Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Test ima črtice, noseča sem s poročenim!

Test ima črtice, noseča sem s poročenim!

No to si pa tudi sama sebi napisala, da mal dvignes “moralo” a ne povozena al kako ti ze ime?

Si mi verjetno pravkar zaželela splav? Tako daleč greste slovenske gospodinje? Nazadovanje (ne samo v ekonomskem smislu) tudi v moraliziranju je strašljivo.
Živimo v urejeni evropski državi, kjer se tudi zadeve lahko kulturno dogovorijo. In za vse tiste, ja sem njegova partnerka, ljubezen goji do mene, njo ima rad kot mater svojih otrok. Kaj je težko razumeti? Ostala bo sama z otroki, seveda. Vendar bo dobila od naju vso podporo in pomoč. Finančno ji bova definitivno pomagala in oba ji iz srca privoščiva, da dobi moškega, ki jo bo ljubil.
Jaz sem takega dobila.
In ne vem v čem je tukaj problem. V tem, da nekdo nekoč v življenju spozna sorodno dušo in živi z njo iz ljubezni? Je to za vas problem?
Za naju osebno ni. Ja, bala sem se povedati, ker nisem znala. Ko sem (tudi po nasvetu ene redkih tukaj) naredila točno tako, sem spoznala da je vsa skrb zaman.
Enostavno ni premišljeval, bil je vesel, kot je vsak človek vesel, ko mu njegova ljubezen sporoči, da bosta zibala.
Da bi pa kdo koga pri nas finančno obral pa ni možnosti. Pri nas se točno ve kaj je od koga in koliko kdo dobi in zakaj dobi.
Ampak… A ne gledate v sloveniji zelo radi razne limonade, ko nekdo ki je poročen po sto letih spozna da ljubi drugo in vsi navijate za njo, da bosta končno enkrat srečna. Kolikor mi povedo sorodniki greste nekateri še v te skrajnosti, da dajete za mašo… Vsaj neke esmeralde se spomnim iz tistih časov….
[/quote]

Uf, pa še kako je možno nekoga obrati do kosti. Že samo dejstvo, da je varal, bo veliko pomenilo. Če ga bo še tožila za kake duševne bolečine in tako dalje, pa če se ne motim, si rekla, da je brezposelna, torej ne bo preživljal samo otrok, ampak je v takem primeru dolžan preživljati tudi njo…….uf, draga moja, dosti več kot oblek, ki jih ima na sebi, ne bo prinesel s sabo. Upam, da si vsaj ti dobro finančno stoječa, ker njegov zaslužek bo bolj ali manj ostal njegovi bivši in otrokom. Vsak mesec……

Uf, pa še kako je možno nekoga obrati do kosti. Že samo dejstvo, da je varal, bo veliko pomenilo. Če ga bo še tožila za kake duševne bolečine in tako dalje, pa če se ne motim, si rekla, da je brezposelna, torej ne bo preživljal samo otrok, ampak je v takem primeru dolžan preživljati tudi njo…….uf, draga moja, dosti več kot oblek, ki jih ima na sebi, ne bo prinesel s sabo. Upam, da si vsaj ti dobro finančno stoječa, ker njegov zaslužek bo bolj ali manj ostal njegovi bivši in otrokom. Vsak mesec……
[/quote]

Pri nas teh skrbi ni. Smo nadpovprečno dobro stoječi. Nikakršnih skrbi v tej smeri.

Res bi rad videl kako dobro tvojo fotko…

Pri nas teh skrbi ni. Smo nadpovprečno dobro stoječi. Nikakršnih skrbi v tej smeri.
[/quote]

Dej pejdi že spat – jutri je pouk, šola -alo hitro. Ali pa se s šošolkami prestavi na vaša chat chat socialna omrežja, letom primerna .

Malo glej to zadnjo turško nadaljevanko pa ti bo vse jasno kako se to dela.

Pri nas teh skrbi ni. Smo nadpovprečno dobro stoječi. Nikakršnih skrbi v tej smeri.
[/quote]

To še ne pomeni, da mu ne more vsega pobrat. Toliko in toliko {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od dohodka bo šlo papa. Pa če zasluži 500€, ali 5000€, ali 10000€. V vsakem primeru bodo bivša žena in otroci verjetno od njega dobili več kot ti in tvoj otrok. Pa nikoli ne boste sami. Vedno bodo še oni na tapeti, vse se bo vrtelo tako, da bodo oni vpleteni, stalno bo v stiku z njimi, predvsem kake vikende in praznike boš morala prenašati, da ga boš delila, marsikdaj boš morala kar lepo počakati, da boš prišla na vrsto. Saj vem, da si tega ne predstavljaš. Boš pa prej ali slej spoznala, da družina ne boste vi trije, ampak zraven še par drugih ljudi, ja, tudi bivša žena. In ti ne bo tako cool, kot si sedaj prepričana.

Avtorica!!!!
WHAT GOES AROUND COMES AROUND

Moški vara, zato da zdrži v vezi.
Ko vara ženska, hkrati že pakira kufre.

