Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek The biggest loser, 2. sezona

The biggest loser, 2. sezona

Tudi meni se je zdela ta pripomba glede otroka neprimerna. Skoraj na ravni Zahovića. 🙂

Ženska je stara 41 let, njena deklica pa 10 ali malo manj, torej je imela otroka še pred 35. letom, on pa, kot da je zanosila pri 55.
[/quote]

Če sem prav računala, je imela Lili Žagar prvega otroka pri 28, drugega pa pri 32.
Zakaj se potem Marko oglaša? Marsikomu se zdi 28 tudi pozno. A se je kdo spotaknil ob to? Marsikomu se zdi neprimerno, da nista bila poročena npr. A je bil slučajno accident baby?

Totalno glupo komentirat take stvari. Ampak ne bi pričakovala nič manj od samovšečnega Markota. Se mu vidi na frisu, da misli da on ve vse in ve kako je najbolj prav.

Če sem prav računala, je imela Lili Žagar prvega otroka pri 28, drugega pa pri 32.
Zakaj se potem Marko oglaša? Marsikomu se zdi 28 tudi pozno. A se je kdo spotaknil ob to? Marsikomu se zdi neprimerno, da nista bila poročena npr. A je bil slučajno accident baby?

Totalno glupo komentirat take stvari. Ampak ne bi pričakovala nič manj od samovšečnega Markota. Se mu vidi na frisu, da misli da on ve vse in ve kako je najbolj prav.
[/quote]

Verjetno si preslišala, da je ženska sama rekla, da se je pozno odločila za otroka in da je otrok kriv, da je čisto propadla telesno.

Glede na to imajo letos Gašperja Groma, je logično da ne sodelujejo več s Proteini, ampak Maximumom….že zaradi Groma bo gledanost veliko višja.


Potem bo prehrana temeljila na keto dieti.

V tej oddaji Marko Potrč sploh ne paše, ker on je kao mačo, nek lep moški, ki nikoli ni imel problemov s postavo, s kompleksi in se mu ta oddaja, kot nekakšnemu popolnemu moškemu, sploh ne poda in sploh ne pade noter.
Ne in ne…..Stvari ne razume in ne more delovati tako, kot nekdo, ki je zakompleksan, nezadovoljen sam s samo in se bori za izgubljeni ideal, za samopotrditev.
Marko Potrč je preveč poln samega sebe.
Tisočkrat boljša je bila Špela Grošelj za vodenje te oddaje.

Verjetno si preslišala, da je ženska sama rekla, da se je pozno odločila za otroka in da je otrok kriv, da je čisto propadla telesno.
[/quote]

Ti si pa verjetno selektivno prebrala in vidla, da sem napisala, da je glupo komentirat take stvari.

A se je kdo pri oddaji vprašal, če je ženska morda trpela za poporodno depresijo? Ali pa, če doma ni imela opore partnerja? Itd itd. Vidi se ji, da je čisto na dnu psihično in se mi zdi glupo, da se kdorkoli obeša na njene besede, sploh v oddaji, ki vemo da je zmontirana, pa še kaj.

Pa tudi to… a se bomo pretvarjali, da povprečna mati nikoli nima temaćnih misli? Da nikoli ne pomisli na življenje brez otroka ali kaj podobnega? Na svoje življenje prej? Da povprečna mati nima težkih dni, ko se ji zdi, da se bo utopila? A sveti bog Marko Potrč slučajno misli, da njegova Lili ni sposobna takih misli?

Aja, sem pozabila da ste na Monu vse mone ful popolne. Marko je šel daleč čez mejo dobrega okusa. Sicer ne pričakujem nič več od nekoga, ki se drajsa po TV hišah, pa ki je imel kariero na Svetu.

[/b]

Daleč od tega, da bi bil popoln. Se mu pa vidi, da on sam zase misli to.

Lani priznam, da sem se morala Špele navadt. Pa da sem komentirala slabo izbiro garderobe. Ampak letos gledam samo zato, ker mi je bila prejšna sezona všeč. Kako bom prebavila Potrča še ne vem. Na srečo imamo časovni zamik, pa bom verjetno gledala z zamikom in čez Potrča dala fast forward. Itak nima nikoli nič za povedat, vsaj ne takega, kar bi bilo vredno slišat.

Zgleda, da so producenti te oddaje za 2. sezono bolj pametno izbirali kandidate, predvsem pa so dali prednost Slovencem in Slovenkam, vsaj po imenih sodeč, kar je edino pravilno. Še tistim (najbrž trem) Balkancem bi se lahko izognili. Upam, da bodo tokrat govorili ves čas slovensko, brez južnih vpadov, in da bo sama slovenščina na višjem nivoju, kot v prejšnji sezoni, ko so bili v oddaji skoraj sami debili z mašili “pač, v bistvu, aaaa, pač” … povedali pa nič. Groza.

Marko me kod voditelj še nikoli ni navdušil, je pa boljši že v štartu, kot je bila Špela, ki zadevi očitno ni bila kos. Škoda, ker vse, kar delamo, delamo zategnjeno, prisiljeno, preresno, nobene lahkotnosti ni v slovenskih oddajah, sproščenosti, duhovitosti …

Kakor koli že, držim pesti, da kandidatom uspe shujšati, predvsem pa, da osvojijo dobre, pametne navade glede prehranjevanja in gibanja.

Zame so to navadni izmečki, gnoji, ki hocejo pozornost. LUZERJI!!

