Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tistim, ki denarno socialno pomoč porabijo za dopust, bi takoj odvzel pravico do nje

Tistim, ki denarno socialno pomoč porabijo za dopust, bi takoj odvzel pravico do nje

če bomo vsi sedeli doma na kavču bo pa že nek napredek, sej bi s temu pokazal delodajalcem, državi pa vladi da se nam fučka za tak sistem kt je in bi se začel posledično vse obračat na bolje, ker bi delodajalci z veseljem rajš odprl več delovnih mest pa fajn plačanih kt pa manj, ker so drugač brez biznisa pa polsedično prihodkov, država bi se tud zbrihtala, ker davkov ne bi dobivala, da jih je treba znižat pa v manjših količinah pa na manj področjih pobirat, lenuhe pa odpustila iz pisarnic, ampak se ni za bat, slovenski narod bo rajš še naprej rintal za mezde pa se ne bunil nad delodajalci pa zahteval boljše plače ampak se bo rajš še naprej kurčil na sosede k ne živijo isto kt oni, se spravljal na šibkejše od sebe pa iskal zlo pa vse gorje na svetu v tistih, k dobijo tista dva evrska stotaka od države na mesec, ker ni dost delovnih mest za njih namest da bi pizdakal nad vlado, k povzroča z davki da se delodajalci selijo v tujino pa zarad davkarije zapira firme, krivil sosedovo francko pa joža da zarad njunega posedanja na kavču njihove matere in očetje dobivajo drobiž od penzije, bog ne dej stopili na prste tatovom v pokojninskih skladih itn.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Pejt spat!

Pejt spat![/quote]

Ja, saj verjamem, da te boli, kar sem napisal. Ampak dejstvo je. Ne bo večno tako. Kmalu socialnih transferjev ne bo več. Kaj bo potem? Pa še otroški dodatki, pa subvencionirane najemnine in kaj bi še radi? Pošten delavec pa naj crk*e, kajne?

Pejt spat![/quote]

Ja, saj verjamem, da te boli, kar sem napisal. Ampak dejstvo je. Ne bo večno tako. Kmalu socialnih transferjev ne bo več. Kaj bo potem? Pa še otroški dodatki, pa subvencionirane najemnine in kaj bi še radi? Pošten delavec pa naj crk*e, kajne?[/quote]

dej ti pejd jutr do delodajalca pa njemu jamraj, tud če socialne ukinejo boš ti še zmer mel samo 500 eur v žepu pa iste delovne pogoje, pa iste cene v štacunah.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ja, saj verjamem, da te boli, kar sem napisal. Ampak dejstvo je. Ne bo večno tako. Kmalu socialnih transferjev ne bo več. Kaj bo potem? Pa še otroški dodatki, pa subvencionirane najemnine in kaj bi še radi? Pošten delavec pa naj crk*e, kajne?[/quote]

dej ti pejd jutr do delodajalca pa njemu jamraj, tud če socialne ukinejo boš ti še zmer mel samo 500 eur v žepu pa iste delovne pogoje, pa iste cene v štacunah.[/quote]

Imam enkrat več plače. Oziroma še malo več. Torej ne omenjaj meni 500,00 EUR. Ni pa mi vseeno za tiste, ki imajo malo.

dej ti pejd jutr do delodajalca pa njemu jamraj, tud če socialne ukinejo boš ti še zmer mel samo 500 eur v žepu pa iste delovne pogoje, pa iste cene v štacunah.[/quote]

Imam enkrat več plače. Oziroma še malo več. Torej ne omenjaj meni 500,00 EUR. Ni pa mi vseeno za tiste, ki imajo malo.[/quote]

men je pa vseen, vsak nej dela z dnarjem k ga ma kar hoče… če jst delam biznis je to tko, da sam ceno postavim za izvedbo, če bom reku da nekej nardim zastonj sem si sam kriv če bi si kasnej premislil pa hotu zaslužit, da bom zastonj nekej naredil, mi ni kriv noben na socialki , če računam 3 eure na uro tud ni noben socialc kriv da sem se spogajal za tako ceno, če računam 5 eur isto al pa 10 itn.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Potem bom pa nehala plačevati davke!!!
Ker jih za metanje v luknjo brez dna za neumnosti politikov in njihovih ritoliznikov ziher ne bom. Zaprem firmo in začnem delat na črno ali pa čez mejo. Ali bo država skrbela za svoje državljane ali pa VSI nehamo delat za kravatarje.
Ti pa nehaj bluziti, ker nimaš premajhne plače zaradi socialnih transferjev, ampak zaradi gnile države. Jaz zaslužim bistveno več kot ti, država mi pobere, da glava peče, pa ne krivim zato revežev, ampak tiste, ki so tega dejansko krivi.