Očitno je bodoči očka navadna p.

Al je to kar si pisarla dans res al pa ni, to veš sam ti, pa vseen: boga si, da nisi sposobna seb najt enga tapravga desca, ampak se pališ in loviš poročene. Na tak način dobiš desca, pa se zravn vsega s tem še hvališ LOL mene ni bilo sram, ker “muškarac ne vara sa boljom, nego sa DROLJOM” 😉 sej razumš, če pa ne pa obstaja tud slovar 😉

nasvet? nasvet ti ne bo pomagal, ker je za to prepozno. nasvet bi morala iskati prej. zdaj je, kar je, in odvisno je od tvoje odločitve. lahko je splav, lahko pa kaj drugega. v vsakem primeru boš morala sprejet odgovornost in zaradi odlašanja tudi temu primerno težje breme.

če nočete biti obsojani, ne počnite stvari, ki so vredne obsojanja.

Nimam drugačnih besed za avtorico kot tole. Navadna nesposobna in brezobrazna vlačuga brez kančka sramu in sočutnosti. Postavi se za trenutek v kožo njegove žene in predstavljaj si kako je njej. Samo ti nimaš empatije in tega nikoli ne bos vedela.

Zaljubljena si samo ti. Upam, da se tega zavedaš. Upam tudi, da ni to ena tistih verzij: “Jaaaa. Uporabljam zaščito. Jem tabletke. Ti me kr nafilaj.”
Mogoče preveč gledaš te nadaljevanke, kjer se moški vedno odločijo živet s tisto, ki zanosi, ne tisto, ki ko ljubijo.
Hja. Ne bo ti lepo. Otroku pa še manj.

Uau.
V nekaj urah je moški preko sms-ja izvedel, da bo oče, takoj ljubici (preko telefona?) sporočil, da je edina ljubezen njegovega življenja, vmes ženi sporočil, da
jo je uspešno že nekaj časa varal ter da bo zato postala samska mama in mačeha, žena je to vse mirno sprejela, nemudoma sta uredila ločitev, pomahala sta si v slovo in odhitel je tebi v objem?
Lepo!

Pa dobro jutro!

Uau.
V nekaj urah je moški preko sms-ja izvedel, da bo oče, takoj ljubici (preko telefona?) sporočil, da je edina ljubezen njegovega življenja, vmes ženi sporočil, da
jo je uspešno že nekaj časa varal ter da bo zato postala samska mama in mačeha, žena je to vse mirno sprejela, nemudoma sta uredila ločitev, pomahala sta si v slovo in odhitel je tebi v objem?
Lepo!

Pa dobro jutro!
[/quote]

Mas prav, meni je to tudi nenavadno!

A niso limonade ponavadi eno uro z reklamami? Zakaj je tolk casa trajalo, preden je Edmundo storil kar je prav, odjebal Catalino in otroke, ki mu jih je podtaknila, ampak so v resnici od
njegovega brata?
Ali Edmundo sploh ve, da je neploden?
In cogav je otrok nase junakinje Isaure?

Vse to v naslednjem delu!

Mas prav, meni je to tudi nenavadno!

A niso limonade ponavadi eno uro z reklamami? Zakaj je tolk casa trajalo, preden je Edmundo storil kar je prav, odjebal Catalino in otroke, ki mu jih je podtaknila, ampak so v resnici od
njegovega brata?
Ali Edmundo sploh ve, da je neploden?
In cogav je otrok nase junakinje Isaure?

Vse to v naslednjem delu!
[/quote]

Pojma nimam, kdo so osebe, ki jih omenjaš, niti, kako dolgo trajajo limonade z ali brez reklam.

Pojma nimam, kdo so osebe, ki jih omenjaš, niti, kako dolgo trajajo limonade z ali brez reklam.
[/quote]

Fak. Ono, ki si je tole temo izmislilo ima vsaj domisljijo. Ti zvenis pa kot racunovodniknja v javni upravi. Obcina Fukofci oz. nekaj takega.

Uau.
V nekaj urah je moški preko sms-ja izvedel, da bo oče, takoj ljubici (preko telefona?) sporočil, da je edina ljubezen njegovega življenja, vmes ženi sporočil, da
jo je uspešno že nekaj časa varal ter da bo zato postala samska mama in mačeha, žena je to vse mirno sprejela, nemudoma sta uredila ločitev, pomahala sta si v slovo in odhitel je tebi v objem?
Lepo!