Špela je bila motivatorka, bila je maskota tega šova, brez nje ne bi bil to, kar je bil.

Meni pa je bila Špela negledljiva. Kot da bi prvič stala pred kamero. Nisem neka ljubiteljica Potrča, ampak je 100 krat bolje izpeljal uvodno oddajo. Tako da se strinjam z zamenjavo.

Se strinjam s teboj. Jasno pa je, da bi Špelo nazaj tisti, ki so tudi sami taki, ki rabijo “gladenje” v taki situaciji z odvečno težo in ne preveč direktnih besed, torej da bi jim nekdo direkt v javnosti povedal ( jasno, po scenariju, ne po svojih besedah), da je zadnji cajt, da se vzamejo v roke, predno jih prezgodnja Matilda oplazi ( kap, infarkt), zaradi zavestnega čustvenega prenajedanja.

Marko bo še kako gledljiv – tudi zato, ker je sam

Pa lo od ene, ki je pred časom sklatila s sebe 20 kg in ostajam pri tej teži. Samodejno, s svojo brco v rit. Ni bilo čustveno prenajedanje ampak volčji apetit zaradi stranskega efekta takrat predpisanih zdravil… Začaran krog… Zdaj pa ni ne odvečnih kg, niti zdravila niso več potrebna, že 3 leta.

Marko odlično vodi oddajo, vsekakor je primernejši kot Špela. Ne morem pozabiti finalne oddaje, kako je vreščala, nespretno krilila z rokami, tako da smo v kadru večinoma gledali njene roke, nepripravljena… finalna oddaja je bila zaradi nje negledljiva.
Marko je zelo spontan, všečen.

Špela je bila v redu, ni pa bila nek presežek. Ta Marko pa sploh ne paše v kontekst oddaje. On je primeren za vodenje česa drugega, ne vem sicer česa, tu ga pa ne vidim.
Je preveč robat, vase zagledan, kaj vidi Lili na njem, ne vem, pa zgleda, kot da jih šteje 50, se mi zdi, da je mlajši. Za moje pojme je vse tisto, kar me pri moškem odbija, tako da mi tudi on kot voditelj ni všeč. Lili pa tako prijazna, mila in prijetna.
Eni pravite, da se vam zdi strog?? Pri čem pa naj bi bil strog???

Bi pa na mesto voditeljice postavila Kuljajevo, to bi bilo pa manj dolgočasno, bi se skoz dogajalo.

A to imate zaposleni na Planet tv navodilo, da morate pisati pohvale za Potrča?

Zame absolutno bolj primerna Špela – prijetna za oko, stilsko dodelana, vodenje tekoče, primeren odnos do tekmovalcev, ja, tudi zaradi svoje izkušnje jih je bolje razumela, znala motivirati.
Potrč pa ima obsojajoče mnenje, ki se ga sliši vsakič, ko govori s tekmovalcem, poudarja njihove pomanjkljivosti, kot da sami ne bi tega vedeli … ali pa rabijo to za oddajo, da bodo na koncu lažje primerjali prej in potem in bodo prikazali rezultate kot toliko boljše … kakorkoli … kot voditelj mi ni, ne po izgledu ne po odnosu, pa štajerščina na tv žal tudi ne.

Res izgleda ful star u faco. Čist gubast. Ne vem od kdaj… Je pa star glih ene 40 pomojem ali kakšno leto manj.

Tudi meni Potrč ni,nekaj osteva te kandidate,totalno kretenske komentarje ima,tako da Nisem mogla gledat sploh. Prejšnjo sezono pa sem in me je potegnilo not,tega Potrča pa nisem mogla prebavit.

37 ali pa celo že 38.

Jaz se pa spomnim, da se je ta Marko Potrč, takrat ko je delal na radiu Center, zelo grdo norčeval iz Špele. Takrat je bila pri Atomik Harmonik in je enkrat nekaj govoril v eter, da jo je videl v živo in je imel toliko za povedati čez njene kilograme.
Saj ne, da bi bila punca prav suha, ampak tako komentiranje tudi vse pove o njem. In tak bo zdaj “sočustvoval” z debelimi. Ja pa ja.

Meni je bil pa Potrč čist v redu včeraj. Na nivoju slovenskih voditeljev pač, ki ne znajo sproščeno in lahkotno vodit nobene oddaje. Delajo se ful pametne a izpadejo zgolj leseni. Špela ni bila nobena izjema. Par tekmovalcev mi je simpatičnih, bom kar pogledala oddajo, kadar bo čas.

…ampak je zaigran. Bolj je primeren za kakšno vodenje poročil. Saj ne rečem, da ni odvodil profesionalno in korektno, ampak ni to to. 🤷‍♀️
Pri nas smo gledali do prvih reklam in prešaltali.
Špela mi je bila bolj pri srcu, pa čeprav je Marko bolj izkušenj od nje.

V finalni oddaji je bila Špela tako odlična, da sem prav pomislila, kako suvereno jo vodi.

In včeraj, ko sem gledala oddajo, sem si tudi rekla, da pogrešam Špelo.

Sicer se bo pa tudi Marko sčasoma privadil na oddajo in bo zagotovo tudi dobro odvodil cel šov. Gledalci se bomo pa tudi, hočeš nočeš, privadili nanj.


[img]https://govori.se/media/cache/upload/Photo/2017/03/16/n12_15_potrc-oa_sO7vVz2_i630.jpg[/img]

Glede na to, da se je dal na javno omrežje, lahko komentiramo … da … mmmmmmmm je pa 🙂

New Report

Close