Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Thorrr se poslavlja

Thorrr se poslavlja


Glede na pojavljanje ob najbolj neugodnem času, recimo…. kaj vem… herpes:-)))?
[/quote]

Zdaj ga bo Štajerka vzela pod komando, nekaj štajerskega se spomni…
[/quote]
Aportdejkl

Poanta:

Lortti je dala Thorr-u ultimat: al ona, al pa forum…..Glede na spremljanje njegovih pisarij tukaj….

Te pa pejdi :))

Poanta:

Lortti je dala Thorr-u ultimat: al ona, al pa forum…..Glede na spremljanje njegovih pisarij tukaj….
[/quote]
:-)))))) v polno:-))))))

Adijo pa zdrav ostani


Glede na pojavljanje ob najbolj neugodnem času, recimo…. kaj vem… herpes:-)))?
[/quote]

Zdaj ga bo Štajerka vzela pod komando, nekaj štajerskega se spomni…
[/quote]

UUUUuu, najebal ga je: ” Če te maš toto štajerko, te ne rabiš met totega pesa!” tako pravi pregovor. in verjetno mu je že postavila ultimat: ali ona, ali forum. Zato se poslavlja….

Ja škoda no. Pa tko dobr film smo posnel.
Če se premisliš veš kje nas najdeš

Počivej v miru, ker, ta forum, ti vneša notranji nemir, hehe….

Mislim pa…, fuknjen forum, hehe, sam seb pljuvaš v skledo….
Kdor enkrat sem uleti, ne more, da odleti za vedno. Vedno spet uleti, vsaj pokukat sem. Možno je, edino, če je res okupiran z lastnim življenjem ene 101{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, al, ker si je našel tisto kar je iskal al pač zaradi biznisa. To je življenski forum, ker marsikdo pove tisto kar na glas ne more ali si ne upa povedat, tako, da tukej spoznaš človeka brez maske, kar je super, če se hočeš s kom spajdašit, kar se žviljenja tiče. Pa , ajde, en komad v pozdav, hehe…

https://www.youtube.com/watch?v=ou-Pa_e4wcw

Še kej prid kje ko dobr k greš

Srečno!

Niti slučajno ne grem stran zarad štajerskega pesa…ona me je forsirala da pizdakam tle gor…kot je Popay reko, vnaša mi notranji nemir, čeprav mi marsikaj ne pride do živega…dobro veste da sem z lahkoto talal normalne nasvete glede športanja, hujšanja, prehrane, tehnike itd…pri medsebojnih odnosih, sexu, psihologiji, avtih, nacionalizmu, itd sem pa čist preveč narazen z večino, da bi ostal miren…verjamem da resnica boli, ko zadane v peto… ne mislim pa brat kako sem nesramen in kako žalim itd…sploh pa velika večina ne zastopi poante virtuale in hitro preide na osebno raven z užaljenosto, prizadetostjo itd…manipulacija je qurba za marsikoga…drkajte se uspešno še naprej med sabo…men se ne da več…

hehehhee…toliko te o totem štajerskem pesu….. 🙂


Si kot lesie; vedno se vrne


Si kot lesie; vedno se vrne
[/quote]
In kot slabe navade, ki se jih do smrti ne znabiš

Takoj je. Pozdrav!


Tor ne jemlji tako resno foruma no. Jaz se recimo večino časa zajebavam, pa daleč da sem edina.
Ne pusti se znervirat no.


Si kot lesie; vedno se vrne
[/quote]

Trenutek, ko se Tara_S izjemoma strinja z Julijem Cezarjem.

Bivsi DRRR srecno.
Sicer upam, da se se vrnes. Tudi jaz sem le obcasno na forumu, pridem pokukat vsake toliko.
🙂 🙂 😉


Tor ne jemlji tako resno foruma no. Jaz se recimo večino časa zajebavam, pa daleč da sem edina.
Ne pusti se znervirat no.
[/quote]
Menda ne misliš da sem forum jemal resno?? Ampak ob butlih, ki resno zapnejo, se zalotim da me začne preveč nervoza jeebat, to mi pa ni kul


Tor ne jemlji tako resno foruma no. Jaz se recimo večino časa zajebavam, pa daleč da sem edina.
Ne pusti se znervirat no.
[/quote]
Menda ne misliš da sem forum jemal resno?? Ampak ob butlih, ki resno zapnejo, se zalotim da me začne preveč nervoza jeebat, to mi pa ni kul
[/quote]

Simpl, reši se nervoze in ostani tukaj.


Potem tvoja vera ni dovolj močna, če boš na nek način priznal poraz pred tistimi, ki jih je resnica zadela.

Adijo.


Potem tvoja vera ni dovolj močna, če boš na nek način priznal poraz pred tistimi, ki jih je resnica zadela.
[/quote]
Jah, ni glih tko…če se težaku mirno umakneš namesto da se zapleteš v živčno pregovarjanje in fajt, to ni noben poraz…sej veš, pametnejši vedno popusti oz se umakne…


Potem tvoja vera ni dovolj močna, če boš na nek način priznal poraz pred tistimi, ki jih je resnica zadela.
[/quote]
Jah, ni glih tko…če se težaku mirno umakneš namesto da se zapleteš v živčno pregovarjanje in fajt, to ni noben poraz…sej veš, pametnejši vedno popusti oz se umakne…
[/quote]
Preveč se fokusiraš na težake in prepričuješ bedake.
Pametni se umikajo in vedno bolj vladajo norci in to na vseh nivojih. Umikanje ni rešitev, ampak samo poglabljanje težav, saj se koneckoncev več ne boš imel kam umakniti, razen sam v sebe.


Tor ne jemlji tako resno foruma no. Jaz se recimo večino časa zajebavam, pa daleč da sem edina.
Ne pusti se znervirat no.
[/quote]
Menda ne misliš da sem forum jemal resno?? Ampak ob butlih, ki resno zapnejo, se zalotim da me začne preveč nervoza jeebat, to mi pa ni kul
[/quote]

Kva je s tabo? A me boš zapustil? Ma pust štajerko in njen ultimat, ne bod copatek sj si dec.

New Report

Close