Pa dobro jutro!
[/quote]

Citiram tole:

Lažeš kot pes teče… tipično za patologijo tvoje sorte.
[/quote]

🙂

Fak. Ono, ki si je tole temo izmislilo ima vsaj domisljijo. Ti zvenis pa kot racunovodniknja v javni upravi. Obcina Fukofci oz. nekaj takega.
[/quote]
O, gospod župan, ste že v službi?
Ta mesec pa boste imeli nadur!

ali pač dekle…praviš da nisi več rosno mlada…nisem brala vseh odgovorov, ker…tako kot so tile komentatorji svetohlinski, brezmadežni…ljubi bože pa Slovenija je dežela samih svetnikov.
Jaz se povsem strinjam s tabo in te razumem…ti si v zvezi z NJIM on pa s tabo in svojo ženo. Ti z njegovo ženo NIMAŠ vzpostavljenega nobenega odnosa. On se je odločil da vara SVOJO ženo in ne ti. No obsoja se pač vedno žensko (mogoče zato ker se jo smatra da je razumnejše bitje od moškega ali…ne vem…)
V glavnem jaz pravim da se VSE stvari v življenju zgodijo Z RAZLOGOM. Verjemi da ima ta nosečnost svoj razlog in glede na to da si dejala da splav ne pride v poštev, potem je ta razlog povsem očiten…ti si otroka želiš.
Kako bo pa otrokov oče reagiral ob razkritju te novice pa…če goji do tebe kaj več kot le da si strastna avantura, potem…bosta pač vezo nadaljevala. V kolikor pa ne in otroka ne bo želel pa …bodi pametna in ga ne prisiljuj da naj bo oče. Ker s tem boš sebi in svojemu otroku naredila več škode kot koristi. Otrok bo ob stikih čutil da ni zaželen iz očetove strani in bo trpel. Otroka vzgajaj v ljubezni in tudi spoštovanju do njegovega očeta….če bo pa kdaj želel stike z njim pa ga bo sam poiskal.
Moj nasvet in naj ti bo nosečnost čim bolj prijetna, pa če boš sama ali z njim, porod čim manj boleč in uživaj potem s svojim otročkom.

Kot v naslovu (da se slučajno ne prepozna)
Je tudi mislila,da bo poročeni njen,če bo rodila,umaknil se je takoj in žena ga je tudi zapustila in vsakem primeru sorodnica sama z otrokom,tip si je našel drugo brez otrok zaenkrat se.zelo malo je moških ,ki se zaljubijo in zapustijo ženo,vas ženske ne razumem, nič ne gre NY silo .Dajte si zapomnit,ko moški ljubi žensko , ljubi tudi otroka,obratni smeri ne gre.

Vam ni jasno. Ja, v pol ure se da vse zmenit. V pol ure ti človek lahko pove – ej brez skrbi, ljubim te, skupaj bova. Nič ne bom ovinkaril, danes se z ženo usedeva in povem ji za ločitev.
In ja, tudi jaz sem bila skeptična do večera, dokler ga nisem videla.
In ja! Moj moški se je odločil za mene in moja skrb je tukaj končana. Onadva pa se bosta že brez mene znašla v ločitvenem procesu.
Jaz pa uživam in srečna sem! Mislila sem, da sem ga izgubila, pa sem ga samo dobila! Bravo jaz!


Na tem forumu so itak zmeraj v takih zadevah krive ženske, ki uboge moške, čeprav se branijo z vsemi štirimi, odvlečejo iz toplega družinskega gnezdeca.

: )))

No, tema zaključena. Lahko odpreš novo.

Preveri, da ti ni tud sestre nafilal.

Ti povem zakaj sm alergična na take zadeve? Zato, ker se je eni osebi, ki jo imam full rada, je full dobrga srca, niti ne tako dolg nazaj to zgodil. Jo je desc prevaral z eno, doma pa 2 mjčkna otroka. Je bilo z njo full hudo, komi se je pobrala, otroka jokala. Sej je desc pršu nazaj, jo v joku prosu da mu oprosti, pa mu h sreč ni. Ga je pa vsaj orng zmolzla. In ja, tega je kr neki.
Kaj ima veze če je ona samska? Gon se okol s poročenim descem. Kaj je to druzga kot kurv.etina? Naj si najde enga samca jeba.ča. Očitno jo noben tak noče, pa se je spravla na poročene.
Če bo pa men kdaj moj kaj tazga nardil, pa tud vem kaj bom nardila, brez skrbi in tud on me full dobr pozna tako da ve kaj mu sledi. Varanja pa tipu NIKOL ne bi oprostila, ni šans.
[/quote]
Glede na to, da pišeš o kurv.etini, bi rekla, da ne poznaš ravno pomena te besede, katere razlaga je tudi v Slovarju slovenskega knjižnega jezika: kur*a -e ž (u) vulg. vlačuga,
prostitutka: postala je kur*a; imeli so jo za kur*o

Vsekakor ženska, ki se spusti v razmerje z ENIM moškim, ni kur*a. To, da je recimo ta moški poročen, je kvečjemu razlog, da se njemu reče kur*ir.
In nenazadnje gre pri takih zvezah lahko tudi za ljubezen. Zakaj bi bilo nemogoče, da se ženska (samska ali ne) zaljubi v poročenega moškega? Ali pa da se poročen moški zaljubi v drugo žensko? Sem doživela na lastni koži. Sva že 25 let skupaj, on prej poročen in jaz tik pred poroko.
Skratka, ne sodit, ker nikoli ne veš, kaj vse se ti lahko zgodi v življenju.

New Report

Close