Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Test ima črtice, noseča sem s poročenim!

Test ima črtice, noseča sem s poročenim!

Nekomu je dolgčas, pa malo provocira. Zgodba pa sama po sebi ni posebno redka, večinoma se izide tako, da ljubica pade na realna tla in izvisi. Pa ne obsojam kar povprek, velikokrat je naivna in zaljubljena in verjame sladkim besedam ljubimca in v pravljico. Čisto možno je, da se tudi moški zaljubi vanjo, a ko da na tehtnico ustaljeno življenje in nov začetek z ljubico, pretehta razum in strah. Le izjemoma se odloči za ljubico.
Zakaj menim, da gre za provokacijo? Moje tri črtice so bile precej manj dramatične (po parih mesecih zakona pričakovana nosečnost), a mi na kraj pameti ni padlo, da bi o dogajanju sproti obveščala javnost. Cel svet se mi je tiste dni zdel popolnoma nepomemben.

Če je teb to normaln, men ni in mi nikol ne bo.
In vztrajam pri svojm. Zame je in bo taka ženska ku.rba, desc ku.rbir in oba skup pra.sca!
Bi nekak razumela da se greš tega, ker ne veš da je poročen, ker to skriva. Da pa veš da je poročen, da si je ustvaril družino, pa se vseen spuščaš v tako vezo, pa sorry, zame je to KUR.BA!
Dej dej, sej lahk da je tud ta njen jeb.ač bil čist ok desc, pa mu je ona zmešala glavo, se mu nastavljala
….marsker desc bi se spustil v to in kaj naj za tako babetino rečm druzga? In avtorica se mi zdi glih taka. Vidš da je imela že vse splaniran. It seksat z enim brez zaščite? Dej lepo te prosm. In ona nima nič s to ženo od desca, je ne zanima, ker ona je dobila kar je hotla. Ja, razdrla eno družino.
Mi na pamet ne pride, da bi sploh pomisla na enga poročenga, kaj šele da se spustim v seks z njim. Sam marš stran od mene.
[/quote]

pazi se zarečenega kruha ☺☺
btw: bogovi odpuščamo grehe …. ne pa traparij

Ta avtorica tega posta zgleda res malo upaljena, če je vse to ona pisala pod istim nikom…, sm to, da bi vi, ki jo imenujete kurva, kar na lomačo z no in zažgali je večji dokaz, da ste vi kvečjemu bolj kurvinski v duši kot je ona sama, od kje vam toliko besa da tako reagirate na neko takšno zgodbo, kaj se vam dogaja v glavi v virtuali in reali, hudo…. Bog z vami..

Če je žena mirno prenesla ločitev, se zna zgodit, da se bo tale tvoj premislil in bo spet za bivšo letal. Ker večino moški težko prenesejo, da lahko ženska zaživi brez njega.

Čestitke, nisem vedel, da lahko ženske postanete noseče preko interneta z izmišljenimi osebami! 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

pazi se zarečenega kruha ☺☺
btw: bogovi odpuščamo grehe …. ne pa traparij
[/quote]

Tega se mi pa res ni treba bat.

Ha, ha…

Hmmm…malo DVOMIM pa to šlo tako z lahkoto…ko sem.zgodbo brala od začetka nisem imela občutka da je provokacija, ampak…da se je tip odločil na vrat na nos…to pa NE VERJAMEM!!!
Če pa je temu res tako pa…bo verjetno naslednjič spet z lahkoto sprejel kakšno takšno odločitev.

Kako se je tle razpletlo.

Svetujem ti da ga kot prvo poprašaj če je pripravljen se preseliti k tebi in začeti življenje s tabo.
Se je pripravljen ločiti od svoje ex prtnerke, verjetno pri njiju ne štima vse tako kot bi moralo.
Ma sej če sta prava za skupaj pol ne bo problema poskusi postopoma.
vso srečo.

Svetujem ti da ga kot prvo poprašaj če je pripravljen se preseliti k tebi in začeti življenje s tabo.
Se je pripravljen ločiti od svoje ex prtnerke, verjetno pri njiju ne štima vse tako kot bi moralo.
Ma sej če sta prava za skupaj pol ne bo problema poskusi postopoma.
vso srečo.
[/quote]

Tema je iz januarja 2019! Zgornji post je samo vprašanje, kaj se je razpletlo iz tega.

Predlagam, da daš otroka v posvojitev. Ogromno družin si želi otroka, pa ga ne more imeti. Trebuh boš pa tiste tri mesece skrivala.

sem pazila, da je tema stara, vseeno pa sem prebrala z zanimanjem, ker bi res rada vedela, kje je ta država, kjer ljudje nimajo kančka empatije in čustev in kje lahko mož v pol ure obljubi ljubici svojo zvestobo, ženi pa napove ločitev in se ta strinja. Čisto jasno, da gre za provokacijo. Že to, da v prvem sporočilu sprašuješ, kako naj poveš, v drugem pa že imaš svojo rešitev, v katero toliko verjameš, da ozmerjaš vse ostale, ki mislijo drugače. Včasih se mi zdi, da je ta forum poligon za kakšne sociologe, ki s postavljanjem takih vprašanj dobijo realne odgovore, kako ljudje sprejemajo različne skrajne situacije. Ker res, kar pa tlele prebereš, pa je še za nekoga z res veliko domišljije, znanstvena fantastika.

a to tudi na testerju pokaže s kom si noseča? Prav napiše – noseči ste z poročenim. Vprašam, ker ne vem. Io uomo.


Država je plačala. Za 4600€ smo dobili 1800 dag mešanega mletega mesa.

Evo mene.
Zadeva se je razpletla tako, da je zenska se odselila in mu pustila 3 otroke. Stike imajo po dogovoru.
Jaz bi se naj preselila v njegovo 350m2 hiso in tam rodila, ampak sem ugotovila da je spodnji stuk od tasta in tasce, ki sta se preselila nazaj domov iz vikenda, ker je tasta kap in rabi oskrbo.
Tako da me jebejo mulci, tasca, tamala ne spi, imamo solanje na domu, partner cele dneve dela in sem sama z vsemi.
Boljse bi bilo da bi imela otroka sama in njemu ne bi sploh nic govorila.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))

A si pomislila, da ga ni cel dan doma, zato, ker ima drugo ljubico?
Navsezadnje ne bi tega počel prvič.
Sedaj sploh ko ima doma kar 4(!) otroke – od tega enega vreščača in pa še matko in fotra + povrh tečno žensko.

Hej porušena, hvala za poročilo. Žal mi je, da nisi zadovoljna. Mogoče boš sedaj videla v praksi, zakaj je postala žena taka razvalina, kot si jo opisovala. Sicer pa a se ne bi pogovorila s tvojim ljubimcem malo o tem, da bi bil več doma in se on ukvarjal s svojimi mulci, saj si rekla, da v vaši državi moški vedo, kaj je treba narediti in kam spada oče….

to sploh ni ista oseba zdaj odgovarjala, eni res vsemu nasedete.

Da to ne pise ista oseba samo je smesen razplet soc realisticne drame.

New Report

Close