Pejt spat![/quote]

Ja, saj verjamem, da te boli, kar sem napisal. Ampak dejstvo je. Ne bo večno tako. Kmalu socialnih transferjev ne bo več. Kaj bo potem? Pa še otroški dodatki, pa subvencionirane najemnine in kaj bi še radi? Pošten delavec pa naj crk*e, kajne?[/quote]

Pa kaj se nisi še dovolj nafutral teh bonitet? Najbolje, da te nekdo futra do smrti.

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Potem bom pa nehala plačevati davke!!!
Ker jih za metanje v luknjo brez dna za neumnosti politikov in njihovih ritoliznikov ziher ne bom. Zaprem firmo in začnem delat na črno ali pa čez mejo. Ali bo država skrbela za svoje državljane ali pa VSI nehamo delat za kravatarje.
Ti pa nehaj bluziti, ker nimaš premajhne plače zaradi socialnih transferjev, ampak zaradi gnile države. Jaz zaslužim bistveno več kot ti, država mi pobere, da glava peče, pa ne krivim zato revežev, ampak tiste, ki so tega dejansko krivi.[/quote]

Niso vsi prejemniki denarne socialne pomoči dejansko reveži. To bi se moralo preveriti. A ti še zdaj ni jasno? Ja, začne se pri kravatarjih, politikih, tajkunih, vendar tudi tu se mora narediti čistka, red. Jasno? Ni vsak prejemnik denarne socialne pomoči upravičen prejemnik le-te. Treba je časovno omejiti prejemanje le-te.

Kot kaže še vedno nekateri ne dojamete, kaj je problem vsega tega. Tudi zaradi tega se nam odvajajo davki. Pol plače nam gre za davek. A ni morda tako? Pol plače!!!! To gre tudi za socialne transferje, med katere ne sodi samo socialna pomoč.

Nekateri izkoriščajo to in to se mora preveriti, kako je dejansko stanje, kam gre ta denar. Dejstvo je, da to ni plača. Kakorkoli obrneš, to ni plača. Oni za socialno ne naredijo nič, nekateri pa garajo za dohodek dveh socialnih podpor. Očitno ste sočutni samo do lenuhov in delomrznežev, tisti, ki pa delajo, pa lahko crk*ejo zaradi izkoriščevalcev. Ne morem verjeti. Če imaš s.p., bi še toliko bolj morala vedeti, kam gre tvoj denar in za koga ter zakaj in za kaj.

Še enkrat. Niso vsi prejemniki denarne socialne pomoči dejansko reveži in nezmožni dobiti delo oz. nezmožni delati. Zakaj samo jaz poznam več deset primerov, ki socialno prejemajo več kot 10 let? (???!!!)

Če so nuja pa jih ti in tvoji somišljeniki plačujte ne pa vsi. Nuja so službe ne pa soc. transferji.

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Potem bom pa nehala plačevati davke!!!
Ker jih za metanje v luknjo brez dna za neumnosti politikov in njihovih ritoliznikov ziher ne bom. Zaprem firmo in začnem delat na črno ali pa čez mejo. Ali bo država skrbela za svoje državljane ali pa VSI nehamo delat za kravatarje.
Ti pa nehaj bluziti, ker nimaš premajhne plače zaradi socialnih transferjev, ampak zaradi gnile države. Jaz zaslužim bistveno več kot ti, država mi pobere, da glava peče, pa ne krivim zato revežev, ampak tiste, ki so tega dejansko krivi.[/quote]

Niso vsi prejemniki denarne socialne pomoči dejansko reveži. To bi se moralo preveriti. A ti še zdaj ni jasno? Ja, začne se pri kravatarjih, politikih, tajkunih, vendar tudi tu se mora narediti čistka, red. Jasno? Ni vsak prejemnik denarne socialne pomoči upravičen prejemnik le-te. Treba je časovno omejiti prejemanje le-te.

Kot kaže še vedno nekateri ne dojamete, kaj je problem vsega tega. Tudi zaradi tega se nam odvajajo davki. Pol plače nam gre za davek. A ni morda tako? Pol plače!!!! To gre tudi za socialne transferje, med katere ne sodi samo socialna pomoč.

