Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Težko najti ok delavce?

Težko najti ok delavce?

Za to, kar imamo na trgu dela, se lahko zahvalimo politikom, gzs, in sindikalistom. Pametnemu popolnoma dovolj!

Za drobiž so lahko veseli, da sploh pridejo v službo 😁

Odgovor na objavo uporabnika
kjeto, 25.04.2024 ob 20:55

Berem na fb eno temo v skupini o zaposlitvah.

Pa se je ena razpisala kako je skoraj nemogoče dobiti ok delavce, kako so delavci slabi, kako ni ok kadra. Pa, da ona vidi to, ker v njeni firmi že par let dobivajo samo slabe kandidate.Potem ji še kar nekaj drugih kima, da ima prav.

Zdaj pa mene zanima kakšne so to firme, da dobivajo take slabe kandidate?

Pri nas, pa so slabe plače, slabi odnosi, se prijavi ogromno ljudi in ja, velik del je zelo ok.

Tako, da se resno sprašujem od kje eni srečujejo samo slabe delavce ?

V katerih poklicih?

Zakaj imam občutek, da tam, kjer so odnosi obup, pogoji katastrofa, plača za zjokat, zahtevajo pa ne vem kako hudo izobrazbo in izkušnje?

Pa ja, tisti, ki srečujete tak slab kader: v čem pa so ti delavci tako slabi?

Ko sem bil jaz SP je bil delavec plačan na uro toliko kot jaz. Nikoli ni bilo težava najti dobrega.

Ko najdejo dobrega, pa naredijo iz njega vlečnega konja in garbanega vola. Pa razumi, če moreš.

najslabše je delat v podjetjih kjer ima država svoj lastniški delež (skriti lastnik)

Samo jamranje delodajalcev, ki še vedno živijo v nekem svetu iz 90 ih kako bi delavce izkoriščali, plače pa katastrofa, zahvalijo naj se GZS, politikom in sindikatom…

Jaz sem zadnjič slišala Bosanko pravit – zašto bi ja ‘vako lepa čistila

Gospa pa gollumski primerek rdeče jezne ptice z lasuljo in make upom iz premogovnika lol

Pa saj delavce se izkorišča … zdaj črnce … vseh narodov. Ker Se slovenci ne puščajo več izkoriščat. In to v storitvenih dejavnostih!

Slovenski delodajalci, so v glavnem jude, sotone, monstrumi, in antikristi!

Pa neznam, bre, ovaj,  radove u gradilištu, neke čistaćice idr takva posla sve to mi naši preuzimamo kao gazde. Možda si pogrešio, pa s mislio one slovenačke državlajne koji su i “delodajaleci”. Ali, tamo, što gazda kaže.. e, to ti je ..

Najhujši so tisti tapravi   Slovenci ,  Pistotnik, Šešok, Batagelj, Mirko Tuš…… o tem sploh ni nobenega dvoma.

Odgovor na objavo uporabnika
Vinc365, 26.04.2024 ob 07:24

Lenuh bo vedno lenuh.  V gostinstvu je težko dobit normalnega, je že Bine Volcic povedal, da je večina na drogi, pa place sploh niso slabe..V Stegnah so tovarne, kjer delajo Romunke, Bolgarke…že bosankam se ne da delat. Povsod vidiš table, da zaposlijo, tudi manjše trgovine z oblačili, kjer lahko dela vsak. Pa preveč smo radodarna, socialna država.  Polovica socialcev bi lahko šla delat, a se raje norca delajo iz sistema.

Kaj je okoli zlorabe drog v gostinstvu v intervjuju Bine povedal, očitno nisi razumel. Preberi še enkrat. Droga ni bila omenjena kot razlog, da bi delavci bili slabi. Pravzaprav sploh ni bilo govora o tem. Če omenjaš izjave nekoga drugega, jih je potrebno kot prvo razumet in kot drugo jih ne prirejat po svoje, da podkrepiš neko svoje mnenje, ki s temo nima nikakršne veze.

Za taksno mizerijo od plac k se ponuja pa se slabsi pogoji dela so lahko le srecni ce obstajajo se vedno opice ki se prostovoljno ujamejo v suznjelastnistvo. 30+ let nacrtno razvrednotenje dela sploh pa poklicnega, za kozlat.

Ja ja delodajalci jamrajo to so jih tam napumpali- Gliha vkup štriha.

Dobiček, dobiček, dobiček, pa tud, če zaposlenemu sklestiš 1oo eur dodatka.

Gnide izkoriščevalske.

Danes gledam soseda  odprt do 22 ure, pa saj niso normalni res.

Ko ti bo delavec v parih minutah naredil za 6 jurjev škode, ker s službenim telefonom kliče vročo linijo,  namesto da bi kontroliral stroj, potem se oglasi. NISO vsi delavci dobri in NISO vsi delodajalci slabi. Pa ne mi zdaj tralala o slabi plači. Imel je dobro a tega ni znal ceniti.

Mi zaposlimo:

 

https://img.rtvslo.si/_files/2024/04/15/2_509431224234672147_javni-razpis-clan-uprave-rtv-slovenija.pdf

New Report

Close