Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Telefonski klic in dogodek, ki mi ne dasta spati

Telefonski klic in dogodek, ki mi ne dasta spati

Odgovor na objavo uporabnika
Na smrt prestrašena, 05.05.2021 ob 13:34

Živim sama v visoko- pritličnem stanovanju. Pred dnevi sem leže, na kavču brala knjigo. Kavč je obrnjen proti oknu. Zdelo se mi je, kot da vidim neko premikanje, sence. Nisem prav pogumne sorte, a sem vseeno vstala in šla pogledati kaj se dogaja. Pred oknom je stal moški in si onegavil svoj spolni ud. Začela sem kričati nanj, on pa je si je gor potegnil hlače in zbežal. Tako sem bila šokirana in prestrašena, da nisem mogla zaspati. Spustila sem roleta, kar ni moja navada, si prižgala televizijo in si natočila kozarec vina. Še sama ne vem, kdaj sem omahnila v spanec.
Zbudilo me je zvonenje stacionarnega telefona. Zvok mi je neznan, saj me nanj res nihče ne kliče, razen anketarjev. Pa mi pravi moški glas na drugi strani, če lahko dobi Lučko. Pravim, da bo pomota. Pa spet moški, da ne, da ni pomota, da na drugi strani je pa Mrak. Pa jaz še kar da je pomota, a on meni, da naj že prižgem lučko, da bo Mrak bolje videl kaj počnem. Postala sem totalno panična. Zvlekla sem se v en kot in klicala policijo. Njim se je vse skupaj zdelo hecno. Policist mi je celo rekel, da se očitno nekdo fino zabava no moj račun. Oba dogodka, ki sta se mi zgodila povezujem, policistu se zdi to zgolj naključje. So mi obljubili, da bodo naredili en krog okoli bloka kjer živim in mi predlagali, da imam zvečer vedno spuščene vse rolete. Več mi v danem trenutku, bojda niso mogli pomagati.
Vsak večer me je groza. daje me nespečnost, če spim pa imam nočne more. Za nekaj dni bo k meni prišla sestra, saj se ta trenutek počutim tako zelo ranljivo. Ne vem, če sta dogodka povezana. Ko grem ven imam občutek, kot da sem opazovana. Res me je groza in strah!
Nikomur ne zaupam. Ko ne morem spati pa pišem, da se zamotim in poslušam glasno glasbo.

 

 

VEm da ni hec…ti psihoti hofjo pred dijaski dom pa iste oslarije delajod

Odgovor na objavo uporabnika
psihoti, 05.05.2021 ob 13:58

Očitno se je en psiho spravil nate. Kje hudiča je telefonsko dobil? Imaš javno objavljeno?
Omisli si alarm (tudi na oknih) in kamero daj na okno. Sedaj se že ugodno to dobi.
Pa kupi si solzilc.
Lahko dobiš podatek iz katere telefonske si dobila klic?

Sigurno je prebral priimek na vratih stanovanja, naslov pa je itak na bloku, pa je v imeniku našel št. telefona. Jaz mislim, da je klical isti, kot je bil pred oknom. Res zoprno ampak če, boste rolete spuščali in telefon začasno izklopili bo mogoče potem mir. Se bo manijak spravil na katero drugo ubogo revco. To so bolniki katerih se je težko otresti.  Če se ponovi s pojavljanjem pred oknom vam svetujem, da kakšnega moškega prijatelja prosite, da hitro pride k vam pa naj mu on zagrozi, da naj preneha z bolnim početjem. Ali pa kakšnega gospoda iz bloka lepo prosite ali ga lahko v primeru ponovitve pokličete na pomoč.

New Report

Close