Nekateri izkoriščajo to in to se mora preveriti, kako je dejansko stanje, kam gre ta denar. Dejstvo je, da to ni plača. Kakorkoli obrneš, to ni plača. Oni za socialno ne naredijo nič, nekateri pa garajo za dohodek dveh socialnih podpor. Očitno ste sočutni samo do lenuhov in delomrznežev, tisti, ki pa delajo, pa lahko crk*ejo zaradi izkoriščevalcev. Ne morem verjeti. Če imaš s.p., bi še toliko bolj morala vedeti, kam gre tvoj denar in za koga ter zakaj in za kaj.

Še enkrat. Niso vsi prejemniki denarne socialne pomoči dejansko reveži in nezmožni dobiti delo oz. nezmožni delati. Zakaj samo jaz poznam več deset primerov, ki socialno prejemajo več kot 10 let? (???!!!)[/quote]

sploh ne vem kaj kompliciraš tolk, se ti vid da si tipični slovencelj… jst delam za tak denar kt ga sam izborim, pa za to ne krivim nobenga, če to pomen da se en teden jebem nek na soncu, sred polja se pač jebem pa tist nardim, se ne razburjam da kako se jst moram jebat za tist dnar en se pa sto metrov stran na ležalniku vala pa kadi čik pa pije pir, mi ne dela nobene škode, ni kriv da se jst jebem za tiste peneze pa crkujem pod soncem pa ni on/a kriv/a da mam jst tolk na uro plačan, pa da to delam kar delam, ampak sem se v to spravil sam, ti kt tipičen slovencelj pa znaš samo to: jst se jebem za tisto plačico eni pa čičajo doma pa se zarad tega frustriraš pa še ukinjal bi jim ne vem kaj vse, ker si sam nesposoben zase dosežt pa narest kej boljšga.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Peniš za brezveze. 10 let = 120 mesecev x 250 € = 30 000 €
Tok zasluži največji de*bil v 6 mesecih v parlamentu
Mimogrede, LA zaseda površino 3/4 Slovenije, pa ima enega župana, NY ima preko 8 mio prebivalcev, pa enega župana …itd itd
Sicer pa grizi se po mili volji. Jaz grem spat.

Polno polnokrvnih prikritih nacijev je pri nas v tej mini luknji!

Ta ko bi ukinil/a socialne pomoči – naj izvoli sama po njo in živi z nekaj več od 200 evri! Zelo veliko po moje tem ljudem ostane še za kao neke DOPUSTE!
Takšne izjave lahko dajejo le ljudje, ki so totalen smrad!

Smrt fašistom svoboda narodu

Niso vsi prejemniki denarne socialne pomoči dejansko reveži. To bi se moralo preveriti. A ti še zdaj ni jasno? Ja, začne se pri kravatarjih, politikih, tajkunih, vendar tudi tu se mora narediti čistka, red. Jasno? Ni vsak prejemnik denarne socialne pomoči upravičen prejemnik le-te. Treba je časovno omejiti prejemanje le-te.

Kot kaže še vedno nekateri ne dojamete, kaj je problem vsega tega. Tudi zaradi tega se nam odvajajo davki. Pol plače nam gre za davek. A ni morda tako? Pol plače!!!! To gre tudi za socialne transferje, med katere ne sodi samo socialna pomoč.

Nekateri izkoriščajo to in to se mora preveriti, kako je dejansko stanje, kam gre ta denar. Dejstvo je, da to ni plača. Kakorkoli obrneš, to ni plača. Oni za socialno ne naredijo nič, nekateri pa garajo za dohodek dveh socialnih podpor. Očitno ste sočutni samo do lenuhov in delomrznežev, tisti, ki pa delajo, pa lahko crk*ejo zaradi izkoriščevalcev. Ne morem verjeti. Če imaš s.p., bi še toliko bolj morala vedeti, kam gre tvoj denar in za koga ter zakaj in za kaj.

