Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča mi teži, ker sem šla iz term brez modrca

Tašča mi teži, ker sem šla iz term brez modrca

Odgovor na objavo uporabnika
Kr ena642, 08.10.2023 ob 09:59

Vprašanje za tiste, ki pišete, da ste večinoma brez, ali vas nič ne moti,  vam je neprijetno, ko se bradavičke stalno drgnejo ob tkanino?

V bistvu, ne ali pa niti ne zaznam. Večinoma pa imam bolj športne majice, tope, .. take bolj oprijete in posledično tudi manj oz. nič ne skačejo. Pa to pri velikosti 65 70 B C itak ni problem, ker jih je večina kar lepo čvrstih.

 

Doma ja, za v javnost pa absolutno ne.Če imaš res pokončne da, če imaš pa večje in malo bolj dol, je pa izrazito grdo.Jaz bi bila na taščinem mestu modro tiho.Sebe zrihtam v nulo, ostalo pa – kot želijo.

Kak halo bi sele naredila, ce bi izvedela, da si imela analni čep v sebi.

70 D niso lih male je čez prsi 78-80 cm, se pravi da od 18 -20 cm večji obseg čez prsi kot pod prsmi

Dokler nimaš popka med joški,je vse kul. Zanč smo mel kosilo v neki gostilni, je pršla ena bl kurpolentna,v pajkicah k se je vse skoz vidl,brez gat in zgoraj z ogromnim vimenom brez modca v nekem topu k je komi pokrival se skupaj,zame je bila boginja,moja se je pa zgražala.

Pač tašča…vedno bodo pripombe

Čedalje večkrat brez. Vsepovsod.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna729, 07.10.2023 ob 07:45

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10661, 07.10.2023 ob 07:35

Odvisno kako velike joške imaš…

Nimam velikih, nič bat. 70D ali C, odvisno od modela.

po tem, da ne veš da je košarica C al pa D velik jošk se vidi da je to provokacija… 70 je pa obseg.. tko da taka joškarca v javnosti brez modrca je pa gnus…

še vedno pa mislim da bi se tašča morala brigat zase… jaz je nebi nikamor več vlekla sabo…

Ne nosim modrca niti spodnjic. Nikoli, to ne spada v mojo garderobo, name pa še manj.

Odgovor na objavo uporabnika
Polonca783, 07.10.2023 ob 17:18

Ja pa sej nisi mela ene tanke majcke. Ampak polover al pa jopo.

Sej se ne vidi da si brez modrca. Sploh k mas tok micene joske.

Tascine joske bolj pridejo do izraza ce jo ze zanima.

Rec ji da si mela sp.majco se uspodi.

Polonca Za žensko pa te malo številka modrca jebe, košarica C ali D ni ravno majhna, obsek podprli  70 pa je majhen😉

Seveda se ne spodobi brez modrca. A se nič ne ceniš.  V gostilni pa se te jaz nebi mogel glejat brez modrca navgražno.

Če je možu ok, se jaz ne bi sekirala, za taščo bi mi bilo vseeno kaj misli.

Ce mas majhne okej s tem da oprijeta majica verjetno res ni primerna? ce pa imas tiste velike kravje vime se res nespodobi bo se komu slabo med kosilom 🤣🤣

seveda je ok…jz ze 5 let ga ne nosim..pa sm 46..let stara

koji kurac

Pol ga pa ne rabiš.Das ga gor ko ti hočeš.Jaz mam F,pa to ni fajn

 

Pazi se te tvoje tašče, če se že zdaj vtika v TVOJE zadeve. Kaj šele bo, ko bodo enkrat otroci. Pa upam, da tvoj ni mamin sinko. Če je, beži!

ena druga tašča

 

 

Čist normalno!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5914, 11.10.2023 ob 17:51

Pol ga pa ne rabiš.Das ga gor ko ti hočeš.Jaz mam F,pa to ni fajn

 

Opa lepe prsi imaš take se mi dopadejo  🙂😉

Obleči se tako ,da se počutiš udobno.

Odvisno od velikosti?  Ne ni v redu, da greš brez nedrčka.

Reci ji “Pa saj tudi ti brez nagobčnika okoli hodiš.”

Mene nebi motilo nič…

Kar povej, ko boš spet brez kam šla… 😛😛

Nikogar ne briga kako si oblecena,to je tvoja stvar,kogar kaj moti naj se obrne stran in naj ne komentira,pripombe imajo po navadi tisti ki imajo tezave sami z seboj,zato so jezni na druge.Nosi to kar ti pase in sprosca ter se ne obremenjuj z mnenji drugihki te skusajo spravit v nek kalup po njihovem okusu,ostani svoja zivi svoje zivljenje.Vse dobro zelim

A to ti pa ne teži, da si šla v terme samo z enim kondomom, pa je bilo naokoli toliko potrebnih moških?

Odgovor na objavo uporabnika
Jahman, 07.10.2023 ob 17:48

Men je rajcig to na milfah, sploh, če se bradavičke vidijo čez majčko mmm.

To so male Joške.  Nimaš pojma o teh cifrah.  Ni enako kot 90D recimo.

New Report

Close