Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek The biggest loser, 2. sezona

The biggest loser, 2. sezona

Pa babe tečne, ste v tej temi no… NIkakor nočete dojet bistva.

Kaj vam ni jasno, da je Potrč tista oseba ( čeprav po scenariju), ki jim daje na začetku tisto prepotrebno začetno “brco v rit”…. ki bi si jo že zdavnaj morali dati sami.

Je pa res, da voditelj nima mladostnih genov, se kar hitro stara, tudi bolj možat je in bolj močne konstitucije ( skelet). Nikakor pa ni videt star 50 let, kot nekatere pretiravate.

Je od Miša Kontreca brat? Ziher je star 50 let.

V finalni oddaji je bila Špela tako odlična, da sem prav pomislila, kako suvereno jo vodi.

In včeraj, ko sem gledala oddajo, sem si tudi rekla, da pogrešam Špelo.

Sicer se bo pa tudi Marko sčasoma privadil na oddajo in bo zagotovo tudi dobro odvodil cel šov. Gledalci se bomo pa tudi, hočeš nočeš, privadili nanj.
[/quote]

Danes sem ga prav opazovala, pa sem dojela zakaj me tako zelo moti. MRTEV JE. Dobesedno kot en sociopat. Nobenih čustev, nobene energije, nobene topline, oči prazne, obraz brezizrazen.

Seveda se trudi neki fejkat češ “o a res” pa nekaj nateguje faco, ampak je kot da bi posnemal čustva nekoga drugega. Prav toliko je živ kot ena mrtva, hladna riba. Prav vidiš, da je za očmi tema.

Pametnega se pa res dela. Pa prav take neumesne komentarje spucava. Človek pred njim stoji obupan, čisto na tleh… Potrč pa ga tko za foro še malo brcne. Se že sprašujem, če Marko uživa v tem? Tko, da take negativne stvari lahko ljudem govori?

Ne vem. Žal mi je za vsako kritiko, ki sem jo Špeli namenila lansko leto. Ker na koncu se je ufurala. Pa je bila taka topla oseba, se je znala hecat z luzerji, pa tudi jokat z njimi. Si videl na koncu, da ji ni vseeno. Pri Potrču tega ne bo, tip je kot kamen, bo probal igrat sočutje, pa že zdaj vidim da bo falil.


[img]https://govori.se/media/cache/upload/Photo/2017/03/16/n12_15_potrc-oa_sO7vVz2_i630.jpg[/img]

Glede na to, da se je dal na javno omrežje, lahko komentiramo … da … mmmmmmmm je pa 🙂
[/quote]

Evo, sem rekla, psiho oči ima. Čist mrtve in prazne. Ne morem mim tega, pa ima lahko 12-pack.

Ne morem verjeti, da si to napisala, moje mnenje je popolnoma isto. Sociopatski (mrtev) pogled, naučena mimika, čisto nič pristen. Dober igralec in za marsikoga karizmatičen, razen za tiste, ki prepoznamo sociopatske lastnosti.

Joj, kako je butasto tole nastavljanje pred ogledalom in slikanje samega sebe. Dvignjena majica kot kakšna prostitutka, pa kaže tiste radiatorčke, kot da je to glavni dosežek v njegovem življenju! Če ima natrenirano telo, ljudje to tako sami opazijo, ne vem, zakaj se je potrebno še dodatno slikariti in prav izpostavljati telo. Ta manija s temi selfiji je res presegla že vse meje. Smrklja gre v trgovino, pomerja cunjo v kabini, in se slika, pa objavi na družabnih omrežjih. Pa sedi za volanom, pa se spet slika, ker za volanom je pa res top destinacija;) No, in potem tale Potrč, ki bi rad deloval resno in pametno, objavi tole. Ta tip je tako samovšečen, da glava peče. In zdaj bo z naučeno zaskrbljenostjo pridigal tekmovalcem, kako je treba živeti. Ni iskren, ni naraven, on je mister popolnež, ki si jemlje pravico, da drugim soli pamet!

Ne morem ga videti! Tisto pokroviteljsko non-stop žuganje s prstom, medvrstično zgražanje, da ne govorim o tistem žaljivem kao prikazu, kaj pojedo do popoldne, potem pa “ja, brokoli, kako ga imam rad, ja, avokado, obožujem ga”… Dobesedno na kozlanje mi gre, ko ga gledam in poslušam. Če bi bila eden od njih tam v studiu, bi ga nahrulila, starikavca prepotentnega.
Je najslabša možna izbira za voditelja (edino Godler bi bil še tako slab, kdorkoli drug pa veliko boljši).

Hm….t’ko zanič pa spet ni no… Oddajo je pač treba napolniti z nečim – z besedami, dejanji… Seveda mi je bilo lansko vodenje Špele bolj všeč, ampak tudi s Potrčem bo šlo.

Koliko pa je razlike med njegovima otrokoma? Ne mi rect, da dve leti ?? Ker to je idddealno.

In zakaj je s takim gnusom prijemal kaloricno hrano?? Tako kot je govoril o tej hrani, taksno verjamem, da je njegovo mnenje o debelih.

Enkrat je bila tu debata o tem, kaksni moski so nam najbolj vsec, misicasti, malo medvedkasti, suhljati…. in zmagali so medvedki. Ker nenazadnje to zgoraj na fotki je pomembno nekomu, ki se nima s cim drugim za pohvaliti.

Mimogrede, kaj pa je on po izobrazbi??

Kaj imaš od tega, da ga tako tunkaš?

Mene je tudi zmotila tista pripomba Potrča, da se je tekmovalka pozno odločila za otroka. Nič kasneje kot njegova žena.