Še enkrat. Niso vsi prejemniki denarne socialne pomoči dejansko reveži in nezmožni dobiti delo oz. nezmožni delati. Zakaj samo jaz poznam več deset primerov, ki socialno prejemajo več kot 10 let? (???!!!)[/quote]

sploh ne vem kaj kompliciraš tolk, se ti vid da si tipični slovencelj… jst delam za tak denar kt ga sam izborim, pa za to ne krivim nobenga, če to pomen da se en teden jebem nek na soncu, sred polja se pač jebem pa tist nardim, se ne razburjam da kako se jst moram jebat za tist dnar en se pa sto metrov stran na ležalniku vala pa kadi čik pa pije pir, mi ne dela nobene škode, ni kriv da se jst jebem za tiste peneze pa crkujem pod soncem pa ni on/a kriv/a da mam jst tolk na uro plačan, pa da to delam kar delam, ampak sem se v to spravil sam, ti kt tipičen slovencelj pa znaš samo to: jst se jebem za tisto plačico eni pa čičajo doma pa se zarad tega frustriraš pa še ukinjal bi jim ne vem kaj vse, ker si sam nesposoben zase dosežt pa narest kej boljšga.[/quote]

Glej, jaz za rome, delomrzneže in te nisem več pripravljen prispevati, sploh ker nam ti isti delajo tod okoli same težave. Res. Pripravljen sem prispevati za res revne, tiste, ki si niso sami krivi, da so prišli v slab socialni položaj, za tiste, ki pa so delovno sposobni, zdravi, dovolj mladi, pa ne več. Delo se dobi, če se hoče za vsakega zdravega človeka. Za lenuha pač ne in ta se bo izmotaval skoz. In čas je, da država temu “izmotavanju” reče stop.

In ne, še zdaleč nisem tipičen Slovencelj. Skoz preusmerjaš bistvo, srž problema. Čim gre denar za socialne transferje ali politične zdraharje, gre denar od nas. Ustvarjalci pogojev za boljše življenje v Sloveniji so tisti, ki so delovno aktivni. Zabušanti zagotovo ne pomenijo svetle prihodnosti za Slovenijo. In še enkrat te vprašam. Kaj bi bilo, če bi vsi prejemali denar od države, pa nič delali? Razloži, če si tako pameten.

Zdej boš šele penil, ko bo vse privatizirano. Zdej bo malo drugačen red kot ste ga bili vajeni v socializmu, ko ste namesto delali sestankovali od 8 do 14, ga pili po službah in na koncu zyebali celo državo. Zdej boš lahko šel spet v borbo haha :)))

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Iz katere luknje pa si ti prilezel/prilezla? Ljudje garajo za 500,00 EUR!!! Socialna pa je 260,00 EUR. A je to sploh kaka razlika?

Ravno zato, ker tako razmišljate, v Sloveniji ni napredka in ga še dolgo ne bo.

Ne trdim, da nihče več ne bi smel prejemati socialne, pač pa da bi prejemanje le-te morali časovno omejiti. Zdrav, krepak, mlad človek nima kaj prejemati socialne pomoči po 5, 10 let. A ste normalni? Sistem se bo zaradi takega razmišljanja sesul sam vase.

Ravno zato Sloveniji tudi med drugim grozi bankrot, poleg vseh afer s slabo banko, pa ostalimi težavami, ki so jih povzročila politična vodstva.

Slovenija potrebuje delovno aktivno prebivalstvo.

Kolkr sem slišu bodo socialni transferji tko al tko ukinjeni do leta 2017.

sploh ne vem kaj kompliciraš tolk, se ti vid da si tipični slovencelj… jst delam za tak denar kt ga sam izborim, pa za to ne krivim nobenga, če to pomen da se en teden jebem nek na soncu, sred polja se pač jebem pa tist nardim, se ne razburjam da kako se jst moram jebat za tist dnar en se pa sto metrov stran na ležalniku vala pa kadi čik pa pije pir, mi ne dela nobene škode, ni kriv da se jst jebem za tiste peneze pa crkujem pod soncem pa ni on/a kriv/a da mam jst tolk na uro plačan, pa da to delam kar delam, ampak sem se v to spravil sam, ti kt tipičen slovencelj pa znaš samo to: jst se jebem za tisto plačico eni pa čičajo doma pa se zarad tega frustriraš pa še ukinjal bi jim ne vem kaj vse, ker si sam nesposoben zase dosežt pa narest kej boljšga.[/quote]

Glej, jaz za rome, delomrzneže in te nisem več pripravljen prispevati, sploh ker nam ti isti delajo tod okoli same težave. Res. Pripravljen sem prispevati za res revne, tiste, ki si niso sami krivi, da so prišli v slab socialni položaj, za tiste, ki pa so delovno sposobni, zdravi, dovolj mladi, pa ne več. Delo se dobi, če se hoče za vsakega zdravega človeka. Za lenuha pač ne in ta se bo izmotaval skoz. In čas je, da država temu “izmotavanju” reče stop.

