Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Thorrr se poslavlja

Thorrr se poslavlja

I ja mislim, vidiš da ne silazi sa mene :))
[/quote]

Ej, nismo v srbiji…piši v slovenščini, drugač prijavim moderatorjem načrtno širjenje etnične kulture izven matične države …
[/quote]

Prijav. Naj me skenslajo, briga me.
Lahk tud sebe zarad žalitev, pa tud zarad žalitev na osnovi nacionalne pripadnosti, RASIZEM 😉

Lohk je vse našteto, pametna pa ziher ni:)
[/quote]

To ti mislš, da ni. Ti se kar tolaž s tem.
[/quote]

Vidm da jo poznaš. Dej ji povej da jo tleh gor en fitneser rab.


Ti si en tak tip babe, ki bo še vsaj naslednjih 10-15 let mentalno stagnirala na primitivni komunikaciji…bogi reveži tle gor…
[/quote]

Hahaha, a tako kot ti? Star desc, si zihr najmanj 20 let starejši od mene, pa imaš dost bolj primitivno komunikacijo, pa še cel slinast zravn, fuuuujjjjj.
A je težko z MONa it dol, ane? Dej spel se že, pa se ukvarji s tisto svojo, jaoooo, da si ena zbere tazga desca fuujj, če je sploh kaj resnice v tem, itak znaš lapat.
[/quote]

Odločnemu descu ni težko opustit razvado ali dve. Ne podcenjuj ljudi, se ti zna maščevat to…

Moški so eni veliki dojenčki.. Tako ti je zakonsko življenje ko moraš pod komando v postlo ker dojenčki ne morejo sami spat
Nočko kompanija


Čudi me, da na splošno tipi še niso pogruntal, da postanejo hitro bolj atraktivni, ko začnejo babo jebat u glavo…dobesedno in direktno…počnejo pa glih obratno…slinijo se ko polži…navadni pezdeti..
[/quote]

No končnooooo, zdej si pa pokazal vso svojo inteligenco, jaka ti je, ni kaj LOL
[/quote]

Zdele pa užaljena k ti je povedal tko kokr je.

Hahaha, a tako kot ti? Star desc, si zihr najmanj 20 let starejši od mene, pa imaš dost bolj primitivno komunikacijo, pa še cel slinast zravn, fuuuujjjjj.
A je težko z MONa it dol, ane? Dej spel se že, pa se ukvarji s tisto svojo, jaoooo, da si ena zbere tazga desca fuujj, če je sploh kaj resnice v tem, itak znaš lapat.
[/quote]

Odločnemu descu ni težko opustit razvado ali dve. Ne podcenjuj ljudi, se ti zna maščevat to…
[/quote]

Ah dej ne nabiji, usi vemo da se thor zajebava.

Hahahahahaha, zdej si me pa nasmejal ful 😀 dobra res :))))
[/quote]

Hhahaa, povedal ti je resnico, ti pa še vedno ne kapiraš…jaooo kura kurasta…
[/quote]

Sej sm ti odgovorila, da vidm vašo (tvojo in od 2 predhodnikov) inteligenco 😀 brez pameti, ne štekate, v glavnm da vam povem, vse vzamete za resno kot je napisan LOL
Tipični desci res z visokim IQ 😀

Hhahaa, povedal ti je resnico, ti pa še vedno ne kapiraš…jaooo kura kurasta…
[/quote]

Sej sm ti odgovorila, da vidm vašo (tvojo in od 2 predhodnikov) inteligenco 😀 brez pameti, ne štekate, v glavnm da vam povem, vse vzamete za resno kot je napisan LOL
Tipični desci res z visokim IQ 😀
[/quote]

Ah dej, tipična monklje k misl da neki napišeš že pecaš. Velik vas je tle k misllte tko in se začnete slinit po nas decih.

Imaš pa slabe izkušnje… :))))))))))
Narobe izbiraš.

Odločnemu descu ni težko opustit razvado ali dve. Ne podcenjuj ljudi, se ti zna maščevat to…
[/quote]

Ah dej ne nabiji, usi vemo da se thor zajebava.
[/quote]

Če se zajebava tudi s tem, potem ni vreden počenega groša in ga bo njegova Lotti kmalu načevljala.

Sej sm ti odgovorila, da vidm vašo (tvojo in od 2 predhodnikov) inteligenco 😀 brez pameti, ne štekate, v glavnm da vam povem, vse vzamete za resno kot je napisan LOL
Tipični desci res z visokim IQ 😀
[/quote]

Ah dej, tipična monklje k misl da neki napišeš že pecaš. Velik vas je tle k misllte tko in se začnete slinit po nas decih.
[/quote]

Itak, zabit si kot Thorrr. Ne veste kdaj je zajebancija, kdaj resno, bv. Morm priznat, da sm res presenečena ful nad tem, kar ste mi vi 3 komentiral. Ok, tebe ne poznam, nick Thorrr pa že kr in glede na to za kolk inteligentnga se ima, ja, sm zdej vidla LOL
Aja, pa prej sm napisala, da se bom fentala zarad njega, a to mi pa noben ne vrjame :)) res ste eni, žal zabiti :))

Profil “Ena južna” je odgovor vsem vam, nastrojenim proti vsemu, kar diši po južnem. Fužine, čaparske cote, južna muzika, počitnice v Istri, služba v minici,… to ste pljuvali, zdaj vam rine v vse odprtine.

In zdaj jokcate…..

Hahahaha.