Sem za to, da Planet Tv umakne Potrča in da z vodenjem nadaljuje Jasna Kuljaj ali Preacher. Bo vsaj zabavno. Znata špikati, ampak na humoren način. Ne pa ta samovšečnež, ki si ob pretežkih pumpa svoj že tako prevelik ego.

Evo, sem rekla, psiho oči ima. Čist mrtve in prazne. Ne morem mim tega, pa ima lahko 12-pack.
[/quote]

Baba glupa, odpri si temo, pa obiraj Marka Potrča tam – tema je pa tukajThe Biggest Loosser-tekmovalci….

Očitno pa tudi ti nimaš 6 paxov, prej Mišelinke, da ga tako kritiziraš. Je fajn – da je pri skoraj 40ih naredil “remont” svojega telesa tako, kot je. Ko boste drugi tudi naredili generalko svojega telesa, se pa oglašajte in šimfajte tiste, ki jih.

Marko je lahko insipracija tistim, ki hujšajo. Ma bit za kej – je garal za kondicijo ( men dol visijo 6paxi, ki so v tem primeru le bonus).

Pri psihično labilnih je to pozno…..

ker da se nekdo “zadeva” potem s čokolado v takih količinah, da jo mora skrivat ni normalno, je čustveno labilno.

Potrč je vsaj realen, Grošljeva je bila pa “narejeno naučena”…

BTW – kaj imaš ti toliko proti ljudem z dobro postavo, ki so jo prigarali s švicem, da moraš tako pljuvat po njemu? 😛

Kuljaj?? Saj se hecaš, no… V petih stavkih ne pove niti ene smiselne, dokončane povedi…. Jasno, ti bi jasno le gledal, ne poslušal 🙂

Je med otrokoma razlike cca 4 leta.

Mene pa v predstavitvenih oddajah kandidatov najbolj moti, ko Potrč po scenariju pride do točke pred tehtanjem in ko se postavi v pozo voaerja ter izreče:
– zdaj pa je čas, da slečeš majico!

To prisilno razkazovanje odvečnega špeha mi deluje kar malo perverzno.

Uh, že sedaj pogrešam Špelo.

Potrč je vsaj realen, Grošljeva je bila pa “narejeno naučena”…

BTW – kaj imaš ti toliko proti ljudem z dobro postavo, ki so jo prigarali s švicem, da moraš tako pljuvat po njemu? 😛
[/quote]

Saj se hecaš, kajne? Potrč realen? Pha! In nimam nič proti moškim z dobro postavo, ne prenesem pa samovšečnih naduvanih ljudi. Štekaš razliko?

Danes sem ga prav opazovala, pa sem dojela zakaj me tako zelo moti. MRTEV JE. Dobesedno kot en sociopat. Nobenih čustev, nobene energije, nobene topline, oči prazne, obraz brezizrazen.

Seveda se trudi neki fejkat češ “o a res” pa nekaj nateguje faco, ampak je kot da bi posnemal čustva nekoga drugega. Prav toliko je živ kot ena mrtva, hladna riba. Prav vidiš, da je za očmi tema.

Pametnega se pa res dela. Pa prav take neumesne komentarje spucava. Človek pred njim stoji obupan, čisto na tleh… Potrč pa ga tko za foro še malo brcne. Se že sprašujem, če Marko uživa v tem? Tko, da take negativne stvari lahko ljudem govori?

Ne vem. Žal mi je za vsako kritiko, ki sem jo Špeli namenila lansko leto. Ker na koncu se je ufurala. Pa je bila taka topla oseba, se je znala hecat z luzerji, pa tudi jokat z njimi. Si videl na koncu, da ji ni vseeno. Pri Potrču tega ne bo, tip je kot kamen, bo probal igrat sočutje, pa že zdaj vidim da bo falil.
[/quote]

Glede čustev in mimike obraza je tole res, ni pristen, tudi meni pri njem deluje vse narejeno. Vsak nasmeh itd..

Najbolj na živce mi gre tist njegov prst, ves čas ga kaže, naj si ga raje nekam vtakne.

Ni tako slab, meni dosti boljši od špele, je pa samovšečen, to pa ja. In glede na to, da sam skrbi za svoj videz, paše zraven, kot motivator.
Pa nisem drugače fenica Potrča.

Meni je pa super. V končni fazi tej ljudje rabijo streznitev.

Super se mi zdi način, na katerega Potrč vodi, super mi je statistika, ki jim pokaže, koliko let življenja jim je še ostalo, če bodo tako nadaljevali.

Slabo mi je bilo ob metanju hrane v akvarij. A kdo res je na tak način? In tako hrano? Se pa ne strinjam z uničevanjem hrane. Ne, ko imamo toliko lačnih ljudi. Res je, da je bil to zelo učinkovit grafični prikaz, ki bo mogoče koga od teh ljudi malo zbudil, ampak sem proti uničevanju hrane.

Drugače mi je koncept oddaje veliko boljši kot lani, pa tudi voditelj je veliko bolj všečen. Se mi pa zdi, da vsi sumljivo lahkotno zmorejo oddelati planirane izzive. V prejšnji sezoni se mi zdi so imeli hujše probleme.

Verjemi, da le redko kdo je na tak način. To je bil le njegov poskus še bolj ponižati te ljudi. Tip je fuj.

Ne vem no. Upam, da nihče v resnici ne je tako. Ok, vsi mamo kak dan, ko jemo neumnosti, ker nam pač tako zapaše, ali pa se drugače na izide. Ampak da bi nekdo tako jedel 24/7, tega pa skoraj ne morem verjeti.

New Report

Close