In ne, še zdaleč nisem tipičen Slovencelj. Skoz preusmerjaš bistvo, srž problema. Čim gre denar za socialne transferje ali politične zdraharje, gre denar od nas. Ustvarjalci pogojev za boljše življenje v Sloveniji so tisti, ki so delovno aktivni. Zabušanti zagotovo ne pomenijo svetle prihodnosti za Slovenijo. In še enkrat te vprašam. Kaj bi bilo, če bi vsi prejemali denar od države, pa nič delali? Razloži, če si tako pameten.[/quote]

si tipičen slovencelj, naci pa tak pa če se še tko trudiš zanikat to dejstvo.

srž problema je v bistvu v tebi, ne v romih, ne v socialkarjih, ne v lenuhih, srž problema je v tvojem slovencelstvu, kt sem ti že omenil, mene po domače boli kurac kaj kdo počne pa kdo razen države od kod pa kolk dobi pa kaj s tem počne, jst svoje nardim zaslužim tolk kt zaslužim pa s temu živim pa me boli kurac če en iz lufta dobi tistih 200 eur pa kaj z njimi počne pa kaj naredi za njih al velik al pa nič, škodi mi ne, ti kt tipičen slovencelj pa najprej jamraš kolk maš prenizko plačo, ne nardiš nč okol tega da bi bla višja za to pa kriviš rome, socialkarje, tiste k gredo po tvojih domnevah s socialko torej s povprečno 200 eur mesečno na morje in v toplice poleg tega da si kupujejo še futer pa čike pa pir, si pa zraven še en navaden pussy, ker se ne upaš znest nad glavnim krivcem za stanje v državi to je pa parlament pa davkarija, ker na izpiskih je razvidno da gre največji del bruto plače državi za davke ampak se rajš znašaš pa bi jemal tistim, k dobijo mikro drobtinice od države.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Glej, jaz za rome, delomrzneže in te nisem več pripravljen prispevati, sploh ker nam ti isti delajo tod okoli same težave. Res. Pripravljen sem prispevati za res revne, tiste, ki si niso sami krivi, da so prišli v slab socialni položaj, za tiste, ki pa so delovno sposobni, zdravi, dovolj mladi, pa ne več. Delo se dobi, če se hoče za vsakega zdravega človeka. Za lenuha pač ne in ta se bo izmotaval skoz. In čas je, da država temu “izmotavanju” reče stop.

In ne, še zdaleč nisem tipičen Slovencelj. Skoz preusmerjaš bistvo, srž problema. Čim gre denar za socialne transferje ali politične zdraharje, gre denar od nas. Ustvarjalci pogojev za boljše življenje v Sloveniji so tisti, ki so delovno aktivni. Zabušanti zagotovo ne pomenijo svetle prihodnosti za Slovenijo. In še enkrat te vprašam. Kaj bi bilo, če bi vsi prejemali denar od države, pa nič delali? Razloži, če si tako pameten.[/quote]

si tipičen slovencelj, naci pa tak pa če se še tko trudiš zanikat to dejstvo.

srž problema je v bistvu v tebi, ne v romih, ne v socialkarjih, ne v lenuhih, srž problema je v tvojem slovencelstvu, kt sem ti že omenil, mene po domače boli kurac kaj kdo počne pa kdo razen države od kod pa kolk dobi pa kaj s tem počne, jst svoje nardim zaslužim tolk kt zaslužim pa s temu živim pa me boli kurac če en iz lufta dobi tistih 200 eur pa kaj z njimi počne pa kaj naredi za njih al velik al pa nič, škodi mi ne, ti kt tipičen slovencelj pa najprej jamraš kolk maš prenizko plačo, ne nardiš nč okol tega da bi bla višja za to pa kriviš rome, socialkarje, tiste k gredo po tvojih domnevah s socialko torej s povprečno 200 eur mesečno na morje in v toplice poleg tega da si kupujejo še futer pa čike pa pir, si pa zraven še en navaden pussy, ker se ne upaš znest nad glavnim krivcem za stanje v državi to je pa parlament pa davkarija, ker na izpiskih je razvidno da gre največji del bruto plače državi za davke ampak se rajš znašaš pa bi jemal tistim, k dobijo mikro drobtinice od države.[/quote]

A zato sem “naci”, ker želim, da se uvede nekakšen nadzor nad državnim denarjem, kam gre naš davkoplačevalski denar? Da se dejansko ugotovi, kje so potrebe po pomoči, kje pa ne? Zato sem naci?

