Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tiste, ki ste še tu…

Tiste, ki ste še tu…

…zakaj se vam ljubi še gledat v monitor?

Meni je to že nekako navada, ker prej navadno ne gre;-))))))

Iz radovednosti,ker čez dan ni bilo časa.

Ja, čez dan ni bilo časa, zdaj si pa še noge namakam. Da malo pocajtam te presnete nohte in trdo kožo.Če se ne bom vzela v roke, bom še kmalu kot en fosil zgledala.

Jaz tudi, pa zaradi kupa dobrih nasvetov…

Šele sedaj imam čas, da kaj popucam :-))))

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

-ker moža ni doma,
-ker sem plačevala položnice preko SKB-Neta in ko sem enkrat za računalnikom, ne morem mimo foruma,
-ker bi sicer morala postoriti nekaj malenkosti (za 20 min dela:), pa se mi neljubi in raje spet odlašam, ker ….
– iz radovednosti
– seveda pa tudi zaradi dobrih nasvetov

Za izgled fosila pa še imaš ogromno časa.

Ajojoj!

Mene:-((((((((((??????????????

Please, saj bom pridna!!!!!

Lp, E

Dobrodošel v klubu nočnih žensk.

Jaz se tud strasim tukaj. Ker se dolgocasim, cakam fanta, da se koncno primiga spat…
In ze kujem nacrte, cesa pametnega bi se jutri lotila.
Ima kdo kako idejo? Sem nosecnica na bolniski in si krajsam cas z drobnimi zadevicami….

Lenari ali pa tisto kjer se sprostiš.
Boš potem ko bo dojenček imela veliko dela,uživaj.

Piki Miki, ti kr fajn poštimi nohte in ostalo1 Men se tresejo tangice;-)))))))))!

Beri, beri, beri … zadnje čase pri 2 mulčkih nikakor več ne uspem prebrati kake dobre knjige (no – bi jo lahko zdajle, kajne, namesto da tu visim :)Samo kaj, ko vem, da bom po 2. strani že spet zaspala.

Čakam možička, da pride v posteljo. Hkrati pa pošiljam fotke, da mi jih razvijejo za v album, veliko jih je pa gre počasi.

Lahko ti dam nasvet, kako fino odstraniš trdo kožo. Vzami svojo ali pa moževo žiletko – takšno, ki si jo mislila že v koš vreči in si fajn postrgaj podplate. Namaži s kremico in boš imela takšne podplate, kot tvoj dojenček ritko :-)))

Se že stiskate k možekom?

oblacna, spi, spi, spi, ker potem to več ne boš počela:-)))

Mali ga svira 100/h, noge so spet zvisele, kva pa nuca 5 minut namakanja. No zdaj jih utapljam že v alkoholu. Malega več ne znam potolažit, kot da ga dam na joško. Še v naročju kriči. Ja tiste že drži:TA NAM BO DAL VETRA. Je bil prvi pridkan še za tega, zgleda. Ata se huduje, ker ne more it spat, nisem jst kriva, da nimamo 5 sob :-)))

No, PM, res bo bolje, ne bit tak pesimist!

Nam se je skoraj eno leto rolalo od ne spanja…

Si sploh ne predstavljam.

Si predstavljaš mene NE PESIMISTA?

Mimogrede te preveč vprašam kakšna si po izgledu: dolžina las, barva. Sem si zamislila eno sliko in mi ne gre iz glave. Če pa nočeš na forum, pa gsm. Mimogrede Sloncek si te pa čist kontra predstavlja. Sva zadnjič razglabljali kako naj bi katera izgledala. Jaz ponavadi itak vedno ful sfalim.

Ne vem, se mi zdi da maš ti bolj prav (kar se predstav tiče)…
Pokliči kaj, saj lahko vrnem klic, tule pa res raje ne bi…

:-))))))))
Pesimist itak, me too, ampak vseeno verjamem, da Bog zelo dobro ve kaj dela!!!

Nevem , ne bi bila čist prepričana. Nevem zakaj mene glas zavede in obim napačno predstavo. Me pa že prav firbc matra, katera je imela prav.

Jaz pa sem ateist, včasih imam občutek, da sem vsega kriva sama, pol si pa spet rečem, da to pa že ne more bit res. Saj nisem tako žleht. Sicer pa itak življenje bolj tepe tiste pridne in poštene.

;-)))))))))))))))))

Pridna in poštena, kolkr se da, sem tudi jaz…Tako je pač življenje! Bivša ORTODOKSNA ateistka…
No, pa povej kako me vidiš?

Nisem šla še ajat, bom pa to storila zelo kmalu. Saj veš, vstajenje ob 6.15

Hja, bi rekla velika kakšne 170 cm, bolj suha, temnolaska (bolj na črno), kratke ravne laske.

Joj, gotovo sem bluznila kolikor sem dolga in široka, predvsem široka. He he he.

Pa vsaj namigni mi, a je toplo al hladno, da bom lohk zaspala.

No ja, očitno bom morala vseeno it spat brez da bi vedela…

Gotovo kaj bereš na katerem drugem forumu. Do jutri (ups danes) te lepo pozdravljam. Lahko noč. Bova videli katera bo prej vstala.

New Report

Close