca? Sprašujem predvsem tiste, ki ste tudi večino časa brez. Ali greste tudi kdaj ven brez, recimo v trgovino, na sprehod s psom, …..?

Sm večkrat brez kot z njim in ja hodim tut v javnost brez njega, že zato ker mam par takih majc in oblek, ki pač z modrcem zgleda poraz totaln in sm pol brez… pa tok sm se navadla brez da tut če ga mam gor me vse neki tišči pa vse neki čudn je 🙈🤷‍♀️

Načeloma-se pravi sem šla že tudi brez, po navadi poleti na kak hiter opravek- za ven ga nosim, doma pa breeeezzzz. Ti  nisi naredila nič čudnega, posebno če imaš male siske. Tisti, ki se naslajajo nad tem, imajo sami problem.

Naslednjič ji povej, da si tudi brez hlačk, če te ima za kur… naj ima vsaj orng razlog za to.

Men je rajcig to na milfah, sploh, če se bradavičke vidijo čez majčko mmm.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna729, 07.10.2023 ob 07:45

Nimam velikih, nič bat. 70D ali C, odvisno od modela.

70 C-D niso lih male

Jaz imam 90D in sem doma brez. Pogosto tudi zunaj. Vsak naj se briga zase. Ni ga cez udobje. In tudi brez gat sem poleti, z veseljem.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahman, 07.10.2023 ob 17:48

Men je rajcig to na milfah, sploh, če se bradavičke vidijo čez majčko mmm.

In seveda tiste, ki hodijo brez, to zelo dobro vedo. Ja, seveda, njihovo telo, njihova pravica… pač, zaradi mene hodite tudi nage po svetu, samo ne se pa sprenevedat, da je to za in zaradi vas samih. Pol je pač treba opazke, poglede in konec koncev zgražanja tudi znat požret.

Kretenske komentarje

Na kretensko temo so najbolj primerni kretenski komentarji. Kaj ima se tašča za vmešavati? Brez modrca spodaj pod majico sem v realnem življenju videl že mnogokrat, to ni nič takšnega. Če ima dotična ženska postavo venere, je to še okusno videti.

Upam, da te je izučilo, da tašče nikdar več ne vzameš zraven. Meni se to ne zdi nič posebnega, tudi zato, ker sem tudi sama najraje brez.

C, D košarica? To so ogromni joški.

Kaj se pa tiče tašče, jaz je ne bi nikoli okrog vlačila. Tudi, če ti z ogromnimi joški okrog mahedraš in je to res malce čudno, to ni njena stvar. Tvoji joški, tvoja stvar.

Odgovor na objavo uporabnika
to so, 08.10.2023 ob 07:26

C, D košarica? To so ogromni joški.

Kaj se pa tiče tašče, jaz je ne bi nikoli okrog vlačila. Tudi, če ti z ogromnimi joški okrog mahedraš in je to res malce čudno, to ni njena stvar. Tvoji joški, tvoja stvar.

Bebo no. Na 70 podprsnega obsega je volumen košarice C majhen. Tudi D. 70D =75C=80B tako gre. Joski so majhni.

Jaz sem kot mlada rada nosila trikoje vseh vrst. Takrat še tangic ni bilo, navadno perilo pa ni ravno pasalo pod njih. Zato sem velikokrat pod trikojem bila brez. Mamo enega takratnega fanta je to blazno motilo. Bilo pa je zato toliko bolj všeč fantovemu očetu. 🙂

Domu si še pelite tote vaše tašče!!

To je zdej moderno bit brez modrca, res! Svoboda joskam!

Vprašanje za tiste, ki pišete, da ste večinoma brez, ali vas nič ne moti,  vam je neprijetno, ko se bradavičke stalno drgnejo ob tkanino?

New Report

Close