Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek The biggest loser, 2. sezona

The biggest loser, 2. sezona

In ponovno so na dnu vsi štirje ki stojijo pri Nataši. Noro, prav smolo prinaša.

Bil je Simon in res nisem pričakovala, da bo izpadel ampak da bo zmagal.

In ponovno so na dnu vsi štirje ki stojijo pri Nataši. Noro, prav smolo prinaša.
[/quote]

Nic ona ne prinasa smole, to je ze vse naprej zrezirano. Konec koncev se oni tehtajo ze prej… imam pa obcutek, da tudi tehtanja niso realna, ampak jih rezirajo. Ne verjamem, da sta oba, ki sta tako konstantno hujsala oba v enem tednu dozivela padec.. to je vse zrezirano.

Res ne razumem, da sta oba, ki sta bila alfa in omega tega hujšanja, izpadla.
Nikakor ne razumem.
Tako iznajdljiva, tako motivirana, zlasti Simon.

Se mi samo dozdeva ali res že vedo pred tehtanjem, kdo gre nocoj domov

Edo je bil ob prihodu en bajso debelajso, ki nič ni mogel.
Kot sumo borec brez kakršnihkoli sposobnosti.
Sedaj je v finalu in lahko tudi zmaga.

Jaz mislim, da jih tik pred javnim tehtanjem stehtajo (pa da tekmovalcem ne povedo teže), le-ti potem lahko nekaj popijejo in gredo na javno tehtanje s težo, ki jim jo je pokazala tehtnica v zaodrju.

Pa med Marto in Edotom se nekaj romantičnega plete ;)))

Kolikor mi je bil Željko v prvih oddajah nesramen in otročji, toliko bolj ga sedaj cenim. Ko so včeraj izločali imam občutek, da je predvsem Željko tisti, ki je zaslužen, da je favorit Edo ostal v igri. Kapo dol Željko!

In čestitam letošnjim tekmovalcem, tudi karakterno so super. Lanski tekmovalci so kar naprej spletkarili, se prepirali, ampak res kar naprej. Glavna pri tem je bila tista črna, se ne spomnim imena, Indira in Mojca pa sta ji pritegnili, kot dve ovčki.

Kaj so rekli da se je lanski Robi ločil? Škoda mi je res fajn dečko.
Mojca pa ni po koncu šova nič več shujšala?

Če drugega ne, si zasluži glas za najbolj fer tekmovalca. Res so ga obsojali in odrivali in krivili, ampak mož je iz pravega testa. Ima karakter.

Že nekaj časa nisem gledala. In sedaj ugotovim, da sta šla domov dva, ki sta izgledala favorita. Ali so komentirali razloge, zakaj sta šla (oziroma zakaj sta najmanj sjujšala -domnevam, da je bil razlog za odhod majhna izguba teže)?

Tekmovalci so ju poslali domov. Posredno. Več glasov je dobil Edo in pač ostal v igri.

In tudi v javnosti se nič več ne pojavlja. Jasna je zadnjič v oddaji OTDJ povedala, da niti na Bojanov piknik ni prišla.
Mislim, da je edina, ki po koncu šova o njej nismo nič prebrali.

Upam si trditi, da bo letos zmagala ženska. Saj veste katera in zakaj. Mar ne ?


Ti povej.

Razsvetli nas, prosim. Katera ženska in zakaj?
Pa pred finalom, po bitki je lahko biti general.

Klara?

Zmagovalec že poznan.

iiiin? Se že ve, kdo je zmagal? Nimam možnosti gledati televizije, zato bo prosila, če bi bil kdo tako dober in bi poročal kaj se dogaja.

Ah ne še. So šele začeli. Finalisti še niso zunaj.

Marta je videt deset let mlajša in huda bejba!

Marta, Katja, Eva … fantastično so jih uredili! Res dobro izgledajo, shujšali pa so vsi prav lepo!

Edotova hčerka je pa res luštna! Naravno lepa.
Žena je pa na vozičku, ni prišla v oddajo, ane? MS?

Res so vse ženske super lepe. Prav zamisliš se, kako so bile prej prekrite s špehom, pa take lepotice. Tudi moški so super. Lani so vsi zgledali sivi zeleni v faco, letos so res lušni vsi. Pa Željkotova žena se je pa zrihtala, tudi lepotica.

New Report

Close