Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Telefonski klic in dogodek, ki mi ne dasta spati

Telefonski klic in dogodek, ki mi ne dasta spati

Takle klic sredi noči pa tudi meni ne bi bil simpatičen, pa sem moški.

Si kontaktirala telefonskega opersterja? Morda je on edini, ki ti lahko pomaga.

Kaj pa, če je fant pač zaljubljen v tebe. In pač ne zna drugače reči ljubim te. Poskusi se pogovarjat z njim. Prižgi luč in reci naj pride podnevi na kavo. A boš celo življenja sama? Česa te je strah? Partnerstva? Otrok? Česa. Kaj imaš od tega, da si sam?

Zakaj sploh imaš stacionarca, če te nanj samo anketarji kličejo?

Pravis da nimas navade spuscati rolete in da stanujes v visokem pritlicju…
Ja punca…saj si se prakticno razkazovala, ko si imela luci prizgane…karkoli si delala…tudi preoblacila v pižamo…

Tudi jaz sem v prilicju in se predno prizgem luč v sobi spustim rolete.

Je pa grozno.

Spuscaj rolete predno prizges luč!!!

Kaj je zdaj babe, dajte malo telefonske objavit, če ste že odprle temo, da bi rade probale klice sred noči. 😅

Jaz komot katero pokličem, če ima željo, da jo kdo prestraši, sem običajno dolgo pokonc. 😅

Telefonski operater naj bi imel možnost namestiti pilota. Ampak se ne spomnim, če mora biti nalog od policije. Mene je nekdo tako preganjal več kot dve leti. Še danes ne vem kako je prišel do številke. Te res zna spravit ob živce na trenutke, vem. Ne pusti se. Jaz sem rešila tako, da sem malo poizvedovala kdo je malo ruknjen okrog mene. Pa sem ga našla, blizu moje službe je delal. Tudi druge je nadlegoval. Izvedela sem tako, da sem šla k njemu v službo in pred vsemi rekla, da mu bom jajca zdrobila, sramoti za moški spol, če bi sam še enkrat poklical. Verjami, nikoli več ni poklical. Zdaj je že dolgo tega. Ga še vedno kdaj srečam kje v trgovini, pa se naredim, da je neviden. Izklopi telefon za nekaj časa. In predvsem izklopi kamere na računalniku, mogoče x box konzoli ipd. Ne pozabi na kamero, ampak predvsem poskusi ostati mirna. Saj bo še vse v redu, boš videla.

Sexy. Jaz sem kot otrok gledal starejše da moškega med onegavljenjem skoz okno. Ko mu je prihajal me je gledal sam v tistem mu je bilo zgleda predobro da bi zalaufal za mano 😏

A ti res moras, vsak komentar posrat s spakedrano anglescino za tretjesolce?
[/quote]

😁😁 ene so pač ljubosumne, pusti to.
Če nimajo pametnega nasveta, je bolje, da se ne bi oglašali. Tako pa izpadejo kot vidiš. Ni vredno se s tem ubadat, a ne 😊

Živela sem v pritličju, z želuzijami. Čez okno me je ponoči hodil gledat bivši fant. Enkrat je gledal notri, ko smo se s prijatelji ravno pripeljali iz zabave in ga zalotili. Še dolgo nisem spala mirno, mislim pa, da ga od takrat več ni bilo, ga je eden od prijateljev pošteno zmerjal.
Danes bi dala gor močne rulete in napis “pod video nadzorom” ali “varnostna služba in alarm” ali “pozor hud pes in sliko kakšnega dobermana”, telefon bi izklopila, dogodek bi prijavila policiji in našla bi si vsaj navideznega fanta, mišičnjaka, s katerim bi večkrat šla naokrog, da bi me vsi videli.

Pred leti sva z ženo imela eno zanimivo izkušnjo v eni savni … midva se sama lepo savnava v uv savni, oba leživa, jaz na zgornji stopnički, ona na spodnji, obrnjena stran en od drugega, kot da nisva skupaj, ko pride notri en tastar model, čez 50, vampast, se uleže nad ženo in se obrne proti njej in si ga mučka tam notri … jaz niti nisem gledal preveč, ker sem lepo “dremal”. Ko ga je moja zagledala kaj počne, je popizdla in ga nahrulila tako, da se je po moje še zunaj stavbe jo slišalo … niti nisem rabil kaj veliko dodati zraven, ker mu je že ona vse povedala. :’D Sem bil prav ponosen nanjo … za konec bi mu še mogla en oring focn stisniti okoli kepe, ampak ni taka. 🙂 Tisti model si je napačno žrtev našel, ker moja je ven iz satana, če gre kaj narobe. 😛

