Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Test ima črtice, noseča sem s poročenim!

Test ima črtice, noseča sem s poročenim!


Eden se je par dni nazaj spraševal, če je večina monkelj totalnih psihopatov, pa zdaj razumem, zakaj bi se to spraševal.

Moja dvajseta so že davno mimo in o nezrelosti, o kateri pišeš… Ne bom izgubljala besed. Ja zapletla sva se, zaljubila sva se in ne, sosedje ne vedo nič, ker me niti poznajo ne.
Kar se tiče, da bom jaz uničila družino??? Zakaj? Jaz sem samo zanosila z mojim partnerjem in to, da ima on družino nima nič z menoj. Nobene veze.
Gre samo zato, da sprašujem kako so se vaši moški odzvali na to, ko so izvedeli, da bodo čez nekaj mesecev postali starši in to ne v svoji zakonski zvezi.
Težko razumeti? Če je, potem opusti komentiranje, ker nima nobene teže.
[/quote]
On ni tvoj partner ampak ljubimec. Partner je svoji ženi, pa če je tebi to všeč ali ne.
In domnevam, da to, da ženska zanosi s poročenim ljubimcem, vendarle ni tako pogosto, da bi se tule kar usuli odgovori, kako je pri njih zgledala objava nosečnosti.
Pač mu poveš, kakšna je situacija, če bo šel, bo pač šel, mogoče se bo pa pripravljen pogovarjat o tem. To bi morala pa ti vedet, mi tule ne moremo.

Zakaj pa splav ne pride v poštev? Katoliško vzgojena?
Ti se bojiš, da boš ostala brez njega, a ni tako? Torej, kaj češ drugega narediti – kot mu povedati! Povej mu, saj v nedogled ne boš mogla skrivati trebuha, a ni tako? Torej mu povej in ga vprašaj, kaj on meni o tem. Zdaj pa, možna sta 2 odgovora:
1. GROZNO!!!! Kako se je lahko kaj takega zgodilo??? Doma imam ženo in z njo otroke, jaz nočem imeti otroka še z ljubico, ki jo imam zgolj za f.u.k.!!! Takoj pojdi delat splav ali pa je med nama vse končano!!!
V tem primeru se boš torej hočeš nočeš morala odločiti, kaj ti več pomeni. F.u.k. s tem čudovitim moškim enkrat na teden ali otrok, ki bi ga rada obdržala.
2. OH, KAKO LEPA NOVICA! Ljubica, tako sem srečen in vesel!!! Ti nič ne skrbi, saj ti bom pomagal in stal ob strani, če me boš potrebovala. Od žene se sicer ne bom ločil, ampak ne vidim razloga, zakaj se midva ne bi še naprej videvala. Otroka uradno sicer ne morem priznati (saj razumeš, ane), ti bom pa vseeno tudi finančno pomagal in otročka imel rad.
No, v tem, primeru pa lahko obdržiš otroka, pa še čudoviti moški ne bo šel nikamor.

Ampak – začeti moraš s tem, da mu poveš. Kako si sploh nameravala zamolčati, če želiš otroka obdržati? Lahko bi mu zamolčala samo v primeru, ko bi šla delat splav.

No za tiste, ki ste mnenja, da gre za provokacijo. Ne gre. Enostavno se je zgodilo in že v prvem postu sem povedala, da prosim za take, da sploh ne komentirajo.
Če mislite, da je to tako nemogoče, kot podreti kitajski zid ali skočiti iz lune na zemljo, potem se motite in ne vem kako je trenutno v Sloveniji (ne živim tam) ampak očitno vaši moški ne varajo. Hvala bogu a ne?!
Niti ne vem kako si lahko svoje moške vzamete kot lastnino. Saj ni vaša lastnina in s svojim telesom lahko vsak dela kar želi. Ni tako?
Zakaj bi potem vi deklice, svoje moške privezovale doma in jim prepovedale vtikanje svojih organov v spolne organe drugih. Bolano.
Mi je pa žal tiste punce, ki pravi, da pozna samo ime očeta. No pri nas tako ne bo! Moj otrok bo imel čisto normalne stike (četudi oče ne bo z nama) s svojo družino in polbrati in polsestrami. Tukaj ja ne bom odstopala.
In ne, ne pride v poštev splav. Ni bil nikoli v načrtu niti razmišljanju. Konec koncev pa svojega partnerja ljubim in ga imam rada. Tako kot on mene.

Če je ta tvoj “partner” tako skrbno skrival vajina sex srečanja, sem mnenja, da se sedaj ne bo hotel javno odkriti, začeti zvezo s tabo in hotel začeti živeti kot družina. Oziroma beseda partner, niti ni ustrezna, ker ta beseda ima drug smisel.
Po moje imaš ti napačno predstavo o vajini vezi. Njemu je šlo za sex-brez čustev in obveznosti, ti si se pa vanj zaljubila, ter sedaj pričakuješ in čakaš na prihodnje načrte z njim. (Ali sta sploh šla kdaj na kavo, sprehod, izlet,..Če tega ni bilo do sedaj, tudi v prihodnje ne bo.)
Takšnim ni važno kako se jim pove, ker odreagirajo enako. Takšni te pustijo same, zahtevajo splav in nikoli več nočejo slišati zate.- Razen, če jim to ukaže sodišče-za preživnino otroka.

