Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tiste, ki ste še tu…

Tiste, ki ste še tu…

Eh, jaz sem komaj zajadrala sem gor, pa vidim, da najverjetneje ni nobene več. No, nekaj sem morala še narediti na računalniku, pa se mi ne ljubi več, spat me pa tudi še ne vleče, zato sem malo pokukala sem gor. Pa bo vseeno trena v Mižola, je treba vstat pred sedmo … Še dobro, da rabim malo spanja. Nočko oz. že skorajšnje dobro jutro vsem, Delfina

:-(((((((((((((

Mobi se je spraznil in budilka ni zvonila. Vstali šele 7.20, kriza. Moj bog kok se men pozna (v pozitivnem smislu), če spim uro dlje in če me namesto predirljivega zvoka telef.budilke zbudi možev: Kako pa to da ura ni zvonila.

Dove**:Pa kje si ti, ženska?

PM,to pa dela ponočevanje.Hecam se,prosim ne zameri.

Skoraj popolnoma pravilno!;-)))) (no, nekaj manjših popravkov)

Ko je prišel šef sem bla tolk presrana, da mi je še tipkovnica “utihnila”…

Aja, pa dobro jutro in upam, da ste se ornk naspali!

Da ti vidiš moj pogled. Najprej grdo gledanje (do ponočevanja), potem pa glasen smeh. :-)))))

Ja saj ne rabim govorit, da zdaj dete sladko spi. Me ma da bi kar zbudila, da vidi mal kak je to. Sicer pa ga bom pustila, da imam še jaz mal svojga miru.

Za dans zvečer me je pa že kar groza, ker smo sami in bom sama nosačka, ata gre na morje pomagat.

Jutro tudi tebi.

Šef (???) al misliš mož?

Popravkov???, v kakšnem smislu?

Matr si hitra! Si se pa res naspala;-))))))

Šef (Primož), popravki: ne več tako suha in lasje malo daljši.

Daj shujšaj in se postriži, prej si mi bila bolj všeč ;-)))))))))))))))))))))))))) Se mi vidi, da sem čist upiljena, a ne? Pa še kave nisem spila, ti šment.

Drugače pa mi je pediatrinja rekla, naj kupim riževo sluz in jo dam malemu, ima driskico (tko ene 3x na dan, čist voda, pa smrdet je začelo), sicer pa je dobro razpoložen do tistih magičnih 19h.

Prvo bom, drugo pa ne!;-)))))))))))))))

Držim pesti, da bo tamali čimprej dobro!

Joj, sedaj pa me zelo firbec muči kako v živo izgleda tale Dove**

vidim, da ti znaš pravilno napisat ime najine pen-frendice. Mene mučijo tiste zvezdice, kje za vraga jih dobiš (katera tipka). Pa prosim razloži tako, saj veš, za telebane.

Kad se sad nisam šlogirao?

Pa saj te zvezdice so iste, sam 1x svetijo 5 krako, drugič pa 6 krako.

Mein Gott!
;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

No PM,je ratala zvezdica,saj ni tako težo.Sinko še kar spi?

Kaj pa je tebe tako nasmejalooooooooooooooooooooooooo, ko maš tok ust na smeškotu?

razgrajaca, ampak, morš priznat, da je zanimivo. Ko gledam zdele gor ima zvezdica v nasvu posta 6 krakov, ko pa grem na prvo stran pa ima taista zvezdica 5 krakov. No, viš, zakaj jaz te kište pravzaprav ne maram, mam občutek da me malo zaj….čka!

Je zanimivo,sem pa jaz šele sedaj to videla ko si omenila,pa imam dvojne oči.
Pač dela včasih ta kišta po svoje,samo da dela,ker brez nje nebi mogla bir-vsaj jaz.

No že spet! Mal pogledam semle in me kar vrže od smeha;-).

Pa ne štet tistih krakov, sem ti ja povedala kak nasvet sem dobila….:-).

Bodi dobre volje (taglavna v mestu), hitro pozdravi nagajivi nohtek in nacartaj tamaučka!

;-))))))))))))))))))))))))

Joj punci (D in r), dans sem pa res gut volje, mal sta pa še vidvi krivi (a se piše krivi al krive ?????!!!!), ker me nasmejita zraven.

Jst bom pa še drug Toporišič postala, zgleda.

Joj! Adijo, grem, sploh se ne morem zresnit;-).

Uživaj gospa Toporišičeva in še veliiiko smeha danes:-)))))))))))

Joj, kakšen lapsus. Mene se meša, v glavi vrti….

Hotla sem vprašat al se piše vidvi al vidve, to kako se piše krivi pa itak vem.

Dove**, ne odhajaj, al pa pejt sam za kratek čas. Grem gledat telenovelo
:-)))))))

Do večera nepreklicno!

Jokam se od smeha: pajek MORILEC!;-)))))))))))))))))))

Taglavna si, matr sem dobre volje!

Ku, ku…….kje ste?

ojla

New Report

Close