Jaz bi izklopla telefon itak praviš, da ga ne uporabljaš in te samo ankete kličejo tko ga bo minil klicat kdor koli je. Možno, da te kdo heca lahko je videl dogodek ali slišal, ko si moškega nadrla pa se je še sam odločil malo olja na ogenj prilit, ker če te anketarji kličejo je tvoja št. javna in je ni težko ugotovit. Mogoče so se te tudi privoščil s tem moškim kot “prank”. Sicer pa nabavi senzor, če te je strah, da se prižge, če je kdo v bližini n kamero dvomim, da si bo še upal potem pridt blizu.

A ti res moras, vsak komentar posrat s spakedrano anglescino za tretjesolce?
[/quote]

[img]https://cdn.statically.io/img/gifimage.net/wp-content/uploads/2018/05/sarcastic-laugh-gif-1.gif[/img]

Daj ti pusti tuje jezike, če ne gre, ne gre.

Elektrošoker si nabavi, se kupi prek interneta, pa slikaj ga, posnemi ga, napis na okno, da je videokamera v prostoru…zunaj je ne smeš imeti v bloku….znajdi se malo, ne samo bežat.

Po moje dogodka nista povezana. Bi človek rekel, da imaš pač smolo, da si naletela na dva psihiča v enem dnevu, al pa se te je nekdo prav pošteno privoščil.


Ja glej, pritlična stanovanja so pač do nekje 20-30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cenejša od podstrešnih. Zakaj le? A?
Kliči kapse.
Al pa kupi zadnjenadstropni flet.

Točno tako! Pa sem v 2. nadstropju in NIKOLI ne prižgem luči pri odprtih roletah. Vedno najprej rolete dol in potem luč auf. Ker not se res ful fajn vidi in to bi avtorica menda lahko vedela, če kdaj kje hodi, kako se v druga stanovanja in hiše lepo vidi vse, če imajo luči prižgane in rolete gor. Ne razumem, da ne pomislite obratno in na svojo situacijo, da se vas tudi not vidi. To naj ti bo šola za v prihodnje.

Sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da sta ta tip in klic povezana. En psiho te zasleduje, sedaj pa probi ugotovit, kdo je. Kot so že drugi predlagali- kot prvo k svojemu operaterju, ki ti pove, kdo je klical.
Kot drugo se pa okorajži, ker to, da kažeš strah, takšne spake kot je ta tip, samo še podžge.

Jaz bi si kupila zračno pištolo ali puško- je vse legalno, btw. v kakšnem army shopu. Sej ne rabiš metkov zraven kupit. Ko ga vidiš, samo nameriš vanj tako, da te bo videl. Me zanima, kdo se bo takrat usral, haha 😀

Ti pa imaš bujno domišljijo!

Rekla bi, da dogodka nista povezana, pri vseh psihičih, ki jih je korona prinesla na plano, pa pač res ne veš. Jaz bi si ga na izzy vzela, ker telefonski klic ti nekdo namerno nagaja, drkić pa pač išče pozornost, da mu sploh pride, kar mu verjetno je, takoj ko si ga opazila. Ti kar korajžno, taki so neškodljive reve.

vse se izmišlja, da se ne govori o vojni, ki je.

Živiš v pritličju in imaš dvignjene rolete? In potem se čudiš?

Ne, ni prav, da kar ta moški počne. Pa vendar naj bi odrasla ženska premogla toliko pameti, da ve, da če živiš v pritličju, vedno spustiš rolete takoj, ko se začne mračiti.

Odgovor na objavo uporabnika
🤦‍♀️, 14.05.2022 ob 17:42

Živiš v pritličju in imaš dvignjene rolete? In potem se čudiš?

Ne, ni prav, da kar ta moški počne. Pa vendar naj bi odrasla ženska premogla toliko pameti, da ve, da če živiš v pritličju, vedno spustiš rolete takoj, ko se začne mračiti.

hahaa,  komu pa ti odgovarjaš na to staro temo?!

Odgovor na objavo uporabnika
pa dej noooooooo, 14.05.2022 ob 17:44

hahaa,  komu pa ti odgovarjaš na to staro temo?!

Očitno tebi

Odgovor na objavo uporabnika
kje je smisel tega, 07.05.2021 ob 17:28

Zakaj sploh imaš stacionarca, če te nanj samo anketarji kličejo?

Operaterji radi vsiljujejo stacionarce s paketom, ne moreš ukinit samo to in tako zmanjšat naročnino.

New Report

Close