Če že vprašaš za mnenje: velika verjetnost je, da ti bo ljubimec rekel, da pejt delat splav, velika verjetnost je, da bo rekel, da otrok ni njegov, velika verjetnost je, da bosta postala sovražnika, se tozarila po sodiščih, velika verjetnost je, da boš uničila njegovo druzino …
Zelo majhnaaaaaa verjetnost, da bo kot zgleden oče skrbel za otroka, a s tabo ne bo imel nič več.
Minimalna (ali nična) verjetnost, da bosta še skupaj (razen, če mu nosečnost zamolčiš in greš delat splav).

Na tvojem mestu bi šla delat splav.


A pol se njegova žena/partnerka že kar strinja s celotno situacijo? :))

začneš kot pri NASA katastrofah na poletih
Huston … we have a situation ☺

Zakaj bi bila provokacija? Tudi sama sem pred 20+ leti imela nekajletno zvezo s poročenim. Sem zanosila in se za otroka tudi odločila. Nikoli niti za sekundo nisem obžalovala, ker je otrok najlepša in najboljša stvar, ki se mi je zgodila v življenju. Če bi še enkrat bila na istem bi se odločila enako. Ja, je bilo vse skupaj malo črnogledo (povedati staršem, kako bo reagirala okolica). Ampak ja, vse se je lepo razpletlo. Babica, dedek, strici in tete so oboževali dojenčka, ker v normalnih družinah ga tako in tako vsi občudujejo, ljubkujejo. Očka sem jaz lepo odlovila in ga “pustila” kar pri ženi. Za nekaj let sem spoznala čudovitega moškega in se z njim poročila. Mojo hčerko je imel rad, da še svoje ne bi mogel imeti rajši. Tako, da za splav se ne odloči. Daj otroku in sebi možnost spoznati kaj je sreča

Ti nikoli ne boš razumela pojma in vrednote :zvestoba. Po tvojem mišljenju torej lahko poročeni moški, ki se je ob poroki zaobljubil, da bo zvest tisti, s katero se poroča, “vtika svoj organ tudi še v druge”, potem ko bo poročen ? LOL, no. Bolano je tvoje mišljenje, ja.

In tale ni “tvoj partner”, – on je partner drugi, jepa samo tvoj občasni ljubimec, jebach…… S tem razlogom je šel tudi s teboj v seksualno razmerje.

Nihče ne piše, da si poročene ženske moškega vzamejo za svojo lastnino – narobe si razumela.

Gre za to, da moški v določeni zvezi “dozori”, se zmodelira. in ti si takega spoznala. Zato si najdi enega, ki si ga boš zmodelirala, pa pri tem tudi ti ene par let malo zorela zraven, ne pa žela sadove dela drugih žensk 😛

Tale moški, ki tebe trenutno obdeluje, je pravzaprav slabič; ker ko se zjutraj v ogledalo pogleda se zaveda, da sedi na dveh stolih, nima pa toliko močnih moralnih vrednot, da bi na enem koncu končal. In tukaj sta si pa več kot očitno zelo podobna in bi bilo morda celo fino, da skupaj ostaneta.

Pa kaj vam je, a ste normalne? Kakšen splav??? Zanosila sem z nekom, ki ga imam rada in vem da bo fajn oče in otrok je iz ljubezni, vi pa – pojdi splav delat.
A znate brati, uboge kure, NE, ne pride v poštev.
Kaj, vi ko ste zanosile ste takoj vse splav šle delat? Kako ste pa vi vedele, da je to pravi moški? Niste a ne?
In kje piše, da ne bo živel z nama? To je ja njegova odločitev. Se vam ne zdi? A je vaša, od zavaljenih in tečnih žen? Nehajte no.
Njegova se ne rihta, ne brije, ne šminka, je brez službe s tremi mulci, vsak dan je glavno opravilo it na tržnico in se motat celo dopoldne pri nekih tetah na kavi in popoldne pečenje piškotov…
In zdaj bo on (njegovi otroci so že večji, najstniki) mene z majhnim pa pustil? To pa tudi ne no. Valjda si majhni otroci bolj zaslužijo očeta. In če so ga imeli tisti iz prve zakonske, zakaj ga moj ne bi smel imeti?
In od kje vam, da ga ne bo hotel priznati??? To v moji državi ni nobena znanost. Jaz ga prijavim kot očeta, če ne podpiše je v mesecu dni vse rešeno. DNK in fertik. Sodišče… In njegovi ostali otroci vsi ob polnoletnosti izvejo ime in priimek svojega brata, sestre. Pri vas so pa očitno desci ene reve al kako?