Hhahaa, povedal ti je resnico, ti pa še vedno ne kapiraš…jaooo kura kurasta…
[/quote]

Sej sm ti odgovorila, da vidm vašo (tvojo in od 2 predhodnikov) inteligenco 😀 brez pameti, ne štekate, v glavnm da vam povem, vse vzamete za resno kot je napisan LOL
Tipični desci res z visokim IQ 😀
[/quote]

Očitno še nisi skužila da kdor se pusti sprovocirat in se razburja na vse pretege, je dokazal svojo primitivnost…in netoleranco…in prepotentnost…
S tako čefursko mentaliteto lahko samo samo sanjaš o tem, da boš nekoč postala zrela, inteligentna oseba…

Sej sm ti odgovorila, da vidm vašo (tvojo in od 2 predhodnikov) inteligenco 😀 brez pameti, ne štekate, v glavnm da vam povem, vse vzamete za resno kot je napisan LOL
Tipični desci res z visokim IQ 😀
[/quote]

Očitno še nisi skužila da kdor se pusti sprovocirat in se razburja na vse pretege, je dokazal svojo primitivnost…in netoleranco…in prepotentnost…
S tako čefursko mentaliteto lahko samo samo sanjaš o tem, da boš nekoč postala zrela, inteligentna oseba…
[/quote]

:)))))))) Torej se ne boš poslovil? Ura tvojega zadnjega prispevka je 46 minut čez polnoč!

Ah dej ne nabiji, usi vemo da se thor zajebava.
[/quote]

Če se zajebava tudi s tem, potem ni vreden počenega groša in ga bo njegova Lotti kmalu načevljala.
[/quote]

Čak mal kdo je tule njegovo Lotti omenil?
Lotti je njegova bejba in pričakujeta otroka, kar mi je jasn.
Tle smo pisal o vsem drugem, mal si preber.

Ma sploh ni res da sm nastrojen proti južnim. Nism. Mot me sam, da ko dec neki napiše use babe takoj začnete da vas pecamo.

Moška verzija Redne .-.

Očitno še nisi skužila da kdor se pusti sprovocirat in se razburja na vse pretege, je dokazal svojo primitivnost…in netoleranco…in prepotentnost…
S tako čefursko mentaliteto lahko samo samo sanjaš o tem, da boš nekoč postala zrela, inteligentna oseba…
[/quote]

:)))))))) Torej se ne boš poslovil? Ura tvojega zadnjega prispevka je 46 minut čez polnoč!
[/quote]
ADIOS MOTHERFUCKERS !!!

https://i.pinimg.com/236x/c8/49/88/c84988f83806edb13ff25343da015967–funny-sarcasm-funny-shit.jpg

Sej sm ti odgovorila, da vidm vašo (tvojo in od 2 predhodnikov) inteligenco 😀 brez pameti, ne štekate, v glavnm da vam povem, vse vzamete za resno kot je napisan LOL
Tipični desci res z visokim IQ 😀
[/quote]

Očitno še nisi skužila da kdor se pusti sprovocirat in se razburja na vse pretege, je dokazal svojo primitivnost…in netoleranco…in prepotentnost…
S tako čefursko mentaliteto lahko samo samo sanjaš o tem, da boš nekoč postala zrela, inteligentna oseba…
[/quote]

Papagaj, sam ponavljaš eno in isto.
Sm ti že napisala, da imaš ničelno inteligenco. Res si tud en ful velik bedak, če vrjameš vsem tem ženskam, ki se ti slinjo po MONu. Res si me s temi izjavami fuuulll presenetil. Kljub temu, da me znaš sam napadat pa žalt, sm misla vseen da si vsaj mjčkn bolj pametn, pa si se le pokazal LOL

Očitno še nisi skužila da kdor se pusti sprovocirat in se razburja na vse pretege, je dokazal svojo primitivnost…in netoleranco…in prepotentnost…
S tako čefursko mentaliteto lahko samo samo sanjaš o tem, da boš nekoč postala zrela, inteligentna oseba…
[/quote]

:)))))))) Torej se ne boš poslovil? Ura tvojega zadnjega prispevka je 46 minut čez polnoč!
[/quote]

Sej se je dans že ne vem kolkrat poslovil, od jutra se že poslavlja 😀

Če se zajebava tudi s tem, potem ni vreden počenega groša in ga bo njegova Lotti kmalu načevljala.
[/quote]

Čak mal kdo je tule njegovo Lotti omenil?
Lotti je njegova bejba in pričakujeta otroka, kar mi je jasn.
Tle smo pisal o vsem drugem, mal si preber.
[/quote]

Prebral sem vse. Moj komentar je logičen.

Vaš link

Čak mal kdo je tule njegovo Lotti omenil?
Lotti je njegova bejba in pričakujeta otroka, kar mi je jasn.
Tle smo pisal o vsem drugem, mal si preber.
[/quote]

Prebral sem vse. Moj komentar je logičen.

Vaš link
[/quote]

Dalč od prebranega.

Prebral sem vse. Moj komentar je logičen.

Vaš link
[/quote]

Dalč od prebranega.
[/quote]

Prov maš, dec piše pa nima pojma kva smo pisal.

Prebral sem vse. Moj komentar je logičen.

Vaš link
[/quote]

Dalč od prebranega.
[/quote]

Omenjal je Lotti… in omenil je, da lahko do polnoči, nedelja pa je že off limits. Pa se še zmer usaja.
Pač sestavim podatke… Logika, gola in preprosta.

Ma sploh ni res da sm nastrojen proti južnim. Nism. Mot me sam, da ko dec neki napiše use babe takoj začnete da vas pecamo.
[/quote]

Sigurn nismo VSE, ste pa zgleda eni desci taki, da takoj vse vzamete za resno.
No ja, sej na tem MONu se je že večkrat vidl, da en folk sploh ne ve kaj je zajebancija kaj pa resno. Sm imela tud sama tuki gor že izkušenj s takimi.

New Report

Close