Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča ovohava moje perilo

Tašča ovohava moje perilo

.https://youtu.be/i0QCHeCoIz4

Ne morem verjeti kakšen folk vse živi vse okoli nas. Vzemi ji ključe, pospravljaj pa sama ali najemi čistilko.

Kako pa to, da imaš umazano spodnje perilo?

Joj,to je pa res zelo čudno,da ima gospa umazano perilo v košari za pranje perila. Ja,saj res gospoda daje prat čisto perilo. Sem čisto pozabil,da je tako.

A si sigurna da si prav videla. Daj mogoče eno kamero naštimajte ali pa kar telefon in preko skypa spremljati kaj se dogaja tisti dan ko pride pospravljati.

Tocno tako….

 

Zakaj umaknila?

Direkt bi jo vprašala v čem je problem.

Nastavi kamero?!?

si jo videla, ko je ovohavala tvoje umazano perilo? Ja, pa bi jo takoj vprašala, kaj in zakaj to dela ..
mogoče je preverjala, ali je čisto ali umazano, ali pa si ji všeč, pa pač tvoje spodnje perilo ovohava … ali pa iz dolgčasa, navade to naredila … mogoče svoje tudi ovohava …

pa ja, ključ vzemi,  če n upaš direkt reč, pač naredi tak, kot je že nekdo predlagal … izgovori se, da ste izgubili ključ, naj ti ga da, da boš lahko not prišla …. pa obdrži ključ …. kasneje še vedno lahko rečeš, da si ga založila

kar se tiče pospravljanja … naj pomaga pospravljat, ko si/ste doma … če že ne gre drugače brez njene pomoči … al pa najet čistilko, ki pospravlja in čisti, KO JE NEKDO DOMA.

    Če je to res potem se meni to ne zdi normalno. Babica gor ali dol, tašča gor ali dol to je nesprejemljivo in bolano.  Odselite se stran da ne bo mogla kar tako prihajati. Po moje je selitev še najboljša varijanta

psi si ovohavajo riti, morda od tu izraz, da so tašče pasje, se pravi nič takega, kar se v zgodovini ne bi že dogajalo

pospravljaj si sama.

New Report

Close