Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča mi teži, ker sem šla iz term brez modrca

Tašča mi teži, ker sem šla iz term brez modrca

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna729, 07.10.2023 ob 06:29

Torej, šla sva se kopat v ene terme, zraven pa sva povabila še taščo. Ko smo šli iz term smo se preoblekli in jaz pod majico nisem dala modrca. Nazaj proti domu smo šli še v eno gostilno nekaj pojest in sedaj je cel halo, ker sem bila v javnosti brez modrca. Pa tašča dobro ve, da sem doma večinoma brez, za ven ga pa skoraj vedno dam gor. Sprašujem se, ali je res tako nespodobno biti v javnosti brez modrca? Sprašujem predvsem tiste, ki ste tudi večino časa brez. Ali greste tudi kdaj ven brez, recimo v trgovino, na sprehod s psom, …..?

Košaeica AA in A lahko motda brez, celo B tam do 25.leta.

Ampak nikakor brez v lokal, kjer nekaj ješ! Nevljudno, grdo!

Pojdi raje na drive in, če se ti je tako težko obleči.

Ali pa vsaj kak body spodaj.

 

Grdo je, pa obračaj kolikor hočeš. Take ženske izpadejo tako, kot da obupano kričijo po pozornosti, in to v smislu poglejte me, kako sem seksi. Seveda, tvoja stvar, a tašča ti je samo na glas povedala tisto, kar si je ob pogledu nate mislila večina ljudi okrog tebe, razen kakega potrebnega starega prdca, ki se ženske ze leta ni dotaknil. Vsaj takim si polepšala dan.

Najboljše bi bilo, da se to lepo premeri.

Pustimo C,B,D, če gre v roko je taman,  če je ima ven do 15mm je še bolj taman, vendar, če ju držimo z dve roki eeee to je pa vauuuuu, moj prijatelj iz Bosne za to reče MAŠALA.( naj naj od najboljsega).

 

Vsaj kakšno majico bi oblekli.  Kazat joške v restavraciji je malo čudno, čeprav  nima to nikogar brigati!

Doma ga nimam nikoli,ker me grozno moti.

Poleti ga nadenem,če kam grem.

Pozimi pa ga tudi takrat nimam,ker se tako ne vidi,če ga imam ali ne,…se vedno oblačim malo bolj ohlapno,ne maram tesnih oblačil.

Niste torej edini,ki moderca ne marate.👍

Drugače je fino videti bradavičke skozi majico, če pa so take da jih lahko za pas zabašeš pa ni efekta in tudi izgleda ne🤷‍♂️

Tudi drugič pojdi brez!

 

Tašče!

Jaz ga nosim samo v sluzbo in mogoce zvecer za kak dogodek. Ostalo sem brez. Velikokrat ga snamem ze v avtu na poti domov.

Aja pa nimam tok majhnih 85c.

Najprej odgovor: ja, pogosto sem tudi zunaj brez modrca. V bistvu ga imam samo za  v službo. Razen poleti, ko so majčke tanjše, takrat ga bolj pogosto nosim. Pozimi, pod puloverji nikoli.

Ampak! Kaj hudiča ima tašča za opraviti s tvojim modrcem ali nemodrcem? Imam taščo že skoraj četrt stoletja pa nimam pojma, a nosi modrce ali ne in kdaj jih nosi. Isto ona zame. Ne ve, kdaj ga imam oblečenega in ne ve, kdaj ga nimam. Pa tudi če ve, NE KOMENTIRA. Midve točno veva, kaj se naju tiče in kaj ne. Moja tašča je uglajena gospa in se ne bo vtikala v nekaj tako osebnega kot je modrc, lepo vas prosim, no.

Pustijo mkški da jim ukazujemo kakšne gate mirajo imeti? Ne. Tvoje telo tvoja izbira in pika. Drugi ne glejte kamor vam ni mesto. Ga ne nosim nikjer. Prilagodila obleke. Zdravja pa ne mislim uničit za druge. Mi škodi kadar ga dam gor in izvolite dajte trpeti namesto mene. Jaz zaradi zijal ne bom še bolj.

Tudi menj se je že zgodilo, da se mi je malo preveč videlo. Prav tako sva šla z mojim iz term in jaz seveda brez modrca, samo majico čez. Problem je bil v tem, ker sva šla vmes še v trgovino in na kavo, šele doma pa sem opazila, da je bila ta bela majica že tako sprana, da se je vse videlo skozi. Drugace, sem tudi jaz večinoma in če se le da brez.

Jaz grem vedno brez ih term oz. kopališča ali plaže domov. Me blazno motijo mokre kopalke, zato si tudi kopalke kupujem čim bolj tanke in nepodložene. Modrc pa res redko dam gor, sem se ful navadla biti brez in če se tudi kdaj kaj vidi me popolnoma nič ne moti.

New Report

Close