Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Thorrr se poslavlja

Thorrr se poslavlja

No sem vedela da imas custva in da si ubistvu fejst dec…
lepo, ker priznas da te neki nervira….
Preden pa gres, pa sori k sem te enktat razjezila, da si me grdo napadu ko psa….ampak je mimo…
L.p.

Ko se dokončno posloviš in potem še kar sodeluješ v temi in pojasnjujes razloge za svojo “odločitev”. Se boš ti moj k.urac poslovil s foruma. V najboljšem primerunse boš lepo po pi.zdunsko skril in se javljal iz izmišljenih in vedno novih nickov.

Ampak samo dokler ne boš hotel spet bit “prepoznaven”. Potem si boš pa registriral novega in nadaljeval zgodbo do naslednjega “slovesa”.

Zeeeeeeh. 100x videno.

Kaj misliš da te bo kdo pogrešal al kaj. Drgač pa itak boš slej al prej pršu nazaj težit s kakšnim drugim nickom.

Najbolj smešno je ko se eni na INTERNETU poslavljate kot da bi šli živet v Avstralijo. Pa še tisti, ki gredo v Avstralijo pridejo občasno na obisk. Da ne boš nikol več šel na MON? hahahahahahha dobra šala

Najbolj smešno je ko se eni na INTERNETU poslavljate kot da bi šli živet v Avstralijo. Pa še tisti, ki gredo v Avstralijo pridejo občasno na obisk. Da ne boš nikol več šel na MON? hahahahahahha dobra šala
[/quote]

Pa še internet imajo tudi v Avstraliji :)))))

Najbolj smešno je ko se eni na INTERNETU poslavljate kot da bi šli živet v Avstralijo. Pa še tisti, ki gredo v Avstralijo pridejo občasno na obisk. Da ne boš nikol več šel na MON? hahahahahahha dobra šala
[/quote]

Pa še internet imajo tudi v Avstraliji :)))))
[/quote]

Res je ampak nisem mislil na tak način. Preberi dobro :))

je najlepše, ko ne vem, kdo je toti Thorrr. A motor

Sj je napisal, da se poslavlja…

Pa še internet imajo tudi v Avstraliji :)))))
[/quote]

Res je ampak nisem mislil na tak način. Preberi dobro :))
[/quote]

Vem 😉


Nimaš pojma…niti 1x se nisem skrival za fejk nickom in to določeni forumaši, ki so že dalj časa tle gor, dobro vedo…in ja, so ble pavze vmes in sem se vrnil…saj nisem napisal da so bom odklopil za skoz…trenutno mam pač zadost …na svoj zadnji post pa menda lahko kaj repliciram…al kaj? Nimam dovoljenja?

Joj ne it, samo tega ne. Forum bo umrl brez tebe, rotim te!


Potem tvoja vera ni dovolj močna, če boš na nek način priznal poraz pred tistimi, ki jih je resnica zadela.
[/quote]
Jah, ni glih tko…če se težaku mirno umakneš namesto da se zapleteš v živčno pregovarjanje in fajt, to ni noben poraz…sej veš, pametnejši vedno popusti oz se umakne…
[/quote]
Pametni ne rabi nasveta, budali ga je škoda pisat/dajat, ker ga ne dojame… 😉

Se je pa za vprašat kaj si ti želel od tega, da si pisaril? Priznanje, pohvalo, nagrado?
Da nisi ti malo preveč domišljav? 😛

Pogrešala te bom!

hepibrzdej, pa naj te dobro nabije s straponom 😉

A ga je bilo treba razkrinkat???

Uuuu Torči je zalubleeen 😀

Sm vesela zate, da si boš z lotti ustvaril družino!!!

Edini ki so res šli dol z mona, so to naredili brez napovedi, poslavljanja, preprosto mrknili so brez drame in razlaganja.

Zdaj ga bo Štajerka vzela pod komando, nekaj štajerskega se spomni…
[/quote]

UUUUuu, najebal ga je: ” Če te maš toto štajerko, te ne rabiš met totega pesa!” tako pravi pregovor. in verjetno mu je že postavila ultimat: ali ona, ali forum. Zato se poslavlja….
[/quote]

Thorči se je tko močno napalil na štajerko da se bo posvetil sam njej…thorrrči si taprav dec k se posvetiš svoji ženski u celoti..

Hahahaha ………..

Patetika na kub.

Nikoli nisem razumela, zakaj je treba dati objavo, da nekdo zapušča mon ?
Pač samo greš in to je to. ;))))))).

Joj, Popay…z izborom tega komada si pri meni dobil 100 pik(prej mi nisi bil simpaticen),tako da…*♡*

Ma, ne vem, kdo je kdo, ampak najbolj glasni so vedno nazaj pristali. Tudi ti še sedaj, ker te zanima, kakšen ‘pogreb’ si ustvaril menda. Tema za zapisat pri produktivnosti te vsebine.

Joj ne it, samo tega ne. Forum bo umrl brez tebe, rotim te!
[/quote]

To morš kot kakšen Glanck ali Bmw nardit. Ampak tud ti so še vedno tu haha. )

Ti lahko greš – nihče ne bo opazil.

TORRR pa ni glih en povprečnež. Me je pa nasmejal s tem ‘slovesom’ – očitno se stara. 😀

New Report

Close