Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tiste, ki ste še tu…

Tiste, ki ste še tu…

Ojla, pika poka, pozdravlja te Piki, pa ne Poki.

Me tako v noge zebe…(( Sem danes zažgala olje ..je bilo vse v megli …pa sem morala cel dan luftat in se še ni segrelo:)))
hehe

kva si pa delala???ccc

če ni v glav ..))))

Natakni štumfe na nožice, kakšne fajn debeleeeeeeeee. Men je pa skoz tko vroče, da še zunaj kar letam brez štumfov.

men je tud vročeee

Zihr maš kakega sanjskega blizu))))

Jaz sem tukaj samo z enim očesom med reklamami.Gledam po dolgem času film na POP TV.

Pravkar prišla, prej sem delala pokoro za dopoldansko smejanje in zabavo. Še vedno dobre volje?

vedno manj, saj veš, da je to naša “ura”. Morala sem ga malo odložiti, zdaj pa kriči. Da vsaj stroj zalaufam. Sem se pritoževala, ker so ukinili popoldanski poceni tok, pa saj ga ne rabim, saj Žigonja poskrbi, da perem pozno.

Eh, držim pesti, da bo tamali dobro in dolgo spal!

Pa tla v kopalnici tudi niso pomita, je pa zato en lep dnevne posesan in prešprican. Nas napadajo mravljeeeeeeeeeee, to je prav grozno, cela mravljišča. Vse povsod lezejo in sem morala odmaknit sedežno, ki je dolga ko en hudič in težka in vse pozaugat, pa še par pajkov je našlo večni mir.

Amen.

Ni milosti za MORILCE;-)))))))))
Amen.

No piško se je umiril, zdaj cucla prst in ker to pomeni malo miru, da se spočijejo moja ušesa, bom pogledala skozi prste.

Drugače pa sem danes izvedela za dve nezgodi v sinovem razredu. Enega fantka je sošolec s palico v oko in je v bolnici (to se je zgodilo v sredo), drugi pa si je prebil ustnico in mislim, da še kak zobek zraven, ko se je z neko punco zaletel. Groza, kar strah me je ga poslati v šolo.

Pa to ni res!!!

No, ampak tvojemu se NIČ PODOBNEGA NE BO zgodilo. Nalašč se derem, misli pozitivno!!!!!!!!

Hvala. To rabim, misli pozitivno. Vedno mu tudi pravim, naj ne sodeluje pri pretepanju, prerivanju in podobno, v smislu znanega reka: PAMETNI PRVI ODNEHA. Včasih sem sebi že k ena pokvarjena plošča. Samo vedno se te nezgode zgodijo NEZANALAŠČ. Ampak meni to ne bi nič pomagalo, če bi moj otrok zaradi tega postal invalid.

Jaz mu kar rečem naj gre učiteljici povedat, sam noče, po moje se noče zamerit. Se mi je zaupal, da ga sošolka neprestano zalezuje in ljubčka in mu to ni všeč. Pa sem mu spet rekla, da če ji ne more dopovedat sam da mu to ni všeč, naj gre povedat.

Ma stalno je nekaj v šoli. In še bolj resno bomo morali zagrabit, saj me je tokratni pogled v del.zvezke razžalostil. Opozorila in napake.

Evo, zdaj ti bom pa še jaz rekla nekaj, kar si verjetno mnogokrat slišala!

Ne obremenjuj se, fantiček je šele prav zakorakal v šolo (in ostali tudi) in se pač vsak po svoje prilagajajo ter si utirajo pot. Dosti je odvisno tudi od učiteljice in seveda staršev. Veliko sem delala z mlajšimi in malo starejšimi otroki, tako, da ne govorim kar tako. Tudi razne nezgode se ne dogajajo vsak dan, jasno pa je, da vsaka posebej prizadene in da močno mislit.

Tvoj sin ne bo invalid, v šoli bo vse Ok, samo daj mu čas. O učiteljici si pa že sama vse povedala, upam, da jo čimprej zamenjajo!!!

Drži se Piki Miki in predvsem verjemi v J., da zmore premagati VSE ovire!

Se vama lahko pridružim za par minurk?

Absolutno lučka!;)))))))))))))))

Hvala moj golobček.
Sem že mislila da ste vse pobegnile.

Ja, saj vem, da imaš prav. Ah zdaj pa moram it, najmlajši me kliče.

Ne še, ni časa:-))))))

Kar, dobro se nahranita in naspita!;-))))

Že,že,sma pa samo midve še tukaj.Vse ostale že pocivajo.

Nocko,PM in dolgo spanje v dopoldan.

New Report

Close