Pa kje sem jaz omenil, da jaz zaslužim slabo? Govorim o primerih, ki jih poznam.

In ne boš me prepričal v to, da si kje zaposlen in da moraš veliko delati, ker nekdo, ki dela in plačuje davke, mu ni vseeno, kam gre tudi v končni fazi del njegovega denarja.

Gunnar, če imava različni mnenji, še ni potrebno žaliti. Enako velja za ostale. Pač, ti imaš tak pogled, jaz takšen, ampak slej ko prej boš videl, da socialnih transferjev res ne bo več, kot je nekdo že zgoraj napisal. Sistem se bo sesul.

pa še ta problem okrog nuje aktivnega delovnega prebivalstva v sloveniji reši pa si zmagal:

brezposelnih je uradno kolk cca. 130.000 neuradno je cifra bliz 200.000 folka, delovnih mest je mal čez 2000 da so prosta od tega jih je 1700 rezerviranih za vip člane, tko da ti ostane enih 300 delovnih mest pa še te so vprašljiva če delodajalci plačujejo svoje delavce in zdej v to cifro notr sprav, če ti matematika leži 199.700 ljudi? pa povej če jih gre? pride v igro še mantra, da dela je dost, da ga vsak dobi samo če hoče delat, to pomen da je treba delat na črno, pa folk tud dela ampak tak folk za vogali skriti spet čakajo taki kt si ti k bodo po hinavsko v zameno za prejšnjo mantro delo je za vse naredil: aha, dela na črno, ne plačuje davkov bomo prijavili inštitucijam, da bodo plačali kazni ker si drznejo delat pa ne za državo mi se pa jebemo pa plačujemo davke od plač, pa gre spet takih delovnih mest cel kup po gobe, pa aumite da sej v bistvu bi pa lahko teh 200.000 ljudi delalo prostovoljno ne rabijo plačila, so lahko sužnji položnice pa plačajo z besedo lepa hvala, pa vam spet ne bo všeč ker bodo oni plačevali z lepa hvala vi pa z denarjem zase pa še za njih, pa boste rekli pojdite v tujino pa bodo odšli v tujino pa tam delali pa živeli, rezultat te formule je pa sledeč: slovenija potrebuje delovno aktivno prebivalstvo a tega prebivalstva ni je odšlo v tujino tisti, ki so ostali se nas pa izogibajo, ker smo bili nesramni do njih in posledično moramo sami garat za 500 eur mesečno, koga bomo za svojo nesrečo krivili naprej?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

si tipičen slovencelj, naci pa tak pa če se še tko trudiš zanikat to dejstvo.

srž problema je v bistvu v tebi, ne v romih, ne v socialkarjih, ne v lenuhih, srž problema je v tvojem slovencelstvu, kt sem ti že omenil, mene po domače boli kurac kaj kdo počne pa kdo razen države od kod pa kolk dobi pa kaj s tem počne, jst svoje nardim zaslužim tolk kt zaslužim pa s temu živim pa me boli kurac če en iz lufta dobi tistih 200 eur pa kaj z njimi počne pa kaj naredi za njih al velik al pa nič, škodi mi ne, ti kt tipičen slovencelj pa najprej jamraš kolk maš prenizko plačo, ne nardiš nč okol tega da bi bla višja za to pa kriviš rome, socialkarje, tiste k gredo po tvojih domnevah s socialko torej s povprečno 200 eur mesečno na morje in v toplice poleg tega da si kupujejo še futer pa čike pa pir, si pa zraven še en navaden pussy, ker se ne upaš znest nad glavnim krivcem za stanje v državi to je pa parlament pa davkarija, ker na izpiskih je razvidno da gre največji del bruto plače državi za davke ampak se rajš znašaš pa bi jemal tistim, k dobijo mikro drobtinice od države.[/quote]

A zato sem “naci”, ker želim, da se uvede nekakšen nadzor nad državnim denarjem, kam gre naš davkoplačevalski denar? Da se dejansko ugotovi, kje so potrebe po pomoči, kje pa ne? Zato sem naci?