Tu imaš realen odgovor.

Dečva, nehaj bit žaljiva na forumu, kamor si prišla po nasvete. Tudi take, realne, ki ti niso ravno po godu in si začela žžaljivke ven metat. Brzdaj se.

Nismo vse tečne in zavaljene žene, čeprav tukaj sodelujemo na forumu. Respect torej!

Aj piti d ful…


Še enkrat: on tebi ni partner (je pa partner neki drugi ženski). In to, kakšne stike bo tvoje dete imelo s svojim očetom, vsekakor ni odvisno samo od tebe.
Sicer pa, če te tvoj ljubimec ljubi kot ti njega, potem ne vidim problema, da postane res tvoj partner in skupaj skrbita za otroka. Pred več kot 2 desetletjema sem se tudi jaz zapletla s poročenim moškim, ja, zaljubila sva se in je postal moj partner, se pravi je zapustil ženo. Pa ne zaradi moje nosečnosti (otrok sploh nimava) ampak ker me je imel rad kot jaz njega.


kot bi bral J. Jalen Bobri – tretji del ☺

Ves kaj ti rabis? Psihijatra. Ne ginekologa.

Ja, če bi moral biti s tabo samo zato, ker imaš majhnega otroka, bi moral biti tudi z njo, ker je brez službe.

Mah, seveda ni provokacija:) Torej, odrasla in zrela kot sta, sploh nista vedela da pri nezascitenem seksu lahko nastane otrok? Ali pa si si ti splanirala in mu lagala, da si zaščitena? Kot si splanirala, da bo bodoči otrok imel stike s pobrati in sestrami? Na to nimaš vpliva, veš.

A v državi, v kateri si, pa nimaš foruma, kjer bi lahko debatirala? Ali ne znaš morda lokalnega jezika, ali kako?Pa še lokalne domače ženske so – morda celo žena tegale tvojega dvostolčkarja gor sodeluje. Ker – koneckoncev – res je neprimerno, da hodiš sem spraševat, če ti nič ne odgovarja.

Dečva, nehaj bit žaljiva na forumu, kamor si prišla po nasvete. Tudi take, realne, ki ti niso ravno po godu in si začela žžaljivke ven metat. Brzdaj se.

Nismo vse tečne in zavaljene žene, čeprav tukaj sodelujemo na forumu. Respect torej!
[/quote]

K tebi nisem po nobene nasvete prišla in tudi (očitno imaš težave z branjem) nisi razumela vprašanja. Poglej zmerjanja z vaše strani, pa ti bo jasno. Zdaj pa briši iz te teme.

K tebi nisem po nobene nasvete prišla in tudi (očitno imaš težave z branjem) nisi razumela vprašanja. Poglej zmerjanja z vaše strani, pa ti bo jasno. Zdaj pa briši iz te teme.
[/quote]

Aučččč, a boli, a ne?

Kdo si ti, trikotnik z učem, da boš dovoljevala, kdo lahko piše in kdo naj briše iz debate?

Kakšno zmerjanje ?

Pozdravljena,

ko bo prišel, mu rečeš, dragi moj, zgodilo se nama je, da sem zanosila. Glede na tvojo situacijo, bi te želela čim manj obremenjevati z otrokom, si pa želim, da bi otrok imel saj malo prisotno očetovsko figuro v življenju. Dragi moj, vem da je novica šok, naglih odločitev sedaj ne bova sprejemala, vzemi si teden, dva, mesec dni časa in razmisli o situaciji celostno. Rada te imam.

Ves kaj ti rabis? Psihijatra. Ne ginekologa.
[/quote]

Ti rabiš kakšno uro učenja slovenske slovnice. Glede na to, da si vsega skupaj napacala sedem besed in to v treh stavkih in celo poklic napisala narobe. Ti si ena tistih brez šole ne? Ki jo mož doma živi, otroka ima pa verjetno kje drugod z lepo in izobraženo ljubico. In ko mu bo odneslo pisker, bo seveda šel stran od tebe. Glede na teh sedem besed v treh stavkih… Bo šel zelo kmalu.
Veliko sreče.

Veš kaj si ti? Ena obična KUR.BETINA!!!!
A to je zate pošten način pa tvoj “partner”? LOL o butara 😀
Cilj ti je itak razdret družino, drugač ne bi tolk blesav razmišljala.
Joj da sm na mestu njegove žene, zgarbam ne sam njega, tud tebe KUR.BETINA, pa se potem jeb.ita še naprej.
Fuj, NESPOSOBNICA, a niti mal ne zgledaš fejst da bi te ker normaln pecu al pa ti njega, pa si si morala najt poročenga jeb.ača? O kura blentava, teb se zdi to vse čist ok? Ma sej boljš da neham. Ne za bruhat, za KOZ.LAT si!!!

New Report

Close