Pa kje sem jaz omenil, da jaz zaslužim slabo? Govorim o primerih, ki jih poznam.

In ne boš me prepričal v to, da si kje zaposlen in da moraš veliko delati, ker nekdo, ki dela in plačuje davke, mu ni vseeno, kam gre tudi v končni fazi del njegovega denarja.

Gunnar, če imava različni mnenji, še ni potrebno žaliti. Enako velja za ostale. Pač, ti imaš tak pogled, jaz takšen, ampak slej ko prej boš videl, da socialnih transferjev res ne bo več, kot je nekdo že zgoraj napisal. Sistem se bo sesul.[/quote]

ne, naci si zarad tega ker rome skoz not vlečeš pa jih primerjaš s socialkarji pa da so vir vsega zlega.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Delovna mesta mora po zakonu objavljati le javni sektor. Upam, da to veš. Zato tudi tako malo vidnih prostih razpisanih delovnih mest. Potem noben od mojih znancev v zadnjem obdobju ne bi dobil službe, če bi se oziral na število javno razpisanih delovnih mest na spletni strani Zavoda za zaposlovanje. Tukaj so tudi še javna dela preko zavoda in podobno.

Ne trdim, da bi zaposlili vseh 200.000 brezposelnih, vendar teoretično bi lahko vsaj delno znižali brezposelnost. Pozabil si, da kot članica EU imamo tudi mi odprt trg delovne sile. Lahko se gre delat po Evropi, ne pa da se raje 10 let čaka na zaposlitev v Sloveniji. Na vrata noben delodajalec ne bo prišel nobenemu od nezaposlenih.

In še to ti povem. Jaz, če bom kdaj brez službe, ne bom čakal niti dneva, da bi prejemal bilokakšen transfer od države. Takoj bom šel delat v tujino, se naučil bilokaterega jezika, samo da bom delal. Ne bom čakal države, da mi da tisto miloščino.

In še enkrat trdim. Ne govorim o tistih, ki pomoč resnično potrebujejo. Izkoriščevalcev je dosti in delomrznežev. 5 let ali več nihče ne bi smel biti na socialni, razen če je invalid, tik pred penzijo ali sicer resno zdravstveno ogrožen.

A zato sem “naci”, ker želim, da se uvede nekakšen nadzor nad državnim denarjem, kam gre naš davkoplačevalski denar? Da se dejansko ugotovi, kje so potrebe po pomoči, kje pa ne? Zato sem naci?

Pa kje sem jaz omenil, da jaz zaslužim slabo? Govorim o primerih, ki jih poznam.

In ne boš me prepričal v to, da si kje zaposlen in da moraš veliko delati, ker nekdo, ki dela in plačuje davke, mu ni vseeno, kam gre tudi v končni fazi del njegovega denarja.

Gunnar, če imava različni mnenji, še ni potrebno žaliti. Enako velja za ostale. Pač, ti imaš tak pogled, jaz takšen, ampak slej ko prej boš videl, da socialnih transferjev res ne bo več, kot je nekdo že zgoraj napisal. Sistem se bo sesul.[/quote]

ne, naci si zarad tega ker rome skoz not vlečeš pa jih primerjaš s socialkarji pa da so vir vsega zlega.[/quote]

Domov si jih pelji, prav?

no dej da skratim tole, ti dam kmečki primer, v pogodbi imaš 3000 eur bruto plače, država ti jih pobere 1200 eur z davki, za socialno varnost jih gre 100 posebej in ti bi delal nadzor nad temi 100 eur, za tistih 1200 eur k si jih državniki vsak mesec poberejo v žepe pa ni treba delat nadzora pa te ne briga za tist denar, ker je itak zanemarljiv pa se kljub temu pobranemu denarju furaš po razdrapanih cestah itn. proti 100 eur, k so namenjeni sociali pa po tvoje ni prav, da 10 folka od teh 100 eur to je 10 eur po osebi spet po tvojih domnevah hodi na dopuste na morje in v toplice, kupuje pire in čike pa doma leži na kavču.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Točno tako. Romi oz. Cigani so glavni srž problema. Samo poglej kolikšen delež le njih dela in kolikšen delež le njih ima kartoteko na policiji, ter koliko jih je upravičeno do socijalne pomoči.Koristi nobene le strošek za državo so. Takoj podpišem za ukinitev podpore takim.

New Report

Close